[ Event] Obozy uchodźców

Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3679
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: [ Event] Obozy uchodźców

Post autor: Papyrus »

Katetsu
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: [ Event] Obozy uchodźców

Post autor: Ario »

Ario wysłuchawszy tłumaczenia strażnika, uniósł powoli brew. Nic nie mówił, lecz stał tak patrząc się przez dłuższą chwilę. Dopiero po jakimś czasie skomentował słowa strażnika.
- Wy też nie potrafiliście się zorganizować podczas wojny, pozostawiając osadę cywilów na pastwę losu. Wiesz co robili ludzie, którzy byli pod Twoją ochroną? Pracowali jak niewolnicy w kopalni, będąc zmuszanym do tego poprzez trzymanie ich rodzin jako zakładników. I wiesz co? Sam osobiście przegoniłem wszystkich najeźdzców z tej bitwy. Więc jeżeli jedna osoba da radę zaprowadzić porządek, to napewno cały klan też jest w stanie wysłać jedną osobę, która zadba o bezpieczeństwo tych, którzy pracują na cały klan. - wyjaśnił Ario. - Chcesz zostawić zarządzanie grupie przypadkowych osób, które nie należą do tego regionu i obserwować co się stanie, wydając im po prostu racje żywnościowe? - skwitował to jeszcze na sam koniec.

No, jakby to ująć, nie pasowało Kunisaku to wszystko co tutaj się działo. Miał wrażenie, że Uchiha dali przysłowiowej dupy jeżeli chodzi o zorganizowanie kawałka ziemi, który spełnia wszelkie warunki, które powinny być zagwarantowane. Swoją drogą, będzie musiał odwiedzić więzienie w Ningyo-shi. Teraz o tym pomyślał, że nigdy nawet nie sprawdził własnego podwórka.
- Trzeba to ogarnąć. Ja nie jestem Uchiha by zarządzać Waszym obozem, ale też przyczyniłem się do wojny po Waszej stronie, więc chcę, by moje zdanie było wzięte pod uwagę. Nalegam, by ktoś się tym zajął osobiście i doprowadził ten obóz do porządku. Myślę, że jakbyś Ty to zrobił, mógłbyś w przyszłości mieć podstawy do awansu w szeregach. Z kolei mogę Ci pomóc od strony technicznej to zorganizować. Tylko musimy zacząć działać już teraz. - Ario może nie był najlepszym mówcą, ale przynajmniej umiał dostrzegać dobre strony niektórych czynności. Pytanie tylko, jak zareaguje teraz strażnik.
- Ewentualnie możesz mi powiedzieć gdzie jest Twój przełożony, a pójdę i rozmówię z nim osobiście.
0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3679
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: [ Event] Obozy uchodźców

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: [ Event] Obozy uchodźców

Post autor: Ario »

Mimo, że Ario starał się dobrze - przynajmniej według własnego uznania - nakierować czynności strażnika, tak ten pozostawał obojętny i był po prostu jednym z wielu, którym spychologia nie była obca. Facet chciał odbębnić swoje, zarobić i wrócić do rodziny. Potem pokłócić się z żoną, trzasnąć drzwiami, wyjść na sake lub dwa, by wrócić nad ranem i nic nie pamiętać. Oczywiście Kunisaku nie analizował tego aż tak, dla niego liczył się zdecydowanie efekt...a ten niestety, był żaden. Dostał kolejną osobę w hierarchii, która ponownie pewnie machnie ręką i dostałby kolejną i kolejną. Aż do samej Shirei-Kan. Swoją drogą, Ario jej osobiście nie znał i też nie pamiętał, czy ktoś kiedyś o niej w ogóle wspominał.

Teraz jednak pozostawał temat rozwiązania sprawy. Podjęcia decyzji. Jasne, Ario mógł się denerwować i mówić, że wszystko to co dzieje się w obozie jest winą strażnika, czy jego poprzednika, czy pośrednio nawet samych uchodźców. Wkońcu to oni nie mieli gdzie mieszkać, więc to oni sprawiali problemy, co faktycznie mogło sprawiać wrażenie...że sami są sobie winni. Niektórzy stwierdziliby, że to pokrętna logika, ale jednak na tym świecie była zdecydowanie bardzo obecna. Kuglarz był zupełnym przeciwieństwem takiego podejścia. Chciał rozwiązywać problemy.
- Pójdę więc do niego. To, że nie potrafisz mieszać chakry, nie znaczy, że jesteś gorszy. - wzrok Ario zatrzymał się na twarzy rozmówcy. - To jest coś, na co nie mamy wpływu. Albo się z tym rodzisz, albo się nie rodzisz. Nie oznacza to, że jesteś gorszy, czy powinieneś być tak traktowany. Musisz walczyć o siebie. - poinstruował go jeszcze na odejście, po czym poprawił lewą ręką plecak, a także jaszczurkę pokaźnej wielkości na swoim barku.

Ario skierował się więc w pierwszej kolejności do siedziby władzy. Zakładał, że właśnie tam najszybciej znajdzie niejakiego Rokuro. Mógłby równie dobrze iść do dzielnicy mieszkalnej i pukać od drzwi do drzwi, poszukując jednego Uchiha wśród dzielnicy zamieszkiwanej głównie przez Uchiha, stąd trochę mijało mu się to z celem.

Po tym jak skierował się do siedziby władzy, starał się podążać za jakimiś oznaczeniami. Chłopak nie znał tego miasta aż tak dobrze, jednak starał się zapamiętywać topografię i rozkład budynków, by nie błądzić po raz drugi jak dokończy robotę. Udał się więc do siedziby i jak ją już odnalazł, to skierował się do recepcji.
- Ario Kunisaku, sentoki Ayatsuri, członek Kropli. Wykryłem nieścisłości w obozie uchodźców i tym samym chciałem je zgłosić do Uchiha Rokuro, który podobno nim zarządza. Gdzie mogę go odnaleźć?

Z/T viewtopic.php?p=196399#p196399
0 x
Zablokowany

Wróć do „[Event] Kōtei”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości