Fabułka

Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 241
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Fabułka

Post autor: Shiori »

Hejka, szukam ludzi do dłuższej ( <catflushed> ) lub krótszej fabułki. Misję nie do końca pasują do mojej postaci (boję się o jej życie xd), chętnie po prostu z kimś popisze. Shiori to podróżniczka, więc może dotrzeć w jakieś miejsce. W czerwcu będę mieć już skończone zleconko, które zaczęłam, ogłaszam teraz się już, bo pewnie wasze postacie na ten moment gdzieś przebywają. Nie szukam nikogo do spamienia, chyba, że naprawdę się nam fajnie będzie pisać - taki post/dwa dziennie to mój maks i mile widziane coś więcej niż 5 linijek. Mam nadzieję, że to nie są jakieś wygórowane wymagania <catlove>
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Fabułka

Post autor: Tsukune »

Moja postać jest porąbana a moje posty raczej niezbyt zrozumiałe. Jak skończę wyprawę (o ile ją przeżyję) możemy popisać. Ale wpierw lepiej sprawdzić moje posty czy mogą być xD
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 241
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Fabułka

Post autor: Shiori »

Każdy jest mile widziany <cathug> Tylko weź nie umieraj teraz xD
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Fabułka

Post autor: Tsukune »

Postaram się jak mogę...długo trwam na tej postaci...sam się dziwię że aż tyle żyję xD
3 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 552
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Fabułka

Post autor: Rei Uta »

Jak nie umrę na wyprawie to też mogę <catstare>
1 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości