[Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3660
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

[Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Papyrus »

[Placeholder]
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3660
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Sasame »

Po wyruszeniu z nawabari, wraz z Misaki szybkim marszem skierowałyśmy się w kierunku Saimin gdzie zgodnie z poleceniem Shuusuke-sama, dołączyłyśmy do delegacji reprezentującej Karmazynowe Szczyty. Byłam nieco zaskoczona faktem iż właściwie w grupie nie znajdował się ani jeden mężczyzna, jednak właściwie to mi to zbytnio nie przeszkadzało. Razem z młodszą kuzynką zapoznałyśmy się z resztą kompanek podróży i kiedy wszystko było gotowe, nasza karawana mogła wyruszyć. Droga mijała dość spokojnie i bez żadnych problemów dotarłyśmy do portu z którego wypłynełyśmy statkiem o kursie prosto do Kotei. W trakcie samej podróży udało nam się poznać nieco lepiej resztę naszej delegacji a również dowiedzieć się że nie tylko my będziemy brały udział w turnieju. Po dotarciu do naszej destynacji i upewnieniu się że Aiko została bezpiecznie zameldowana w przeznaczonym dla naszej delegacji domu, zdecydowałam się żeby wyciągnąć Misaki na spacer po ulicach. Widziałam wcześniej że zaczął się jakiś festiwal, więc liczyłam że będziemy mogły spróbować miejscowych przysmaków.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Tanaka Misaki »

Pierwsza podróż w życiu Misaki obyła się bez nieprzyjemności. Młoda kunoichi we wszystkim zdała się na wiedzę i doświadczenie swojej kuzynki i bez słowa sprzeciwu podążała wybraną trasą. Starała się także ją zapamiętać by w razie czego móc bez trudu wrócić do domu. Chociaż odczuwała ekscytację wynikającą z nadchodzącego udziału w turnieju, to starała się cieszyć podróżą i widokami po drodze. Witała się nawet z mijanymi po drodze zwierzętami, chociaż było to głównie ptactwo.
Później już podróż przeniosła się na statek. Misaki preferowała jednak towarzystwo lasów jednak, tak jak sobie obiecała, nie pisnęła słowem. Szczególnie, że ta forma podróży była bezpieczniejsza. Młoda Tanaka zapoznała się także z Yamanaką Aiko, a także wysłanniczkami z klanó Hyuuga i Koseki. Ta ostatnia wywołała u Misaki największe zaskoczenie, kiedy to próbowała udowodnić wyższość kryształu nad wszystkim innym i ćwiczyła na pokładzie statku. Bogom dzięki, że nie zrobiła niczego cięższego bo mogliby pójśc na dno... prawda?
Szczęśliwie dotarły na miejsce wszystkie i to w jednym kawałku. Nie dane było jej usiąść w miejscu albowiem Sasame zaproponowała wspólne zwiedzanie miasta. Niewiele myśląc Misaki zgodziła się i po pożegnaniu ze współlokatorkami ruszyła na ulice.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Sasame »

0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Tanaka Misaki »

W pomieszczeniu medycznym panował tłok tak wielki, że Misaki obawiała się przed wchodzeniem do środka. Mogła jednak posłuchać o czym takim rozmawiają znajdujący się w środku ludzie, przynajmniej dopóki Sasame nie dała jej znaku by podeszła. Ognistowłosa podreptała więc do swojej kuzynki i zaczęła oceniać wzrokiem jej stan.
-Wszystko w porządku?
Zapytała z troską w głosie, a zaraz po tym została objęta i wtuliła się w swoją kuzynkę. Z twarzy Misaki zniknęło zmartwienie a pojawiła się ulga. Ten jakże piękny moment zepsuł jednak jakiś lalkarz, który zaczął uskarżać się na ząb. Misaki zerknęła w jego kierunku i pokręciła głową z zażenowaniem. Chciała się odezwać, jednak ostatecznie się przed tym powstrzymała by nie wywołać sprzeczki lub bijatyki w pomieszczeniu medycznym.
Mnie przypiekają żywcem na arenie a ten płacze o wybity ząb? Zrozumiałabym gdyby był dziewczyną w moim wieku ale ten gość je dorosły...
Ostatecznie, Sasame zdecydowała, że obie się wycofają i wrócą do domostwa, które przydzielono wysłannikom z Karmazynowych Szczytów. Misaki ukłoniła się więc wszystkim, którzy jeszcze pozostali w tymże pomieszczeniu po czym udała się wraz z kuzynką w drogę. Podczas podróży, Tanaka nie dręczyła swojej kuzynki żadnymi pytaniami, dając jej psychicznie odpocząć od tego harmidru. Obie dotarł bezpiecznie do domu.
-Powinnaś wypocząć, Sasame - san.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Sasame »

Powrót ze szpitala polowego do rezydencji przeznaczonej dla delegacji z Karmazynowych Szczytów minął szybko i bez jakichkolwiek urozmaiceń. Żadna z nas się nie odzywała, Misaki pewnie w dalszym ciągu była przejęta wszystkim co się wydarzyło a ja... Ja byłam zawiedziona wynikiem mojej walki. Nie mogłam zarzucić sobie czegokolwiek. Podczas walki dałam z siebie wszystko a potem jeszcze trochę, wykorzystałam każdą możliwą szansę jaką dostałam, jednak koniec końców poniosłam klęskę. Nawet intensywny trening w górach okazał się być niewystarczający abym mogła przezwyciężyć techniki iluzji mojego przeciwnika. Westchnęłam ciężko kiedy stanęłyśmy przed drzwiami wejściowymi rezydencji. Kiedy już całe to zamieszanie z turniejem się skończy, wezmę za bardzo intensywny trening. Słysząc zatroskany ton Misaki uśmiechnęłam się lekko i położyłam jej uspokajająco dłoń na głowie.
- Masz rację, Misaki-chan. Mujin-san zrobił pierwszorzędną robotę z opatrzeniem moich ran, jednak odpoczynek z pewnością mi się przyda. - odpowiedziałam kuzynce i zgodnie ze swoimi słowami udałam się do mojego pokoju aby uraczyć się porządną drzemką.

Kiedy się obudziłam, okazało się że krótka drzemka samoistnie stała się długim i głębokim snem. Nieco zaspana wstałam z łóżka i udałam się do łazienki aby się porządnie wykąpać i przy okazji pozbyć się całej senności. Rozbudzona i odświeżona poszłam jeszcze sprawdzić co porabia młodsza kuzynka i w razie czego obudzić ją aby nie traciła dnia. Kiedy już obie byłyśmy oporządzone zjadłyśmy śniadanie przed wyjściem na miasto. Nim jednak zdążyłyśmy wyjść z budynku, wstrząsnęła nim i wszystkim dookoła potężna seria eksplozji. Nie było to na tyle blisko aby uszkodzić budynek, jednakże od razu byłam w stanie pełnej gotowości. Turniej z pewnością jeszcze się nie skończył, więc jakiekolwiek celebracje nie wchodziły w grę, zwłaszcza że nie były to fajerwerki. Techniki uczestników turnieju? Rezydencja znajdowała się stosunkowo daleko od areny, więc to raczej też nie mogło być to. Tym co jednak utwierdziło mnie w przekonaniu że eksplozje nie zwiastowały niczego dobrego, były przerażone krzyki ludzi.
- Misaki-chan, ruszamy sprawdzić co się dzieje. Trzymaj się blisko mnie, nie wiadomo czego się spodziewać. - powiedziałam stanowczym głosem i ruszyłam żwawo w do wyjścia z rezydencji a następnie szybko wskoczyłam na najwyższy dach w zasięgu wzroku aby chociaż trochę rozeznać się w sytuacji.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki podczas drogi powrotnej wróciła do swojego sposobu bycia - czyli bardzo cichego. Z kamienną twarzą szła krok w krok ze swoją kuzynką, zastanawiając się nad wszystkim, co do tej pory zobaczyła. Świadomość jak wrednym i tchórzliwym zagraniem było genjutsu sprawiało, że dziewczyna jednocześnie się martwiła i gotowała. Nie potrafiła zrozumieć jak taka brudna sztuczka mogła być skuteczna. Walka dwójki shinobi to walka sprytu, siły, zwinności i refleksu. Zderzenie dwóch brutalnych sił, wir technik, broni i czystej fizycznej siły, pot, krew i łzy... tymczasem ktoś mógł sobie użyć takiej sztuczki i pykać fajeczką do końca pojedynku. Ognistowłosa miała jednocześnie świadomość, że sama miałaby jeszcze mniejsze szanse.
Pożegnała Sasame ciepłym uśmiechem i sama udała się jeszcze na krótki trening, by wyładować nagromadzone emocje, a później posprzątała trochę w domostwie, które zajmowały na czas turnieju. W końcu jednak i młodą Doko dopadło zmęczenie i udała się na spoczynek.

Od zawsze była ranną ptaszyną, dlatego też udało jej się wstać przed Sasame i doprowadzić się do porządku. Nie zamierzała budzić kuzynki, która to przecież potrzebowała odpoczynku. W końcu jednak starsza z Jugo wstała i obie dziewczyny mogły zjeść śniadanie. Misaki następnie posprzątała po posiłku, chcąc, przynajmniej dzisiaj, jak najbardziej wyręczać swoją towarzyszkę i, niejako, mentorkę. Sielanka jednak nie trwała długo, gdyż również do Misaki dotarły niepokojące odgłosy dochodzące najprawdopodobniej z areny. Momentalnie zaakceptowała słowa kuzynki i napięła mięśnie, jednocześnie starając się wyciszyć kłębiące się w głowie pytania. Wyjątkowo nie próbowała także o nic oskarżyć klanu Uchiha, choć na to może i przyjdzie pora. Ruszyła więc śladem swojej kuzynki, starając się za nią nadążyć.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
BeeBee-Hachi
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: 27 gru 2019, o 14:39
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsuro/Zankoku

Re: [Event] Dom Przedstawicieli Karmazynowych Szczytów

Post autor: BeeBee-Hachi »

0 x
Zablokowany

Wróć do „[Event] Dzielnica Mieszkalna”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości