Leśna droga

Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Pomimo drobnego przekręcenia prawdy tak aby odwieść strażników Koseki od pomocy w szukaniu tajemniczego osobnika z mojego szczepu, nie czułam ani poczucia winy ani żadnych innych negatywnych emocji z tym związanych, wykonywałam zadanie zlecone mi przez mój szczep i nie chciałam aby przez cokolwiek z owym zadaniem związanego ucierpiały stosunki pomiędzy Juugo a krysztalowymi. Uśmiechnęłam się w odpowiedzi na słowa strażnika i pożegnałam się z nimi lekkim ukłonem po czym ruszyłam dalej drogą, wracając do mojego zadania a mianowicie poszukiwania jakichkolwiek śladów, które mogłyby mnie nakierować na Toshiyukiego Yamadę a także wytężając słuch w razie jakby jakieś dźwięki zakłócały odgłosy natury, obserwując również zwierzęta. Sprawdzam również teren z wysokości poprzez wejście na drzewa i obserwuję czy z którejś części lasu może nie uciekają w popłochu ptaki, zawsze mógłby to być jakiś trop.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Bez żadnych dodatkowych utrudnień udało mi się oddalić od strażników i już w całkowitym spokoju zająć się poszukiwaniami pewnego gagatka. Uważnie rozglądałam się szukając wszelkich znaków na niebie i ziemi aby możliwie najszybciej zlokalizować cel moich poszukiwań aż wreszcie natrafiłam na obiecujący trop. W tym samym jednak momencie usłyszałam głośny skowyt, który rozdarł powietrze w całej okolicy a zarazem od razu nakierował w stronę w którą powinnam teraz się udać. Nie czekając ani chwili dłużej, ruszyłam biegiem w kierunku z którego dobiegło wycie, rozglądając się naokoło aby z pewnością nie ominąć Toshiyukiego Yamady, który musiał być źródłem tego hałasu. Przygotowując się na nadchodzącą walkę aktywowałam pierwszy poziom Klątwy w efekcie czego poczułam drobny przypływ siły a po całym moim ciele rozeszły się zawiłe czarne wzory przywodzące na myśl pnącza.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Teraz kiedy już poszukiwania miałam za sobą, mogłam w pełni skupić się na spacyfikowaniu szalejącego chłopaka. Na całe szczęście odnalazłam go na jakiejś małej polance a nie w samym centrum osady, więc nie musiałam się ani trochę martwić o zagrażanie cywilom. Do tego chłopak był zajęty dobijaniem z wielgachnego niedźwiedzia, więc mogłam na spokojnie obmyślić plan działania aby następnie dokładnie go wyegzekwować i przez to zminimalizować jakiekolwiek ryzyko płynące z walki.
Zbliżając się ostrożnie przelałam chakrę natury do mojej prawej ręki, sprawiając że ta momentalnie urosła do dużych rozmiarów wyraźnie przy tym ciemniejąc. Czułam również jak mocno wzrosła siła jaką dysponuję w tej ręce. Przygotowana do starcia, ruszyłam szybko w kierunku chłopaka, przygotowując się do ataku, który miał na celu jak najszybsze zneutralizowanie Toshiyukiego, ciosem w korpus aby zwalić go z nóg. W przypadku jakby ten zauważył moją obecność - czy to normalnie czy za sprawą umiejętności sensorycznych jakie oferował poziom Przeobrażenia - i również zaczął wyprowadzać w moim kierunku atak to w pierwszej kolejności pilnuję aby udało mi się uniknąć jego ataku nim sama przejdę do ofensywy.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Po aktywacji klątwy przeszłam do ataku na chłopaka, jednak ten zdążył w tym czasie do końca rozprawić się z niedźwiadkiem i teraz jego uwaga była skupiona w pełni na mnie. Widząc jak ten zmienia swoją rękę za pomocą Kassokuken: Ichishiki, wiedziałam że szykuje się on do ataku, więc zawczasu przygotowałam się do wykonania uniku i ponownego zwiększenia dystansu dzielącego mnie od zdziczałego. Szybko analizując sytuację, zdecydowałam się aktywować drugi poziom Klątwy, Przemianę. Moje włosy nieco się wybrzuszyły ze względu na rogi, które wyrosły na mojej głowie, skóra znacząco pociemniała a ja poczułam kolejny zastrzyk energii. Korzystając z tej nowo nabytej siły oraz energii, zmanipulowałam tkanki w mojej drugiej ręce aby ta również była tak samo silna jak prawa i przygotowałam się na kolejne starcie z chłopakiem, starając się póki co ocenić jego możliwości aby bazując na zebranych informacjach dostosować mój sposób walki z nim. Skupiam się głównie na unikaniu oraz blokowaniu ataków aby z grubsza oszacować siłę oraz szybkość chłopaka w tym stanie.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Walka trwała w najlepsze a ja miałam kolejne okazje aby ocenić siłę mojego przeciwnika. Ponowne uderzenie z pomocą Kassokuken: Ichishiki, którego udało mi się uniknąć a zaraz po nim nadszedł niespodziewany atak świeżo wytworzonym ostrzem. Pomimo bardzo małej ilości czasu na reakcję, udało mi się uniknąć również tego ataku i po odskoczeniu na nowo znajdowaliśmy się oddaleni o parę metrów od siebie a Toshiyuuki wydawał się być nieco zmęczony kombinacją co uznałam za dobry znak i zdecydowałam się że najwyższy czas przejść do kontrataku. Zbierając całą moją siłę wystrzeliłam do przodu aby skrócić dystans, w drodze zmieniając moją prawą rękę w metrowe ostrze, którym wykonałam szybkie cięcie przez korpus młodego chłopaka. Nie byłam zadowolona z takiego rozwoju sytuacji, jednak rozkaz urzędnika był jasny i wyraźny a kręcący się w pobliżu strażnicy z Koseki mogli w każdej chwili również się tutaj pojawić, wiedzeni skowytami niedźwiedzia. Jeżeli chłopak jeszcze był w stanie walczyć po pierwszym ciosie, szybko odwracam się i wykonuję kolejne cięcie, przechodzące jeszcze raz po korpusie chłopaka.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśna droga

Post autor: Sasame »

Teraz kiedy już przeszłam do ataku, walka skończyła się momentalnie. Dwa szybkie ataki i zaraz po tym chłopak upadł martwy na ziemię. Widząc jak jego postać wraca do swojej pierwotnej formy, podeszłam do jego ciała i przyjrzałam mu się uważnie. Był taki młody. Skrzywiłam się mimowolnie po czym nie chcąc zostawiać tutaj jego ciała na pastwę padlinożerców przeniosłam go na skraj polanki. Przeszukałam jego rzeczy aby znaleźć coś co by mogło potwierdzić wykonanie przeze mnie zadania po czym wykopałam grób a następnie umieściłam w nim ciało chłopaka i z powrotem zasypałam. Chwilę jeszcze zaczekałam w ciszy po czym ruszyłam w drogę powrotną do siedziby władzy aby zdać raport z ukończenia zlecenia.
Po dotarciu do budynku w którym mieściło się wszystko co związane z moim szczepem (przynajmniej pod względem spraw formalnych i innych tego typu rzeczy, weszłam do środka kierując się prosto do pomieszczenia z biurkami za którymi siedzieli urzędnicy przydzielający i odbierający zadania. Kiedy już się tam znalazłam, wyszukałam wzrokiem urzędnika, który mi zlecił zadanie i podeszłam do niego aby zdać raport. W przypadku jakbym nigdzie go nie ujrzała to ustawiam się w kolejce do pierwszego okienka z brzegu.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Leśna droga

Post autor: Haruzen »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość