Wielki Powrót Słabego Yasuo

Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Wielki Powrót Słabego Yasuo

Post autor: Yasuo »

Hej.
Niektórzy z Was pewnie zauważyli, że wchodziłem strasznie nieregularnie i ociągałem się w odpisach, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni \o/. Dlatego planuję jakiś wielki powrót do gry i dlatego szukam gracza do wspólnej fabuły.

Krótkie FAQ:

1. Dlaczego Fabuła?
Bo zwyczajnie muszę zrobić jedną fabułę na trzy misje.

2. Kogo poszukuję?
Generalnie każdego. Oczywiście preferuję towarzystwo żeńskich postaci, ale nie pogardzę też postacią męską.

3. Czego oczekuję od tej fabuły?
Wszystko wyjdzie w praniu. Jednak chciałbym, żeby ta fabuła była początkiem jakiejś większej znajomości naszych postaci. Masz pomysł na organizację, do której chciałbyś zwerbować mojego Yasuo? Wchodzę w to! Szukasz gorącego romansu (oferta tylko dla kunoichi i samurajek)? Jeszcze bardziej w to wchodzę!!!

4. Co po fabule?
Nic. Ja idę swoją drogą, a Ty swoją. Możesz też iść ze mną. Po fabule mam zamiar zrobić jedną misję rangi C, a potem wyprawę, w której odzyskam PH z poprzedniej postaci.

5. Czy zamierzam brać udział w Evencie?
Niestety, nie zamierzam. Nie dlatego, że jestem ciągle obrażony na administrację. Po prostu boję się, że znowu stracę postać, a mam co do niej dość konkretne (póki co czysto mechaniczne: czyt. niesamowite dokokszenie tej postaci) plany. A fabuła, misja i ta wyprawa trochę potrwają. Wątpię, że wyrobię się z tym wszystkim przed startem eventu. Po prostu mam swoje priorytety.

6. Jak często odpisy?
Ciężko mi powiedzieć, że będę odpisywał raz na dzień, ale cholerka, postaram się tym razem być bardziej aktywny! Obiecuję. Raz na trzy dni, to na pewno powinienem dać radę :).

7. Fabuła w dwie osoby?
Tak. Preferuję fabułę w dwie osoby. Ciężko mi się fabuli - co pokazała fabuła z Hayamim, Shigą i Yosuke - w więcej łniż dwie osoby. Z czasem pewnie i takie fabuły planuję, ale na "pierwszy ogień" chciałbym, żeby poszła fabuła w duecie.

6. Czy te warunki są do negocjacji?
Oczywiście, że tak! No może za wyjątkiem punktu 4 i 5. Ale na dobrą sprawę, jeśli tak wkręcę się w tą fabułę, że Twoja postać jakoś wpłynie na moją, to i to można zmienić. Przedstawiłem tutaj tylko swoje preferencje i plany "na przyszłość". Wszystko można przedyskutować, a ja jestem otwarty.

Tak więc, zapraszam do zgłaszania się. Zainteresowanych proszę pisać w tym temacie, na PW lub na GG (4278470).

Dzięki :).
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości