[Event] Pomieszczenia służby medycznej

Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 248
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sugiyama Orochi »

0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 868
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sasame »

Kiedy leżałam w oczekiwaniu na medyka, zdążył przyjść do pomieszczenia kolejny z uczestników turnieju. Odwróciłam na chwilę głowę w jego stronę i uchyliłam oko aby zerknąć na poruszenie jakie wywołał, jednak zaraz po tym powieka z powrotem opadła. Chwilę później podszedł do mnie zamaskowany mężczyzna, który najwyraźniej musiał być jednym z dodatkowych medyków, którzy zajmowali się rannymi.
- Dzień dobry, bardzo dziękuję i spróbuję pomóc jak tylko będę w stanie. - powiedziałam nieco zaskoczona jego słowami, jednak nie stawiałam oporu i bez problemu pozwoliłam mu obejrzeć moje rany. - Zgadza się, oderwałam kilkoma notkami wybuchowymi. - odpowiedziałam na zadane mi pytanie po czym wskazałam jeszcze ranę, którą sama sobie zadałam kiedy próbowałam przełamać iluzję - No i jeszcze to. - dodałam na koniec.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2828
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Kamiyo Ori »

Użyte techniki:
Nazwa
Chiyute no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni | 2 metry (Iryōjutsu A)
Koszt Ranga D: B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 na turę)
Ranga C: B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3% (1/2 na turę)
Ranga B: B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (1/2 na turę)
Dodatkowe W przypadku leczenia samego siebie, technika działa rangę niżej i wymaga całkowitego skupienia | Po zasklepianiu większych ran tą techniką pozostają blizny na ciele rannego
Opis Podstawowa i najważniejsza technika w asortymencie każdego medycznego ninja. Użytkownik przykłada obydwie dłonie w okolice rany pacjenta i przesyła do niej swoją chakrę. Ta przyśpiesza naturalne właściwości regeneracyjne ciała, wymuszając zasklepianie się ran i naprawę naczyń krwionośnych. Trudność zabiegu zależy bezpośrednio od rodzaju rany - szarpane są trudniejsze do zaleczenia niż zwykłe cięcia, a wielkość ubytku ciała czy stopień narażenia na infekcję zwiększają trudność poprawnego wyleczenia. Skuteczność techniki zależy bezpośrednio od umiejętności, wiedzy medycznej użytkownika i ilości chakry w nią włożoną, przez co zaawansowani medycy są w stanie osiągnąć znacznie lepsze rezultaty niż nowicjusz:
Iryōjutsu D Technika jest w stanie wyleczyć pomniejsze rany i tamować krwawienie z mniejszych naczyń krwionośnych. W przypadku poważnych ran jest w stanie zmniejszyć krwawienie. Nadal zalecane jest korzystanie ze środków dezynfekujących i opatrunków. Proces jest też stosunkowo wolny. Leczenie ran lekkich trwa dwie tury.
Iryōjutsu C Medyk nie musi trzymać rąk na ranie, szczędząc bólu pacjentowi. Oprócz tego możliwości regeneracyjne nasilają się, możliwe jest tamowanie ran tętniczych i leczenie głębszych ran sięgających nawet do kości, a sam proces staje się szybszy. Odkażanie ran nie jest konieczne, ale jest zalecane. Leczenie ran lekkich trwa turę, a średnich dwie tury.
Iryōjutsu B Medyk może uleczyć głębokie rany, zasklepić rany tętnicze, złączyć ze sobą złamane kości, a nawet pozbyć się krwawień i drobnych uszkodzeń organów wewnętrznych. Wyleczona kość będzie osłabiona i ponowne jej uszkodzenie w krótkim czasie może skończyć się nie złamaniem, a pokruszeniem. Dodatkowo technika dezynfekuje ranę w trakcie regeneracji. Od tej rangi możliwe jest wykonywanie techniki jedną ręką. Leczenie ran lekkich trwa mniej niż turę, średnich turę, a ciężkich dwie tury.
Iryōjutsu A Pasywnie: Od tej rangi możliwe jest przesłanie medycznej chakry w formie cienkiego strumienia o długości maksymalnie 2m. Dzięki temu medyk nie musi stać bezpośrednio przy ofierze celem jej uleczenia. Nadal wymagane jest skupienie, a jednocześnie można stworzyć jeden taki strumień. Przesłanie medycznej chakry na odległość nie powoduje zwiększenia kosztów chakry i redukcji możliwości medycznych techniki.
  Ukryty tekst
0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mujin »

Musiał zrozumieć naturę obrażeń, zanim wybierze odpowiednią metodę leczenia. Zazwyczaj wszystkie metody sprowadzały się do jednego - do regeneracji ubytków i obrażeń. Gorzej mogłoby być w przypadku chociażby odmrożenia albo ocięcia kończyny. Tego się jednak tutaj nie spodziewał, na pewno nie w warunkach kontrolowanych potyczek. Nie spodziewał się więc nawet niczego aż tak poważnego, ale zdecydowanie był na to gotowy.
Dziewczę powiedziało do niego to i owo, potwierdziła obrażenia od wybuchów i pokazała dodatkowo jedną ranę. Czy nie walczyła ona czasem z Kazumą? Towarzyszem Kana? Hmh. Iluzje. Oj ciężki temat, oj ciężki. Może nawet sama zadała sobie tą ranę? Prawdopodobnie. Nie zmieniało to jej natury jako obiektywnie mniej groźnej dla pacjenta, chociaż kwestia wykrwawiania się nie była zbyt komfortowa. Upływająca krew to upływające powoli życie. Trzeba było się tym zająć. Mujin bardzo szybko przyłożył do rany kawałek materiału i przywiązał do ciała. Kiedy on będzie zajmował się oparzeniami, krew zostanie chociaż trochę powstrzymana. Z kabury wyciągnął małą, twardą pigułkę i wystawił ją w stronę pacjentki.
- Zjedz, uzupełni braki krwi. - wydawało mu się, że będzie wiedzieć, co robi pigułka ze skrzepniętą krwią. A jednak zdecydował się wyjaśnić, tak na wszelki wypadek. Czy będzie musiał jej to podać czy przyjmie to sama - cokolwiek. Grunt, żeby zażyła. Mujin w tym czasie już składał skomplikowaną i długą sekwencję pieczęci - tak szybko, że ciężko było rozróżnić poszczególne znaki. Po złożeniu przyłożył dłonie do oparzonych miejsc na ciele dziewczyny i metodycznie regenerował skórę, mięśnie i wszelkie układy w zranionych regionach. Centymetr za centymetrem, kawałek po kawałku. Nie trzeba było wiele czasu, by ciało dziewczęcia wróciło do jego pierwotnego kształtu. Poza raną, którą zajmował się w tym momencie. W tym wszystkim nie zauważył nawet Yamiego, który wszedł do pomieszczenia. Cóż, dopóki nie wtrącał się w pracę Mujina to pewnie nie zauważy go do końca całego procesu leczenia ran. A był na etapie zasklepiania ostatniej, krwawiącej rany.
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 868
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sasame »

Proces wywiadu lekarskiego trwał krótko i zaraz po tym jak poinformowałam Mujina o moich obrażeniach, ten od razu zabrał się do roboty. Pozwalając mu wykonywać swoje zadanie obserwowałam bacznie jego poczynania, chcąc chociaż trochę się podszkolić w sferze opatrywania ran. Z wdzięcznością przyjęłam od niego znaną mi pigułkę i od razu ją połknęłam a iryonin w tym czasie zajął się leczeniem ran, które były efektem wielokrotnych eksplozji, którymi uraczył mnie mój oponent. W tym czasie siedziałam spokojnie i starałam się możliwie najmniej utrudniać pracę mężczyzny, co nie należało do skomplikowanych zadań. Ku mojemu zaskoczeniu, podeszło do mnie również jeszcze dwóch nieznany mi mężczyzna, jednak nie wyglądali oni jak personel medyczny, więc to na nich obecnie skupiłam moją uwagę. Kolejnym zaskoczeniem była propozycja jaką mi złożył jeden z nich, jednak bardzo szybko opanowałam moje zdziwienie i odpowiedziałam mu uśmiechem.
- Jak tak teraz o tym pomyślę to rzeczywiście przydałoby się, strasznie zaschło mi w gardle. - odpowiedziałam pogodnym tonem a następnie jak już wręczył mi naczynie z wodą to drobnymi łykami zaczęłam ją wypijać.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Shinsu »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki przez cały ten czas obserwowała dziejące się na arenie wydarzenia, starając się jednakową uwagą obdarzać każdy z pojedynków. Z jednym tylko wyjątkiem, jakim była walka Sasame, jej starszej kuzynki i przyjaciółki, a także przykładu, jak powinna wyglądać kunoichi ze szczepu Jugo. Ze wszystkich sił kibicowała jej w walce z Kazumą, a niemal śmiertelny spokój, jaki towarzyszył jej podczas większości interakcji z ludźmi teraz zniknął bez śladu. Twarz młodej Doko zdradzała różne emocje, w zależności od przebiegu walki, aż w końcu dziewczyna całkowicie zamarła. Jej kuzynka bowiem ot tak padła na ziemię w momencie, gdy jej zwycięstwo było niemal pewne.
Rana? Brak sił? Brak chakry? Opóźnione jutsu? Genjutsu? - Misaki rozpatrywała w drodze do pomieszczenia służby medycznej, gdzie leżała Sasame, wiele możliwości i powodów takiego stanu rzeczy. Sama nie mogła do końca uwierzyć w to co się zadziało. Nie mógł to jednak być fortel i działanie tych przeklętych Uchiha, bo przecież ci nie daliby wygrać Senju. Ognistowłosa nie mogła znaleźć żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi, dlatego też postanowiła zapytać kuzynki, jeśli ta będzie czuła się lepiej.
Smutny również był fakt, że szczep Jugo stracił swoje obie przedstawicielki w tym turnieju i nie udało im się obić żadnego przedstawiciela gospodarzy. Tanaka widziała już jak wiele dzieliło ją od poziomu pozostałych uczestników turnieju i szczerze obawiała się co by się stało, gdyby na misji spotkała niektórych z walczących. Powiedzieć, że przed nią była jeszcze długa droga to jak nie powiedzieć nic, a z każdym obejrzanym pojedynkiem coraz wyraźniej to widziała. Zaczęła już snuć smętne myśli na temat przyszłości jednak wkrótce dotarła pod właściwie drzwi i weszła do środka.
-Sasame-san?
Zapytała nieśmiało, wyglądając zza rogu i szukając kuzynki.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Kazuma »

0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2828
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Daisuke
Posty: 487
Rejestracja: 20 lip 2020, o 22:49
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek
Multikonta: Kisuke

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Daisuke »

Każdy miał co robić i wszyscy byli zajęci sobą nawzajem. Wtedy też, w połowie ich rozmów o ciekawości, technikach iluzji i próbach leczenia tego co dało się uleczyć, do salki wszedł on. Daisuke. Chociaż słowo "wszedł" to duże nadużycie. Ledwo przytomnego, leżącego na noszach, pobitego pijaka wniosło kilku medyków i odłożyli go na jednym z wolnych łóżek. W odróżnieniu od poprzedniej wizyty, gdzie też był solidnie obity, tym razem nie awanturował się. Nie krzyczał. Nikogo nie wołał i właściwie to trochę udawał, że go nie ma. Wpatrywał się jedynie w sufit, bo nawet próba podniesienia się z łóżka okazałaby się bezowocna. A dodatkowo najwidoczniej coś mu zostało w tej pustej, zapijaczonej głowie po rozmowie z Kamiyo, który próbował go ratować poprzednim razem. Będąc w jeszcze gorszym stanie fizycznym i psychicznym, nie miał zamiaru z tym dyskutować. Po prostu czekał. Czekał na koniec tego wszystkie, aż wreszcie będzie mógł stąd uciec jak najdalej.
0 x
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Mujin »

Cóż, obecność obcych wokoło stołu operacyjnego nie była zazwyczaj pożądana. Rozpraszanie medyków podczas pracy, a szczególnie gdy obcowali z ciałami obcymi i narzędziami, było bezpośrednim ryzykowaniem życia pacjenta. To jakiś ninja powie coś za głośno i wybije z koncentracji lekarza, palec mu się omsknie. Ostrożność i precyzja bywały wtedy przerywane przez utarczki, próby rozmów i inne tego typu duperele. Które mogą poczekać na koniec operacji czy innych medycznych procesów. A że Mujin bezpośrednio ratował życie i skórę pacjenta, to wypadałoby mimo wszystko poczekać z podchodzeniem i dręczeniem niepotrzebnymi pytaniami? Cóż poradzić, najlepiej byłoby ich pogonić precz. A na pewno wskazać, by dostosowali się do miejsca i okoliczności.
- Poczekajcie z męczeniem pacjentki do czasu jej pełnego wyleczenia. Dziękuję. - było to skierowane nie tyle do kogo konkretnego, a rzucone w eter. Przyjmą to ci faktycznie zbierający się nad łóżkiem dziewczyny. A sam proces leczenia przecież nie trwał długo, bo ręce Mujina emanujące chakrą w ciągu kilku chwil zajęły się ostatnią raną. Oczywiście po sprawdzeniu, czy nie ma w niej żadnych odłamków, fragmentów kamieni, robactwa czy czegokolwiek innego, czego dezynfekujące właściwości techniki nie byłyby w stanie wyciągnąć. Nie minęło długo, jak dziewczyna była cała i zdrowa. Na pewno zmęczona, ale cała i zdrowa.
- I tyle. Zalecam odpoczynek i nie nadwyrężanie się. Szybko wrócisz do pełni sił. - i nie chodziło mu tylko o zasoby chakry, które przeznaczyła na walkę. Najlepszym rozwiązaniem dla niej byłoby spędzenie jeszcze kilku godzin w łóżku, dla pewności, ale wiedział jak to jest. Zazwyczaj nie czekają, tylko idą od razu gdzie chcą. Przecież nie będzie ich trzymał w miejscu, skoro ich życiu już nic nie zagraża.
- I postarajcie się nie robić problemów. - to także skierował nie konkretnie do jednej osoby, ale do ogółu. Widząc zachowanie Kazumy i jego energiczne wejście, widząc zainteresowanie osobą Sasame. Nie miał zamiaru znowu interweniować albo używać robaków do celów pacyfistycznych. Chciał spokojnej atmosfery w pomieszczeniach medycznych. Dla komfortu swojego i pacjentów.
Mając to za sobą mógł skierować się do innego pacjenta. Renkuro. Który, miał nadzieję, poskładał już swoje kukły i nie wadził nikomu ich obecnością. Sam fakt, że przyszedł samodzielnie, świadczył już o jego lepszym stanie zdrowia. Pobieżne oględziny, wykonane jeszcze w trakcie ruszenia w jego stronę, nie wykazały niczego problematycznego. No, może poza szmatą przy twarzy, która była obficie nasączona jego krwią.
- Renkuro-san, twoja kolej. - Mujin stanął obok niego z zamysłem zabrania mu szmaty, odłożeniu na bok i zaglądnięciem do ust. Inne rany mogły chyba poczekać, skoro to stamtąd wydobywała się największa ilość posoki.
0 x
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Renkuro »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 248
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Sugiyama Orochi »

0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Hana
Posty: 294
Rejestracja: 6 paź 2021, o 05:51
Wiek postaci: 18
Ranga: Uczeń (Dōkō)
Krótki wygląd: Nałożyła na nogi ciepłe, czarne pończochy, a na to spudniczkę. Założyła zwykłą koszulę, a na ramiona zarzuciła błękitną kurtkę. Włożyła na nogi lekkie obuwie, żeby zawsze być gotową do akcji. Włosy upięła jak zwykle z delikatnym akcentem.
Widoczny ekwipunek: Odznaka shinobi (naszyjnik); Kabura na broń (na prawym udzie), kabura (na lewym udzie), dwie torby z ekwipunkiem (z tyłu na biodrze), ciemne rękawiczki (zwykłe), Ochraniacz na czoło z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych Sił Sogen" (na lewym ramieniu)
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Tetsu Maji

Re: [Event] Pomieszczenia służby medycznej

Post autor: Hana »

Jeszcze nie tak dawno temu droga z Areny do pomieszczeń szpitalnych była krótkim spacerkiem. Obecnie stanowiła o wiele większy dystans. Tak przynajmniej wydawało się drobnej dziewczynie, gdy rozpoczęła jakże mordercze zmaganie. Osłabiona po walce i z ranami na ciele, czuła się wręcz okropnie. Inaczej to sobie wyobrażała, lecz nie miało to zbytniego znaczenia. Nie wiedziała, czego oczekiwać po zostaniu dźgniętą oszczepem w ramię. To w zasadzie mogła jeszcze znieść. Rana była w miarę płytka i bezinwazyjna. Nie trafiła w znaczące miejsca. Obaw nastręczał fakt, że dostała w brzuch fuma shurikenem. Z tego powodu musiała utracić najwięcej krwii. Teraz już wiedziała, że podczas pojedynku ciężko było o zajęcie się obrażeniami. Bez odpowiedniej wiedzy i wyszkolenia w tej dziedzinie była zdana na powolną utratę sił. Gdyby tylko była lepiej przygotowana, to mogłaby zawczasu przewidzieć niespodziewany atak na siebie. Nie posiadała też za dużo środków, które mogłaby przeznaczyć na lepszy ekwipunek, stąd szczęśliwie, że walka skończyła się nim padłaby z osłabienia. Hana wolała nie wiedzieć, co dzieje się z człowiekiem, gdyby wypłynęlo z niej jeszcze więcej krwii. Już teraz miała wrażenie, że zaraz odleci. Jakby potrzebowała położyć się spać. Głowa robiła się ciężka, a nogi ledwo chciały ją słuchać. Mimo to nie zużyła takiej ilości energii w walce, żeby cokolwiek jej zagrażało. Dawała radę, więc parła przed siebie, aż nie natrafiła na znajomy budynek. Rozpoznawała korytarze, którymi była prowadzona przez Yokage-san na spotkanie z Anzou po jego wcześniejszej walce z kunoichi Yuki. Po części odczuła ulgę, bo w rękach rosłego medyka pozostanie bezpieczna. Gdyby jednak go tam nie zastała, to ważne, że znajdzie się ktokolwiek równie oddany sztuce leczenia. Bez tego znoszenie dalszego bólu nadwyręży jej psychikę. Wolała nie zostawać w tym stanie niepotrzebnie. Fizycznie była na tyle mizerna, jak przedstawiał to jej wygląd.
Tuż przed drzwiami zerknęła tylko na pilnujących wejścia strażników Uchiha i bez trudu ich wyminęła. Shirakawa starała się trzymać w ryzach i nie pobrudzić niczego swoimi splamionymi dłoniami. Przestąpiła przez próg i szybko okazało się, że wewnątrz panuje poruszenie. W pokoju znajdowało się zdecydowanie za dużo osób. To spowodowało, że Hana stanęła, jak wryta. Z bladą i przestraszoną twarzą. Chwilę wodziła wzrokiem po ludziach. Część z nich w ogóle nie kojarzyła, a kilku było uczestnikami. Skoro wszyscy znaleźli się w jednym miejscu, to oznaczało koniec walk. Była ostatnia. Ze zwycięstwem w garści, lecz bez potrzeby okazywania tego. Jej stan ewidentnie nie pokazywał tego po niej. Wydarła je ostatkiem z rąk przeciwniczki. Liczyła, że wybuch nie wyrządził Kami za dużych szkód. Niemniej dziewczyna nie stała długo w przejściu. Jeszcze doprowadziłaby do incydentu. Nie chciała być dodatkowo obwiniana za czyjeś potknięcie. Skierowała się w stronę wolnego miejsca. Chwilę myślała, czy nie pozostać pod ścianą. Tylko spowodowałaby tym ściągnięcie na siebie uwagi innych. Zwyczajnie skorzystała z tego, że mogła wreszcie odetchnąć. To też rozbiła na łóżku. Położyła się najdelikatniej, jak potrafiła, żeby nie przysporzyć sobie dodatkowego bólu. Oddychała miarowo i lekko uciskała ranę na brzuchu. Wedle zaleceń stadionowego ratownika, żeby nie stracić więcej krwii. Adrenalina powoli odpuszczała, przez co Hana czuła się coraz gorzej. Nie mogła się skupić, żeby jakoś sensownie poukładać sobie w głowie ostatnią sytuację. Tym bardziej trudno było myśleć o dalszych planach. Wszystko wydarzyło się zdecydowanie za szybko. Nie była na coś takiego przygotowana.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Arena”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość