[Event} - Miasteczko Sarufutsu

Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1205
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Hana
Posty: 303
Rejestracja: 6 paź 2021, o 05:51
Wiek postaci: 18
Ranga: Uczeń (Dōkō)
Krótki wygląd: Nałożyła na nogi ciepłe, czarne pończochy, a na to spudniczkę. Założyła zwykłą koszulę, a na ramiona zarzuciła błękitną kurtkę. Włożyła na nogi lekkie obuwie, żeby zawsze być gotową do akcji. Włosy upięła jak zwykle z delikatnym akcentem.
Widoczny ekwipunek: Odznaka shinobi (naszyjnik); Kabura na broń (na prawym udzie), kabura (na lewym udzie), dwie torby z ekwipunkiem (z tyłu na biodrze), ciemne rękawiczki (zwykłe), Ochraniacz na czoło z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych Sił Sogen" (na lewym ramieniu)
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Tetsu Maji

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Hana »

Sądziła, że atmosfera otaczającą medyka z Ryuzaku będzie równie grobowa, co pozostałych zebranych. Przynajmniej tak podpowiadała dziewczynie jej niezręczność, której nie wyzbyła się jeszcze do końca. Na pewno spotkanie z Mujinem wywarło bardzo pozytywny wydźwięk. Kolejne wytchnienie od przykrych myśli po niedawnym wydarzeniu. Chociaż sercem była razem z poległymi i rannymi, to ciało i umysł potrzebowały lepszych doznań.
- Cieszę się, że nie zaginęłam gdzieś w natłoku twojej ciężkiej pracy. - wyraziła wdzięczność za pamięć do jej osoby. W końcu lekarz jego pokroju musiał nieustannie dbać o swój biznes, jak i zajmować się szeregiem pacjentów. Czymże była drobna niewiasta, z którą zamienił kilka zdań, w porównaniu z obliczem ratowania setek innych istnień. Niemniej pozostanie zapamiętanym sprawiło, że Hanie zrobiło się cieplej na sercu. Nie zdarzało się to często, więc to duży plus w kierunku jej rozwoju.
- To dobry pomysł. Właśnie jestem w trakcie oceniania tego miejsca. Wygląda na to, że ewakuacja przebiegła pomyślnie. - odparła z entuzjazmem w głosie. Wiele zyskała podczas niedawnych przeżyć, dlatego czuła się pewniejsza siebie podczas wymiany słów. Nie peszyło jej to już tak często i wiedziała jak reagować na bezpośrednie zwroty. Ruszyła wraz z Yokage na krótką i odświeżającą przechadzkę. Jego wzrost i tajemniczo skrywana maska była największym obiektem zainteresowania. Skłamałaby, jakby nie chciała wiedzieć, co kryje się za tą misterną zasłoną. Szczerze mówiąc dotąd nie zdążyła zapoznać się głębiej nad klanem, do którego należał Mujin. Nie to, żeby był mało interesujący. Niektóre rodzaje robaków posiadały swój urok, zaś inne stanowiły paskudne porównania. Zwyczajnie dużo się wydarzyło, więc niektóre plany musiały zejść na dół listy. Jak choćby obiecana sobie wizyta w Mieście Kupieckim. Nie doszła do skutku, co stanowczo było winą jej niedbałego planowania. Nauczyła się za to wielu przydatnych technik, a ćwiczeniami podniosła cechy fizyczne. Realizowała się dosyć dobrze.
- Tak, staram się nadal podnosić własne umiejętności. Byłam na tyle pewna, żeby dołączyć do grupy Regularnej i przekonałam się na własnej skórze, że nie było łatwo. Wręcz okropnie. - podzieliła się skrawkiem doświadczeń, jakie działy się na polu walki. Nie w sposób było opisać całości zdarzeń bez okazywania emocji.
- Trudno uwierzyć, że przeżyłam, a tak wielu zdolnych shinobi i kunoichi nie miało zupełnie szans... Moja towarzyszka z klanu straciła podczas naszego odwrotu nogę oraz oko. - dodała spokojniejszym głosem i wytłumaczyła kim byli olbrzymi Oni we wrogiej armii dzikich. Obecnie to była jej największa zmora, którą nosiła na sumieniu - zawiodła towarzyszy w bitwie. Zacisnęła wargi w grymasie. Nie powinna okazywać słabości, a tym bardziej smutku podczas towarzyskiej rozmowy.
- Z lepszych wieści muszę się pochwalić, że uczyłam się trochę sztuki leczniczej i potrafię uzdrowić lżejsze rany. - powiedziała optymistycznie, lecz dla tak wykwalifikowanego doktora jak Yokage, musiało to być mało istotne osiągnięcie. Nie wiedziała czy dobrze zrobiła. Na pewno lepiej było skupić się na swoich mocniejszych stronach, żeby uniknąć rozwijania wielu zdolności w zakresie podstawowym. Czerpała jednak aspiracje poprzez doświadczenie, a być może uda jej się osiągnąć więcej niż mógł przewidzieć jej los. Przynajmniej nie miała poczucia zastoju i nie będzie musiała narzekać, że czegoś nie zrobiła.
0 x
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 619
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Mijikuma
Posty: 285
Rejestracja: 25 kwie 2023, o 15:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosy o wysokim wzroście (184cm) i krwisto-szkarłatnych ślepiach. Gustuje w pięknych, ale praktycznych ubraniach, ciemniejszej gamie barw, które łączy z często złotymi wstawkami. Przystojny chłopak, którego uśmiech zabija samym swoim wdziękiem
Widoczny ekwipunek: Łuk | Kołczan | Kamizelka Shinobi | Torba | Ochraniacz na czole z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych sił Sogen"
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Meguru | Akira | Ryukoi

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Mijikuma »

Obrazek
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Keion »

Będąc jeszcze w kolumnie pochodowej z twierdzy do punktu ewakuacyjnego jakim było Miasteczka Sarufatsu zostawiłem za sobą Anzo i Hanę. Nie podobało mi się zostawianie ich samym sobie wraz z ciężko ranną Chino, ale zdawałem sobie sprawę że nie jestem w tym momencie w stanie im bardziej pomóc. Dodatkowo z tyłu głowy cały czas miałem myśl że porzuciłem zwierzątko szefowej Misae i jeszcze inne lisko podobne zwierzę. Dlatego po mimo trudów i zmęczenia po długim czasie udało mi się w końcu ich dogonić i odnaleźć przestraszonych, ale również grzecznie siedzących pod opieką Kazukiego, który najwyraźniej już też czuł się coraz lepiej. - W końcu udało mi się was dogonić. Jak się Pan czuje panie Kazuki? W kwestii nóg robiłem co mogłem, ale niestety to była granica moich możliwości. - Zagadałem jak tylko się zbliżyłem i wraz z nimi dalej kontynuowałem podróż.
Dopiero gdy zbliżyliśmy się do osady jeden z lisków zaczął żywo reagować wyraźnie wyczuwając w otoczeniu coś znajomego. Chwilę później zerwał się i pognał, gdzieś, a ja na wszelki wypadek pobiegłem tuż za nim. Niestety tak małe i zwinne zwierzę szybko zdołało mi zginać w tłumie, a ja nie miałem zielonego pojęcia w którym kierunku się udało. Rozglądałem się tylko bezradnie raz w lewo raz w prawo licząc że uda i się je gdzieś przypadkiem wypatrzeć. I wtem udało mi się odnaleźć zagubione zwierzątko z tym ze już nie było zagubione i nie biegło bo teraz siedziało już na czyjejś głowie i wyglądało jakby było przewodnikiem. Nie wiedziałem jak na to zareagować i w sumie to przez chwilę w ogóle nie reagował przyglądając się z oddali tej scenie, po czym stwierdziłem że skoro lisek jest już bezpieczny to pora wracać. Nie zaszedłem jednak wiele kroków nim owa dwójka mnie dogoniła, a szczęśliwy właściciel fenka postanowił mnie wynagrodzić za uratowanie życia Jego przyjaciela. Zamurowała mnie po raz drugi, ale z podziękowaniem przyjąłem nagrodę. - Dziękuję, nie trzeba było, miałem go akurat po drodze, a on nie sprawiał żadnych problemów. - Odparłem szybko i widząc że Jegomość się spieszy pokłoniłem się mu na pożegnanie by wrócić do Ucicha Kazukiego.
Po powrocie do Kazukiego zauważyłem że fenek białowłosej wciąż tam jej i ta jeszcze się po niego zgłosiła. Chociaż biorąc pod uwagę gdzie się udała nie mogłem być pewien czy w ogóle się po niego zgłosi, ale miałem nadzieję że tak będzie. Mnie więcej w momencie w którym udało mi się wrócić do grupy do liska odezwała się jakaś czarnowłosa kobieta, a po reakcji zwierzątka nie wykluczałem że mogą się znać. Jednakże mimo wszystko nie chciałem zostawiać ich samym sobie i śmiało podszedłem.
- Witaj. Znasz to zwierzątko, albo znasz Jego właścicielkę i wiesz gdzie jej szukać? - Zapytałem wprost podchodząc i patrząc się raz na fenka, raz na Kazukiego, a raz na ciemnowłosą nieznajomą. Po krótkiej chwili przez myśl przeszło mi że dla niej również jestem totalnie nieznajomy i pewnie też potencjalnie niebezpieczny. - Wybacz mi tak nagłe wtargnięcie. Zwę się Keion, Keion Hayakawa i Misae-san nim udał się na pole bitwy prosiła mnie bym zajął się nim podczas jej nieobecności. Stąd moja ciekawość co do twej osoby i jej relacji z nią. - Dodałem po krótkiej chwili nie chcąc robić zbyt dużego zamieszania.
0 x
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 166
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 157kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Ryuujin Kodai »

0 x
Obrazek
Ryuujin: Lis Taiyō: Ptak:
Awatar użytkownika
Shigemi
Posty: 192
Rejestracja: 22 sie 2022, o 01:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Zeref
Widoczny ekwipunek: Torba medyczna i plecak,

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Shigemi »


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Odpowiedź Kubomi wzbudza we mnie ogromny podziw i szacunek. Jej gotowość do działania oraz praktyczne podejście do życia są cechami, które mogę tylko podziwiać. W momencie, gdy oferuje mi fajeczkę, choć może mieć inne priorytety niż eksperymenty naukowe czy artystyczne projekty, uświadamiam sobie, że jest to osoba gotowa wesprzeć innych w praktyczny sposób, nawet jeśli nie rozumie w pełni ich zainteresowań czy pasji. To właśnie taka postawa buduje zaufanie i pokazuje, że nawet w najmniejszych gestach można wyrazić wsparcie dla drugiego człowieka. Choć Kubomi nie odniosła się bezpośrednio do moich pomysłów, to jej brak komentarza nie jest dla mnie negatywny. Wręcz przeciwnie, dostrzegam w jej zachowaniu szczerą gotowość do pomocy w innych dziedzinach, które są dla niej bardziej zrozumiałe i bliskie. Jej skromne podejście do własnych umiejętności jako lalkarza jest dla mnie godne podziwu. Wyraża ona gotowość do poświęcenia swojego czasu i wysiłku dla dobra wspólnego, co pokazuje, że dba o dobro innych i jest gotowa wspierać ich w trudnych chwilach. To właśnie tego typu postawa buduje silne więzi międzyludzkie i sprawia, że czujemy się bardziej wspólnotowo, wzmacniając naszą relację. Jestem pełen uznania dla Kubomi za jej gotowość do poszukiwania części lub pomocy dla swoich lalek i drużyny z bitwy. To pokazuje, że nie tylko troszczy się o siebie, ale także o innych członków zespołu, co świadczy o jej empatii i zaangażowaniu w losy innych. Jej postawa jest inspirująca i budująca, ponieważ pokazuje, że nawet w najmniejszych gestach możemy okazać wsparcie i troskę dla innych.
-Na dzisiaj mi wystarczy. Dziękuję - powiedziałem i oddałem fajeczkę, a następnie - - Oczywiście, ja też ruszę szukać dalej moich dawnych pacjentów. Jeśli Twoi towarzysze będą potrzebować medyka to szukajcie mnie z chęcią pomogę. - powiedziałem i uśmiechnąłem się, a następnie pokiwałem ręką jej na pożegnanie:
-Bywaj w zdrowiu! Kubomi! - skinąłem głową - Powodzenia! - to był bardzo miły moment podczas tej sytuacji.

Propozycja Kubomi dotycząca poszukiwania Drużyny Pomarańczowej, aby sprawdzić, jak się trzymają, wzbudza we mnie ogromny podziw i szacunek. Jej zaangażowanie w losy innych członków zespołu jest dowodem na jej empatię i gotowość do poświęcenia czasu i wysiłku dla dobra wspólnego. W chwilach, gdy inni mogliby skupić się tylko na własnych sprawach, Kubomi wykazuje się troską i zainteresowaniem dobrem innych, co świadczy o jej wielkim sercu i gotowości do pomocy. Jej propozycja świadczy o tym, że jest to osoba, na której można polegać w trudnych chwilach, gotowa wesprzeć innych członków zespołu w razie potrzeby. Jako medyk ninja, moja misja zawsze była jasna: ratowanie życia, leczenie rannych i dbanie o zdrowie członków mojego klanu oraz sojuszników. Od samego początku oddałem się temu powołaniu z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Spędziłem lata doskonaląc swoje umiejętności medyczne, uczyłem się technik leczenia i rozwijałem strategie działania w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach na polu bitwy. Byłem dumny z mojej roli jako lekarz ninja i wiernie służyłem swojej społeczności. Jednak ostatnio, mimo że nadal wykonywałem swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem, zaczęły pojawiać się wątpliwości. Widziałem, jak świat wokół mnie stawał się coraz bardziej chaotyczny i brutalny. Konflikty między klanami narastały, a sojusznicy, którym kiedyś ufaliśmy, stawali się coraz bardziej nieprzewidywalni. Zaczęły rodzić się pytania: Czy to wszystko ma sens? Czy moje wysiłki naprawdę zmieniają świat na lepsze? Czy warto kontynuować tę niekończącą się walkę?Te wątpliwości zaczęły wpływać na moje codzienne życie. Choć wciąż wykonywałem swoje obowiązki jako medyk ninja, coraz częściej czułem się wypalony i zmęczony. Potrzebowałem przerwy od tego wszystkiego, czasu na zastanowienie się nad swoim życiem i przemyślenie swojej misji. Może to był czas na zmianę, na poszukiwanie nowych możliwości i sposobów na przyczynienie się do dobra ludzi w sposób bardziej zrównoważony i spokojny.
Nadal kochałem swoją społeczność i byłbym gotowy poświęcić się dla niej, ale musiałem znaleźć równowagę między swoimi obowiązkami jako medyk ninja a potrzebami własnego serca. Może to był czas na odnowienie i znalezienie nowej drogi, która pozwoliłaby mi nadal służyć innym, ale w sposób, który byłby bardziej zgodny z moimi wartościami i potrzebami. Potrzebowałem czasu na zrozumienie siebie i znalezienie nowego kierunku, który mógłbym podążać w przyszłości. A może rzeczywiście odciąć się od tego świata?- Ach, tak, oczywiście, jasne. Bo co może być lepsze niż przerwa od codziennego życia Iryonina Medytacja i odpoczynek wśród natury brzmią jak idealne remedium na te wszystkie problemy, z którymi się zmagam. W końcu, po całym dniu ratowania rannych, walki z wrogami i prób utrzymywania zastępu w ryzach, coś takiego jak relaksujący spacer po lesie z pewnością rozwiąże wszystkie moje problemy, prawda? A może powinienem po prostu przemówić do rzeki, poprosić drzewa o radę i zacząć gadać ze zwierzętami? Pewnie już usłyszę szept wiatru, który w swoim tajemniczym języku przekaże mi klucz do życiowego spełnienia. Oczywiście, bo to takie proste, takie oczywiste. W końcu kto potrzebuje umiejętności medycznych w świecie, który stoi na krawędzi chaosu, prawda?

No, ale może rzeczywiście mam wystarczająco dużo czasu, żeby posłuchać rad kwitnących kwiatów i rozważyć, czy nie jestem w zbyt dużym pośpiechu, próbując ocalić ludzkość. Bo przecież to, co ta planeta naprawdę potrzebuje, to nie mój skalpel ani moje leczenie ran, ale raczej moja obecność na długim spacerze poza miasto, by być jednym z natury. Ale może rzeczywiście czas odpocząć i się nad sobą zastanowić?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3694
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 337
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi, Sister

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Ai »

0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Anzou »

Władca Piorunów był chyba nadal w lekkim szoku, tudzież nie dotarło do niego w ogóle to co mówiła Chino. Albo dotarło, ale jego umysł i umiejętności poznawcze nie były na tyle rozgarnięte, aby to zanotować i odpowiednio zareagować. Zdobycie oka. Kurwa, jak zdobycie oka Uchihy. O czym ona mówi? Noga, kukły to jeszcze w miarę rozumie, ale jak ma zdobyć cholerne oko kogoś z klanu Uchiha? Nastolatek rozejrzał się dookoła i postanowił poszukać kogoś, kto wygląda na medyka. Oko należy zdobyć i postawić Chino do stanu większej użyteczności.
- Chino kurwa, jak Ty coś wymyślisz. Zrozumiałem. Mam nadzieję, że daleko mi nie uciekniesz.
Powiedział nastolatek na odchodne i ruszył w kierunku jakiejś grupy medyków, którą zamierza zlokalizować w swoim otoczeniu. To będą odpowiedni ludzie, którzy mogą posłużyć jakąś informacją i będą stanowić swego rodzaju punkt zaczepienia. Co więcej, nastolatek pożegnał się ze wszystkimi, którzy byli w jego towarzystwie. Miał coś do zorganizowania i tylko to się teraz liczyło. Ponownie trzeba uczynić Kaminari potężnych, a po stracie przywódcy i niepełnosprawnej Chino może być o to ciężko zwłaszcza, że perspektywa dla całego kontynentu nie jest zbyt optymistyczna.
- Czy wiecie jak komuś dodać nogę i uzupełnić brakujące oko?
Zamierza zapytać prosto z mostu, bez ogródek i podchodów napotkaną grupę medyków Białowłosy i czekać na ich reakcje.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Boukyaku Shinichi
Posty: 162
Rejestracja: 3 kwie 2023, o 00:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy zaczesane do tyłu i wygolone po bokach
- Jasne niebieskie oczy o szerokich źrenicach
- Duża blizna na prawej skroni
- Blizna na brodzie
- Otwory gębowe na dłoniach i klatce piersiowej
Widoczny ekwipunek: - Medalion przynależności do klanu Nara
- Torba na glinę na lewym biodrze
- Torba na glinę na prawym biodrze
- Kabura na broń na lewym udzie
GG/Discord: knowo#2998
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Boukyaku Shinichi »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 619
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 386
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Mijikuma
Posty: 285
Rejestracja: 25 kwie 2023, o 15:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosy o wysokim wzroście (184cm) i krwisto-szkarłatnych ślepiach. Gustuje w pięknych, ale praktycznych ubraniach, ciemniejszej gamie barw, które łączy z często złotymi wstawkami. Przystojny chłopak, którego uśmiech zabija samym swoim wdziękiem
Widoczny ekwipunek: Łuk | Kołczan | Kamizelka Shinobi | Torba | Ochraniacz na czole z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych sił Sogen"
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Meguru | Akira | Ryukoi

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Mijikuma »

Obrazek
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1538
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: [Event} - Miasteczko Sarufutsu

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „[Event] Ostatnia Bitwa o Kōtei”

Użytkownicy przeglądający to forum: Ario i 10 gości