[Event] Karczma "Ō no Shi"

Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: [Event] Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2630
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Event] Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Kyoushi »

Już byli naprawdę niedaleko. Tylko wciąż jeszcze nie mogli pobiec, ani nic z tych rzeczy w związku z urazami Yamiego. Gdyby tylko mogli byłoby znacznie szybciej, jednak z durgiej strony już się nie spieszyli. Bo niby dokąd, skoro mesmer mógł być cholera wie gdzie. Bliżej nieokreślone miejsce nie było w stanie zostać sprawdzone przez białowłosego demona. Kontynuowali temat swoich bestii oraz tego co miało nastąpić. Był to zaiste ciekawy temat i bardzo dobre doświadczenie, podzielić się swoimi opiniami z kimś, kto jest w takim samym bagnie po kolana jak ty sam.
- Sugerujesz, że nad tym pracujesz? Nieźle. Wiedziałem, że jesteś łebski mimo tego jak podchodzisz do walki. Liczę na odzew, wtedy będę już silniejszy od bestii, więc to ja bym użyczał mocy jej, a nie ona mnie, hehe - zażartował, jednocześnie coś w tym przecież mogło być. Białowłosy mógł być silniejszy, jeśli tylko by chciał. A, że chciał to inna sprawa. Aktualnie dążył do doskonałości, rozwijając się na każdej z płaszczyzn, nie tylko siły fizycznej, ale i umiejętności kreowania i manipulowania chakrą.
- Zaskoczę cię, ale to nie jest taki proste. On jest jakby niebytem. Rozumiesz? On zmartwychwstał z tego co wiem. Nie wiemy czy w ogóle można mu namieszać w umyśle. Czy ktokolwiek będzie w stanie przełamać jego siłe woli w jakikolwiek sposób. Nadal uważam, że odpieczętowanie tego diabła jest o wiele bardziej ryzykowne niż próba zdobycia informacji prosto od niego. Klepsydra zdobędzie te informacje i bez tego ciula. Pamiętaj, to rudy lis, który nawet dając ci namiastkę informacji, wykorzysta tę sytuację by cię przechytrzyć i się uwolnić, a wtedy znów bylibyśmy w dupie.. - zakończył ten wątek, który raczej był już na wyczerpaniu. W końcu to był sam Antykreator. Gość, który potrafił walczyć z Bijuu i przeżyć, szczególnie przy tej umiejętności, w której rozpadał się na popiół po każdym ataku. To było niezwykłe.
- A i mistrzu Fuuinjutsu, lepiej zacznij nad tym pracować, bo coś nie czuję obiegu chakry jak powinienem... - w trakcie przechadzki, odsłonił Yamiemu kawałek brzucha z pieczęcią i jej nowym nabytkiem prosto od Hana, o którym mu wspominał. Czuł, że coś jest nie tak, więc chciał się podzielić tym z przyjacielem, który przecież miał być najwybitniejszym Fuuinuserem na kontynencie.
- Mam nadzieję, że to koniec zabawy i będziemy mogli się przegrupować. Trochę ochłonąłem, na wieść tego, że ten skurwiel uciekł. Jednak wiedział co go czeka, skoro samego lidera spotkał taki los. - dorzucił na wolno o mesmerze, który bądź co bądź nie był taki głupi i nie został tutaj sam, by zacząć walczyć z nimi wszystkimi, co wiązałoby się ze sromotną porażką.

viewtopic.php?p=203578#p203578
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: [Event] Karczma "Ō no Shi"

Post autor: Yami »

z/t -> Podsumowanie
0 x
Zablokowany

Wróć do „[Event] Kōtei”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości