Wielkanoc 2024

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 804
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 23
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Nana »

Gotowanie jajek na pisanki, katon style!
Nazwa
Katon: Endan
Ranga
D
Pieczęci
Smok
Zasięg Max.
10 metrów
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2%
Statystyki
Dodatkowe
Brak
Opis Jutsu polega na stworzeniu płomienia w ustach i wypuszczenia go w formie prostej kuli ognia, bardzo podobnej do tej tworzonych w technikach wyższych rangą. Zaletą tej techniki jest ewidentnie szybkość wykonania powiązana z niewielką ilością pieczęci do złożenia - pozwala to na użycie pocisku jako ataku z zaskoczenia, do dopełnienia w walce kontaktowej albo do szybkiego wykonania z innymi jutsu. Technika jest jednak znacznie słabsza i nie posiada niszczycielskich właściwości innych technik tej rangi.
1 x
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1087
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Souei »

Ożywiasz zwłoki babci i rozkazujesz jej gotować całe świąteczne jedzonko, bo wiadomo, że nikt nie powtórzy tego smaku. <cathug>
Nazwa
Kuchiyose: Edo Tensei
Ranga
S
Pieczęci
Tygrys → Wąż → Pies → Smok → Klaśnięcie
Zasięg
Dowolny
Koszt
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%
Statystyki
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Niezwykła technika często wśród członków klanów nazywana zakazaną. Otóż Kuchiyose: Edo Tensei polega na wskrzeszeniu zmarłych, którzy są wobec przyzywającego posłuszni. Przyzwane osoby są nieśmiertelne i mogą zostać wykorzystane do walki z naszymi przeciwnikami. Technika ta jest bardzo zaawansowana i wymaga kilku warunków spełnienia:
 1. Użytkownik musi posiadać DNA osoby przyzywanej.
 2. Dusze osób przyzywanych muszą znajdować się w czystym świecie (oznacza to, że dusze osób których przyzwiemy nie mogli zostać uprzednio ofiarami Pieczęci Boga Śmierci (Shiki Fujin) lub być zapieczętowane innymi technikami.
 3. Potrzebna jest żywa osoba, która posłuży jako naczynie do przyzwania zmarłej osoby.
 4. Posiadanie dużego zwoju.
 5. Posiadanie trumien poprzez które będą przyzywane zmartwychwstałe osoby.
Gdy powyższe wymagania zostaną spełnione, nasze żywe ofiary umieszcza się na zwoju i po odpowiednim złożeniu pieczęci ich ciało pokrywa pył, która po opadnięciu przekształca dane osoby w persony które chcemy wskrzesić. Przyzwane osoby poprzez technikę Kuchiyose: Edo Tensei przechowywane są w trumnach. Jako ciała do Edo Tensei mogą się posłużyć jedynie ciała innych graczy, bądź istniejących w fabule NPC (chociażby liderzy rodów), wliczają się w to także NPC na eventach (za zgodą prowadzącego).
Uwaga Jest to kinjutsu, możliwe do nauki tylko ze specjalnego, zdobycznego zwoju (wyprawa Rangi S) - na świecie istnieje jedynie 1 sztuka zawierająca tę wiedzę.
5 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 248
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Sugiyama Orochi »

Jak dla mnie, to na Wielkanoc nie ma lepszego klanu w ogóle, niż Gazo.

Nie dość, że pisanki im najładniejsze wyjdą, to jeszcze mogą przy okazji obronić koszyk jakby jakiś złodziej koszyczka się zbliżał!
2 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 232
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Shiori »

Kocham Wasze pomysły, serio są bardzo kreatywne <catlove> Ja od siebie nie dodam nic twórczego, ale gdy myślę o świętach to przychodzi mi do głowy to, jak wiele rzeczy jest do ogarnięcia. Fajnie byłoby się rozstroić; jednocześnie sprzątać, malować pisanki jak i iść z koszyczkiem na święconkę i jest jedną technika, która umożliwia takie cziterskie zagrania...
Nazwa
Kage Bunshin no Jutsu
Ranga
B
Pieczęci
Specjalna pieczęć
Zasięg
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (za klona)
Statystyki
Dodatkowe
Max 5 klonów;
Opis Po złożeniu pojedynczej pieczęci występującej tylko w tej technice i jej pochodnych, możliwym jest stworzenie materialnego klona o własnej świadomości. Jest on stworzony wyłącznie z chakry użytkownika, która dzieli się równo pomiędzy klonami i oryginałem. Przykładowo stworzenie jednego Bunshina dzieli chakrę użytkownika na dwa, co daje 50%. Pod względem zmęczenia wywołanego zużyciem chakry, to podzielone na dwoje 50% traktowane jest jak 100% (jedną dużą pełną miseczkę dzielimy na dwie mniejsze, ale równie pełne miseczki) i dopiero od zmniejszonego zasobu, w trakcie korzystania z chakry, liczone jest proporcjonalne procentowe zmęczenie związane z jej użytkowaniem. Im więcej kopii, tym mniejsze zasoby chakry ma pojedyncza jednostka. Co ważne, klony posiadają własną wolę i samodzielnie podejmują działania. Bunshiny można zniszczyć zadając im jakiekolwiek obrażenia. Po zniszczeniu niewykorzystana chakra wraca do wykonawcy, podobnie jak doświadczenia i zmęczenie klonów. Bunshin może wykonywać wszelkie techniki znane oryginałowi (poza drobnymi wyjątkami), skopiowaniu ulega również ekwipunek który znika wraz z klonem, do którego należał (jedynie podstawowy, bez notek i bombek). Klon jest interesujący również dlatego, że nie znika natychmiastowo po zadaniu obrażeń, pozostaje jeszcze przez krótki moment. Element zaskoczenia idący za tym manewrem może być kluczowy w naszej strategii. Dodatkowo, po zniszczeniu doświadczenia klona przechodzą na oryginał. Z racji identycznych pokładów chakry, jedynie Mangekyou Sharingan będzie w stanie odróżnić repliki od oryginału. W przypadku zbierania przez klona chakry natury możemy używać maksymalnie dwóch innych z racji ogromnego skupienia potrzebnego do zbierania chakry natury.
Uwaga Aktualne pokłady chakry dzielą się równo między użytkownika i klony
2 x
Awatar użytkownika
Meguru
Posty: 71
Rejestracja: 24 maja 2023, o 01:11
Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie krucze włosy, pojedyncze piegi, wąski nosek o zadartym czubku, różowawe oczy bez źrednicy, maska na twarzy zakrywająca dolną część twarzy, druga maska, tym razem drewniana uwieczniająca kota, zawieszona na prawej skroni.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na lewej nodze | Kabura na broń na prawej nodze | Torba na prawym pośladku |
Biały płaszcz z ciemnymi wstawkami | Maska na skroni
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Mijikuma

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Meguru »

Czymś trzeba pociąć mięso, kiedy nie ma noża? Spokojnie, można to zrobić palcami:
Nazwa
Rirīsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni
Koszt E: 7% | D: 5% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalny (1/2 podtrzymanie) (koszt wzrasta podczas używania na większej powierzchni ciała niż, np. dłonie)
Siła ataku
60
Opis Podstawowa ale bardzo przydatna technika klanu Hyuuga. Posiadacze Byakugana potrafią świetnie kontrolować swoje tenketsu, a jutsu te opiera się na jednoczesnym wykorzystaniu kilku punktów, uwalniając z nich chakrę tworzącą kształt ostrzy. Można użyć ich do wyswobodzenia się z pęt, przecinając je. W przypadku tego jutsu zasada ta dotyczy tylko substancji stworzonych z chakry (np. podobne do pajęczyny włókna, żyłki chakry kuglarzy). Możliwe jest też odbijanie broni miotanych Od rangi B w dziedzinie klanowej możliwe jest też użycie techniki na substancjach fizycznych jak np. liny, ubrania i tym podobne tkaniny.
1 x
Awatar użytkownika
Shins Hyo
Posty: 43
Rejestracja: 12 gru 2023, o 07:02
Wiek postaci: 30
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shins ubrany jest w czarny strój zasłaniający większość jego ciała. Widoczne są jedynie niebieskie oczy.
Widoczny ekwipunek: Brak
GG/Discord: shintarguar

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Shins Hyo »

Suiton: Mizurappa - co prawda może niekoniecznie pomoże przy przygotowaniach potraw, ale wielu osobom bardzo by pomogło. Średnie zasoby wody pomocne mogą być na syndrom dnia poprzedniego <catcoffe> Lepszy kefirek, ale po niego trzeba iść do sklepu <catgiggle>
2 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Ario »

Podgrzewanie żarcia, ale w stylu Ayatsuri <catcoffe>
Nazwa
Ayatsuri Fūka Hōin
Ranga
B
Pieczęci
Odpowiadające danej technice
Zasięg
Koszt
D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Dodatkowe
Znajomość techniki Fūka Hōin (Fūinjutsu ranga B)
Opis Wariacja techniki Fūka Hōin, którą opanowali jedynie przedstawiciele klanu Ayatsuri. Za jej pomocą możliwe jest zamknięcie w zwoju dowolnej techniki elementarnej i użycie zamkniętego żywiołu w niektórych mechanizmach. Mowa tutaj głównie o miotaczach żywiołów, które wykorzystują je jako amunicję. Proces pieczętowania wymaga położenia przed sobą zwoju z odpowiednimi symbolami i użycia na nim techniki, która ma służyć za “amunicję”. Po kilku dłuższych chwilach jutsu zostaje zapieczętowane, a zwój z nim może zostać wykorzystany w pożądanych mechanizmach. Z pieczętowaniem technik wiąże się jednak kilka poważnych ograniczeń - można pieczętować tylko techniki elementarne do rangi B włącznie; nie można również zamykać technik używanych przeciwko pieczętującemu; technika zamykana musi “wychodzić” z ciała użytkownika. Dodatkowo technik zamkniętych nie da się odpieczętować w żaden sposób poza miotaczem. Możliwe jest natomiast wykorzystanie drugiej osoby, jeśli pieczętujący nie zna techniki danego żywiołu. Rodzaj amunicji może różnić się w zależności od techniki, co widać przykładowo w dotonie i technikach opartych na błocie, bądź miotaniu kamieni. Każda technika napełnia zwój w różnym stopniu (D - 50 pojemności zwojów, C - 100, B - 200), ale zużywane ładunki na strzał zależą wyłącznie od miotacza żywiołów.
1 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2622
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Kyoushi »

Szatkowanie sałatek w stylu Matatabi, u welcome <catbongorage>
Nazwa
Nekotsume
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Dodatkowe
Opanowanie 1 Poziomu Kontroli
Opis Po przelaniu chakry do paznokci u dłoni możemy stymulować ich błyskawiczny wzrost. Pazury, bo paznokciami trudno je nazwać, są wytrzymałe niczym stal kantaiska i mogą spokojnie zablokować ciosy bronią białą, bądź inne oparte na bezpośrednim kontakcie. Pazury są bardzo ostre i można wydłużyć je na dowolną długość (do 1m), z tego względu sprawdzają się dobrze również w charakterze broni kłutej. Wartym wspomnienia jest fakt, że składanie pieczęci podczas korzystania z tej techniki jest niemożliwe. W ramach jednorazowego kosztu techniki ustalamy konkretną długość paznokci. W przypadku chęci zmiany należy ponieść dodatkowy koszt, wyjątkiem jest powrót do długości wyjściowej – ten jest darmowy.
1 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Zakata
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2023, o 22:13
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopiec z Byakuganem, średniego wzrostu jak na swój wiek, krótkie czarne włosy, delikatna porcelanowa twarz. Odziany w białe kimono.
Widoczny ekwipunek: Mała torba.
GG/Discord: Zaakata#3405

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Zakata »

Idealna technika na speedrun krojenia składników na sałatkę. <catstab> <catban>
Nazwa
Shugohakke Rokujūyon Shō
Ranga
B
Pieczęci
Brak
Zasięg
Okrąg o promieniu 10 metrów od używającego
Statystyki
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%(1/2 za utrzymanie)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Ofensywno - defensywna technika która polega na ciągłym emitowaniu strumieni chakry płynących z dłoni tworząc w ten sposób ostre ostrza chakry, które bez problemu przecinają mniejsze obiekty (zwierzęta, owady, shurikeny, kunaie) i poważnie ranią większe. Użytkownik techniki jest w stanie ponadto kontrolować szerokość wytworzonej w ten sposób kopuły dzięki czemu może gwałtownie zmienić jej zasięg i pokryć swoją defensywą większy teren wciągając w linie ostrzy swoich przeciwników.
2 x
Tak mówię Tak myślę <catkeyboard>A tego słucham <catkeyboard> Bank PH
Awatar użytkownika
Osamu
Posty: 144
Rejestracja: 7 lut 2023, o 12:58
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białowłosy i wysoki młodzieniec przyozdobiony kilkoma białymi tatuażami.

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Osamu »

Osamu do mycia okien dla Jezuska wykorzystywał swoje ziemnę kopię... Te nie mogły narzekać bo nie mają wolnej woli więc przynajmniej miał spokój... Jednak do oblewania innych wódą korzystał z techniki, która pozwalała mu się skutecznie ukryć żeby móc oblać niczego niespodziewających się oponentów... No i może pozwoli się ukryć przed najgorszym przeciwnikiem świąt... Kacem.<catgun>


Nazwa
Doton: Iwagakure no Jutsu
Ranga
B
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Technika pozwalająca skryć się w ziemi i skale – może być to ściana lub podłoże z ziemi lub kamienia, o ile tylko ma wystarczające gabaryty, by zmieścić użytkownika. Ogranicza się do wniknięcia w dane miejsce, a nie przemieszczania po całej strukturze. Proces wnikania lub wysuwania się jest powolny, dlatego technika nie jest użyteczna w warunkach bojowych i sprawdza się najlepiej do szpiegowania lub ukrywania. Jeśli jest to ściana, można dzięki tej technice przejść na drugą stronę, jednak nie może być ona grubsza niż 1 metr. Dodatkowo, będąc w ścianie słyszymy dźwięki na około, co przekłada się na sprawne szpiegowanie.
i
Nazwa
Doton: Iwa Bunshin no Jutsu
Ranga
C
Pieczęci
Baran
Zasięg
Koszt E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (za klona) + to, co przekażemy (minimum 1%)
Statystyki
Opis Technika polegająca na uformowaniu z kamieni wizualnie idealnej kopii użytkownika. Klon powstaje z gruntu na którym stoi wykonawca techniki, jednakże budulcem do stworzenia klona nie może być ani błoto, ani piasek czy też kamienne elementy budowli. Klon potrafi wykonywać wszelkie techniki Doton i Tai/Buki (bez wykorzystywania chakry) znane oryginałowi. Stworzona kopia nie posiada ekwipunku swojego twórcy, za wyjątkiem tej widocznej na wierzchu co utrudnia odróżnienie oryginału od kopii. Tak skopiowany ekwipunek jest równie groźny co oryginalny. Właściwości artefaktów nie zostają skopiowane, tak samo jak np. właściwości notek wybuchowych lub bombek dymnych. Iwa Bunshin ze względu na swój budulec jest wytrzymały - zwyczajne wbicie lub cięcie kunaiem nie wyrządzi mu wiele szkód. Do pełnej eliminacji konieczne jest wykonanie solidnego ataku, kruszącego ziemię i skały. Klon nie posiada wolnej woli oraz zdolności mówienia. Ze względu na brak świadomości jest więc niepodatny na genjutsu. Jego działania są w pełni uzależnione od stwórcy, który musi wydawać mu mentalne polecenia. W przypadku braku poleceń wywołanych np. krytycznymi ranami użytkownika bądź wykluczenia z walki, klony rozpadają się.
1 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 182
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Minako »

Zazwyczaj, gdy chcę pomoc w kuchni przy szykowaniu świąt, często słyszę od taty: "Chcesz pomóc? To nie przeszkadzaj". Wtedy pozostaje już tylko szybka ewakuacja, zanim dostanie się kapciem.

Ninjutsu: Kumoshin no Jutsu (A)
2 x
Awatar użytkownika
Izuro
Posty: 109
Rejestracja: 22 wrz 2023, o 20:50
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
GG/Discord: izuro94

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Izuro »

Posiłki, posiłkami, ale gdzie piękne dekoracje? Tym właśnie postanowił zająć się Izuro! Wyciągnął glinę z sakiewek i zaczął tworzyć baranka, jajka, koszyczki. Wszystko było to piękne bo z gliny!
Po wszystkim spojrzał na dzieła i stwierdził, że jest z siebie naprawdę zadowolony.


__________--
Nazwa
C1: Shī Wan
Ranga
D
Pieczęci
Połowa Barana (detonacja)
Zasięg
Zależny od opanowania dziedziny klanowej (detonacja)
Koszt E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (za 4 małe / 2 średnie/ 1 duży)
Dodatkowe
50g gliny za małego, 100g za średniego, 200g za dużego.
Siła Wybuchu
Statystyki
Opis Najsłabsze wybuchowe twory, którym można nadać rangę C1. Twory charakteryzują się tym, że przypominają wyglądem zwierzęta. Wyróżnić możemy kilka kategorii:
 • Latające - bomby te mogą latać ze standardową prędkością zależną od dziedziny klanowej, a także poruszać się po ziemi lub pływać, jednak w takim wypadku ich prędkość zredukowana jest o połowę
 • Nurkująco-pływające - bomby te mogą pływać oraz nurkować ze standardową prędkością zależną od dziedziny klanowej, ale nie mogą poruszać się po lądzie ani latać.
 • Biegające - bomby te mogą biegać ze standardową prędkością zależną od dziedziny klanowej. Nie mogą latać, ani nurkować, jednak mogą pływać z prędkością zredukowaną o połowę
 • Podziemne - bomby te mogą przemieszczać się pod ziemią oraz poruszać się po lądzie ze standardową prędkością zależną od dziedziny klanowej, nie mogą jednak ani pływać ani latać.
Kategoria, do której należeć będzie bomba związana jest z kształtem, jaki ona przyjmuje. Przykładowo wszelkie ptaki i owady latające będą bombami latającymi, ryby - nurkująco-pływającymi, a chomik - biegającą. Twory C1 spełniają najczęściej rolę przeszkadzajki. Ich siłę można porównać bardziej do petard niż bomb. Bez trudu mogą urwać palce, gdy wybuchną komuś w dłoni, a także zostawić paskudne rany na ciele. Groźne dla życia są jednak w większej ilości.
2 x
PH BANK

Prowadzone misje:
1) Misja rangi D - Kenichi
Awatar użytkownika
Ayumu
Posty: 73
Rejestracja: 1 lip 2023, o 09:23
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Ogromny rozmiar, dotkliwie poparzone ciało i twarz.
Widoczny ekwipunek: Kamizelka shinobi

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Ayumu »

Gdy szykujesz w otwartej kuchni potrawy i chcesz je szybko podać na stół w tym samym pomieszczeniu, Kawara Shuriken służy pomocą. Tylko lepiej przygotować jakies poduszki do asekuracji lecących jajek.
Nazwa
Kawara Shuriken
Ranga
C
Pieczęci
Tygrys → Smok → Szczur → Koń → Tygrys
Zasięg Max.
20 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3% (koszt za 10 pocisków)
Statystyki
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Po sekwencji pieczęci mniejsze przedmioty z otoczenia zostają po prostu naszą bronią miotaną. Dachówki, mniejsze kamienie i tego typu wagi i wielkości przedmioty są miotane na przeciwnika z nienaganną siłą i prędkością, oczywiście nie jest to w stanie zabić naszego oponenta jednym uderzenia czy też wyrządzić mu większych szkód, jednak kilkukrotne trafienie może być kłopotliwe dla ofiary.
1 x
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 370
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Ren »

A jak się ktoś przeje podczas świąt, to jeszcze trzeba wyleczyć ciężkie obrażenia. <cathug>
Nazwa
Shōsen no Jutsu
Ranga
A
Pieczęci
Wół → Tygrys
Zasięg
Bezpośredni
Koszt
A: 15% | S: 10% | S+: 5% (1/2 na turę)
Dodatkowe Wymaga znajomości Chiyute no Jutsu; Kontrola Chakry A | Po zasklepianiu większych ran tą techniką pozostają blizny na ciele rannego
Opis Technika jest znaczącym rozwinięciem możliwości Chiyute no Jutsu i jej działanie także polega na przyspieszeniu naturalnego procesu zdrowienia. Użytkownik wysyła chakrę z rąk w dowolną część ciała. Pozwala to użytkownikowi uleczyć daną osobę bez sprzętu medycznego czy operacji, czyniąc to bardzo pomocnym na polu bitwy. Technika ta może służyć do uleczenia zewnętrznych jak i wewnętrznych części ciała. Pozwala ona na wykurowanie większości, nawet bardzo ciężkich ran. Leczy ciężkie rany w turę, natomiast śmiertelne z kombinacji ran w dwie tury.
1 x
Awatar użytkownika
Kai
Posty: 20
Rejestracja: 19 mar 2024, o 13:46
Wiek postaci: 22
Krótki wygląd: Wysoki i szeroki.
Widoczny ekwipunek: Zanbato.
GG/Discord: akasemis

Re: Wielkanoc 2024

Post autor: Kai »

Zdecydowanie najlepszą techniką do pomocy jest Genjutsu: Sharingan. Ale nie, żeby rzucić jakąś śmieszną iluzję jedzonka, o nie. Po prostu zmusić zwierzaki/summony/bijuu do robienia sałatki jarzynowej.
Nazwa
Genjutsu: Sharingan
Ranga
B
Pieczęci
Brak
Zasięg
Wzrokowy (20 metrów)
Koszt
 • Wspomnienie: E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
 • Iluzja: D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5%
 • Kontrola zwierząt, summonów i bijū: E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (na turę)
 • Powstrzymanie furii demona: E: 25% | D: 20% | C: 10% | B: 7% | A: 5% | S: 3% | S+: 3%
 • Zdzieranie ogonów: E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (za każdy)
Dodatkowe Kontakt wzrokowy z celem, Sharingan: San Tomoe, dziedzina genjutsu rangi C → B → A → S.
Opis Podstawowa zdolność wchodząca w repertuar technik klanu Uchiha. Użytkownik za pomocą jednego spojrzenia w oczy swojego rywala jest zdolny do wykonania kilku czynności. Pierwszą z nich jest pokazanie własnych wspomnień (wymóg genjutsu rangi C). Nieważne jak dawno one się wydarzyły. Wystarczy ułamek sekundy, a osoba znajdująca się pod wpływem Genjutsu, ujrzy wszystko co chce Uchiha. Drugą opcją jest stworzenie iluzji (wymóg genjutsu rangi A). Nie jest to jednak byle co, a prawdziwy majstersztyk porównywalny swoimi możliwościami z Utakatą i Kuro Kuukan Goumon. Genjutsu nie ogranicza się jednak jedynie do ludzi. Równie dobrze możemy użyć go na zwierzęta (wymóg genjutsu rangi C), summony (wymóg genjutsu rangi B/A w zależności od summona, do oceny MG), a nawet bijū i przejąc nad nimi kontrolę. W przypadku bijū wymagane jest posiadanie Mangekyō Sharingan (oraz genjutsu rangi S), ale nie musi być aktywny. Ostatnią z opcją jest wejście bezpośrednio do umysłu Jichuriki i powstrzymanie furii demona jeszcze zanim zdążą pojawić się ogony (wymóg genjutsu rangi B). W przypadku Mangekyō Sharingan'a i Eien no Mangekyō Sharingan'a możliwe jest zdarcie wszystkich ogonów poza ostatnim. Nie można tego jednak dokonać w przypadku walki z osobą, której udało się zaprzyjaźnić z bijū, gdyż następuje swojego rodzaju wymiana chakry pomiędzy demonem, a Jinchuriki.
1 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość