[Event] Pomieszczenia służby medycznej

Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mikoto »

0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Papyrus »

Mujin
Orochi
Nara Chirou
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mujin »

Czy Mujin miał zamiar współpracować ze władzami? Nie, niekoniecznie. Może awersja była spowodowana ogólną niechęcią do działaniem obok władz, może ogólna niekompetencja osób w jego otoczeniu powiązanych z profesją "strażnika"? Może doświadczenia związane z ogólną przynależnością ludzi do szerszych grup, klanów i tym podobnych? Prawdopodobnie połączenie wszystkiego jednocześnie. Bo czemu miałby ufać ludziom, którzy nie wspierali jego medycznych doktryn w ratowaniu życia, zamiast tego stojąc po stronie niekompetentnego medyka? Cóż, pewnie tego tak nie robili. Pewnie po prostu chcieli mieć spokój od kłopotów i nie musieć użerać się z niepokojącymi sytuacjami w szpitalu. A już szczególnie, gdy dotyczyły one obcych ninja. Niewłaściwa interwencja mogła doprowadzić do wybuchu wojny, nawet. Albo ostrej sytuacji dyplomatycznej. Nic więc dziwnego, że musieli być wstrzemięźliwi i ostrożni w takich kwestiach.
Jednak to Mujin, ze wszystkich osób, nie był ostrożny. Jego plan był wadliwy, miał kilka poważnych luk. Jakimś cudem strażnicy szybko wyłapali obecność jego robaków. Ciekawe dlaczego. Może dlatego, że była zima i robactwo w tej porze roku było rzadkością samo z siebie? Całkiem oczywiste, jakby o tym pomyśleć nieco dłużej. Pewnie bardziej światły umysł w kategoriach strategii i sprytu sytuacyjnego wziąłby to pod uwagę, ale nie Mujin. Mujin był człowiekiem prostej specjalizacji - Iryojutsu. Ratowanie życia. Szpiegowanie i uważne zbieranie infornacji... W tym się nigdy nie specjalizował. Tego się nie uczył. A bycie samoukiem ma tą paskudną wadę, że popełnia się błędy. Bo nikt nie miał jak ci przekazać nauki z niej płynących. Ostrzec przed nimi. Musisz wszystkiego nauczyć się sam, doświadczyć porażek w celu wyciągnięcia odpowiednich nauk. Robaki nie znalazły notek, niestety, ale strażnicy szli w jego kierunku. Szukali go, pewnie by go zbesztać. Konfrontacja z nimi była niestety nieunikniona. Co, miał uciekać i potencjalnie nigdy więcej nie wejść do szpitala? Unikać ich do momentu zakończenia turnieju? Musiał zacisnąć zęby i przełknąć gorzką pigułkę porażki. Inaczej nie będzie mógł dalej pracować w szpitalu, a co za tym idzie - wykonywać swoich medycznych powinności. Chociaż przez tą jedną sytuację zaczął przybierać na kolorze. Natłok emocji z poprzedniego dnia nadal się w nim trzymał. Ale co może pójść nie tak? Czekał więc aż do niego podejdą. Chciał wejść z nimi w interakcję. ściągnął nawet robactwo do siebie, niezadowolony z braku rezultatów i dotychczasowego obrotu spraw.
Zasoby i akcje:
  Ukryty tekst
Jutsu:
  Ukryty tekst
Kp:

ZDOLNOŚCI
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 243
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sugiyama Orochi »

0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Papyrus »

Mujin
Uroczy Kamyk
Nara Chirou
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mujin »

Cóż, jeśli faktycznie myśleli o tym, że każdy przybyły do Kotei uważał się za wyjątkowy płatek śniegu, to Mujin nie wyciągnie ich z błędu. Ba, był najbardziej wyjątkowym płatkiem w całej tej zamieci, jak to mawiał jeden z jego znajomych po fachu. Rozdmuchane ego? Mujin wolał określenie "oczekiwania proporcjonalne do umiejętności". Czy miał rację konkretnie w tym przypadku? Jak najbardziej. Wciąganie strażników i podchodzenie do nich narażałoby go i na odmowę z ich strony, a tak bez możliwości odmowy, nie miał jak działać wbrew ich woli z pełną świadomością. Był czysty jak górski strumyk filtrowany czystą, nieskalaną człowiekiem ziemią. Chciał przecież pomóc w poszukiwaniach notek, potencjalne zagrożenie pacjentów leżało jak najbardziej na jego sercu. Dlaczego miałby więc być traktowany jak kryminalista albo inny element wywrotowy?
Postanowił rozegrać to w sposób pozytywny. Jak miałby inaczej? Nie był ich wrogiem i ostatecznie ich obowiązkiem było zajęcie się tym. Nie mógł mieć pretensji, że się zainteresują. Powinni wręcz, jeśli chcieli wykonywać swoje obowiązki w należyty i sumienny sposób. Dlatetgo też nie uciekał. Nie chował się, ot stał i czekał na konfrontację. Wcale nie dlatego, że miał dość matania i plątania w kolejne idiotyczne sytuacje. Popełnił błąd i ten fakt cisnął go tak mocno, że ledwo silił się na swoją standardową, kolektywną manierę.
- Tak, to moja zasługa. Usłyszałem o znalezieniu wybuchowej notki w okolicy i zechciałem samodzielnie sprawdzić, czy wokoło znajdują się jakieś inne. Dla bezpieczeństwa pacjentów i całego kompleksu. Moje umiejętności są przystosowane lepiej do przeczesywania terenu, aniżeli oczy Uchiha, stąd też taka a nie inna decyzja. - odpowiedział przedstawicielom prawa. Nie mówił na tyle głośno, by ktoś postronny stojący obok mógł to usłyszeć. Chyba. Mujin DOMYŚLAŁ SIĘ że jest to temat, który nie powinien być rozprowadzany na szeroką skalę. Co prawda też nie powiedział dlaczego nie skierował się z tym do nich bezpośrednio, zamiast kluczyć wokoło i starać się zrobić to na własną rękę, ale na to pytanie wolał nie odpowiadać będąc całkowicie szczerym.
0 x
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 243
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sugiyama Orochi »

0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 406
Rejestracja: 18 lut 2015, o 21:28
Aktualna postać: Kisuke

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Moderator »

Mujin
Uroczy Kamyk
Nara Chirou
0 x
Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania - zapraszam na discorda lub PW!
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mujin »

Czy gdyby był wystarczająco poważany i istniał w ogólnej świadomości mieszkańców Sogen, to byłby traktowany inaczej? Jak najbardziej. Byłby. Prawdopodobnie. Strażnicy też byli ludźmi, jakkolwiek trywialnie to nie brzmiało, więc i na nich dało się wywrzeć odpowiedni wpływ. Problemem było to że mógł być geniuszem i najbardziej utalentowanym medykiem jaki chodził po tej ziemi, ale dopóki nie był rozpoznawalny... Może na tym powinien się skupić? Cokolwiek, w tym momencie mógł gdybać ile tylko chciał. Rzeczywistość prezentowała się jednak brutalnie - strażnicy wzgardzili jego pomocą. Wyraźnie zaznaczyli, że nie życzą sobie jego interwencji.
- Oczywiście, wszystko jasne. - powiedział, spokojnym tonem, jednak wewnątrz gotował się jak wrzące danie jednogarnkowe na bazie cieczy. Ewidentnie nie był zadowolony z przebiegu zdarzeń i zdecydował się odejść. Do szpitala, rzecz jasna, zajmować się pacjentami. Podczas pracy zawsze znajdował spokój i ukojenie i ewidentnie go potrzebował. Zawsze mógł sobie to i owo podać na uspokojenie, ale wolal stosować to w zamkniętych pomieszczeniach i bezpiecznych warunkach. Gdzie żaden przypadkowy przechodzień czy pacjent nie widziałby jego unikalnego sposobu.
Wszedł więc do środka. Przywitał się z kim trzeba. Pomachał komu trzeba. I zabrał się do pracy. Pierwszym oczywistym ruchem było sprawdzenie szafki z lekami. Nadal wzorowo uzupełniona. Mujin uśmiechnął się lekko pod maską - dobrze było pracować z ludźmi sumiennymi i odpowiedzialnymi, także w kwestiach pełnego zaopatrzenia. Następnie, oczywiście, do pacjentów. Jego priorytet w sekcji SZPITALEJ było przecież zajmowanie się ludźmi, prawda? I psami, jeśli zajdzie taka potrzeba. Albo innymi formami życia, ale głównie ludźmi i psami. Oni go potrzebowali. I jego precyzyjnej, w pełni profesjonalnej opieki medycznej. Ciekawe, jak szły walki. Jeśli już dobiegały do końca, to zakładał napływ nowych pacjentów o różnych stopniach przyjętego cierpienia. Pacjentów, którymi chętnie się zajmie.
0 x
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sasame »

Kiedy byłam nieprzytomna, zespół medyków przeniósł mnie na noszach do szpitala polowego gdzie uczestnicy turnieju byli doprowadzani do stabilnego stanu. Już w momencie wnoszenia mnie do pomieszczenia czułam jak ból odczuwalny pod koniec walki zniknął niczym ręką odjąć, jednak reszta otrzymanych obrażeń w dalszym ciągu mi mocno doskwierała, więc zdecydowałam się spokojnie leżeć i dać się opatrzyć obecnym tutaj medykom. Oddech i bicie serca stopniowo zwalniały kiedy adrenalina opuszczała mój organizm. Walka była już zakończona, tak samo jak mój udział w Turnieju Pokoju. Mimo iż odpadłam zdecydowanie wcześniej niż chciałam, nie byłam sobą rozczarowana. W walce z Kazumą, wykorzystałam każdą, nawet najdrobniejszą szansę jaką mogłam. Nie poddałam się aż do samiusieńkiego końca i dzięki temu mogłam teraz odetchnąć z ulgą. Czekał mnie jeszcze ogrom pracy i treningów kiedy wrócę do Nawabari, jednak teraz był czas aby dać sobie odpocząć i pozwolić na regenerację. Teraz leżąc już na jednym z łóżek dla pacjentów, rozluźniłam nieco mięśnie i przymknęłam oczy oddychając głęboko.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Renkuro »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mujin »

Czekając na pacjentów Mujin wykonywał standardowe czynności dla swojej profesji i sytuacji. Przeglądał szafki z lekami i substancjami medycznymi, określając swoje możliwości. Patrzył medykom na ręce - dokładniej mówiąc obserwował ich dyskretnie, czy nie popełniają jakiś szczególnych błędów czy pogwałceń dobrych praktyk sztuki medycznej. Nic na to nie wskazywało. Kadra Sogen zebrana do tego wydarzenia ewidentnie reprezentowała poziom. Do Mujina i szczytu medycyny nadal było im daleko, ale mieli solidne postawy i solidny warsztat. To właśnie takim wschodzącym gwiazdom Mujin powinien udostępniać zdobytą przez siebie wiedzę. Może na zakończenie rozda im wszystkim po zwoju z technikami? Rozprowadzi nieco dobrego medycznego warsztatu po reszcie pracowników? To na pewno będzie dobry początek i rozwijania lokalno-globalnego poziomu medyków i budowania sobie znajomości. Koszt kilku zwojów i czas spędzony na dokładnym opisywaniu wszystkiego, następnie skopiowanie tego... Szybki rachunek dawał Mujinowi absolutną korzyść bez efektów ubocznych. Zrobi to podczas następnej tury walk, na pewno. A do tego czasu...
...trzeba było zająć się rannymi. Jednym z nich był Renkuro właśnie. Lalkarz który tak chętnie przekazał mu część swojej wiedzy na temat kukieł. W dodatku jakaś dziewczyna. Które z nich wyglądało gorzej? Zdecydowanie dziewczyna, chociażby przez to, że sama nie mogła wejść. Renkuro z kolei robił tłum za pomocą swoich marionetek. Tak, tego brakowało w szpitalu - Ayatsuri otaczającego się swoimi broniami. Strażnicy powinni kazać mu je ukryć albo anulować technikę do ich kontroli. Ktoś musiał wydać mu polecenie zaprzestania tworzenia sztucznego zgiełku.
- Renkuro-san, odwołaj swoje kukły. Zaraz się tobą zajmę. - powiedział, rozkazał wręcz, idąc w kierunku Sasame. Ta położona została na jednym z łóżek dla pacjentów i Mujin był pierwszym, który do niej podszedł.
- Dobry. Yokage Mujin, medyk. Zajmę się tobą, ale potrzebuję do tego twojej pomocy. - kłamał, rzecz jasna. Jego miły i ciepły ton podszyty był fałszem, że do czegokolwiek jej potrzebuje. Mógłby ją uleczyć wbrew jej woli. Raczej nie reprezentowała sobą poziomu Kana i też nie będzie się opierała przez kuracją ratowania jej życia. W przeciwieństwie do niektórych. A przynajmniej taką żywił nadzieję, więcej incydentów pacjentów odmawiających leczenia odbije się negatywnie na jego osobie i na płynności funkcjonowania przybytku.
- Poważne rany. Wybuchy, jak rozumiem? - zapytał Mujin podczas badania jej ciała, chcąc wejść z dziewczyną w interakcje. Oparzenia faktycznie mogły być spowodowane przez eksplozje, ale równie dobrze mogły to być silne Katony albo inne sztuczki. Pozyskanie informacji od pacjenta było tak samo ważne, jak pozyskanie ich na własną rękę.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Arena”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości