Sytuacja na forum i apel użytkowników

Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Sytuacja na forum i apel użytkowników

Post autor: Sans »

Będzie zwięźle, krótko i na temat.

Jeszcze wczoraj miałam nadzieję, że się jakoś dogadamy i to pomimo tego, że wiem, że pytaliście się Doge, czy może mi zabrać dostępy do konta i do serwera (to właśnie nazywam tym, że nie rozmawia się z terrorytami, ale jestem pewna, że wiedzieliście o co chodzi i o kogo chodzi). Przemyślałam jednak sprawę i w obecnej sytuacji nie mam ochoty na dalszy dialog, ani na prowadzenie tego forum. Przykro mi, że przyszła tutaj osoba, która się z tym miejscem pożegnała i zaczęła wywlekać jakieś prywatne brudy, których nie chciała nawet wyjaśnić prywatnie – i to przeinaczając wiele sytuacji i dopisując do nich nieistniejące rzeczy, żeby tylko zszokować całą resztę, ale nie każdy jest dojrzały na tyle, żeby sobie zwyczajnie darować te popisy turbozłości i nie wiem czego jeszcze. Nie jestem święta, nigdy nie próbowałam być, wbrew jakiejś obiegowej opinii, ale żadnych brudów wywlekać nie zamierzam, ani nikogo tutaj personalnie atakować. Jeśli jednak wlepialiście tutaj tę nacechowaną prywatą wiadomość, która praktycznie cała łamała jeden z punktów regulaminu tylko po to, by zniechęcić resztę graczy, która w całym tym procederze nie uczestniczyła no to cóż mogę powiedzieć – przykro.
Uczestniczyć w tym nie mam już zamiaru, z tego co wiem część obecnej administracji również (nie wszyscy jednak się wypowiedzieli, bo mimo wszystko jest weekend). Ze swojej strony chciałam się pożegnać – fajnie było tutaj pograć i poznać wielu z Was, kontakt z niektórymi się utrzymał, z niektórymi nie, tak to bywa przy różnych znajomościach. Bardzo wiele serca oddałam temu forum i przykro się rozstawać w takich okolicznościach, ale najwyraźniej nie mogło być inaczej. Ciepło będę wspominać te… ile. Prawie 4 lata przygód, chociaż szkoda, że na obecnej postaci pograłam tak krótko. Raczej się już nie spotkamy, straciłam ochotę na bawienie się w PBFy – te lubią przyciągać dramki, a mi już wystarczy nerwów prywatnie, żeby się jeszcze denerwować na swoje hobby. Chociaż kto wie, nigdy nie mów nigdy.

Wybierzcie sobie jedną osobę, której mam przekazać hasło na moje konto – zapraszam po to na discorda. Kwestia serwera – jest opłacony jakoś do połowy lipca razem z domeną, chyba najłatwiej będzie zrobić po prostu cesję umowy, ale to już myślę, że się prywatnie dogadam z osobą, która to weźmie na siebie. Admina serwera dc też mogę przekazać, o ile w ogóle chcecie ten serwer, a nie swój „podziemny”. Hasła na facebooka nie posiadam.

Mimo wszystko – życzę Wam powodzenia i miłej zabawy na przynajmniej tyle lat, ile to forum stoi obecnie, czyli już zdaje się, że 7. Pamiętajcie tylko, że Ci, którzy obecnie są razem z Wami, za chwilę mogą (i najpewniej to zrobią) odwrócić się przeciwko Wam.

Buziaki *:
2 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość