9. rocznica powstania Shinobi War

Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 266
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Sugiyama Orochi »

Uuu, 9 lat forka. Od początku sam nie jestem, ale oczywiście pierwsze mi się nasuwają wincestowe bliźniaki Uchiha i igraszki przy trupie dopiero co zabitego konkurenta i postaci gracza. W końcu pierwszej postaci się nie zapomina. xD

Ale tak poza tym, to zdecydowanie podbijam wiele sytuacji, które już przedmówcy opisali, jak kopanie bijuu w tyłek, czy też epickie poświęcenie się Yamiego aby opanować to zagrożenie, polowanie na Akę, a także wszelkie inne mniejsze i większe fabułki.

Na ten moment jednak stwierdzam, że chyba najlepiej mi się gra na forku od lat, więc liczę na to, że będzie trwało. <catlove>

Also, Minako, loffciam jak zawsze. <catlove> <catlove> <catlove>

I odbieram 90 PH i 900 Ryo, bo zbieram na Nowe Kotei.
0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 622
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Kubomi »

Odbieram PH i ryo na multiku <catuwu> .

A co najbardziej pamiętam? Poprzednią bitwę o Mur, a raczej to, co było potem. Karczmarza Kogo, kto wie ten wie, ciężko to opisać prostymi słowami co się wtedy działo <catblush> .
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1042
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Takashi »

9 lat to naprawdę długi okres czasu, szczególnie dla PBFa. Nie jestem tutaj od początku, ale jestem całkiem sporo (z przerwami, no ale życie pisze czasem różne scenariusze, o czym każdy z nas doskonale wie). Z całego serca chciałbym napisać: sto lat, sto lat! Tę formułkę zazwyczaj głośno śpiewamy przy tego typu uroczystościach i właśnie tego chciałbym życzyć naszemu SW. Bywa różnie, są dramy, są śmiechy, ale są też PHcze, misje i mnóstwo treści, których pisanie sprawia nam ogromną frajdę, a przecież o to w tym chodzi.

Jest sporo sytuacji, które przychodzą mi do głowy na myśl o Shinobi War. Ta, którą zapamiętałem szczególnie, to event w Oniniwie, pod koniec którego otrzymałem moc szcześcioogoniastego. Byłem nowicjuszem, bambikiem, który chciał po prostu walczyć u boku silnych gości, z kolei Rokubi był wisienką na torcie, zupełnie się takiego prezentu nie spodziewałem.
SW to też ludzie, z kilkoma mam kontakt prywatny i jest to więcej, niż tylko rozmowy o "dżutsu", "kotrze" itp. Gdy myślę o SW, myślę również o tych ludziach.

Życzę wszystkim nam, żebyśmy spotkali się w jeszcze większym gronie przy dziesiątej rocznicy i przy każdej następnej! <catlove>

Odbieram 90 PH i 9x skrócenie treningów po 625 znaków.
1 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbankbrudnopis

Obrazek
Awatar użytkownika
Shins Hyo
Posty: 53
Rejestracja: 12 gru 2023, o 07:02
Wiek postaci: 30
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shins ubrany jest w czarny strój zasłaniający większość jego ciała. Widoczne są jedynie niebieskie oczy.
Widoczny ekwipunek: Brak
GG/Discord: shintarguar

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Shins Hyo »

Odbieram 90 PH i 900 Ryo <catstab>

Pierwszą rzeczą, jak przychodzi mi do głowy to pierwsza wspólna misja z Yoshimitsu. A zaraz potem - w jednym ciągu - misja, która zaczęła się w burdelu. Obie misje w istotny sposób nakierowały dalszą fabułę mojej pierwszej postaci.
1 x
Awatar użytkownika
Ryōken
Posty: 85
Rejestracja: 24 sty 2024, o 15:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Ryōken »

Przeszedłem przez kilka PBF'ów. Raz dłużej raz krócej i trochę widziałem. Tutaj jestem zaledwie od końca stycznia. Powróciwszy do gier forumowych po pięciu latach przerwy, bardzo szybko się tutaj odnalazłem. 

Niestety jeszcze nie mam zbyt wielu wspomnień, jednak to, co rzuciło mi się w oczy, to bardzo otwarta na nowe pomysły i ciepła administracja, której z tego miejsca dziękuję. 

Na zakończenie pragnę wyrazić nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej, a moja postać nawiąże wiele burzliwych relacji. <brokenheart>

Odbieram 90 PH i 900 Ryo. 
1 x
PH | Bank | Mechaniki Inuzuka Ryōken mowa
Ogar mowa
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2156
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Ario »

Ja to mam z kolei tak, że tyle się działo, że mało co pamiętam już. Nawet jak sobie swoje misje ostatnio popatrzyłem, to miałem takie "wtf kiedy ja walczyłem z kakuzu na misji". Anyway, dużo osób przewinęło się przez całe te forum i jak myśle SW to pierwsze co, to dostaję gęsiej skórki jak myśle o obchodzie w WT <sejnar>, a potem o liczeniu jakichś bieżących walk, które prowadzę.

A z takich już normalniejszych rzeczy, to chyba jednak ten SB i ludzie i wszystko sprawia, że nadal jest siła by tu ciągle zaglądać, wykłócać się o swoje w tej miejskiej dżungli i być częścią tego całego - powiedzmy - stowarzyszenia <fatkek>

Najbardziej nie tyle co mi się podobało, ale co będzie mi się podobało, jak Ario będzie miał konfrotnację z Jou w kwestii śmierci Kiszonego i nadchodzące wątki fabularne prowadzone przez moją ciemiężycielkę, która mnie non stop do jakiejś roboty zagania, a Waszą ukochaną H@ Hoszi <cathug>.

Dawać mi phcze i hajsiwo <catmariner>
1 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 895
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sumi | Jawa
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Sasame »

Cóż, w pierwszej kolejności chciałem życzyć wszystkim razem i każdemu z osobna sto lat forka, dużo PeHaczy i fabułek!

Jeżeli zaś chodzi o pierwsze co mi przychodzi do głowy kiedy myślę o forum to cały proces jaki zaszedł. Pamiętam początki, kiedy to wraz z grupą graczy zostaliśmy okrzyknięci niesławnym zakonem 5 linijek i zepchnięci na margines społeczny. Z czasem jednak udało się z tego wyrwać i teraz cieszę się że na forum nie ma już takiego podziału i pogardy kierowanej do bardziej zwięzłych graczy. Z innych sytuacji, tym razem już fabularnych to nie mógłbym zapomnieć o przygodach Tamaki i turniejowe starcia z których jakimś cudem (notki op) udało mi się wychodzić zwycięsko i dotrzeć aż do finału.
Wartym wspomnienia jest również ostatni event młodej Hyuugi na którym jej kolega z drużyny przed od razu na początku walki odpalił wszystko co miał i... Dał w długą.
Z nieco nowszych wydarzeń to zawsze przywołuje uśmiech na ustach wspomnienie o dwójce Senju, którzy przysłowiowo pocałowali klamkę od loży VIP na Turnieju Pokoju.

Odbieram 90 PH i 5625 linijek skrócenia treningów
1 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Boukyaku Shinichi
Posty: 165
Rejestracja: 3 kwie 2023, o 00:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy zaczesane do tyłu i wygolone po bokach
- Jasne niebieskie oczy o szerokich źrenicach
- Duża blizna na prawej skroni
- Blizna na brodzie
- Otwory gębowe na dłoniach i klatce piersiowej
Widoczny ekwipunek: - Medalion przynależności do klanu Nara
- Torba na glinę na lewym biodrze
- Torba na glinę na prawym biodrze
- Kabura na broń na lewym udzie
GG/Discord: knowo#2998
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Boukyaku Shinichi »

Dzięki i również życzę ciągłego paliwa weny, aby utrzymać to nasze niszowe hobby żywym!

Moją pierwszą sceną, o której pomyślałem było to o czym już wspominał Aoi.

Zbliżający się wieczór poza obozem Straży wielkiego Muru. Niewielkie ognisko, pierwsze gwiazdy wkradające się na niebo. Dwójka zupełnie obcych sobie ludzi o marginalnym znaczeniu w kontekście sił tego świata. Oboje patrzą z niedowierzaniem jak Mur wysadza Kyuubi, wzbijając ogromne odłamki w niebo tylko po to, aby te opadły w płomieniach niczym meteoryty. Potworny wrzask bestii i absolutny terror. Myślę, że ta misja D zapadnie mi w pamieć naprawdę na długie lata i chyba jest najintensywniejszą jaką posiadam z w sumie kilkunastu letniej praktyki PBFowej.

Odbieram PH i pieniążki
1 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizuna
Posty: 102
Rejestracja: 1 paź 2023, o 16:56
Aktualna postać: Hibana

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Kizuna »

Bardzo na tym forko cenię sobie czat i community. Możliwość porozmawiania i pożartowania z innymi graczami to dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy na pbf. Bez tego równie dobrze można sobie pograć w rp z chatemgpt. Dziękuję za to, że jesteście i oby było nas tylko więcej <sejnar>. Odbieram pehacze i skrócone treningi.
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 255
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Shiori »

Jestem tu krótko, ale z wieloma ludźmi zdążyłam się zżyć. Uwielbiam tu pisać, może trochę bardziej na chacie, niż na samym forum, ale jesteśmy fajną społecznością <catlove> Nie przychodzą mi do głowy konkretne sytuacje o których mogłabym wspomnieć więc chciałabym podziękować wszystkim osobom, które prowadziły wątki moim postaciom. Robiliście i robicie to świetnie i nie ma co do tego żadnych zastrzeżeń. Fabuła, choć nie było jej jakoś wiele, też sprawia mi masę przyjemności. Wielu tu wspaniałych pisarzy i jestem dumna z tego, że mogę tu z Wami wszystkimi spędzać czas i poprawiać styl. Wszystkiego najlepszego dla forum i oby przeżyło jeszcze dłuugie lata.

ph i treny
1 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2843
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Yami »

Bierę na siebie z Free Linijkami... choć może nie powinienem bo Papier ma do Yamiego chyba inne plany.
  • Polowanie na oczka przez pewnego łucznika i imba jaka przy tym była <kappa>
  • Śmierć Hikara z rąk Seinara
  • Plucie lawą na ranę aby ją "wypalić", żeby nie krwawiła.
  • "Cześć Tato, jestem Twoim synem"
  • Yami co pomyślał po raz pierwszy, że może jednak jest silny bo ma tego demona już kilka fabularnych lat i jest wyjaśniony w 2 tury przez jakiegoś Randomowego NPCa bo powstał on z myślą o byciu zjedzonym przez Kjosza który się nie pojawił...
  • Yami nosiwoda
  • Czacikowe Imby, bo przecież one są najważniejsze.
0 x
Awatar użytkownika
Hanashi
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2024, o 14:14
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Brązowe włosy zwinięte w niski kok z tyłu głowy, zielone duże oczy i mały uśmieszek. W stroju dominuje ciemnozielona kamizelka z długą spódnicą w podobnym kolorze. Tu i ówdzie odnajdziemy czerwone akcenty m.in. na kołnierzyku.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przypięta do pasa z tyłu
GG/Discord: krajzerka

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Hanashi »

Ja mam strasznie słaba pamięć do wydarzeń... Myślę tylko o starej mowie do bijuu <catcry> Niemniej w poście pochwalnym muszę pochwalić osóbki Ame Meitou [misja, której prowadzenie najbardziej pamiętam + Ame super na czaciku], jak i nieobecną z nami Aniołek [unpopular opinion pewnie...], która była dla mnie dużym wsparciem i pomocą <catlove>

Skopiuję od Shiori - ph i skrócony trening.
0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1541
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Misae »

Kurczaki... to już zaraz będzie 10 lat :o oby trwało jak najdłużej! <catflushed>

Najbardziej zapamiętane sceny, w większości jednak tyczące się postaci bo to te fabułki najbardziej zapadają w pamięć, ale nie tylko one
  • Śmierć basenowa - czyli jak Ichirou zabił swoją chakrą dwójkę doko i wywołał u Misae na kolejne kilka lat PTSD
  • Latajaca Maname - pierwsze poznanie Kjosza, Kuroia, omdlenie Omiego i pewien Sabaku lubujący się w małych chłopcach
  • Pojedynek z Naokim - jedynie mając klanówkę C i ninjutsu E... fantastyczna zabawa
  • Bijuu robaczkowe
  • Bilokacja z Ichirou - forever w serduszku <catlove>
  • Śmierć i zmarwychwstanie Kjosza
  • Wspaniała wyprawa i Delta Szwadronu Super Cool Komando Jaszczurów Alfa
  • Pojawienie się najważniejszej postaci w życiu Misae - dziękuję za Tomoe siostro <catlove>
Odbieram skrócone treningi i PH <catlove>
3 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3934
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Ichirou »

Tyle czasu że aż głupio. <catpeka>

Najlepsze to było pozabijanie Kaguyów w bitwie, zabranie im miasta i wywalenie ich z Atsui, że mieszkali potem pod szałasami. Chyba nie zdarzyła się do tej pory inna sytuacja, w której szczep stał się rodem, a ród szczepem. <catuwu>

odbieram kaskę i skrócone treningi
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 842
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: 9. rocznica powstania Shinobi War

Post autor: Minoru »

Sto lat!! STO LAT !! <catlove2> <catbigfan>

O jejku, tyle lat minęło, tyle przerw od tego miejsca było, a człowiek jednak i tak zawsze wracał. A aktualnie chyba jest to chyba najdłuższy okres gdy jestem na forum, więc jest to najlepszy okres?
Tym co zawsze przychodzi mi do głowy jako pierwsze, gdy myślę o tym forum, to odwieczne dramy. Zawsze coś ktoś odwali, zawsze ktoś coś przekręci. Moją ulubioną było jednak strzelanie z takedy <ha tfu> między tematami <catlove>

Odbieram 90ph i 900 ryo co by na waciki było.
1 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość