Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Awatar użytkownika
Zakata
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2023, o 22:13
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopiec z Byakuganem, średniego wzrostu jak na swój wiek, krótkie czarne włosy, delikatna porcelanowa twarz. Odziany w białe kimono.
Widoczny ekwipunek: Mała torba.
GG/Discord: Zaakata#3405

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Zakata »

Ulubiony mężczyzna: bezimienny zleceniodawca przez którego zaraz dostaje na czajnik, chociaż z plusów nie zamiatałem jeszcze piasku na pustyni, albo nie zbierałem kamieni w strumyku.

Ulubiona kobieta: Z racji dosyć krótkiej fabuły postaci jest wąski krąg postaci które jakkolwiek wpłyneły na historię, faworytką jest pani Lee z piewszej misji. Miła sympatyczna babeczka której sprzątałem na chacie, ale zostaje sentyment.
0 x
Tak mówię Tak myślę <catkeyboard>A tego słucham <catkeyboard> Bank PH
Awatar użytkownika
Ayumu
Posty: 80
Rejestracja: 1 lip 2023, o 09:23
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Ogromny rozmiar, dotkliwie poparzone ciało i twarz.
Widoczny ekwipunek: Kamizelka shinobi

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Ayumu »

Ario: Przejął spuściznę po Juranu, mojej pierwszej postaci.
Shi: Najlepszy... Spamer... I jeszcze te pamiętne wielokropki... Długo pozostaje w pamięci.

EDIT: Odbiór 30 PH i 1000 Ryo
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 556
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Rei Uta »

Wszystkie osoby z którymi pisałem swoje fabułki na Oshim... Zaczynając od Motoko i Shinjiego Uchiha, który jako pierwszy powiedziała "Nie martw się, to że omal nas nie zabiłeś nie znaczy że jesteś głupi". Keion który też już pewnie zapomniał że ktoś taki jak Oshi istniał. Forteca-san który był całkiem zabawny jak zaczął się denerwować... Jestem bardzo wdzięczny za wszystkich którzy tu wciąż przebywają, oraz za nowe osoby które umilają grę. Pewnie to przez was osoby które mówią że to forum jest martwe, muszą szukać wsparcia w grupach wsparcia. Na koniec za mojego Takasia którego opuściłem, a potem on opuścił mnie. Niech jego jędrny tyłek ląduje teraz na innych twarzach... Peace! <catkiss> <catkiss> <catkiss>

(Tu pojawi się lista top10)

PH na Reia... Oraz skrócony trening o full ile fabryka dała
0 x
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1106
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Souei »

Odbieram 30 PH i treningi skrócone o 6250 znaków.

Klepa. Widziałem wiele grupek graczy, którzy skrzykiwali się razem i planowali razem fabułę, a czasem nawet wielkie cele. Nie widziałem natomiast grupki, która przetrwałaby taką próbę czasu jak my w naprawdę dobrej atmosferze, bez żadnej, nawet drobnej sprzeczki przez cały ten okres. Co innego jest więc planować, a co innego wytrwać ze sobą tyle czasu i rzeczywiście realizować to, co było założone na początku. Naprawdę ewenement, wielka przyjemność ze wspólnej gry, dużo funu z pisania poza grą. Bardzo dziękuję i proszę o więcej.
I przepraszam, że kogoś wyróżnię, ale specjalne podziękowania dla Ichirka, bo to od niego wszystko się zaczęło i dał szansę bambikowi samurajowi, choć nie musiał. Love you. <catlove>
1 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizuna
Posty: 67
Rejestracja: 1 paź 2023, o 16:56
Aktualna postać: Hibana

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Kizuna »

Nie do końca dotyczy to postaci, natomiast uwielbiam KP Taiyo, każdy jej opis i sposób, w jaki pisze (czym zresztą próbuję się inspirować). Chyba jedyna osoba na forum, której posty śledzę. Poza tym jest jeszcze Hoszi, do której mam ogromny podziw, za to, jak udało się ogarnąć event i jaki ogrom pracy wzięła na swoje barki.

<catlove> certified women lover

jeśli chodzi o postacie męskie, Mukutaro bardzo się wyróżnia i uwielbiam, w jaki sposób prowadzi swoją postać
0 x
Awatar użytkownika
Hana
Posty: 301
Rejestracja: 6 paź 2021, o 05:51
Wiek postaci: 18
Ranga: Uczeń (Dōkō)
Krótki wygląd: Nałożyła na nogi ciepłe, czarne pończochy, a na to spudniczkę. Założyła zwykłą koszulę, a na ramiona zarzuciła błękitną kurtkę. Włożyła na nogi lekkie obuwie, żeby zawsze być gotową do akcji. Włosy upięła jak zwykle z delikatnym akcentem.
Widoczny ekwipunek: Odznaka shinobi (naszyjnik); Kabura na broń (na prawym udzie), kabura (na lewym udzie), dwie torby z ekwipunkiem (z tyłu na biodrze), ciemne rękawiczki (zwykłe), Ochraniacz na czoło z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych Sił Sogen" (na lewym ramieniu)
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Tetsu Maji

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Hana »

Dwa i pół roku zleciało na grze, a nie udało się zorganizować za dużo interakcji z innymi. Ogólnie to zaczynałem grę z myślą, żeby dołączyć do już grających ludków i padło na dwójkę ówczesnych członków Kaminari. Tak oto zaczęła się ekscytująca przygoda z tworzeniem karty postaci i pierwsza fabuła z Anzou (niestety z Yoake nie udało się pograć, bo go dopadli i zmienił postać wkrótce potem). Jaki jest nasz Władca Piorunów każdy może się domyślić. Zmuszony został do poświęcenia własnej moralności i wysadzania wszystkich oraz wszystkiego podczas wojny z Uchiha. Mimo to próbuje stać po stronie dobra i zyskuje sławę w klanie i na świecie. Z niecierpliwością wyczekuje dalszego rozwoju relacji, jaka dzieje się pomiędzy nim, a Azumą.

Postacie npc, które przetoczyły się podczas gry nie były za szczególnie wybitne, chociaż trzeba przyznać, że liderzy klanów oraz inne jednostki podlegające pod różne frakcje to naprawdę świetne urozmaicenie. Miła jest też interakcja z bardziej zasłużonymi postaciami, które w trakcie zostały porzucone, ale w pewnym stopniu zostały fabularnie odznaczone. Tutaj dla mnie rolę główną stanowi Mujin, z którym wymieniłem kilka postów podczas eventu Turnieju pokoju, a także teraz jako dodatek npc.

Nie brałem za dużo misji, ale na wyróżnienie zasługuje Nana, która poprowadziła mi pierwszą z nich. Proste zadanie z jedną osobą. Pisało się bardzo przyjemnie i szybko. Śledziłem też trochę historię jej postaci, która ostatnio zaliczyła bardzo ciekawy rozwój, godny pozazdroszczenia. Jej pojedynki na poprzednim evencie wyglądały jak u rasowego Uchiha, które chciałoby się widzieć w anime. Trochę taka kobieca wersja Sasuke, dążąca do swojej zemsty.

Odbieram 30ph, 500 Ryo i 5 x skrócone treningi o 625 znaków.
0 x
Awatar użytkownika
Taiyō
Posty: 125
Rejestracja: 4 lip 2023, o 17:27
Wiek postaci: 20
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Rachityczny ektomorfik o figurze wazy, metr i siedemdziesiąt centymetrów wzrostu, słomkowe włosy, bursztynowe oczy z gęstymi rzęsami, usta o esowatym kształcie z powiększoną dolną wargą.
GG/Discord: spectrofobia
Multikonta: Uguisu

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Taiyō »

1 x
#f38834
trochę mnie nudzi świat i nie chcę się już starać

Obrazek
z drugiej strony chcę wszystko i w sumie to naraz

Karta postaci |PH | Bank
Prowadzę
Aoi ☼ [D] — „Mówiono, że z diabłem ma pakt”
Kami Kaito ☼ [D] — „Dzielenie przez dwa”
Hikari Kaguya ☼ [D] — „Nimbooda”
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Dlaczego nie skorzystać z okazji, żeby kogoś wyróżnić?

Mujin – shinobi-naukowiec o nieskończonej liczbie pomysłów. Miksturki, eliksiry, specyfiki; do tego wiedza o świecie! Analityczny, może nieco sztywny, jak nikt inny zgrywał się z moją bohaterką, tworząc rozkoszną, a nawet wybuchową mieszankę spojrzeń na świat. Było pomysłowo, było zabawnie i bardzo odkrywczo. Moja zdecydowanie ulubiona interakcja, w dodatku z chyba najbardziej pomocnym i zaangażowanym graczem!

Tetsuro (Hoochi) – stworzył mi niesamowitą sowę, życiowego towarzysza, z którym wiązały się dziesiątki gagów i miniaturowych przygód. Z nim po prostu nie dało się nudzić, a każda wspominka o sowim świecie, ich codziennym życiu czy obyczajach był ucztą. Grając z nim przeszło mi przez myśl, że to tak skillowy gracz, że powinien robić to zawodowo.

Na moją shinobiwarową satysfakcję szczególny wpływ miał też Rei, cechujący się wyjątkową miłością do PBF; człowiek o wielu nickach, grający kiedyś jako Yoshimitsu Kaguya, którego cenię ze zdrowe podejście do forum; Takashi, osoba chyba najmocniej zaangażowana w moje wspaniałe przygody i Yami, najprawdziwszy z dobrych duszków na forum.
1 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Yasuo »

1 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 832
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Dzień Kobiet i Mężczyzn 2024

Post autor: Minoru »

Myślę, że nie będzie wielkim zaskoczeniem jeżeli odpowiem, że kobietą, która ma największy wpływ na fabułę Minoru jest Misae-san. Nasza forumowa piękność towarzyszy Minoru od samego początku gry i nawet pomimo wielu rozstań i przeżywaniu swych własnych przygód, oboje zawsze znajdują drogę by spotkać się jeszcze raz.
Dużo trudniej jest mi wybrać postać męską, jako że większość graczy pojawiała się w życiu Minoru na chwilę i nie odciskali oni na nim większego śladu. Ale myślę, że jeśli miałbym kogoś wybrać, byłby to Isei, który swoim zachowaniem na evencie spowodował, że Minoru zrozumiał, że nie każdemu warto darować życie.
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości