Główna droga

Awatar użytkownika
Nakagome Tsukuyo
Postać porzucona
Posty: 68
Rejestracja: 6 mar 2020, o 16:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Granatowe, długie, wyrównane włosy oraz czerwone, martwe oczy. Zazwyczaj ubrana w biały uniform.
Widoczny ekwipunek: Dwie kabury przy pasie płaszcza.

Re: Główna droga

Post autor: Nakagome Tsukuyo »

  Ukryty tekst
0 x
Trap Alert (warto informować)
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Główna droga

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Nakagome Tsukuyo
Postać porzucona
Posty: 68
Rejestracja: 6 mar 2020, o 16:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Granatowe, długie, wyrównane włosy oraz czerwone, martwe oczy. Zazwyczaj ubrana w biały uniform.
Widoczny ekwipunek: Dwie kabury przy pasie płaszcza.

Re: Główna droga

Post autor: Nakagome Tsukuyo »

0 x
Trap Alert (warto informować)
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Główna droga

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Główna droga

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Główna droga

Post autor: Keion »

Cała trójka wyszła z pomieszczenia z Keionem na końcu bo ten jedyny jeszcze nie znał celu podróży. Jednakże chłopak miał nadzieję, a nawet był przekonany że szybko to się zmieni i chwilowi towarzysze wytłumaczą mu co i jak. Tak też się stało bo idąc ulicami Hayakawa bardzo szybko dostał odpowiedź na swoje pytanie wraz z mapą ukazującą drogę do celu.
-Jej, teraz na pewno się nie zgubię.-Pomyślał mając mieszane odczucia co do swoich towarzyszy i współpracy do jakiej się zobowiązali. Oczywiście jego odczucia były mało ważne, liczyło się tylko ukończenie misji z sukcesem, dlatego też starając się nie zwalniać pobieżnie przejrzał mapę i szybko schował do torby by nie zostać w tyle.
Młodemu medykowi nie podobał się nieco Goto mówiący o tym ze ludzie po których idą wcale nie muszą przeżyć, ale z drugiej strony rozumiał że Ci właśnie ludzie wcześniej kogoś zabili. Niestety jego natura medyka zawsze w takich sytuacjach się odzywała i próbowała podpowiedzieć mu że nawet tych najgorszych nie powinien od tak uśmiercać, a raczej starać się ich w jednym kawałku doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości.
-Rozumiem, czyli nie zamierzacie się hamować w celu pochwycenia ich żywcem jeśli będą stawiać opór, a zapewne będą bo inaczej pewnie sami by się zgłosili i nikt by nas tutaj nie kłopotał.-powiedział starając się upewnić czy dobrze zrozumiał zamiary towarzyszy.
-Ja za to będę starał się żeby mimo wszystko dożyli do momentu, gdy oddamy ich w ręce władzy, żeby mogli zostać osądzeni jako żywi. Znam się trochę na medycynie i pewnie właśnie dlatego wysłali mnie z wami.-dodał po chwili licząc że dwójka również co nieco powie o sobie i nie wyśmieje go za chęć ratowania życia.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Główna droga

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Główna droga

Post autor: Keion »

Z całej trójki najwięcej do powiedzenia miał Goto i wyraźnie był bardzo przekonany co do tego co sam mówił. Oczywiście ciężko było się z nim nie zgodzić, że kara powinna nadejść i być dotkliwa, ale zabicie ich w akcie zemsty tak naprawdę było podobnym czynem.
-Może i należy im się śmierć, ale nie nam o tym decydować. Poza tym czy odbierając im życie w akcie zemsty nie znajdziemy się w tej samej pozycji co oni? Zapewne ich czyn był uzasadnione i po nich również będzie ktoś szukał zemsty. -Powiedział chociaż był przekonany że Goto nie przejmie się tymi słowami. Hayakawa sam kiedyś też się tym nie przejmował, ale to się zmieniło, gdy zabił z zemsty z zimną krwią, a najgorsze w tym wszystkim było to że wcale nie czuł satysfakcji, ani żadnej ulgi. Jedyne co to mógł się pocieszać ze być może w ten sposób uchronił kogoś niewinnego przed losem, który go kiedyś spotkał. Któż wie? Roztsząszanie starych dziejów i wspominanie przykrych wspomnień w szczególności podczas misji do najlepszych nie należało to też szybko przestał o tym myśleć skupiając się na chwili obecnej.
Trójka kontynuowała podróż do momentu, gdy Goto go nie wrócił tematem do celu ich podróży. Może i nie wiedzieli za wiele, ale znali w miarę dokładnie miejsce spotkania i mogli się zaczaić na szubrawców, a to wydawało się najrozsądniejszym planem. Dlatego też Keion od razu postanowił zaproponować swoją wizję kompaną.
-Skoro jest to uliczka, a my wiemy która to proponuję się rozdzielić. Jedna osoba będzie w oddali obserwować wejście, druga koniec uliczki, a trzecia z dachów budynków będzie obserwować i starać się kierować operacją. -Hayakawa po króce przedstawił swój plan, który co prawda miał parę luk i idealny nie był. Jednakże liczył ze w raz Goto i Huo uda im się wspólnie go dopracować, bądź wymyślić coś innego. Problem mogła stanowić komunikacja, choć sam Keion był w stanie przekazać wiadomość na odległość 50 metrów miałby problem z odebraniem, a nie wiedział czy dwójka ma na to jakieś patenty.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Główna droga

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Główna droga

Post autor: Keion »

Wszystkim zależało na wykonaniu misji i widocznie również na tym by nie zajęło to zbyt dużo czasu, gdyż grupa przemieszczała się w stosunkowo szybkim tempie. Niestety mieli co najwyżej zarys planu działania, który miał polegać na tym by działać oddzielnie z trzech stron naraz i uniemożliwić ucieczkę zbójom. Wbrew oczekiwaniom Keiona jego towarzysze nie mieli zbyt wiele do dodania w kwestii planu, dorzucili wyłącznie kolejne pytania i wszystko zdawało się spoczywać na jego barkach. -Już chyba wiem po co był im trzeci kompan.-Pomyślał nieco zrezygnowany przypuszczają że bez niego ta dwójka miała by problem z wykonaniem misji, bądź zwyczajnie zabiliby każdego kto by stawiał opór.
-Ja znam Raiton i mogę bez problemu posłać coś na każdego z przeciwników. Jednakże nie możemy opierać się tylko i wyłącznie na tym, tak czy siak efekt porażenia nie jest długo trwały. Jeśli nie trafię bądź z jakichś powodów skutki nie będą takie jakich się spodziewamy będziecie musieli szybko wkroczyć.-Powiedział spoglądając na Goto, a potem na Huo, a że powoli zbliżali się do celu nie mieli za dużo czasu na obmyślanie planu i wszelkich szczegółów. -Po prostu wkraczając postarajcie się ich nie zabijać, celujcie w nogi i ręce to ich później załatam, albo po prostu postarajcie się ich znokautować. Jednakże pamiętajcie że to wy jesteście ważniejsi i w ostateczności nie wahajcie się zabić, żebyście wy nie zostali zabici.-Dodał w obawie że jego wcześniejsza przemowa sprawi że dwójka będzie się bała skrzywdzić kogokolwiek i w efekcie to oni sami zostaną ofiarami. Keion spodziewał się że może nie wszystko pójść po ich myśli, ale miał nadzieję że przynajmniej nikt z ich trójki nie wyjdzie z tego poważnie ranny.
-Biorę dachy, będę miał łatwiej skorzystać z Raitonu.-Powiedział po czym skręcił w pierwszą lepszą odnogę i wszedł na dach starając się przy tym przyciągać jak najmniej uwagi, tak samo jak podczas poruszania się po samych dachach.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Główna droga

Post autor: Shi »

0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kiedy byłam już wypoczęta i gotowa do działania, sprawdziłam budynek, który był moim celem. Mężczyzna okazał się być ponownie w tym pomieszczeniu co poprzednio jak sprawdzałam a młoda dziewczyna kręciła się po jednym z pokoi na piętrze. Rozejrzałam się po okolicy i stwierdziłam że wszędzie wokół krzątało się niestety jeszcze sporo osób, co było pewnie kwestią relatywnie wczesnej godziny jak na porę dnia. Zdecydowałam się jednak nie czekać dłużej i obeszłam willę aby podejść do budynku od mniej zaludnionej strony. Jak już udało mi się takie miejsce znaleźć to przełączyłam Byakugan na wizję sferyczną i kontrolując działania młodej dziewczyny, rozpoczęłam zbliżać się do budynku, chcąc jak najszybciej zniknąć z pola widzenia osób które patrzyłyby z okien a także oddalić się od ulicznego zgiełku. Cóż, jeżeli nie uda się tego załatwić po cichu to przynajmniej miałam nadzieję że będę przygotowana na walkę z dziewczyną. Po upewnieniu się że pozostałam niezauważona, ruszyłam wzdłuż ściany budynku w kierunku drzwi wejściowych, ciągle sprawdzając czy dziewczyna jakkolwiek jest świadoma mojej obecności. Sprawdziłam czy są otwarte. Jeżeli okazało się że rzeczywiście były to starając się nie hałasować, wchodzę do środka. Jeżeli zaś okaże się że nie są one otwarte to sprawdzam czy są jakieś okna, które prowadzą do wewnątrz, najlepiej takie, które są już otwarte i nie narobię hałasu przedostając się do wewnątrz.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Sprawdziłam drzwi i zgodnie z moimi oczekiwaniami były one zamknięte, następnie upewniłam się że nie ma żadnego innego wejścia do budynku a okna również były pozamykane, co z resztą było do przewidzenia, biorąc pod uwagę w dalszym ciągu panującą zimę. Co ciekawe jednak, młoda dziewczyna wydawała się pakować, co wróżyło że niebawem będę miała okazję aby nie dość że po cichu ją wyeliminować, to jeszcze dodatkowo będę miała możliwość przedostania się do budynku bez powodowania przyciągającego uwagę hałasu.
Rozejrzałam się uważnie w poszukiwaniu kryjówki z której będę miała dogodne miejsce obserwacyjne a także bezpośrednią możliwość ataku na dziewczynę kiedy ta będzie wychodzić z willi. Starałam się wybrać możliwie takie miejsce abym nie była widoczna z ulicy ani abym nie rzucała się w oczy dziewczynie kiedy ta wyjdzie na zewnątrz. Zobaczymy ile jest warta ta dziewczyna. Przycupnęłam przygotowana i wyczekiwałam na dogodny moment, kiedy dziewczyna wyjdzie przed drzwi od razu zbliżam się na odpowiedni zasięg i wykonuję technikę Shotei Tanto aby możliwie jak najszybciej skrócić dystans i ogłuszyć dziewczynę a następnie przechodzę do techniki Hakke Rokujūyon Shō aby całkowicie unieszkodliwić przeciwniczkę.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości