Obrzeża osady

Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Obrzeża osady

Post autor: Uzumaki Hibana »

Shari
Gospodyni
Pani Maki
chłopiec
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Obrzeża osady

Post autor: Yari »

Niestety nie udało mi się wykonać kursu podmiany, które planowałem. Nie wiedziałem co się stało nie tak. Może była zbyt duża różnica pomiędzy rozmiarami podmienianych obiektów? A może nie wypaliło co innego? Nie wiedziałem. Jednak nie to było teraz najważniejsze.
W pierwszej chwili chciałem odprowadzić gówniarza, który potłukł figurkę do strażników jednak po chwili zrezygnowałem z tego planu. Dlaczego? Albowiem nie miało to sensu - niech mój zleceniodawca sam to zrobi. Została mi tylko jedna rzecz do zrobienia. Podszedłem do leżącego mężczyzny - jedną ręką chwyciłem go pod brodę a drugą za włosy. Skierowałem jego wzrok na resztki figurki.
-PATRZ! - krzyknąłem mocno go trzymając. - Tak kończy się trzymanie wszystkiego w tajemnicy. Gdybyś mi wtedy powiedział jaką rzecz masz w torbie udałoby nam się podjąć odpowiednie kroki i ją ocalić. TY do tego doprowadziłeś! Niemniej zadanie wykonałem. Znalazłem torbę i gdybyś nie ukrywał przede mną prawdy zrobiłbym więcej i ocalił jej zawartość. Jak chcesz zgłoś to do straży. Ja wracam do domu.
Po tych słowach puściłem mężczyznę i poszedłem odpocząć do domu.

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Obrzeża osady

Post autor: Uzumaki Hibana »

Shari
Gospodyni
Pani Maki
chłopiec
  Ukryty tekst
0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości