Kurhany

Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Kurhany

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Kurhany

Post autor: Sasame »

Dalsza część rozmowy mimo moich usilnych starań, podążyła nie tym torem co chciałam. Chłopak rzucił jeszcze parę zdań odnośnie spraw o których nie miałam pojęcia, jednak prawda była taka że nie miało to teraz żadnego znaczenia. Jeżeli chciał to rozwiązać z władzami szczepu to nie było najmniejszego problemu, jednak nie z takim nastawieniem i nie w taki sposób. Widząc pewne zmiany jakie zaszły w postawie i zachowaniu chłopaka, zdecydowałam się również podejść do tego wszystkiego na poważnie. Aktywowałam drugi poziom Klątwy szczepu Juugo i moja skóra znacząco pociemniała a włosy na mojej głowie nieco się rozchyliły aby ukazać wyrastające małe rogi. Poczułam nagły zastrzyk energii i byłam już w pełni gotowa do walki. Chłopak jakby na podkreślenie powagi sytuacji kopnięciem zniszczył kamienny obelisk, jednak nie działało to na mnie jako pogróżka. Przelałam chakrę natury do obu moich rąk, sprawiając że znacznie zwiększył się ich rozmiar a także stwardniały i pociemniały. Zacisnęłam obie pięści i i wystawiłam przed siebie w gardzie, gotowa aby przyjąć na siebie natarcie przeciwnika. Z początku staram się prowadzić walkę na spokojnie, starając się po prostu blokować i zbijać ataki chłopaka aby móc ocenić jego siłę i dostosować do tego mój kontratak.



  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Kurhany

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Kurhany

Post autor: Sasame »

Rozumiejąc moją postawę potrzeby abym jeszcze cokolwiek mówiła, chłopak przyjął do wiadomości że teraz już skończyliśmy tradycyjną rozmowę i nadszedł czas aby rozwiązać to w inny, mniej delikatny i mniej dyplomatyczny sposób. Przygotowana do walki z aktywowaną Przemianą, czekałam na atak chłopaka, który nareszcie ruszył do akcji. Widząc że ten poruszał się w podobnym tempie do mnie, skupiłam się w pełni na walce, nie chcąc popełnić choćby najmniejszego błędu. Obserwowałam jego ruchy, chcąc dostosować moją obronę do ataku jaki on wyprowadzi. Widząc że ten zdecydował się na atak z powietrza, stanęłam stabilniej na ziemi i starając się wyczuć odpowiedni moment wystawiłam do góry rękę aby złapać nadlatujące kopnięcie. Drugą rękę mam przygotowaną aby w razie czego zablokować inne ataki jakie przeciwko mnie wyprowadzi. Po złapaniu chłopaka za nogę staram się zakręcić nim w kółko a następnie rzucić nim z dala od siebie. Możliwe że taki manewr nieco ostudzi jego zapał a przy okazji liczyłam że nie odniesie on zbytnich obrażeń podczas upadku na ziemię.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Kurhany

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Kurhany

Post autor: Sasame »

Początek walki przebiegł dokładnie w taki sposób jak to sobie zaplanowałam, nie licząc może zdecydowanie większej siły ataku przeciwnika niż się tego spodziewałam. Ręka pomimo iż była o wiele twardsza i mniej podatna na obrażenia to mimo tego poczułam siłę uderzenia a kolana pode mną się ugięły. Wtedy jednak też zaczęła się moja kolej i zgodnie z planem, rzuciłam przeciwnikiem z dala od siebie. Ten dość zręcznie obrócił się w locie aby zaraz po wylądowaniu być w stanie wznowić natarcie. Wiedząc jednak że przeciwnik z którym przyszło mi się zmierzyć to nie byle pierwszy lepszy łobuz a w rzeczywistości zadziwiająco dobrze wytrenowany osobnik, zdecydowałam się również pójść na całość. Korzystając z chwili jaką miałam zanim do mnie dobiegł, aktywowałam najwyższy poziom Senninki, Przeobrażenie. Moja skóra jeszcze bardziej pociemniała, włosy nabrały głębszego odcienia a rogi tym razem już całkowicie się wysunęły. Poczułam jak moja siła jeszcze bardziej wzrosła i teraz już walka to nie były przelewki. Wykorzystując pełen zakres moich możliwości, ruszyłam na przeciwnika, starając się również go obejść i uniknąć jego ataku następnie uderzyć go w brzuch, powstrzymując jednak siłę uderzenia na tyle aby nie wyrządzić mu żadnej trwałej szkody a jedynie mocno go sponiewierać.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Kurhany

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Kurhany

Post autor: Sasame »

Zgodnie z moimi oczekiwaniami, dalsza część walki była już bardzo jednostronna. Atak chłopaka udało mi się uniknąć a następnie wyprowadziłam druzgocąco silne uderzenie w korpus przeciwnika w efekcie czego ten wylądował na ziemi niezdolny do dalszej walki. Widząc jak ten zaczął się miotać naokoło, zdecydowałam się spróbować jakoś go powstrzymać tak aby ten nie wyrządził sobie jeszcze większej ilości szkód. Przesyłając chakrę natury do mojej lewej ręki, sprawiłam że jeszcze bardziej się ona powiększyła, osiągając teraz rozmiary odpowiednio duże aby złapać całego gagatka w moją dłoń i podnieść go z ziemi. Uważałam oczywiście żeby go przy tym zbyt mocno nie ścisnąć aby nic więcej mu się nie stało. Po podniesieniu go z ziemi odsłoniłam jego głowę aby go widzieć i być w stanie zamienić z nim słówko.
- Dobrze w takim razie, czy jeszcze będziesz stawiał opór czy już się dogadaliśmy? Jeżeli masz jakiekolwiek skargi do organu władzy to myślę że ktoś z pewnością cię tam wysłucha jak pójdziesz i spokojnie z nimi porozmawiasz. Jeżeli zaś nie będziesz w stanie uszanować praw jakie tutaj funkcjonują to będę zmuszona cię odnieść do więzienia i tam sobie przemyślisz swoje zachowanie. - powiedziałam spokojnym głosem do mężczyzny. Miałam nadzieję że teraz już uda mi się przeprowadzić z nim konstruktywną rozmowę i dojdziemy wspólnie do jakiegoś porozumienia.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Kurhany

Post autor: Kisuke »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości