Leśna droga

Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Leśna droga

Post autor: Naoki »

Oględziny obozowiska jakie tutaj było, nie dawało zbyt wiele, tak samo jak twierdził mężczyzna, nie będzie potrzebować pomocy z ogarnięciem tego wszystkiego, temu Naoki mógł spokojnie, czy też bardziej pośpiesznie udać sięwe wskazane przez niego miejsca. Gdzie niestety nie zastał zbyt wiele, a raczej to co zostało z ciała nie pozwalało zbytnio określić zdarzenia, które tutaj zaszło. Tak samo sam zapach, jak i widok nie należał do najprzyjemniejszych, temu pierwszym krokiem było pozbycie się przynajmniej zapachu, wyciągając z torby maskę, razem z szalem by zakryć usta i nos. To powinno chociaż w minimalnym stopniu pomóc wytrzymać przynajmniej minutę dłużej przy ciele.
Wszystko z samego początku wskazywało na to, że była to robota jakiegoś niedźwiedzia, ślady do ookoła jak i te w obozowisku. Lecz przy bliższym obejrzeniu tego makabrycznego widoku, coś wyraźnie odróżniało się od reszty, na tyle, że sam Naoki nie potrzebował zbyt wiele, w końcu niedźwiedzie nie potrafią władać żadną bronią. Temu czym prędzej chłopak zawrócił do obozu, nie chcąc rozmyślać o tym co miało tu miejsce. Licząc, że osoba która odpowiadała za to, jest wystarczająco daleko by nie zagrozić przewodnikowi, który został sam.
- Mamy spory problem, pokaż się. - wykrzyczał na samym początku gdy już dobiegał do oboziwska, tak by nie musieć zbytnio szukać mężczyzny, oczywiście o ile wcześniej go nie zobaczył. Chciał omówić z nim to co udało mu się ustalić, o ile spotkał go bez większego problemu, a jeżeli nie, musiał go poszukać, gdzie czas teraz miał większą wagę niż przedtem.
W końcu nie mógł się upewnić co do samych zapasów, czy był tutaj jedynie niedźwiedź, póki nie odnajdzie kogoś kto właśnie mógłby umierać.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Leśna droga

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Leśna droga

Post autor: Naoki »

Powrót do obozowiska, był dobrym pomysłem, a raczej jedynym który miał jakąś racje bytu. Sam zielonowłosy samemu nie wiedział, czego do końca powinien się spodziewać po dotarciu na miejsce. Chociaż zakładał najlepszy możliwowy scenariusz, a mianowicie że nie zastanie jakiś dziwnych scen, a tym bardziej próby ucieczki przed czymś co było człowiekiem, a zarazem go nie przypominało. Był zwykłym wynaturzeniem, co w pewnym stopniu nie pokrywało się z niczym co kiedyś widział.
- Cholera. - powiedział, cicho przed nosem starając się jakoś ocenić spokojnie tą sytuacje, zarazem znajdując jakieś rozwiązanie dla tego wszystkiego, szukając w swych myślach, czegoś co mógłby przypominać ta kreatura.
Pierwszym posunięciem jakie przyszło mu do głowy, było unieruchomienie przeciwnika, jednak przez wydłużająca się rekę, nie byłby w stanie złapać go od razu całego, ryzykując tym samym życie mężczyzny.
Temu skupił się na oddzieleniu przewodnika, od ręki, stawiając pomiędzy nimi kryształową ścianę.
- Zostaw go, walcz ze mną. - wykrzyczał, chcąc tym samym sprowokować, czy też odwrócić uwagę od mężczyzny. W końcu, samemu jakoś sobie z tym poradzi. Licząc, że kryształowa ściana wystarczy by odwieźć jego zapędy do atakowania towarzysza.
Przynajmniej stojąc nim twarzą w twarz, był w stanie określić lepiej wygląd oponenta, wiedząc czym dokładniej jest i jak się zachowuje, będzie wiedział jak nie skrzywdzić go, oraz jak ochronić siebie i Yosuke.
Póki co, jedyna rzecz jaka przychodziła mu do głowy, był sąsiadujący z nimi klan, Jūgo , potrafiący transformować swoje ciało w momencie wpadnięcia w szał. Tylko, czy to właśnie jest przypadek czegoś takiego? Nie miał co do tego pewności, ale to najbliższa informacja jaka przyszła mu do głowy wykluczając prawdziwe demony, czy realnego potwora.
- Jesteś Jūgo? - wykrzyczał, samemu nie wiedząc czego oczekiwać. W końcu odpowiedzi raczej nie otrzyma. Lecz samo przedstawienie nazwy rodu, może wywołać jakaś reakcje, nawet u istotny prymitywnej.
  Ukryty tekst
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Leśna droga

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Leśna droga

Post autor: Naoki »

Pierwsza część planu, która zakładała odwrócenie uwagi wściekłego mężczyzny, powiodła się i to całkiem sprawnie. W końcu on całą swoją obecną uwagę skupił na zielonowłosym, który przynajmniej przez moment mógł obserwować jego ruchy, starając się określić zdolności fizyczne swego oponenta, czy samemu będzie w stanie dorównać mu przede wszystkim szybkością.
Wiele czasu na to nie miał, bowiem zaraz po tym nastąpił atak, całkiem sprytny, świadczący wyraźnie o tym, że przeciwnik jest wszystkiego świadomy.
Tylko obecnie jest poza zasięgiem wzroku, tak jak Naoki dla niego. Znali jedynie swoje początkowe pozycje, zupełnie oddalone od tego co najpewniej będzie za chwilę.
Sam chłopak spokojnie, odskoczył do tyłu, składając w tym czasie pieczęci, chcąc jak najdłużej zostać za zasłoną nim wyskoczy zza niej w bok, przygotowując się do walki, w sposób raczej niezbyt spodziewany. Tworząc za zasłoną, dziesiąci małych kryształowych tworów, przypominających samego chłopaka.
On samemu zaraz po ich wytworzeniu wyskoczył zza zasłony w stronę przeciwną, gdzie wcześniej postawił ścianę, chcąc odciągnąć napastnika jak najdalej od Yosuke, w końcu on samemu niezbyt będzie w stanie walczyć z czymś znacznie silniejszym od jego samemu.
Co poza tym robił Naoki? Skupiał się na unikach i obronie, przewidywał, że jego przeciwnik będzie chciał go zaatakować zaraz po tym jak on wyskoczy gdzieś z boku, temu był przygotowany na zasłonięcie się kryształem, czy też na unik. Nie chcąc zbytnio nawiązać bezpośredniego starcia, z tym czymś. Odciągając go, póki co od zasłony, który sam zastawił, tak by nie zauważył lalek, chcących złapać go od tyłu.
  Ukryty tekst
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Leśna droga

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Leśna droga

Post autor: Naoki »

Plan jaki posiadał Naoki, był wyjątkowo prosty, nie brał nawet pod uwagę zabicia swego przeciwnika, czy też poważnego uszkodzenia jego ciała. Wiedział na co mógł sobie pozwolić nie przekraczając cienkiej granicy, bycia zwykłym mordercą. Może jego przeciwnik już takowym był, ale nawet jakby. Zielonowłosy nie posiadał odpowiedniej władzy, czy też wiedzy by decydować o jego istnieniu. Sama walka również zakończyła się dość szybko, może na to nie wyglądało, ale tak się stało gdy trzy lalki dosięgły swego celu, utrudniając ruch oponenta.
Lecz sam Naoki, nie zrobił zbyt wiele dalej, skupiając się na obronie i chęci unikania otwartej walki z mężczyzną. Do momentu, aż ten go złapał w swoją dłoń. Początkowy strach i szok, oraz lekkie szarpanie się. Przemieniły się w spokój, problemem nie był chwyt, czy też wizja zgniecenia, która szybko odpłynęła w dal.
- Wybacz. - powiedział cicho, wykonując dłonią jeden niewielki gest, będący tak na prawdę zbędnym elementem, a razem z nim, kryształ który już znajdował się na jego ciele, powinien zacząć się rozrastać, pokrywając go całego, do takiego stopnia, by mógł jedynie oddychać. Oczywiście wolna od kryształu została także dłoń, w której był Naoki. Liczył na to, że mężczyzna zwyczajnie go wypuści przyjmując porażkę. Jednak w innym przypadku, nie będzie miał oporów by uwolnić się fizyczną siłą, by zakończyć to całe starcie i pomyśleć co powinien zrobić dalej.
- Jesteś cały? - wykrzyczał, kierując swe słowa do Yosuke, liczył że ten podejdzie gdzieś bliżej w celu obgadania planu. - Widzisz, to jednak nie był niedźwiedź. Wrócić do wioski i powiadom o tym straż, ja zostanę i go przypilnuje. Prawdopodobnie będziecie mogli wrócić niedługo do pracy. - dopowiedział, zaraz po tym jak będzie mu dane zobaczyć mężczyznę. Oczywiście, mógłby to zrobić nieco inaczej, zabierając jego oraz skrystalizowanego jugo swym smokiem w okolice wioski. Tylko transport kogoś takiego, raczej nie jest zbytnio rozważnym, temu chciał spokojnie zaczekać na kogoś, kto będzie mógł go przejąć, może również w tym czasie natrafi się okazja do rozmowy.
  Ukryty tekst
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Leśna droga

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Leśna droga

Post autor: Naoki »

Walka została zakończona, w dość niecodziennym stylu. W końcu sam Naoki zapomniał o tym, że najpierw powinien się uwolnić, a dopiero następnie skupić się na zatrzymaniu przeciwnika, jednak on zrobił nieco odwrotnie. Przez co obecnie był odrobione poszkodowany przez cios jaki przyjął na twarz, wyjątkowo silny i niezbyt przyjemny utrudniający potężnie mówienie. Dlatego właśnie, po pierwszej próbie przez moment się nie odzywał obserwując jedynie mężczyznę, by w momencie gdy ten sięgnął po nóż, stanąć na jego drodze i złapać go za ramię. Kiwając głową, wyraźnie symbolizując brak zgody. - Nie. - powiedział dość, krótko dając sobie moment na złapanie oddechu i przyzwyczajenie się do bólu jaki wywoływało teraz mówienie. Nawet pomagając sobie dłonią przytrzymując lekko szczękę. - Możemy go zabrać bliżej, dam radę go przetransportować. Tak samo Ciebie i mnie. Jednak to będzie ostatnie co będę w stanie zrobić. - dodał po chwili, starając się jak najmniej poruszać ustami, przez co jego mowa była raczej mało wyraźna. Lecz po tym, zajął się czymś innym, stanem sprawdzenia swego uzębienia, czy to da się jakoś naprawić? To było chyba najlepsze pytanie jakie krążyło mu po głowie. W końcu blizny to było jedno, ale wybite zęby to nieco wstyd. Przez co w głębi ducha wierzył, że uda to się jakoś naprawić medycznymi jutsu, w końcu skoro są w stanie naprawić kości, czy poważne ranę, to zęby najpewniej też. Dlatego, jeżeli coś mu wypadło to pozbierał i zabrał ze sobą kawałki zębów.
Jednak samemu nie chciał tego testować, tak na prawdę tracąc cenną chakre na jakieś zbyteczne w tym momencie rzeczy, zamiast tego zaczął składać pieczęci. Tworząc obok siebie, wielkiego kryształowego smoka, który od razu złapał w paszcze pokrytego kryształem Jugo. Samemu wskakując na grzbiet swego tworu. - Chodź, wracamy. - powiedział, wyciągając dłoń w stronę mężczyzny, by pomóc mu wejść na kryształowego smoka, który raczej nie był zbyt wygodnym środkiem transportu, ale pozwalał poruszać się daleko od szlaku, przez co raczej pozwoli również skrócić czas podróży, może nawet o połowę. W końcu wystarczy zbliżyć się bardziej do wioski, gdzie najpewniej uda się łatwiej znaleźć pomoc.
Po drodze, również starał się wyjaśnić, dlatego nie chciał zabić Jugo, przedstawiając swój punkt widzenia. Gdzie on nie posiadał prawa do pozbawienia życia nawet mordercy, a gdyby to zrobił. Samemu również zostałby mordercą. Odrzucając tym samym swoje człowieczeństwo.
  Ukryty tekst
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Leśna droga

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Mając już nieco bardziej wyklarowaną sytuację ze zdziczałym dzieciakiem, ruszyłam w kierunku farmy Watari, chcąc go wyłapać gdzieś po drodze, tak aby nie wpadł on na żaden patrol naszych prowincjowych współmieszkańców. Wiadomym było że władze klanu Koseki z pewnością nie będą zadowolone kiedy dowiedzą się że gdzieś po ich terenach buszuje sobie szalejący nastolatek, który ma w planach zniszczyć dosłownie wszystko na swojej drodze. W miarę jak zbliżałam się w kierunku miejsca gdzie to wszystko się zaczęło, wokół mnie pojawiały się kolejne ślady bytności wściekłego jak osa chłopaka, co uznałam za obiecujący znak, więc kontynuowałam poszukiwania, rozglądając się za jakimś bardziej solidnym tropem, który doprowadzi mnie do chłopaka. Zanim jednak udało mi się na takowy natrafić, ujrzałam zbliżających się strażników w mundurach wskazujących na ich przynależność do kryształowych. Syknęłam niezadowolona pod nosem, starając się jednak nie okazywać po sobie czegokolwiek dla zbliżających się strażników. W dalszym ciągu szukałam tropu za którym będę mogła podążyć, nie zwracając zbytniej uwagi na strażników.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Skupiona na poszukiwaniach, jedynie zerkałam lekko na strażników aby nieco wybadać ich zachowanie, zakładałam że jeżeli by byli świeżo po spotkaniu rozszalałego osobnika szczepu Juugo to z pewnością byłoby to po nich widać, chociażby po śladach niedawnej walki. Nieco zaskoczona pytaniem dowodzącego strażnika, podskoczyłam lekko i odwróciłam się w ich stronę.
- Yyyy, cóż... Tak właściwie to poszukuję członka mojego klanu... - powiedziałam lekko zakłopotana i podrapałam się po głowie. - On... Z tego co się dowiedziałam to wyruszył z farmy Watari i kierował się mniej więcej w stronę Seiyamy, więc chciałam przeciąć jakoś jego drogę, więc udałam się do osady Totsukawa aby sprawdzić czy może tam go nie znajdę, jednak go tam nie było, także teraz ruszyłam w stronę z której mam nadzieję że on będzie szedł i się spotkamy. - powiedziałam szczerze strażnikom po czym spokojnym ruchem sięgnęłam za pazuchę aby pokazać im moją odznakę szczepu Juugo.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Jak się szybko okazało, strażnicy nie dali się łatwo zbyć i od razu zaproponowali mi swoją pomoc. Było mi to kompletnie nie na rękę, więc teraz musiałam się nieco lepiej postarać aby jakoś to wszystko odkręcić.
- Oh, on nie jest zaginiony, co to to to nie. Po prostu podróżuje, więc nie wiadomo gdzie dokładnie się znajduje a mam go sprowadzić do siedziby władzy i tyle, na prawdę nie muszą panowie się zajmować taką błahostką, sama wiem że patrolowanie terenów jest ważne, więc nie przeszkadzajcie sobie proszę. - powiedziałam serdecznym tonem do mężczyzn i uśmiechnęłam się do nich ciepło. W duchu szczerze liczyłam że może przekona to ich do pozostania przy swoim zadaniu i spokojnie rozejdziemy się, każdy w swoją stronę, koniec końców urzędnik w siedzibie powiedział że lepiej żeby kryształowi nie dowiedzieli się o szalejącym chłopaku, więc lepiej niech tak zostanie, skoro nie dotarła do nich taka informacja.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości