Pakt z kotami~

Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3926
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Ichirou »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3926
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Ichirou »

Dobra, tu se wrzucę w razie czego aktualną wersję paktu, żeby czegoś nie schrzanić przy wstawianiu nowych tabelek.

Koszt
Wygląd <OPIS WYGLĄDU>
Charakter <OPIS CHARAKTERU>
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Sans »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3926
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Ichirou »

Koszt
Wygląd Otwarty na świat, stosunkowo młody kocurek, który przepada za towarzystwem zarówno przedstawicieli swej rasy jak i ludzi. Choć sprawia wrażenie absolutnie przeciętnego, jest całkiem sprytny i pojętny, a przede wszystkim ciekawski. Musi jednak jakoś sobie radzić, szczególnie że w żadnym wypadku nie można go nazwać silnym. Jest wręcz przeciwnie, więc stroni od wszelakich konfliktów i w razie problemów najchętniej wybiera klasyczną ucieczkę. Jak to bywa u większości jego pobratymców, nadkłada błogie leniuchowanie lub oddawanie się różnorakim rozrywkom nad strofowaniem się poważnymi sprawami. Ogólnie rzecz biorąc, mimo wątpliwej wartości bojowej, Kuro jest bardzo dobrym, pociesznym sojusznikiem. Ciekawość, drobna figlarność i lgnięcie do świata ludzi czyni go świetnym kompanem dnia codziennego.
Charakter Pierwszy z reprezentatywnej dziesiątki jest najmniejszych rozmiarów kotem, który swoim wyglądem przypomina najzwyczajniejszego dachowca, jakich jest niesamowicie wiele. Posiada jedną, jedyną cechę, która wyróżnia go spośród pozostałych, a jest to para różnokolorowych oczu. Jedno z nich jest barwy żółtej, natomiast drugie błękitnej. Tymi nietypowymi ślepiami z wielką uwagą oraz zainteresowaniem obserwuje otoczenie. Ma krótką, kruczoczarnego koloru sierść, którą w wolnych chwilach starannie przylizuje. Gabarytami wpisuje się w absolutną przeciętność wśród typowych kotów domowych, jest wysoki w kłębie na około 30cm, a długi na 45cm. Porusza się całkiem zwinnie, lubi kręcić ogonem i stroić różne, często figlarne miny. Może i wygląda dość pospolicie, ale wydaje się budzić sympatię.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd To własnie ten pulchny kocur z przedstawionego grona z pewnością posiada największy współczynnik stosunku wagi do swych rozmiarów. Kiedy ma pełny brzuch, przypomina raczej włochatą kulkę niż kota. Uroku nie dodaje mu również jego białe, utrzymane w znacznym nieładzie, długie futro, które wiecznie jest pokręcone, a czasem i brudne. To właśnie ono ukazuje niechlujną naturę łakomczucha. Fuku nie sprawia wrażenia zbyt przyjaznego. Wręcz przeciwnie, najczęściej jest nadąsany i obdarowuje wszystkich pochmurnym spojrzeniem. Jedynie jedzenie go uszczęśliwia. Porusza się bardzo ospale i z wielką niechęcią. Ożywia się, kiedy jest rozzłoszczony. Wtedy stroszy swoje białe futro i staje na tylnych łapach, by wyglądać groźniej.
Charakter Jeden z największych głodomorów oraz leniuchów, który najchętniej podzieliłby dobę po równo na jedzenie i sen. Nie dba praktycznie o nic, nawet o stan swojego futra. Wielki bałaganiarz, który w ogóle nie kwapi się, by posprzątać po sobie. Może nie jest aspołeczny, ale mało dba o relacje z innymi. Te bowiem wymagają pewnej energii, a Fuku wydaje się znajdować w ciągłym trybie znikomego poboru mocy. Jest trochę mało rozgarnięty i ma tendencje do zapominania. Prezentuje większa aktywność jedynie wtedy, kiedy się zezłości. A to zdarza się mimo wszystko całkiem często, ponieważ jest impulsywny. Dopiero w gniewie ukazuje swoje drugie oblicze, znacznie bardziej zawzięte i agresywne. Najlepszym sposobem na zdobycie jego przychylności jest po prostu przekupienie go jedzeniem.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Już samą aparacyzją ukazuje swoje szlachetne urodzenie. Yuko to kotka o rozmiarach typowych dla zwykłego kota domowego, długa na około pół metra, wysoka w kłębie na niewiele ponad trzydzieści centymetrów. Jej beżowa sierść jest zawsze starannie ułożona, gładka i przyjemna w dotyku. Na szyi nosi złoty amulet, dokładnie takiego samego koloru jak jej piękne ślepia. Porusza się z nienaganną gracją i lekkością, często zadziera nosek.
Charakter Typowa kocia księżniczka, o dużym mniemaniu o sobie i sporej zmienności nastroju. Zazwyczaj wysoko zadziera nosa, odnosi się do innych z wyższością. Mimo wszystko zachowuje elegancję i swego rodzaju wdzięk. Jako jedna z nielicznych kotów zna się na sztuce medycznej, co nie oznacza, że bardzo chętnie niesie pomoc innym. Wręcz przeciwnie, swoje wsparcie uznaje za łaskę, za którą inni powinni być jej wdzięczni. Mimo wszystko nie odmówi innym w potrzebie, ale rzadko uczyni to bez kręcenia nosem. Raczej stroni od udziału w konflikcie siłowym, uczestniczy w starciu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Czasem miewa humory i czasem strzela fochy. Mimo wielu wad i nie zawsze przyjemnemu charakterkowi, ubóstwiana jest przez większość kotów. Jednym z jej największych zwolenników jest sam Kuro.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najmłodszy z prezentowanej grupy kot, który swoją aparycją całkiem dobrze wyróżnia się z tłumu. Tak jak niektórzy, porusza się na dwóch tylnych łapach i w pozycji pionowej jego wysokość wynosi około jednego metra. Jego futro jest całkiem zadbane, ładne i różnokolorowe. Dominuje jasnobeżowy odcień, jednakże pojawiają się białe plamki, jak chociażby ta na twarzy, a na dodatek posiada brązowy pasek sierści, zaczynający się na czole i przebiegający przez cały grzbiet. Kyo nosi również ubranie, w którego skład wchodzą: ciemna koszulka oraz spodnie, szeroki, fioletowy pas, czerwony szal na szyi oraz sporych rozmiarów rękawice. Wszystko to daje dość zabawne wrażenie, szczególnie jeśli doda się jeszcze przystosowany do jego rozmiarów tasak, z którym praktycznie nigdy się nie rozdaje. Owe narzędzie sprawdza równie dobrze w walce jak i kuchni. Wygląda młodo i równie podobnie się zachowuje, wydaje się być pełen pozytywnej energii.
Charakter Cechuje się młodzieńczą werwą i niemal nieograniczonymi chęciami do działania. Zawsze jest optymistycznej myśli, czym stara się zrażać wszystkich pozostałych. Bardzo ambitny oraz uparty, a przy tym niezwykle odważny. Dąży do realizacji swojego marzenia, jakim jest zostanie najsilniejszym, kocim wojownikiem. Co prawda wciąż przed nim niesamowicie długa droga do spełnienia tego celu, ale wcale go to nie zraża. Może i na obecny moment nie prezentuje wybitnych umiejętności bojowych, to jednak i tak jest dobrym i poczciwym sojusznikiem. Zawsze chętny do pomocy, nie tylko na polu walki, ale również w kuchni. Gotowanie jest bowiem jego drugą pasją, w której równie dobrze się sprawdza.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Śliczna, dojrzała kotka, wyróżniająca się spośród pobratymców wyjątkowo długą, zadbaną sierścią w kolorze bardzo jasnego brązu. Wysokością w kłębie sięga mniej więcej ud przeciętnemu człowiekowi. Świat rejestruje życzliwym spojrzeniem różnokolorowych oczu - jedno jest niebieskie, natomiast drugie złote. Porusza się z nieprzesadzoną dostojnością i raczej nie ma w zwyczaju dokonywać gwałtownych ruchów.
Charakter Kinoyoru jest szanowana przez całą kocią społeczność z racji na swoją niemałą inteligencję roztropność, ale też i przystępne usposobienie. Cechuje się przede wszystkim łagodnością, cierpliwością i spokojem; irytacja lub złość to w jej przypadku naprawdę bardzo rzadkie zjawiska. Nie zadziera przy tym nosa, a wręcz przeciwnie - jest w stanie znieść humorki i wybryki innych kotów ze stoickim opanowaniem. Nie bez powodu w kocich kręgach mawia się "jak trwoga to do Kinoyoru" ponieważ ta kotka zawsze służy pomocą i radą dla innych.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Jeżeli ktokolwiek szuka w kocim świecie wzoru szyku i elegancji, powinien spojrzeć właśnie na niego. Arystokrata z prawdziwego zdarzenia, którego drugim imieniem powinna być klasa. Mierzy prawie dwa metry wysokości, porusza się na dwóch łapach dystyngowanym krokiem i zawsze prezentuje dumną postawę. Ubrany w zielony surdut ze spiczastym kołnierzem i jasne spodnie, wyznacza trendy mody. Może poszczycić się czarującym, szarmanckim uśmiechem i starannie wyczesaną, szarą sierścią. Zazwyczaj nosi przy sobie dwie szable, którymi świetnie włada.
Charakter Matsumichi jest jedyny w swoim rodzaju i to od niego powinni uczyć się inni. Nie tylko wyglądem, ale również swoim zachowaniem przedstawia elegancję na najwyższym poziomie. Zawsze zachowuje nienaganną kulturę, ogładę oraz spokój. Nikt nigdy nie widział go choćby wzburzonego. Co istotne, w żadnym wypadku nie jest zadufany w sobie, a wręcz odwrotnie. Otwarty do praktycznie każdej osoby, o ile ta potrafi poprawnie się zachować. Ceni dobre towarzystwo, sztukę, piękno w każdej postaci oraz wszelkie rozrywki. Jest bardzo dobrym i lojalnym kompanem, o ile nie współpracuje z kimś o prostackim, gburowatym usposobieniu. Jak na prawdziwego dżentelmena przystało, lubuje się w sztuce szermierki. Prawdopodobnie cieszy się największą popularnością ze wszystkich kotów. Jest obiektem westchnień każdej żeńskiej przedstawicielki kociej społeczności.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Shou mimo młodego wieku jest kotem o stosunkowo dużych rozmiarach, mierzy bowiem w kłębie dwa metry wysokości, a jego długość wynosi nieco ponad trzy metry. Wynika to zapewne z faktu pokrewieństwa z samym Bakuru, największego olbrzyma swej rasy. Kolejną rzeczą wyróżniającą Shou spośród pozostałych są dwa nieduże rogi na jego głowie. Ma wielkie, żółte ślepia, jego futro jest koloru czarnego nie licząc tej na brzuchu i łapach, która jest biała. Sprawia trochę wrażenie dziecka, które zostało umieszczone w wielkim ciele, przez co zachowuje się niezgrabnie i czasem nawet zapomina o swoich gabarytach. Tak to jest, gdy się rośnie za szybko.
Charakter Wielkość tego kota jest absolutnie myląca, bowiem jest on jednym z młodszych przedstawicieli kotów, a na dodatek prezentuje dość dziecinne usposobienie. Choć może wyglądać odrobinę demonicznie, to ma przyjazne nastawienie do innych. Jest wesoły i otwarty na towarzystwo, bardzo lubi zabawę i wszelkie pieszczoty. W jego przypadku można zauważyć jednak pewien problem. Czasem może się wydawać, że nie zdaje on sobie sprawy ze swoich znaczących gabarytów lub niemałej siły. Zachowując się jakby był małym kociątkiem, tak naprawdę może wyrządzić komuś krzywdę, nawet jeśli ma absolutnie przyjazne zamiary. Z tego powodu prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, na przykład próbując przejść przez drzwi, w których się nie mieści. Mimo wszystko jest naprawdę przydatnym, skorym do pomocy kompanem. W razie potrzeby potrafi również pokazać pazur i zaciekle bronić swego, co jedynie potwierdza jego pokrewieństwo z Bakuru.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wprost idealną, atletyczną muskulaturę, która powinna być wzorem do naśladowań dla pozostałych. Imponująca budowa ciała w połączeniu ze srogim, groźnym spojrzeniem budzi respektu niemalże każdej osoby. Osobnik ten mierzy około trzech metrów wysokości, pewnie i dumnie porusza się przy pomocy pary tylnych łap, choć rzadko, gdy zajdzie potrzeba, potrafi zejść do czworonożnej postawy. Jego krótka sierść jest czarna jak noc, a łapy ma wyposażone w duże i solidne, niebezpieczne pazury, za pomocą których może w mgnieniu oka rozszarpać wroga na strzępy. Nosi na sobie ciemnozielone spodnie, stalowy napierśnik oraz karwasze, co jedynie upewnia w przekonaniu, że jest wojownikiem.
Charakter Wygląda na surową jednostkę i ogólnie rzecz biorąc, właśnie taki jest. Cechuje się żelazną dyscypliną i determinacją, idealnie wpasowuje się w typ żołnierza. Zazwyczaj bardzo rzeczowy i skupiony na zadaniu, a także zdolny do poświęceń. Nie przepada za nieposłuszeństwem lub tchórzostwem, ceni dobrą walkę i ciągle szuka nowych wyzwań. Dzięki swoim świetnym umiejętnościom oraz doświadczeniu w boju, stanowi nieocenione wsparcie. Bardzo dobry kompan, sprawdzający się w zadaniach wszelakiego rodzaju. Zwykle skoncentrowany na istotnych sprawach, choć w rzadko zdarzających się chwilach rozluźnienia, tak jak każdy, lubi dobrze zjeść i wypić. Chyba nie ma nikogo w kociej społeczności, kto nie darzyłby go szacunkiem.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Jeden z najstarszych osobników spośród prezentowanej dziesiątki. Jego wiek mogą udowodnić chociażby liczne blizny, które pokrywają całe jego masywne ciało, przykryte jasnobrązowym futrem. Szczególnie charakterystyczną jest ta przechodząca przez jego prawe oko, która jest pamiątką po starciu z samym Ugurummo, mającym miejsce wiele lat temu. Znaczne gabaryty, duże kły i szpony, a także surowe spojrzenie z pewnością dodają mu groźnego wyglądu. Jest jednym z największych kotów, ustępując pod tym względem jedynie tym z najwyższej rangi. Nosi złotą, nabitą ćwiekami obroże oraz złote obręcze na wszystkich czterech łapach.
Charakter Prawdziwy weteran o wielkim stażu, posiadający reputację bezwzględnego. Swoją złą sławę zdobył za czasów młodości, kiedy to był jednym z najbardziej brutalnych i bezlitosnych kotów, który nie akceptował sprzeciwu. Wszystkie spory rozstrzygał drogą siłową, a w tym aspekcie niemalże nikt mu nie dorównywał. Posiadał wielkie ambicje, pragnął zdobyć władzę i żelazną łapą sprawować rządy nad kocią społecznością. Nie osiągnął jednak swoich celów, przegrał konfrontację z Ugurummo i został zmuszony do podkulenia ogona. Jeszcze przez wiele lat czuł gorycz i złość, ale w końcu pogodził się z porażką. Z jego dawnej buty i nieustępliwości pozostało już niewiele. Teraz bardziej przypomina podstarzałego, zgorzkniałego starca, który nie jest skory do przewrotnych szaleństw. Wciąż jednak darzony jest respektem i w razie potrzeby potrafi pokazać pazur, przed którym wszyscy z obawą stroszą futro.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najkrócej rzecz ujmując, jest to monstrualnych rozmiarów, czarna bestia. Z pewnością największy kot z całej rasy, który swoimi gabarytami jest wprost stworzony do demolki. Dorównuje swoją wielkością ogoniastym demonom. Potężne, masywne cielsko oraz wielkie pazury oraz kły idealnie sprawdzają się w destrukcji wszystkiego. Dodając do tego jeszcze złowrogie, czerwone ślepia, otrzymujemy stworzenie, przed którym nawet najodważniejsi czują lęk. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego.
Charakter Swoim zachowaniem idealnie pasuje do wyglądu. Najczęściej posępny, niezadowolony i nieprzyjaźnie nastawiony. Zwykle pozostaje z dala od wszelkiego towarzystwa, śpi lub po prostu odpoczywa w swojej wielkiej jaskini na uboczu, nie angażując się za nadto w życie kociej społeczności. Wtedy sprawia wrażenie ospałego, niezainteresowanego światem zewnętrznym. Wystarczy jednak jeden bodziec, by Bakuru w ciągu ułamka sekundy wybuchnął przeogromnym gniewem i niepohamowaną złością. Wtedy jest w stanie zniszczyć praktycznie wszystko na swojej drodze, ukazując skłonności do siania destrukcji. Nie ma w zwyczaju odnosić się z większym szacunkiem do innych istot, nie licząc tych, które zaskarbiły sobie jego uznanie. Nie lubi, gdy nadużywa się jego siły z błahych powodów, ale z drugiej strony nie odmówi uczestnictwa w poważnym konflikcie, będącym świetną okazją do dania upustu swojej porywistej naturze.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najstarszy z całej gromady, ogromny, majestatyczny kot. Lider z krwi i kości. Swoimi gabarytami góruje wśród większości swych pobratymców, a jego ciało pokryte jest długim, srebrnym futrem. Drugi co do rozmiarów, zaraz po samym Bakuru. W jego spojrzeniu błękitnych oczu dostrzec można nie tylko siłę, ale także mądrość. Porusza się dumnie, najczęściej na czterech łapach, które wyposażone są w potężne pazury. Bez problemu jednak potrafi przemieszać się za pomocą dwóch kończyn. Imponujące wrażenia wzmaga dodatkowo jego donośny głos, budzący respekt u każdego przedstawiciela kociej rasy, bez żadnego wyjątku.
Charakter Urodzony przywódca, który w sposób stanowczy zarządza swoją społecznością. Może zostać mylnie oceniony za odrobinę apodyktycznego, jednakże nie wynika to z jego bezwzględności, lecz chęci trzymania w ryzach całej kociej rasy. Niepodzielnie rządzi swoją społecznością od wielu lat, ale potrafi również wysłuchać opinii innych, oczywiście o ile ci zasługują na szacunek i zachowują się odpowiednio. Choć jest prawdopodobnie najpotężniejszym ze wszystkich, to nie opiera swej władzy wyłącznie na sile. Wykazuje się bowiem wielką roztropnością i wbrew pozorom spokojem, co w połączeniu z doświadczeniem czyni z niego świetnego lidera, z którego zdaniem liczy się każdy kot. Na ogół jest zatem opanowany i bardzo konkretny. W boju jest świetny strategiem i przywódcą, ale również nieugiętą jednostką, która samotnie potrafi rozstrzygać losy starcia.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Rodzeństwo, które stanowi niemalże nierozłączny duet. Nie wyróżniają się rozmiarem, bo w tej kwestii odpowiadają gabarytom najzwyklejszych kotów. Ubrane są w tradycyjne stroje, które przypominają te noszone przez ludzi, co w połączeniu z dość dumną, ale nieprzesadzoną postawą sprawia, że już na pierwszy rzut oka można ocenić ich status jako wysoki. Sierść obu kotów jest beżowego koloru, choć Yūgure ma jeszcze brązowe elementy - łapy, pyszczek i ogon, który w porównaniu do tego u siostry jest znacznie bardziej obfity w futro.
Charakter W swej lokalnej społeczności na pozór nie grają pierwszoplanowej roli, ale to tylko dlatego, że preferują spokój. Tak naprawdę, to są one potomkami założyciela osady w Neko no Tani i to właśnie im powierzone jest wiele sekretów kociej rasy. Dojrzałość, rozsądek, opanowanie - tym właśnie cechują się Asa i Yūgure. Co dziwne, jako rodzeństwo nie zdarza im się kłócić, a wręcz przeciwnie - rozumieją się bez słów i często uzupełniają swoje wypowiedzi. Zazwyczaj trzymają się na uboczu, spędzając czas na medytacji i kontemplacji nad sprawami, o których większość ich pobratymców nie ma w ogóle pojęcia.
Umiejętność
Zbieranie chakry natury
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3926
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Ichirou »

Chyba gotowe
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Obi Wan Nerobi
Posty: 506
Rejestracja: 1 lip 2019, o 18:38
Aktualna postać: Kisuke

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Obi Wan Nerobi »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3926
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Ichirou »

Koszt
Wygląd Otwarty na świat, stosunkowo młody kocurek, który przepada za towarzystwem zarówno przedstawicieli swej rasy jak i ludzi. Choć sprawia wrażenie absolutnie przeciętnego, jest całkiem sprytny i pojętny, a przede wszystkim ciekawski. Musi jednak jakoś sobie radzić, szczególnie że w żadnym wypadku nie można go nazwać silnym. Jest wręcz przeciwnie, więc stroni od wszelakich konfliktów i w razie problemów najchętniej wybiera klasyczną ucieczkę. Jak to bywa u większości jego pobratymców, nadkłada błogie leniuchowanie lub oddawanie się różnorakim rozrywkom nad strofowaniem się poważnymi sprawami. Ogólnie rzecz biorąc, mimo wątpliwej wartości bojowej, Kuro jest bardzo dobrym, pociesznym sojusznikiem. Ciekawość, drobna figlarność i lgnięcie do świata ludzi czyni go świetnym kompanem dnia codziennego.
Charakter Pierwszy z reprezentatywnej dziesiątki jest najmniejszych rozmiarów kotem, który swoim wyglądem przypomina najzwyczajniejszego dachowca, jakich jest niesamowicie wiele. Posiada jedną, jedyną cechę, która wyróżnia go spośród pozostałych, a jest to para różnokolorowych oczu. Jedno z nich jest barwy żółtej, natomiast drugie błękitnej. Tymi nietypowymi ślepiami z wielką uwagą oraz zainteresowaniem obserwuje otoczenie. Ma krótką, kruczoczarnego koloru sierść, którą w wolnych chwilach starannie przylizuje. Gabarytami wpisuje się w absolutną przeciętność wśród typowych kotów domowych, jest wysoki w kłębie na około 30cm, a długi na 45cm. Porusza się całkiem zwinnie, lubi kręcić ogonem i stroić różne, często figlarne miny. Może i wygląda dość pospolicie, ale wydaje się budzić sympatię.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd To własnie ten pulchny kocur z przedstawionego grona z pewnością posiada największy współczynnik stosunku wagi do swych rozmiarów. Kiedy ma pełny brzuch, przypomina raczej włochatą kulkę niż kota. Uroku nie dodaje mu również jego białe, utrzymane w znacznym nieładzie, długie futro, które wiecznie jest pokręcone, a czasem i brudne. To właśnie ono ukazuje niechlujną naturę łakomczucha. Fuku nie sprawia wrażenia zbyt przyjaznego. Wręcz przeciwnie, najczęściej jest nadąsany i obdarowuje wszystkich pochmurnym spojrzeniem. Jedynie jedzenie go uszczęśliwia. Porusza się bardzo ospale i z wielką niechęcią. Ożywia się, kiedy jest rozzłoszczony. Wtedy stroszy swoje białe futro i staje na tylnych łapach, by wyglądać groźniej.
Charakter Jeden z największych głodomorów oraz leniuchów, który najchętniej podzieliłby dobę po równo na jedzenie i sen. Nie dba praktycznie o nic, nawet o stan swojego futra. Wielki bałaganiarz, który w ogóle nie kwapi się, by posprzątać po sobie. Może nie jest aspołeczny, ale mało dba o relacje z innymi. Te bowiem wymagają pewnej energii, a Fuku wydaje się znajdować w ciągłym trybie znikomego poboru mocy. Jest trochę mało rozgarnięty i ma tendencje do zapominania. Prezentuje większa aktywność jedynie wtedy, kiedy się zezłości. A to zdarza się mimo wszystko całkiem często, ponieważ jest impulsywny. Dopiero w gniewie ukazuje swoje drugie oblicze, znacznie bardziej zawzięte i agresywne. Najlepszym sposobem na zdobycie jego przychylności jest po prostu przekupienie go jedzeniem.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Już samą aparacyzją ukazuje swoje szlachetne urodzenie. Yuko to kotka o rozmiarach typowych dla zwykłego kota domowego, długa na około pół metra, wysoka w kłębie na niewiele ponad trzydzieści centymetrów. Jej beżowa sierść jest zawsze starannie ułożona, gładka i przyjemna w dotyku. Na szyi nosi złoty amulet, dokładnie takiego samego koloru jak jej piękne ślepia. Porusza się z nienaganną gracją i lekkością, często zadziera nosek.
Charakter Typowa kocia księżniczka, o dużym mniemaniu o sobie i sporej zmienności nastroju. Zazwyczaj wysoko zadziera nosa, odnosi się do innych z wyższością. Mimo wszystko zachowuje elegancję i swego rodzaju wdzięk. Jako jedna z nielicznych kotów zna się na sztuce medycznej, co nie oznacza, że bardzo chętnie niesie pomoc innym. Wręcz przeciwnie, swoje wsparcie uznaje za łaskę, za którą inni powinni być jej wdzięczni. Mimo wszystko nie odmówi innym w potrzebie, ale rzadko uczyni to bez kręcenia nosem. Raczej stroni od udziału w konflikcie siłowym, uczestniczy w starciu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Czasem miewa humory i czasem strzela fochy. Mimo wielu wad i nie zawsze przyjemnemu charakterkowi, ubóstwiana jest przez większość kotów. Jednym z jej największych zwolenników jest sam Kuro.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najmłodszy z prezentowanej grupy kot, który swoją aparycją całkiem dobrze wyróżnia się z tłumu. Tak jak niektórzy, porusza się na dwóch tylnych łapach i w pozycji pionowej jego wysokość wynosi około jednego metra. Jego futro jest całkiem zadbane, ładne i różnokolorowe. Dominuje jasnobeżowy odcień, jednakże pojawiają się białe plamki, jak chociażby ta na twarzy, a na dodatek posiada brązowy pasek sierści, zaczynający się na czole i przebiegający przez cały grzbiet. Kyo nosi również ubranie, w którego skład wchodzą: ciemna koszulka oraz spodnie, szeroki, fioletowy pas, czerwony szal na szyi oraz sporych rozmiarów rękawice. Wszystko to daje dość zabawne wrażenie, szczególnie jeśli doda się jeszcze przystosowany do jego rozmiarów tasak, z którym praktycznie nigdy się nie rozdaje. Owe narzędzie sprawdza równie dobrze w walce jak i kuchni. Wygląda młodo i równie podobnie się zachowuje, wydaje się być pełen pozytywnej energii.
Charakter Cechuje się młodzieńczą werwą i niemal nieograniczonymi chęciami do działania. Zawsze jest optymistycznej myśli, czym stara się zrażać wszystkich pozostałych. Bardzo ambitny oraz uparty, a przy tym niezwykle odważny. Dąży do realizacji swojego marzenia, jakim jest zostanie najsilniejszym, kocim wojownikiem. Co prawda wciąż przed nim niesamowicie długa droga do spełnienia tego celu, ale wcale go to nie zraża. Może i na obecny moment nie prezentuje wybitnych umiejętności bojowych, to jednak i tak jest dobrym i poczciwym sojusznikiem. Zawsze chętny do pomocy, nie tylko na polu walki, ale również w kuchni. Gotowanie jest bowiem jego drugą pasją, w której równie dobrze się sprawdza.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Śliczna, dojrzała kotka, wyróżniająca się spośród pobratymców wyjątkowo długą, zadbaną sierścią w kolorze bardzo jasnego brązu. Wysokością w kłębie sięga mniej więcej ud przeciętnemu człowiekowi. Świat rejestruje życzliwym spojrzeniem różnokolorowych oczu - jedno jest niebieskie, natomiast drugie złote. Porusza się z nieprzesadzoną dostojnością i raczej nie ma w zwyczaju dokonywać gwałtownych ruchów.
Charakter Kinoyoru jest szanowana przez całą kocią społeczność z racji na swoją niemałą inteligencję roztropność, ale też i przystępne usposobienie. Cechuje się przede wszystkim łagodnością, cierpliwością i spokojem; irytacja lub złość to w jej przypadku naprawdę bardzo rzadkie zjawiska. Nie zadziera przy tym nosa, a wręcz przeciwnie - jest w stanie znieść humorki i wybryki innych kotów ze stoickim opanowaniem. Nie bez powodu w kocich kręgach mawia się "jak trwoga to do Kinoyoru" ponieważ ta kotka zawsze służy pomocą i radą dla innych.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Jeżeli ktokolwiek szuka w kocim świecie wzoru szyku i elegancji, powinien spojrzeć właśnie na niego. Arystokrata z prawdziwego zdarzenia, którego drugim imieniem powinna być klasa. Mierzy prawie dwa metry wysokości, porusza się na dwóch łapach dystyngowanym krokiem i zawsze prezentuje dumną postawę. Ubrany w zielony surdut ze spiczastym kołnierzem i jasne spodnie, wyznacza trendy mody. Może poszczycić się czarującym, szarmanckim uśmiechem i starannie wyczesaną, szarą sierścią. Zazwyczaj nosi przy sobie dwie szable, którymi świetnie włada.
Charakter Matsumichi jest jedyny w swoim rodzaju i to od niego powinni uczyć się inni. Nie tylko wyglądem, ale również swoim zachowaniem przedstawia elegancję na najwyższym poziomie. Zawsze zachowuje nienaganną kulturę, ogładę oraz spokój. Nikt nigdy nie widział go choćby wzburzonego. Co istotne, w żadnym wypadku nie jest zadufany w sobie, a wręcz odwrotnie. Otwarty do praktycznie każdej osoby, o ile ta potrafi poprawnie się zachować. Ceni dobre towarzystwo, sztukę, piękno w każdej postaci oraz wszelkie rozrywki. Jest bardzo dobrym i lojalnym kompanem, o ile nie współpracuje z kimś o prostackim, gburowatym usposobieniu. Jak na prawdziwego dżentelmena przystało, lubuje się w sztuce szermierki. Prawdopodobnie cieszy się największą popularnością ze wszystkich kotów. Jest obiektem westchnień każdej żeńskiej przedstawicielki kociej społeczności.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Shou mimo młodego wieku jest kotem o stosunkowo dużych rozmiarach, mierzy bowiem w kłębie dwa metry wysokości, a jego długość wynosi nieco ponad trzy metry. Wynika to zapewne z faktu pokrewieństwa z samym Bakuru, największego olbrzyma swej rasy. Kolejną rzeczą wyróżniającą Shou spośród pozostałych są dwa nieduże rogi na jego głowie. Ma wielkie, żółte ślepia, jego futro jest koloru czarnego nie licząc tej na brzuchu i łapach, która jest biała. Sprawia trochę wrażenie dziecka, które zostało umieszczone w wielkim ciele, przez co zachowuje się niezgrabnie i czasem nawet zapomina o swoich gabarytach. Tak to jest, gdy się rośnie za szybko.
Charakter Wielkość tego kota jest absolutnie myląca, bowiem jest on jednym z młodszych przedstawicieli kotów, a na dodatek prezentuje dość dziecinne usposobienie. Choć może wyglądać odrobinę demonicznie, to ma przyjazne nastawienie do innych. Jest wesoły i otwarty na towarzystwo, bardzo lubi zabawę i wszelkie pieszczoty. W jego przypadku można zauważyć jednak pewien problem. Czasem może się wydawać, że nie zdaje on sobie sprawy ze swoich znaczących gabarytów lub niemałej siły. Zachowując się jakby był małym kociątkiem, tak naprawdę może wyrządzić komuś krzywdę, nawet jeśli ma absolutnie przyjazne zamiary. Z tego powodu prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, na przykład próbując przejść przez drzwi, w których się nie mieści. Mimo wszystko jest naprawdę przydatnym, skorym do pomocy kompanem. W razie potrzeby potrafi również pokazać pazur i zaciekle bronić swego, co jedynie potwierdza jego pokrewieństwo z Bakuru.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wprost idealną, atletyczną muskulaturę, która powinna być wzorem do naśladowań dla pozostałych. Imponująca budowa ciała w połączeniu ze srogim, groźnym spojrzeniem budzi respektu niemalże każdej osoby. Osobnik ten mierzy około trzech metrów wysokości, pewnie i dumnie porusza się przy pomocy pary tylnych łap, choć rzadko, gdy zajdzie potrzeba, potrafi zejść do czworonożnej postawy. Jego krótka sierść jest czarna jak noc, a łapy ma wyposażone w duże i solidne, niebezpieczne pazury, za pomocą których może w mgnieniu oka rozszarpać wroga na strzępy. Nosi na sobie ciemnozielone spodnie, stalowy napierśnik oraz karwasze, co jedynie upewnia w przekonaniu, że jest wojownikiem.
Charakter Wygląda na surową jednostkę i ogólnie rzecz biorąc, właśnie taki jest. Cechuje się żelazną dyscypliną i determinacją, idealnie wpasowuje się w typ żołnierza. Zazwyczaj bardzo rzeczowy i skupiony na zadaniu, a także zdolny do poświęceń. Nie przepada za nieposłuszeństwem lub tchórzostwem, ceni dobrą walkę i ciągle szuka nowych wyzwań. Dzięki swoim świetnym umiejętnościom oraz doświadczeniu w boju, stanowi nieocenione wsparcie. Bardzo dobry kompan, sprawdzający się w zadaniach wszelakiego rodzaju. Zwykle skoncentrowany na istotnych sprawach, choć w rzadko zdarzających się chwilach rozluźnienia, tak jak każdy, lubi dobrze zjeść i wypić. Chyba nie ma nikogo w kociej społeczności, kto nie darzyłby go szacunkiem.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Jeden z najstarszych osobników spośród prezentowanej dziesiątki. Jego wiek mogą udowodnić chociażby liczne blizny, które pokrywają całe jego masywne ciało, przykryte jasnobrązowym futrem. Szczególnie charakterystyczną jest ta przechodząca przez jego prawe oko, która jest pamiątką po starciu z samym Ugurummo, mającym miejsce wiele lat temu. Znaczne gabaryty, duże kły i szpony, a także surowe spojrzenie z pewnością dodają mu groźnego wyglądu. Jest jednym z największych kotów, ustępując pod tym względem jedynie tym z najwyższej rangi. Nosi złotą, nabitą ćwiekami obroże oraz złote obręcze na wszystkich czterech łapach.
Charakter Prawdziwy weteran o wielkim stażu, posiadający reputację bezwzględnego. Swoją złą sławę zdobył za czasów młodości, kiedy to był jednym z najbardziej brutalnych i bezlitosnych kotów, który nie akceptował sprzeciwu. Wszystkie spory rozstrzygał drogą siłową, a w tym aspekcie niemalże nikt mu nie dorównywał. Posiadał wielkie ambicje, pragnął zdobyć władzę i żelazną łapą sprawować rządy nad kocią społecznością. Nie osiągnął jednak swoich celów, przegrał konfrontację z Ugurummo i został zmuszony do podkulenia ogona. Jeszcze przez wiele lat czuł gorycz i złość, ale w końcu pogodził się z porażką. Z jego dawnej buty i nieustępliwości pozostało już niewiele. Teraz bardziej przypomina podstarzałego, zgorzkniałego starca, który nie jest skory do przewrotnych szaleństw. Wciąż jednak darzony jest respektem i w razie potrzeby potrafi pokazać pazur, przed którym wszyscy z obawą stroszą futro.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najkrócej rzecz ujmując, jest to monstrualnych rozmiarów, czarna bestia. Z pewnością największy kot z całej rasy, który swoimi gabarytami jest wprost stworzony do demolki. Dorównuje swoją wielkością ogoniastym demonom. Potężne, masywne cielsko oraz wielkie pazury oraz kły idealnie sprawdzają się w destrukcji wszystkiego. Dodając do tego jeszcze złowrogie, czerwone ślepia, otrzymujemy stworzenie, przed którym nawet najodważniejsi czują lęk. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego.
Charakter Swoim zachowaniem idealnie pasuje do wyglądu. Najczęściej posępny, niezadowolony i nieprzyjaźnie nastawiony. Zwykle pozostaje z dala od wszelkiego towarzystwa, śpi lub po prostu odpoczywa w swojej wielkiej jaskini na uboczu, nie angażując się za nadto w życie kociej społeczności. Wtedy sprawia wrażenie ospałego, niezainteresowanego światem zewnętrznym. Wystarczy jednak jeden bodziec, by Bakuru w ciągu ułamka sekundy wybuchnął przeogromnym gniewem i niepohamowaną złością. Wtedy jest w stanie zniszczyć praktycznie wszystko na swojej drodze, ukazując skłonności do siania destrukcji. Nie ma w zwyczaju odnosić się z większym szacunkiem do innych istot, nie licząc tych, które zaskarbiły sobie jego uznanie. Nie lubi, gdy nadużywa się jego siły z błahych powodów, ale z drugiej strony nie odmówi uczestnictwa w poważnym konflikcie, będącym świetną okazją do dania upustu swojej porywistej naturze.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najstarszy z całej gromady, ogromny, majestatyczny kot. Lider z krwi i kości. Swoimi gabarytami góruje wśród większości swych pobratymców, a jego ciało pokryte jest długim, srebrnym futrem. Drugi co do rozmiarów, zaraz po samym Bakuru. W jego spojrzeniu błękitnych oczu dostrzec można nie tylko siłę, ale także mądrość. Porusza się dumnie, najczęściej na czterech łapach, które wyposażone są w potężne pazury. Bez problemu jednak potrafi przemieszać się za pomocą dwóch kończyn. Imponujące wrażenia wzmaga dodatkowo jego donośny głos, budzący respekt u każdego przedstawiciela kociej rasy, bez żadnego wyjątku.
Charakter Urodzony przywódca, który w sposób stanowczy zarządza swoją społecznością. Może zostać mylnie oceniony za odrobinę apodyktycznego, jednakże nie wynika to z jego bezwzględności, lecz chęci trzymania w ryzach całej kociej rasy. Niepodzielnie rządzi swoją społecznością od wielu lat, ale potrafi również wysłuchać opinii innych, oczywiście o ile ci zasługują na szacunek i zachowują się odpowiednio. Choć jest prawdopodobnie najpotężniejszym ze wszystkich, to nie opiera swej władzy wyłącznie na sile. Wykazuje się bowiem wielką roztropnością i wbrew pozorom spokojem, co w połączeniu z doświadczeniem czyni z niego świetnego lidera, z którego zdaniem liczy się każdy kot. Na ogół jest zatem opanowany i bardzo konkretny. W boju jest świetny strategiem i przywódcą, ale również nieugiętą jednostką, która samotnie potrafi rozstrzygać losy starcia.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Rodzeństwo, które stanowi niemalże nierozłączny duet. Nie wyróżniają się rozmiarem, bo w tej kwestii odpowiadają gabarytom najzwyklejszych kotów. Ubrane są w tradycyjne stroje, które przypominają te noszone przez ludzi, co w połączeniu z dość dumną, ale nieprzesadzoną postawą sprawia, że już na pierwszy rzut oka można ocenić ich status jako wysoki. Sierść obu kotów jest beżowego koloru, choć Yūgure ma jeszcze brązowe elementy - łapy, pyszczek i ogon, który w porównaniu do tego u siostry jest znacznie bardziej obfity w futro.
Charakter W swej lokalnej społeczności na pozór nie grają pierwszoplanowej roli, ale to tylko dlatego, że preferują spokój. Tak naprawdę, to są one potomkami założyciela osady w Neko no Tani i to właśnie im powierzone jest wiele sekretów kociej rasy. Dojrzałość, rozsądek, opanowanie - tym właśnie cechują się Asa i Yūgure. Co dziwne, jako rodzeństwo nie zdarza im się kłócić, a wręcz przeciwnie - rozumieją się bez słów i często uzupełniają swoje wypowiedzi. Zazwyczaj trzymają się na uboczu, spędzając czas na medytacji i kontemplacji nad sprawami, o których większość ich pobratymców nie ma w ogóle pojęcia.
Umiejętność
Zbieranie chakry natury
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Obi Wan Nerobi
Posty: 506
Rejestracja: 1 lip 2019, o 18:38
Aktualna postać: Kisuke

Re: Pakt z kotami~

Post autor: Obi Wan Nerobi »

Akcept. Koty wracają do gry <winakisuke>
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaakceptowane”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość