Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Papyrus »

1 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Shins Hyo
Posty: 50
Rejestracja: 12 gru 2023, o 07:02
Wiek postaci: 30
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shins ubrany jest w czarny strój zasłaniający większość jego ciała. Widoczne są jedynie niebieskie oczy.
Widoczny ekwipunek: Brak
GG/Discord: shintarguar

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Shins Hyo »

Dla mnie najważniejszą postacią, dzięki której wkręciłem się w jakąkolwiek fabułę był Yoshimitsu Kaguya <catlove> Grałem na swojej pierwszej postaci i tak jakoś nie umiałem wejść z nikim w żadne kontakty fabularne. Z Yoshimitsu udało się zgadać na czacie i bardzo szybko złapaliśmy dobry kontakt. Pamiętam naszą pierwszą misję, gdzie po poście MG Yoshimitsu w swoim pierwszym poście zaczął od zaatakowania grupy mafiozów z Akiyamy <catnotlikethis> , co zakończyło się krwawą jatką <catflushed> i miało swoje konsekwencje z siłowym wcieleniem nas w szeregi tej mafii w ciągu następnych misji <catgiggle> (mojej następnej misji nie zapomnę, Shins prawie został pokrojony na kawałki). Yoshimitsu bohatersko oddał życie ratując Shinsa przed śmiercią z rąk Hana dając mu czas na ucieczkę :( RIP Yoshimitsu <catcrying>
2 x
Awatar użytkownika
Osamu
Posty: 152
Rejestracja: 7 lut 2023, o 12:58
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białowłosy i wysoki młodzieniec przyozdobiony kilkoma białymi tatuażami.

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Osamu »

Shins Dohito... Pierwsza postać Shinsa i chyba moja ulubiona bo w sumie razem budowaliśmy swoje postacie. Shins&Yoshi to chyba mój ulubiony czas na forum kiedy faktycznie chciało mi się za każdym razem pisać posty i byłem zwyczajnie ciekawy co ten pokręcony Doczito wymyśli. Shinsu przyjął mnie bardzo miło kiedy zaczynałem grać i od razu złapaliśmy super kontakt. Najlepszy moment to chyba rzut półmartwym Yoshim z wysokości na życzenie Kaguyi. To tylko obrazowało stopień zaufania między postaciami. Szkoda tylko, że nie udało się pograć dłużej tym złym duetem. <catsad> Już chyba na zawsze zapamiętam tego Dohito z lekką nadwagą <kappa>

Znajdzie się również miejsce dla Pań... Mógłbym wymienić Rike Kari Matsubari, Hayami oraz Reikę. Dokładnie w tej kolejności pojawiały się w mojej przygodzie na forum. Na Rike oraz Reike zawsze mogłem liczyć pod względem ciekawych fabuł jak i rozmowy poza forkiem, a Hayami jak to Hayami. Prowadziła mi pierwsze misje na forum i zawsze służyła radą.

KC WAS <catlove>
1 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 244
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Shiori »

To jest dla mnie ciężkie, bo jestem graczką co sobie grzecznie siedzi na misjach i nie wdaje się w interakcje z innymi. Na pewno chciałabym wyróżnić z postaci męskich postać Hayami, bo super się prowadziło fabułę, zarówno na Shiori jak i na mojej poprzedniej postaci. Widać, że Hayamiś dobrze go czuje i wie więcej o samurajach niż to, że walczyli bronią białą, a gdy postać jest autentyczna, niewymuszona, to od razu się lepiej to wszystko czyta. A co do bohaterek damskich, to nie znam ich za dużo, ale jak spojrzałam na Minako, to wygląda na babkę, która nie daje sobie w kaszę dmuchać, a takie silne damskie charaktery to zawsze coś, co się fajnie ogląda <catblush> Girl power!



PH wezmę sobie na którymś multikoncie, jeszcze nie wiem na którym, a ryo zamieniam na treningi.
0 x
Awatar użytkownika
Shigemi
Posty: 192
Rejestracja: 22 sie 2022, o 01:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Zeref
Widoczny ekwipunek: Torba medyczna i plecak,

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Shigemi »

Praktycznie jest to dla mnie niemożliwe, aby wskazać jedną osobę, ale muszę wskazać grupę, Grupę Medyczną z eventu, po prostu świetnie się bawiłem, a mojej postaci nadało to sporo możliwości rozwoju zarówno postaci jak i siebie. Byliście świetni Grupo Medyczna! wszyscy razem i każdy z osobna.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Boukyaku Shinichi
Posty: 162
Rejestracja: 3 kwie 2023, o 00:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy zaczesane do tyłu i wygolone po bokach
- Jasne niebieskie oczy o szerokich źrenicach
- Duża blizna na prawej skroni
- Blizna na brodzie
- Otwory gębowe na dłoniach i klatce piersiowej
Widoczny ekwipunek: - Medalion przynależności do klanu Nara
- Torba na glinę na lewym biodrze
- Torba na glinę na prawym biodrze
- Kabura na broń na lewym udzie
GG/Discord: knowo#2998
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Boukyaku Shinichi »

Myślę, że nikogo nie zaskoczę jak wskaże Ai. Dla mojej postaci miała największy impact fabularny i była z nią w ciągu najbardziej stresujących chwil w krótkim życiu. Pierwszym takim eventem była eksplozja Muru sponsorowana przez Kyuubiego, a drugim obrona twierdzy w której też stawaliśmy "oko w oko" lisim demonem. Ai zdecydowanie wiedziała jak trafić do Shinichi'ego i wielokrotnie go uratowała czy to fizycznie czy słowami. Nic więc dziwnego, że kiedy miał opcje ocalić tylko jedną osobę od śmierci wybrał ją. Ich relacja jest bardzo dziwna, a zwykle kiedy na siebie wpadają dzieją się naprawdę paskudne rzeczy (oby tak dalej!)


Dziękuje za PH i odbieram pieniażki jako skróty treningów <catlove>
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Akihiko Maji »

Ciężko jest mi wybrać jedną osobę, ale gdy już muszę, to największym pozytywnym zaskoczeniem był chyba Shigemi podczas eventu. Jego sposób prowadzenia narracji i wczucia się w postać aż zmuszał do wczucia się w swoją i włożenia w te odpisy większych ilości chęci i czasu, by pokazać, że się to docenia. Misaki dziękuje za opiekę medyczną na froncie i przesyła skórę z węża!

Duży impact dla samej Misaki miało również pojawienie się Ario, który to przecież wciągnął ją do Kropli, a poźniej, towarzyszył jej podczas walki z Dzikimi. Chociaż był motyw na drobny konflikt, to niestety, na razie nie udało się tego rozwinąć. Tak czy siak, honorable mention dla tego pacynkarza!
1 x
Awatar użytkownika
Itoshii
Posty: 36
Rejestracja: 27 lip 2023, o 14:24
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek
Widoczny ekwipunek: Włócznia (na plecach), torba (przy plecach), ciemnozielony płaszcz, rękawiczki bez palców (z blaszkami)
GG/Discord: laertes9788
Multikonta: Ai, Aoi, Sister

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Itoshii »

Z postaci męskich, to z marszu Shinichi! Bo przeznaczenie Ai z nim związać (Dzięki Papyrus) - wydarzenia, o których on sam wspomniał, a więc wyprawa na Mur + Wejście Smoka (Lisa), a następnie event. Poza tym rozmowy naszych postaci w drodze do Muru i przed samym eventem, które dały Ai dodatkowe siły i potęgę flashbacków, by się nie mogła poddać za łatwo w swoich postanowieniach. Niech tylko może nie zawsze dzieją się paskudne rzeczy, jak ten duet się spotyka...

Z kobiet, to pod względem fabuły Aiowej jest problem bo... za wiele się nie trafiło. Jedyna kobieca postać, z jaką miała jakąkolwiek interakcję to Kubomi (pozdrawiam serdecznie), a z NPC to Mashisho z przebogatej rodziny, której Ai pomagała wyprowadzać niedźwiedzia i rysia na spacer - Porucznicy Go i Ko w jej małym zoo. + Miała marzenie o stworzeniu rezerwatu czy innego ośrodka, w którym mogłaby pomagać zwierzaczkom! (Arii chyba mówił, że z rodziną uciekła przed startem wojny z Dzikusami, więc gitówa)

(Hajsiwo i pehaczki)
0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Yami »

Wybory tylko i wyłącznie przez pryzmat doświadczeń Yamiego.

Pani NPC:
Jak mógłbym nie wspomnieć o wspaniałej samurajce, która zaczęła towarzyszyć Yamiemu. Pierwsza osoba od fabularnych 5 lat, której Yami powierzył swój sekret a ona nie poleciała od razu do nie wiadomo gdzie aby go sprzedać. Pomimo sprzeczek i odmiennych poglądów razem szli przed siebie. Paradoksalnie postać na tyle dla Yamiego ważna, że wiedząc w jakie bagno wchodzi, nie chciał jej narażać za wszelką cenę, za co przypłacić wielką cenę <kappa>

Pani Gracz:
Postać którą tutaj przytoczę zapewne niewielu pamięta aczkolwiek Yami pamięta doskonale albowiem była to pierwsza postać która sprawiła, że Yami miał UWAGA motyle w brzuchu. Całkowite przeciwieństwo Yamiego, które wtargnęło w jego letargiczne życie aby nabrało trochę kolorów (a tak przynajmniej pamiętam). Kto wie czy gdyby Yami miał częstszy z nią kontakt byłby normalnym człowiekiem. A więc nie przedłużając wybrałem "Suzu".

Pan NPC:
Dobra. Misja robiona przez Avaryża były tak absurdalne że aż przypominały mi się misje na GN gdzie Shinobi szedł odebrać paczkę ziela dla Kage, co skończyło się "bakaniem" 2 graczy, kage i robaków jednego z gracza. Tym razem było mniej hardkorowo aczkolwiek pamiętliwie (mimo, że sama misja miała miejsce z 5 lat temu (irl) to do dziś ją pamiętam. Mianowicie Yami spotkał pewnego "przyjemnego pana" który zgubił swoją "księżniczkę". Tą księżniczką była koza. Z bólem serca ale znalazłem wtedy zwierzaka i oddałem bo PH na początku gry musiały się zgadzać. Teraz postąpiłbym inaczej...

Pan Gracz:
Nie potrzeba już gwiazd, zgaście wszystkie. Zdejmijcie z nieba księżyc i rozmontujcie Słońce! Wylejcie wodę z morza zabierzcie drzewom cień. Teraz już nigdy na nic nie przydadzą się. Dla Yamiego nie było lepszego drucha niż cybernetowej pamięci Kjoszo. Biju druch, który pokazał jak być Jinchu. Dobry ziomek z którym mogłeś wypić piwko na pustyni i zapierdzielać przez pół kontynentu na turniej u samurajów aby tylko robić tam dziwne odpały. Spośród uczestników wyprawy Iglicy był jedną z dwóch osób którym ufał. Drugą była Asaka. Dla Yamiego najsilniejszy ninja jaki chodził po kontynencie. W sercu Jamszona jeszcze nie umarł i będzie żył póki nie zobaczy jego zwłok. <catcry>
2 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Tsukune »

U mnie jeżeli chodzi o męską postac to bylby nas lodzikowy cesarzynek od ostrych lodów śmierci lodowego wybuchu w skrócie znany jako Natsume.
Był mi znany jedynie jako mistrz krwawego pokolenia by przy następnym spotkaniu być świadkiem jak staje się Cesarzowym Lodzikiem wysp pokazujacy tym samym że można dojść do wszystkiego jeżeli będziesz naprawdę mocno tego chciał.

A co do kobiet to niestety nie wiem kto by mógł być

Edit:
Z postaci kobiecych [niestety już nieżyjących fapularnie] byłaby Hisui. Przyjaciółka z dzieciństwa Tsu z którą miał wiele dziwnych przygód a później spotkali się po latach i znowu były złośliwości jak za starych lat...trochę bardziej poważna walka, "niewinne" tortury no ale się dziewoi padło niestety. Ale zawsze będzie w pamięci Tsu.
0 x
Awatar użytkownika
Izuro
Posty: 109
Rejestracja: 22 wrz 2023, o 20:50
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
GG/Discord: izuro94

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Izuro »

Kobiety:
Spotkał na swojej drodze póki co tylko jedną kobietę i była to NPC. Piękna kobieta w samej bieliźnie związana do sufitu. Nie specjalnie dużo z nią rozmawiał. Więc nie była ona TOP, ale do zapamiętania. <catpopcorn>

Facet:
NPC Kenji Akimichi - poczęstował smacznym jedzonkiem, zbierali razem złom, uratował Izura nogę, ale też nic więcej do powiedzenia. Fajny grubasek.


___________ Odbieram PH + skrócone treningi.
0 x
PH BANK

Prowadzone misje:
Awatar użytkownika
Koneko
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2024, o 15:15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Jak w avku, UWAGA BRAK LEWEJ RĘKI na wysokości przedramienia!

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Koneko »

Dopiero zaczęłam swoją przygodę, ale muszę wyróżnić prowadzone przez Reia NPC małżeństwo mieszkające w lesie - Kurosaka oraz Jinto. Bardzo przejrzyście i autentcznie opisane postaci, które pozwoliły nie dosyć, że żyć to jeszcze wprowadzają mnie dalej w ten interesujący świat - no i oczywiście postać nie będąca osobą - kochany orzełek, mój wybawiciel!!
1 x
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 161
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 157kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Ryuujin Kodai »

Souei - morderca bez serca, który jak wygląda każdy wie (a jeśli ktoś nie wie to taki wielki nieco wyliniały wilkołak-kucharz) jedna z fajniejszych postaci męskich na forko. Sołek pomógł mi zakończyć historie mojej pierwszej postaci na tym forum, Gundana (o co nigdy nie miałem ani nie mam żalu), co z jednej strony jest nieco smutne choć z drugiej strony nawet cieszę się że taki był finał. W końcu los byłego mafiozy który postanawia skończyć z tym życiem, stanąć po drugiej stronie barykady walcząc z niegdysiejszymi braćmi z rodziny nie miał prawa zakończyć się inaczej.
LINK do KP: viewtopic.php?f=33&t=9235

Co do kobiet... raczej nie mam fabuł z kobietami więc w to miejsce wybiorę postać Koalki, Kaiho Itazura z którą grałem jako Ryuujin Kami i z którą miałem chyba najdłuższą wspólną fabułę z romansem. Ten zniewieściały młodzieniec o jadowicie zielonym spojrzeniu w pamięci zapadł mi właśnie ze względu na bardzo ciekawy charakter który raczej nie przewija się czy to wśród innych graczy czy prowadzonych NPC. Z pozoru zabawowy, wyszczekany lekkoduch o delikatnym sercu i jakże głupim sercu skoro znalazł się w nim Ryuujin.
LINK do KP: viewtopic.php?p=170221#p170221
0 x
Obrazek
Ryuujin: Lis Taiyō: Ptak:
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Ario »

Jak na taki staż gry i branie udziału we wszystkich eventach, jakoś tak mi wyszło, że chyba nie miałem za dużo jakichś skrajnych sytuacji z innymi graczami, bo zwykle kończyło się to w moim przypadku wyciąganiem z tarapatów, ale napewno w mojej karierze są osoby godne wyróżnienia <catmariner>

1) Shi - kto ma wiedzieć ten wie, pierwsza dziewczyna w wieku Ario i chyba można powiedzieć, że nawet towarzyszka. Jak na autystycznego chłopaka przystało, ich kontakty prowadziły do zabawnych sytuacji. No i pierwsza dziewczyna, którą Ario gościł sam na sam w swojej lepiance <catlove> Niestety, gracz/graczka odeszła przez dojazd przy wycenie misji <catcry> A pamiętam, jak kiedyś 8 misji D pod rząd mieliśmy w wycenie, [*] dla poległych farmerów

Kto załatwi, żeby Shi wróciła na forum, to puszczam rakowego WTka jakiego tam chcecie

2) Rekinek / Kisuke - awww to mogłabyć fantastyczna historia dwóch dzieciaków, co odkrywają świat, ale Rekinkowi przytrafiła się gówniana sprawa. Teraz jest Kisuke, który chyba został jedynym realnym żyjącym przyjacielem Ario. Kiszonego wyróżniam dodatkowo jako gracza, bo tyle co dojazdów mieliśmy ze względu na Sandały i potem jeszcze różnych przygód, to zostawiam tu gwiazdkę.

3) Tamaki - to ona pchnęła do założenia Kropli i zginęła w głupi sposób. Czuję mega niewykorzystany potencjał tamtej postaci, tym bardziej, że była w finale turniejowym, więc też inaczej to wszystko wpływało. Nie czuję tego samego vibe'u z Sasame, ale o tym poniżej.

4) Kropla Team - chyba mieliśmy za mało czasu na wspólną fabułę. Wszyscy utknęliśmy na eventach, często gęsto nawet w różnych teamach. Jakoś brakuje mi wspólnej gry, ale mam nadzieję, że niedługo to jakoś naprawimy.

5) Misałe - pierwsza postać od której Ario poczuł coś w rodzaju ciepła i życzliwości, w sytuacjach niebojowych. Dodatkowo spędzili razem dużo czasu, zarówno podczas walk i przeszczepów. Tutaj liczę, że pociągniemy jeszcze arc o matce Ario i coś razem pogramy <cathug>

jak cos to dawaj do kropli, bo icziry i tak nie graja w tej klepie za bardzo, to nikt sie nie jurnie

6) Azuma - chcę wyróżnić tą postać, ale nie bardzo wiem jak. Za progres? Chyba nie. Po prostu każdy kontakt Ario z Azumą dawał mi jako prowadzącemu zastrzyk endorfin, ta niewiadoma w którą stronę ich relacja pójdzie. No i najważniejsze - to z Azumą miałem najcięższą walkę w grze, a stoczyłem ich naprawdę sporo (nie chcę mówić, że najwięcej, ale Kiszony mimo tego co się mówi, naprawdę starał się mnie ubić na tych wszystkich misjach do mi robił). Prawda jest taka, że walka z Wojną była pierwszą sytuacją, w której myślałem, że nie dam(y) rady. Moment jak odpaliła CS'a przelał czarę goryczy i mocno się zastanawiałem, czy nie zmusić Azumy do ucieczki, a samemu ją jakoś przytrzymać. Ile dałbym za rewanż z tą postacią w normalnych warunkach. Więc tutaj wyróżnienie ze względu na to, że kojarzy mi się z takimi momentami.

7) NPC: tutaj za dużo nie powiem, bo przez większość czasu gry na forum, sam sobie tworzyłem i prowadziłem NPCków. W arcu pustynnego wróżniam dwie: Saori - ze względu na to, że ta postać ma chyba jako jedyna większego bordera niż Ario, a każda ich rozmowa to rzut kością, co się stanie. Itami - prowadzący najdłuższą kampanie o wojnie narkotykowej na pustyni. Z kolei z eventów to chyba Sugiyame Seniora bym wyróżnił.

Trochę się rozpisałem, ale kurde fajnie tak powspominać, ile to człowiek już tutaj historii spisał z innymi. Mega fajny pomysł na wydarzenie.

No i odbieram PH i kasiore <catpolice>
1 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości