Okolice Watarimono

Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Yosuke »

Poszukiwania okazały się bardzo nietrafione. Nie wiedząc czego tak naprawdę szukać, nie był w stanie zlokalizować tego w takim bałaganie, który sam narobił. Trudno, trzeba było wrócić do Harishama oraz skryć się za jego opiekuńczym ramieniem, stając kilka metrów za nim. Tym bardziej, że przybyli właśni ich misjodawcy. O dziwo, ubrani byli tak jak zwykle ubrani są shinobi. Kamizelki i torby, a w środku pewnie nieco sprzętu. Wcześniejsze uspakajanie Kapłana zadziałała, ale na widok tej dwójki na własne oczy, Rekinek zaczął mieć pewne wątpliwości. To z całą pewnością nie są zwykli kupcy, a skoro potrafią używać chakry, dlaczego sami nie poradzili sobie z tymi bandytami? Samuraj był właściwie tutaj jedynym problemem, ale pozostało szóstka robiła jedynie za tło i nie stanowili żadnego realnego zagrożenia.

[uhide=Yami, Yosuke, Harisham, Uchiha Masako, Tamaki Hyūga]Chakra:
58%

Używane jutsu:
brak

KP:
Obrazek
Znane jutsu:
Obrazek
Ekwipunek:
Obrazek
[/uhide]
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Harisham »

[uhide=Harisham, Yami, Yosuke, Uchiha Masako, Tamaki Hyūga]Czakra: 76%
KP:
KEKKEI GENKAI: Suika Kawari
NATURA CHAKRY: Suiton
STYLE WALKI: Chanbara
UMIEJĘTNOŚCI:
Nabyta -
PAKT: brak
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA 40
WYTRZYMAŁOŚĆ 40
SZYBKOŚĆ 60
PERCEPCJA 60
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 38
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 200
KONTROLA CHAKRY D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 105%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU E
STYLE WALKI 1
Chanbara B
---
---
IRYōJUTSU E
FūINJUTSU E
ELEMENTARNE
KATON
SUITON C
FUUTON
DOTON
RAITON
KLANOWE C
JUTSU:

Ninjutsu:
Bunshin no Jutsu [E]
Henge no Jutsu [E]
Kai [E]
Kawarimi no Jutsu [E]
Kinobori no Waza [E]
Suimen Hoko no Waza [E]
Nawanuke no Jutsu [E]

Fūinjutsu:
Fūin no Jutsu [E]

Hozuki:
Suika no Jutsu [D]
Suihō no jutsu [D]

Chanbara
Yōdō [D]
Mikazukigiri [C] viewtopic.php?p=145194#p145194
Omotegiri [C] viewtopic.php?p=145233#p145233
Ikioi [C] viewtopic.php?p=145320#p145320

Suiton
Suiton: Kirigakure no Jutsu [D]
Suiton: Teppōuo [D]
Suiton: Mizutetsu no Jutsu [D]
Suiton: Teppōdama [C]
Suiton: Mizukiri no Yaiba [C]
Suiton: Mizurappa [C]
Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu [C]
Suiton: Mizu Shuriken [C]
Suiton: Tenkyū [C] viewtopic.php?p=130951#p130951
Suiton: Mizuame Nabara [C] viewtopic.php?p=131702#p131702
Suiton: Mizu no Tatsumaki [C] viewtopic.php?p=145441#p145441

EKWIPUNEK

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Wielki kunai przy pasie z prawej strony
- Katana przy pasie z lewej strony
- torba przy pasie
- gurda na plecach odwrócona korkiem do dołu
wypełniona do pełna wodą
- manierka przy pasie

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
5x - shuriken (w torbie)
3x - kunai (w torbie)
2x kunai z przywiązaną notką wybuchową
odznaka klanowa (zawieszona na szyi i schowana pod ubraniem)
Bojowa pigułka żywnościowa (w torbie)
Bombka dymna (w torbie)[/uhide]
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Tamaki Hyūga »

Wciąż utrzymując aktywnego Byakugana obserwowałam uważnie dwójkę shinobi, która zleciła nam zadanie. Zdecydowanie nie podobało mi się ich zachowanie, zlecili nam odwalić za siebie brudną robotę i przychodzą teraz jak gdyby nigdy nic, wcześniej udając kupców a w tym momencie ani trochę nie kryjąc się z obnoszeniem swojego parania się sztukami shinobi. Możliwe że dwójka wiedziała iż nie poradzą sobie z liderem karawany, jednak wciąż nie podobał mi się sposób w jaki to wszysto się toczyło. Zdecydowałam że zachowam moje obawy dla siebie, Harisham wydawał się ponownie przyjmować rolę lidera naszej grupy, więc po prostu stałam i czekałam na rozwój sytuacji, gotowa jednak by w razie jakichkolwiek komplikacji, zaatakować dwójkę shinobich. Równocześnie także obserwowałam otoczenie, aby zauważyć jakichkolwiek dodatkowych, nieproszonych gości.

[uhide=Yami, Yosuke, Harisham, Uchiha Masako, Tamaki Hyūga]Poziom Chakry: 73% - 2% = 71%
Użyte techniki:
Nazwa
Byakugan: Reberu Bi
Ranga
B
Kolejny poziom rozwoju daje użytkownikowi kolejne wzmocnienie jego Byakugana. Kontrola zasięgu wzroku przychodzi mu z łatwością i nie ma on problemu z przełączaniem się między widokiem na odległość i wokół siebie. Shinobi otrzymuje też nową umiejętność - jest on w stanie wyzwalać chakrę ze swoich tenketsu w taki sposób, by jej gęstość była w stanie zatrzymać nadchodzące uderzenia.
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Bonusy
+20 Percepcji przy aktywowanym Byakuganie
Statystyki i Dziedziny:
Obrazek
Wszystkie Jutsu:
Obrazek
Ekwipunek:
Obrazek
[/uhide]
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Yosuke »

Pomimo sporej dozy niepewności i wyczuwalnego w powietrzu napięcia, cała rozmowa z dwójką kupco-shinobich przebiegła bardzo spokojnie. Wytłumaczyli w dość pokrętny sposób, że wcale nie ukrywali swoich prawdziwych zdolności, a umiejętności bronienia samego siebie przydają się w tak trudnych czasach. To prawda, zawsze warto wiedzieć jak się bronić, ale kupcy będą musieli nad tym wyraźnie popracować, skoro chcą w przyszłości mieć jakiekolwiek szanse w starciach z bandytami. No i przede wszystkim unikać Yinzin. Tutejsze społeczeństwo jest tak mocno zepsute, że o bandytów nie trudno, w dodatku posługują się osławionymi katanami, które podobno są bronią bardzo honorową.

No ale trzeba było iść z tematem dalej. Wozy pozostawione, całe pobojowisko również. Banda Harishama chyba musiała cały ten bajzel teraz posprzątać. No trudno, przynajmniej coś tam kasy zarobili, może jeszcze strażnicy się odwdzięczą jakaś dodatkową nagrodą za pojmanie niebezpiecznej grupy. Jeśli chcieli po dobroci, to bandyci sami posłusznie weszli do wozy, jeśli zaś nadal byli niezdolni do czegokolwiek poza leżeniem i stękaniem, to w kilka osób powinni na spokojnie wrzucić ich do środka. Potem mogą odjechać w stronę zachodzącego słońca posterunku strażników, gdzie oddadzą niebezpiecznych ludzi, podszywających się pod strażników a potem mogą udać się w swoją stronę.

[uhide=Yami, Yosuke, Harisham, Uchiha Masako, Tamaki Hyūga]Chakra:
58%

KP:
Obrazek
Znane jutsu:
Obrazek
Ekwipunek:
Obrazek
[/uhide]
0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Tamaki Hyūga »

Z początku byłam nieco wycofana, jednak widząc iż panująca atmosfera jest o dziwo bardzo przyjazna, zdecydowałam się dezaktywować Byakugan. Kiedy moje oczy przeszły już do normalnego widzenia, wyprostowałam się i podeszłam krok bliżej w kierunku kupców, tak aby zrównać się z Harishamem. W tym czasie Masako zeszła z drzewa i wydawała się również przejść na bardziej pokojowe fale.
- Również się zgadzam, nie dość że wóz nam się w żadnym stopniu nie przyda to do tego jest najprawdopodobniej kradziony, a przywłaszczanie sobie tego typu rzeczy nigdy nie wychodzi na dobre. - wyraziłam na głos moją zgodę ze słowami przedmówców. Kiedy dwójka shinobi-kupców już się oddaliła to pomogłam w przenoszeniu strażników na wozy a następnie ruszyłam wraz z resztą naszej grupy w kierunku miasta abyśmy mogli tam oddać wozy oraz pojmanych bandytów w ręce prawdziwej straży.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Yosuke »

Masako postanowiła nieco pociągnąć jeszcze temat kupców, pytając o ich odznaki, miejsce pochodzenia i zadając jeszcze kilka, bardzo ciekawskich pytań. Okazało się, że handlarze pochodzą z Daishi, zaś o pomoc poprosili po prostu dlatego, że wcześniej zostali mocno zaskoczeni. Drugie podejście mogłoby być równie nieciekawe, dlatego wynajęcia bardziej profesjonalnych i wyuczonych w swojej sztuce shinobich było bardzo rozsądnym podejściem. Jak na ludzi biznesu, wzięli pod uwagę zyski, straty i ryzyko, przez co wydanie nieco pieniędzy było opcją bardzo dobrą.

-Co robimy później? Długo chcecie tu jeszcze zostać? Wracacie do siebie czy jak?- Yosuke postanowił nieco pociągnąć temat ich wspólnej przyszłości. O ile z Harishamem raczej się nie rozejdzie, no bo nawet w przypadku powrotu, będą wracali do Kantai razem, to Tamaki oraz Masako pochodziły z zupełnie innych stron świata. Niezbyt fortunne może dla nich być podróż w kierunku Cesarstwa. No i sama rozmowa była bardzo potrzebna po tak ciężkiej walce i ciężkiej atmosferze, gdy jechali wozami w stronę posterunku.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Tamaki Hyūga »

Wszystko wydawało się już chylić ku końcowi, jednak wciąż jedna rzeczy wydawała mi się nad wyraz niepokojąca. Nasza dwójka misjodawców wyglądała tak jakby koniecznie chcieli się od nas jak najszybciej oddalić. Zdecydowanie mi się to nie podobało, więc nie mogłam tego tak po prostu odpuścić.
- Zaczekajcie... Skąd mamy wiedzieć że jak teraz sobie wjedziemy do Watarimono tymi wozami na których będą ci poturbowani mężczyźni w strojach straży miasta, to czy nie zostaniemy z miejsca pojmani za doprowadzenie ich do takiego stanu? Nie ma mowy że zaufamy wam w takim stopniu, równie dobrze oni mogą być prawdziwymi strażnikami a to wasza dwójka to tak na prawdę bandyci a wiedzieliście że nie będziecie w stanie sami sobie z nimi poradzić, więc weszliście w role kupców aby znaleźć kogoś kto odwali brudną robotę za was. Tak jak mówi Masako-san, z racji że wy także się kierujecie do Watarimono to NALEGAM abyście przejechali ten kawałek drogi u naszego boku, tak dla wzajemnego bezpieczeństwa. - powiedziałam stanowczym głosem wykonując parę kroków w kierunku mężczyzn, kompletnie ignorując słowa jednego z pokonanych strażników.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Okolice Watarimono

Post autor: Yami »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości