Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Anzou »

Azuma nie tracił czasu i szybko przeszedł do wyznaczania trasy. Kaminari wszystkiemu biernie się przyglądał, nie interesowała go za bardzo droga. Ważne, by do celu dotrzeć szybko i bez zbędnych komplikacji. Białowłosy ufał, że Uchiha nie wyprowadzi go w maliny i nie zamorduje gdzieś po drodze. To by było dopiero ciekawe.
- Skoro nic nie wiemy... To wszystkiego raczej dowiemy się na miejscu. Dziękuję za kulki ryżowe, Azuma! Może jak dotrzemy na miejsce to spróbujemy Twojego specjału. Mam nadzieję, że nas nie otrujesz?
Zapytał Shinobi z uśmiechem na twarzy chcąc nieco rozluźnić atmosferę. Każdy czuł, że to jest coś, na co nie będzie wpływu. Coś, co będzie miało duży wpływ na najbliższy okres czasu. Droga nie była zbyt skomplikowana, przeprawa przez las dla trójki Shinobi to bułka z masłem. Anzou lubił podróżować, więc nie zmęczył się zbytnio, co więcej - starał się czerpać jak najwięcej z faktu spokoju oraz czystego powietrza, które przepełniało jego płuca z każdym kolejnym wdechem. W końcu, po pewnym czasie oczom Anzou ukazała się wioska, miejsce, do którego cała trójka dzielnie maszerowała. Nieco zniszczona, z zagajnikiem. Idealne miejsce, by przygotować tutaj rewolucję. Ciche, ustronne i oddalone od szlaków. Ktoś, kto organizuje całą akcję doskonale to przemyślał. Anzou zatrzymał się na samym początku wioski. Przy samym oczku dało się dostrzec jednego człowieka, na pierwszy rzut oka nieco starszy od trio AAA.
- Znacie go?
Rzucił bezpośrednio Białowłosy do swoich kompanów. Powiedział to jednak odpowiednio cicho, by nie zwracać na siebie większej uwagi. Młody Kaminari był gotowy, by pójść przed siebie, w okolice namiotu w centrum, które wygląda jak punkt dowodzenia. Czekał jednak na ruch Uchihów.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ame Uchiha
Martwa postać
Posty: 244
Rejestracja: 21 sty 2021, o 17:00
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Ame Uchiha »

Wyglądało na to, że chłopaki spokojnie czekali i nikt nie miał pretensji o to drobne spóźnienie. Nawet przynieśli kulki ryżowe. Oczywiście poczęstował się, bo jak tu odmówić. Chyba jest jedyną niezorganizowaną osobą w tym gronie. Jego przygotowania były skromne i obfitowały głównie w sprzęt.
- Dzięki za cierpliwość i mapę. - powiedział idąc z dłonią opartą na potylicy.
- Cokolwiek by się nie działo, to w takiej kompanii na pewno nie zginiemy. - rzucił optymistycznie podtrzymując nastrój w grupie.
- Niczego konkretnego się nie dowiedziałem, ale widzę że wy też nie, więc pewnie nikt nic nie wie. - podsumował ich stan wiedzy i pewnie prawie każdego w osadzie. Wyglądało na to, że to takie typowe kto ma wiedzieć ten wie i tyle. A oni mieli wiedzieć niedużo. Pewnie ze względu na dobro klanu, bo przecież oficer by ich nie wysłał na pewną śmierć. Ruszyli ku Shikimurze, gdy już wszystko zostało ustalone.
- A no i jeszcze dzięki za kulki. - podziękował z góry, żeby mieć pewność, że zachował się grzecznie.

Zgodnie z przypuszczeniami Azumy, droga nie zajęła im całego dnia i jeszcze przed wieczorem pojawili się na miejscu. Najlepsze jest to, że mylił się co do tego, że owa wioska znajduję się na północy. Musiał coś gruntownie pomylić. Na pierwszy rzut oka wydawała się zwyczajna, ale cała ta sytuacja tak nakręcała czarnowłosego, że wszystko wydawało mu się magiczne. Niecodzienne. Obserwował każdy najmniejszy detal na drzewach i budynkach i nawet nie używał sharingana. Z zamyślenia wyrwał go Anzou, który na prostej drodze zauważył człowieka siedzącego przy jeziorku.
- Jesteśmy tu pierwszy raz tak jak Ty. Skąd mielibyśmy? - to było bardziej pytanie retoryczne. Dopiero co pojawili się w wiosce, a obcy mógł być tu po prostu przejazdem.
- Ot, człowiek siedzi nad jeziorkiem. Nie powinno nas to interesować. - skoro mieli się tutaj pojawić, znaczy że odpowiednie osoby same ich znajdą. Nie ma sensu dekonspirować całej akcji, skoro nikt nie wie kto jest kim.
0 x
Obrazek Wszystko opiera się na prostym fakcie, iż 1+1=13
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1005
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Azuma »

Poprzedni wątek: Szlak transportowy

Zaśmiał się słysząc uwagę Anzou co do zatrutego jedzenia. Nawet by mu to przez myśl nie przyszło. W końcu się przyjaźnili i żywili względem siebie jak najlepsze odczucia. Czemu miałby robić coś takiego? - Naprawdę wyglądają nieźle. Sporo się nacharkałem, aby ryż się w drodze nie rozleciał - zauważył, jednocześnie ciesząc się, że Ame smakuje. - Może jeszcze? - nie miał wcale problemu z tym, aby podzielić się pozostałymi.
W trakcie podróży zaledwie kilka razy musiał sięgać do mapy. Obrana trasa nie była skomplikowana, ale kilka razy musieli wybrać właściwe rozgałęzienie i nie chcąc marnować czasu, Azuma wolał od razu spojrzeć i podjąć dobrą decyzję. Ostatni raz rzucił okiem przed wejściem w las - był to ostatni etap podróży, który musieli pokonać aby dotrzeć do Shikimury. Wioska rzeczywiście sprawiała wrażenie hermetycznej, bo nie miała żadnej wytyczonej ścieżki, która by do niej bezpośrednio doprowadziła.
- I jesteśmy - zauważył, gdy przedarli się przez ostatnie krzaki i wyszli na otwarta przestrzeń, która po chwili zaczęła pokrywać się nielicznymi chałupami. Najmłodszy Uchiha szybko zauważył, że nie znajdą tutaj typowej karczmy, ani gospody w której mogliby się zatrzymać. Dostrzegł jednak co innego, ale równie ważnego. Wyróżniający się na tle chałup, sporych rozmiarów namiot. Przed wejściem stał jakiś człowiek, najwyraźniej pilnujący wejścia do niego. - To chyba tutaj, nie?
Dopiero teraz zwrócił większą uwagę na to o czym jego współtowarzysze rozmawiali. Spojrzał nawet w tamtym kierunku, dostrzegając męską sylwetkę nad jeziorem. Kim jednak mógł być ten człowiek? Nie wiedział. Znajdował się jednak w takiej odległości, że również i Azumie nie przyszło do głowy aby podejść i zagadać w sumie nie wiadomo o co.
- Chodźmy - rzucił prowadząc dwójkę aż pod sam namiot. Stojący nonszalancko mężczyzna spojrzał na nich pytająco. - Przysłali nas z Kotei. Podobno możemy pomóc - rzucił ostrożnie, bo do końca nie wiedział czy rozmawia z właściwą osoba i na czym miałaby właśnie polegać ta pomoc. Odpowiedzi na te rozważania, jednak nie otrzymali, bo usłyszeli jedynie krótkie ‘Jeszcze nie’.
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1005
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Azuma »

Westchnął z rezygnacją. Szybko dotarło do niego, że niczego od strażnika nie wyciągną. Stojąc tutaj tylko tracili czas. Dużo mądrzejsze w ich sytuacji mogłaby być próba dowiedzenia się czegoś na własną rękę. Ludzi w pobliżu trochę było. Jeżeli nie straznik, to może ktoś inny by coś wyjawił. Oczywiście o ile tylko by coś wiedział. To skłoniło Azumę do wrócenia myślami do poprzedniej dyskusji Anzou i Ame.
- Nic tu po nas, odejdźmy - zaproponował zauważając jednocześnie, że poza ich trójką i ninją nad brzegiem jeziora, nie dostrzegali na horyzoncie nikogo innego ‘charakterystycznego’ dla wykonywanego przez nich zawodu.
- No cóż. Możemy albo biernie czekać i liczyć na to, że ‘niebawem’ coś się wydarzy… Możemy też spróbować dowiedzieć się czegoś na własną rękę - zauważył spoglądając to na drugiego Uchihe, to na przedstawiciela klanu Kaminari. Nie trwało to długo, bo po chwili jego wzrok zawisł na jeszcze kimś innym.
- Myślę, że warto do niego podejść i zagadać. Jest tu niewątpliwie dłużej od nas. Może coś wie, a raczej nie powinien mieć powodu tego ukrywać. Szczególnie przed nami, prawda? - zwrócił uwagę, wprost wskazując na pochodzenie swoje i Ame. Jako przedstawiciele klanu pod jurysdykcją którego znajdowało się całe Sogen, mogli sie tu czuć nieco w uprzywilejowany sposób. Anzou jako ich towarzysz, oczywiście też.
- Chodźcie, co nam szkodzi - rzucił po raz ostatni po czym ruszył w kierunku Kisuke, jednocześnie prowadząc ten mały pochód o ile Anzou z Ame zdecydowali się mu towarzyszyć. Kawałek do pokonania był nieduży i już po niedługiej chwili, mogli dokładnie, wzajemnie się zlustrować.
- Ohayou - zdecydował się na oficjalne powitanie w stosunku do nieznajomego, nie poprzestając na tym drobnym ukłonie grzeczności - Na imię mam Azuma, a to Ame i Anzou. przybywamy prosto z Kotei. Chcieliśmy się czegoś dowiedzieć, ale… - teatralnie wzruszył ramionami i przewrócił oczami - … odprawiono nas z kwitkiem. Może wiesz o co chodzi? Właściwie… jesteś stąd? - zapytał nie do końca wiedząc z kim tak właściwie może rozmawiać, bo bandaże na twarzy skutecznie ukrywały tożsamość. To co nie pozostawiało wątpliwości to to, że mieli do czynienia z shinobim. Jasno wskazywało na to jego wyposażenie. Już z daleka uwagę przyciągał charakterystyczny, duży zwój.
0 x
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Anzou »

Azuma był bardzo otwartym chłopakiem. Nie miał problemu, by podejść do osoby, której się nie zna. Było to też całkiem rozsądne, przecież jego obecność w tej cichej wioseczce może być równoznaczna z tym, że on również będzie brał udział w całej akcji, o której nikt nie ma pojęcia. Kaminari maszerował dzielnie za swoim kolegą, nie odstępował go na krok.
- Masz rację Azuma, może coś wie. Chociaż sądząc po reakcji tego strażnika, to szczerze wątpię.
Rzucił bardzo spokojnym głosem Białowłosy i maszerował dzielnie do osoby z wielkim zwojem na plecach. Dopiero teraz Anzou go dostrzegł. Ciekawe co uda im się dowiedzieć. Gdy Anzou został przedstawiony skinął tylko głową. Nie odzywał się zbytnio. Przysłuchiwał się natomiast i bacznie obserwował nieznajomego.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po opuszczeniu Ryuzaku, skierowałam się w kierunku Sogen, gdzie zgodnie z listem, który otrzymałam od liderki klanu Uchiha, w wiosce Shikimura miały się zbierać siły najemnicze walczące przeciwko Shinsengumi. Podróż była krótka i nieowocna w jakiekolwiek utrudnienia i udało mi się dotrzeć do rzeczonej wioski. Kiedy dotarłam na miejsce, okazało się że zbierali się tam już pierwsi wojownicy. Rozejrzałam się po polu i zobaczyłam czterech osobników, którzy już na pierwszy rzut oka wyglądali jak shinobi, bazując oczywiście na noszonym przez nich ekwipunku i innych charakterystycznych rzeczach jak chociażby zwoje. Niewiele myśląc podeszłam do grupki aby się z nimi przywitać. Kiedy byłam już blisko i miałam sposobność aby lepiej się każdemu z osobna przyjrzeć, miałam niemałą niespodziankę, jednym z shinobi był nikt inny a Kisuke z którym miałam okazję się poznać podczas mojego poprzedniego pobytu w Ryuzaku no Taki. Uradowana takim zrządzeniem losu, od razu się uśmiechnęłam do chłopaka. - Ohayou Kisuke-kun, nie spodziewałam się że ciebie tutaj spotkam! - przywitałam się pogodnie z chłopakiem podchodząc do grupki po czym również odwróciłam się do pozostałej trójki aby lepiej im się przyjrzeć. Cała trójka była bardzo młoda, prawdopodobnie o parę lat młodsza od Kisuke i ode mnie. - Witajcie, jestem Tamaki. - powiedziałam do młodzierzy, również zachowując pogodny ton oraz uśmiech na ustach.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1005
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Azuma »

Zbliżyli się do nieznajomego, a następnie najmłodszy Uchiha przejął inicjatywę, jako pierwszy zabierając głos. Przedstawił pokrótce siebie i towarzyszy, jednocześnie ujawniając skąd przybyli i w jakim celu. Wyjawił dośc sporo, chcąc zaskarbić sobie choć odrobinę zrozumienia u nieznajomego, licząc przy tym że może czegoś się dowie. I owszem, tak było. Poznał miano zabandażowanego mężczyzny, a także to skąd pochodził. Niestety, Azuma co najwyżej się przeliczył myśląc że dowie się czegoś o samym celu ich podróży. - Więc musimy czekać… Westchnął z rezygnacją spoglądając to na Anzou, to na Ame. Jego ciemne, nieco zrezygnowane spojrzenie mówiło jedno - “próbowałem”.
- Kaigan.. To w Prastarym Lesie. Wieści daleko się rozeszły - zauważył, ujawniając że podstawowa znajomość geografii pomimo młodego wieku została opanowana. Podobne do ich wątpliwości miał też zresztą ich rozmówca, bo Kisuke wprost spytał czy skoro stąd pochodzą, to czy może posiadają większą wiedzę o tym całym zdarzeniu. Azuma z miejsca pokręcił głową.
- Nas spotkało to samo. I wiemy nie więcej od Ciebie. Po to tu przyszliśmy - wyjawił, uświadamiając sobie jednocześnie, że skoro podobne incydenty miały miejsce w Kaigan, to prawdopodobnie miały też w innych prowincjach. Mogło to oznaczać wiele. Od starannie przygotowanej zasadzki, mającej na celu zebranie w jednym miejscu osób nie darzących Shinsengumi miłością - do zdarzenia które cieszyć się będzie zainteresowaniem większej rzeszy osób różnego pochodzenia. Pochodzenia i zdolności, bo właściwie myśląc o shinobich ciężko było ignorować fakt istnienia klanów.
Właśnie wtedy, jak na zawołanie, na polu pojawiła się kolejna osoba. Tym jednak razem, nie był to shinobi. Białooka, odziana w czarny płaszcz z kapturem. Gdy Azuma usłyszał jej imię, a następnie skojarzył fakt pochodzenia charakterystycznych oczu bez źrenic z klanu Hyuuga, aż z wrażenia przygryzł usta. Bowiem przyszło mu do głowy, że ma do czynienia z kobietą która rok temu dotarła aż do finału turnieju w Watarimono. Im dłużej się jej przypatrywał, tym mniejsze miał wątpliwości. Nikt z ich trójki przy tym nie garnął się do zabrania głosu, więc to ponownie Azuma przejął inicjatywę.
- A ja Azuma - odpowiedział szybko chcąć zakamuflować tą przydługą ciszę. - A to Ame i Anzou. Przybyliśmy z Kotei, a Ty? - zapytał z uwagą wyczekując potwierdzenia co do przynależności Tamaki do Kyuzo.
0 x
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Isei »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 948
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Anzou »

Kaminari Anzou trzymał się Azumy, który postanowił nawiązać relację z gościem z dużym zwojem. Chłopak nie za bardzo skupiał się na ich rozmowie. Więcej uwagi poświęcił rozmyślaniu nad tym, co znajduje się w środku. W takim zwoju można przecież zapieczętować tak wiele rzeczy! Białowłosy uświadomił sobie, że sam potrzebuje czegoś takiego, by zapieczętować tam wszystkie niezbędne rzeczy. Pytanie tylko, czy nie przekłada się to na szybkość poruszania w trakcie walki i nie krępuje ruchów. Anzou nie zamierzał jednak pytać, ponieważ jego myśli przeniosły się w inne miejsce, w miejsce, o którym wspomniał sam Kisuke - Prastary Las. Chłopak tam nigdy nie był, jedynie słyszał o tym miejscu. To kolejny punkt do odhaczenia na jego wielkiej liście planów na przyszłość. Chwilę później przyszła kolejna osoba, która od razu, z marszu się przedstawiła i przełamała barierę. Dziewczyna o białych jak mleko oczach i ciemnoniebieskich włosach. Anzou odwzajemnił uśmiech.
- Bardzo miło Was poznać.
Rzucił w kierunku Kisuke i Tamaki po przedstawieniu go przez Azume. Ame nie mówił za wiele, a Kaminari w sytuacji, gdy nie zna kogoś dokładnie również był ostrożny. Zwłaszcza w momencie, gdy w grę wchodziły niewyjaśnione okoliczności, które teraz miały miejsce. Każdy wyglądał na osobę, która już w życiu walczyła, a to oznacza tylko jedno - nadchodzi coś wielkiego i niekoniecznie muszą być to dobre rzeczy. Anzou wciąż stał obok Azumy i skierował swój wzrok na nowo poznanych ludzi.
- Więc wychodzi na to, że nic nie wiemy. Jednak jeżeli sprawy zaszły do Prastarego Lasu... To mam przeczucie, że wydarzy się coś wielkiego...
Powiedział bardzo powoli i spokojnym głosem Białowłosy wbijając swój wzrok w ziemię. Kaminari rozpoczął proces myślenia, uruchomiła mu się ta część w mózgu odpowiedzialna za łączenie kropek i analizę. Nie miał pojęcia co go czeka, jednak sam fakt potencjalnego buntu na Murze i walki u boku Uchiha... To już coś dużego. Anzou pracował nad poprawą relacji pomiędzy rodami wraz z Azumą i teraz będzie w stanie postawić kropkę nad "i". Pytanie tylko, jak jego klan odbierze takie wsparcie? Czy jego klan w zasadzie tego potrzebuje? Kaminari raczej wspierają Mur, nawet sam Anzou był tam na misji, jednak fakt przyjaźni z Azumą... On wszystko diametralnie zmienia. Decyzja jednak już zapadła i nie ma odwrotu. Nie teraz. Chłopak zaangażował się w dane stanowisko i teraz konsekwentnie będzie przy nim trwać... Na dobre i na złe.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ame Uchiha
Martwa postać
Posty: 244
Rejestracja: 21 sty 2021, o 17:00
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Ame Uchiha »

Ame podążał za grupą swoich towarzyszy. Podporządkowywał się ich woli, mimo że wolał nie narażać całej akcji na niepowodzenia czy dekonspiracje. Po prostu został przegłosowany. Z nawiązanych w ten sposób kontaktów wynikało, że otaczający ich shinobi to najemnicy, których Uchiha ściągnęli na swój teren. Wydawało się, że jest poważniej niż ktokolwiek tutaj mógł zakładać.
- Dzień dobry! - odpowiedział kunoichi, ale też nieznajomemu, którego pozdrowił wcześniej tylko skinieniem głowy. Zaczął się do nich uśmiechać po tym jak przekonał się, że nie wyrządzą ich potencjalnej misji żadnej szkody, a jest wręcz przeciwnie - to sojusznicy.
- Skoro ściągają wojaków z zewnątrz to musi być coś większego. - skomentował słowa Anzou. Nie ma miejsca na przeczucia, są tylko miejsca na fakty. Nigdy wcześniej coś takiego się nie zdarzyło.
- Gorzej jeśli ściągają najemników, bo rodowici Uchiha mieli nie być w to zamieszani. - przeniósł pełne wątpliwości spojrzenie na Azume, który albo go uspokoi albo podzieli jego obawy. Chłopak sam oczekiwał wsparcia, ale zdecydował się go udzielić również Anzou.
- Dobrze wybrałeś. - powiedział kładąc dłoń na jego ramieniu. Wiedział, że chłopak ma dylemat związane ze swoim klanem i kwestią poparcia muru.
0 x
Obrazek Wszystko opiera się na prostym fakcie, iż 1+1=13
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Shikimura [LOKACJA EVENTOWA STRONA UCHIHA]

Post autor: Kisuke »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości