Dom Ritsuki

Awatar użytkownika
Ritsuka
Gracz nieobecny
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2020, o 00:47
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, niebieskie oczy, 155 cm wzrostu, prosta czarna yukata bez żadnych wzorów
Widoczny ekwipunek: Srebrna Odznaka Ninja Klanu Senju zawieszona na szyi jako wisiorek.
Kabura na prawym udzie lekko poniżej yukaty
Plecak
GG/Discord: 71222030

Re: Dom Ritsuki

Post autor: Ritsuka »

- Pomogłam uratować ludzkie życia. Oczywiście, że przyznaje, że byłam za to odpowiedzialna. Tak swoją drogą ciekawy dobór słów, jak rozumiem uratowanie dzieci jest przestępstwem. - odpowiedziała dziewczyna lekko zirytowana, a przynajmniej tylko taką irytacje okazywała.
- No to trzeba było z nim pójść. Dziwne, że nikogo z was wtedy tam nie było. I już widzę jak ktoś z was poradzi sobie z watahą wilków. - nadal czuła okropne wyrzuty sumienia ale nie zamierzała tego okazywać
- Bo co? - zaczęła - Zdajecie sobie sprawę, że mogę was zabić w każdej chwili? W dodatku jestem w stanie zniszczyć wszelkie dowody. W sensie jestem w stanie was wysadzić, a następnie zmienić wasze działa w proch. Mogę też zabić was po drodze, a ciała rzucić zwierzętom na pożarcie. Więc dam wam radę, nie próbujcie mnie wydymać. - tu zrobiła mała przerwę po czym mówiła dalej - Ale tak długo jak ta robota jest legalna i dostanę za to kasę to ją wykonam. - wszystko to mówiła chłodnym tonem.
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Dom Ritsuki

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Obrazek

|| THEME ||
Awatar użytkownika
Ritsuka
Gracz nieobecny
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2020, o 00:47
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, niebieskie oczy, 155 cm wzrostu, prosta czarna yukata bez żadnych wzorów
Widoczny ekwipunek: Srebrna Odznaka Ninja Klanu Senju zawieszona na szyi jako wisiorek.
Kabura na prawym udzie lekko poniżej yukaty
Plecak
GG/Discord: 71222030

Re: Dom Ritsuki

Post autor: Ritsuka »

Co prawda mogła zrobić to o czym mówiła ale nie chciała mieć problemów z prawem na tych terenach. A przynajmniej jeszcze nie. Czy to się zmieni w przyszłości jeszcze nie wiedziała. Uwagę mężczyzny o samo wysadzeniu się skwitowała tylko wzruszeniem ramionami.
Gdy usłyszała, że cała sprawa jest legalna westchnęła bardzo głęboko i położyła rękę na swojej twarzy. - W takim razie na co był ten ton? Nie można było po prostu poprosić mnie o pomoc? Na co była ta wrogość? A może po prostu nie chcieliście się przyznać, że ta wspaniała straż Senju, której członkowie w pojedynkę eliminują watahy wilków mają z czymś problem. No przecież jesteście tak wspaniali, że jak to wy macie problem? - zapytała dość sarkastycznie - Tak, dajcie mi tylko informacje jakie jest moje zadanie i mam nadzieje, że się rozstaniemy i więcej nie zobaczymy. Chyba, że znowu będziecie mieć problem z tym że kogoś uratowałam - odpowiedziała chamowi
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Dom Ritsuki

Post autor: Tsuyoshi »

0 x
Obrazek

|| THEME ||
Awatar użytkownika
Ritsuka
Gracz nieobecny
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2020, o 00:47
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, niebieskie oczy, 155 cm wzrostu, prosta czarna yukata bez żadnych wzorów
Widoczny ekwipunek: Srebrna Odznaka Ninja Klanu Senju zawieszona na szyi jako wisiorek.
Kabura na prawym udzie lekko poniżej yukaty
Plecak
GG/Discord: 71222030

Re: Dom Ritsuki

Post autor: Ritsuka »

Ritsuka kiwała głową gdy strażnik wyjaśniał jej zadanie. Nie chciała strzępić języka, a wszystko jak na razie brzmiało legalnie. Oczywiście o ile tym towarem nie są jakieś nielegalne prochy. Mówiąc szczerze nawet jeśli dziewczyna dowie się co jest w środku to i tak nie będzie wiedziała czy jest to legalne czy też nie. Nie zna aż tak tutejszego prawa. I o ile sami strażnicy nie przypadli jej do gustu to raczej nie zamierzała kwestionować tego czy kłamią czy też nie. A przynajmniej jeszcze nie.
Dziewczyna cieszyła się, że w końcu wyszli. Działali jej dość sporo na nerwy, chociaż tyle, że zadanie brzmiało na w miarę proste. Z drugiej strony jej pierwsza misja też tak brzmiała. No ale trudno, co ma być to będzie. Ritsu zamknęła drzwi za gburami i zaczęła pakowanie, tak by mieć wszystko wyszykowane. Dzisiejszego dnia położyła się dość wcześnie spać. Gdy wstała następnego dnia szybko zjadła resztki i ruszyła na miejsce.
z/t
0 x
Awatar użytkownika
Tsuyoshi
Gracz nieobecny
Posty: 459
Rejestracja: 25 maja 2020, o 13:18
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad lędźwiami,
•Miecz obosieczny pod dużą torbą,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Re: Dom Ritsuki

Post autor: Tsuyoshi »

Tutaj zapraszam z tym z/t
0 x
Obrazek

|| THEME ||
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości