Główna droga

Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

  Ukryty tekst
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po dość długim oczekiwaniu, które zdecydowanie mi się nie podobało, dziewczyna nareszcie wyszła z willi. Plusem tego długiego oczekiwania było to że ulice miasta muszą być praktycznie puste o tej godzinie, więc nie będę musiała aż tak bardzo martwić się o ryzyko, jakim było zauważenie walki. Wyskoczyłam z mojej kryjówki i czym prędzej skróciłam dystans do dziewczyny, chcąc szybko skończyć walkę. Czułam jak tętno mi przyśpiesza ze względu na krążącą w moich żyłach adrenalinę, jednak wtedy wydarzyło się coś dość niespodziewanego. Pomimo iż pierwszy z moich ataków trafił bezbłędnie, dziewczyna wydawała nie być jakoś bardzo nim poruszona. Zdecydowałam się jednak iść za ciosem i przeszłam do kolejnego ataku, który miał na celu zablokowanie sporą część z jej tenketsu aby możliwie najbardziej uniemożliwić jej korzystanie z technik, jednak wykonując kolejne ataki skierowane w malutkie punkty w jej układzie chakry, zauważyłam coś niepokojącego. Pierwszą rzeczą było to że moje ataki nie miały wpływu na tenketsu dziewczyny. Kolejnym niepokojącym faktem były okruszki piasku usypujące się z ciała dziewczyny. Piasek? A więc nie była ona z klanu Maji tylko Sabaku! Szybko połączyłam kropki i wiedziałam że jednak będę musiała nieco zmienić moje podejście do walki, jednak będę musiała działać szybko i uważnie, nie chciałam przypłacić za taki błąd życiem.
Korzystając z tego że byłam blisko mojej przeciwniczki, co zdecydowanie było mi na rękę, kontynuowałam natarcie. Wykonałam silne uderzenie oboma otwartymi dłońmi jednocześnie w tym samym czasie wypuszczając silne podmuchy chakry aby odrzucić dziewczynę, prosto w ścianę budynku, licząc na to że wywrze to na niej większy efekt niż moje poprzednie techniki. Równocześnie uważałam także na piasek jakim mogłaby ona mnie zaatakować i korzystam z techniki Hakkeshō Kaiten aby obronić się przed jakimikolwiek atakami jakie próbowałaby ona na mnie przypuścić.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

  Ukryty tekst
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Dzięki mojej szybkiej reakcji a także dość sporemu doświadczeniu i wiedzy odnośnie umiejętności innych klanów, dość szybko połączyłam kropki i skojarzyłam piasek z klanem Sabaku. Korzystając z faktu że jestem w dalszym ciągu bardzo blisko, skorzystałam z kolejnej techniki z mojego repertuaru, mianowicie Hakke Kūhekishō, które na szczęście odniosło większy efekt niż dotychczasowo użyte przeze mnie techniki i pokrywająca ciało dziewczyny piaskowa skorupa mocno na tym ucierpiała, jednak niestety nim zdążyła ona przywalić w ścianę, została pochwycona przez piasek, który wydostał się z jej plecaka. Dość szybko po tym uformowała się pod nią piaskowa chmurka dzięki której zaczęła się ona unosić w powietrze. O nie, nie tym razem. Już raz dałam się zapędzić w kozi róg w ten sposób, ale nie tym razem. Kiedy tylko uświadomiłam sobie co się święci, czym prędzej wbiegłam po ścianie willi, wyciągając równocześnie mój sztylet. Jak tylko udało mi się zrównać wysokością z moją przeciwniczką to z całej siły odbiłam się od budynku, wyskakując w kierunku dziewczyny i wbijając ostrze głęboko w jej oko kiedy tylko znajdzie się w moim zasięgu, licząc na to że uda mi się pokonać młodą Sabaku, szybko i cicho a następnie będę mogła wrócić do mojego głównego zadania. Jeżeli jednak cokolwiek pójdzie nie tak jak chciałam i poczułam że jestem jakoś zagrożona to używam Hakkeshō Kaiten aby się ratować.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Cała akcja toczyła się w szaleńczym tempie, wbiegłam po ścianie budynku i wyskoczyłam w kierunku przeciwniczki z zamiarem zakończenia tej potyczki. W miarę jak zbliżałam się do Sabaku, tak też zbliżał się mój sztylet w kierunku jej oka, równocześnie widziałam także zbliżający się piasek. Wyciągnęłam się do przodu najbardziej jak tylko byłam w stanie i... Ostrze mojej broni zagłębiło się w czaszce dziewczyny tuż przed tym jak piasek mnie dogonił, jednak nie był to koniec moich problemów. Znajdowałam się kilka metrów nad ziemią a cały piasek, teraz już poza kontrolą mojej przeciwniczki począł spadać w kierunku ziemi a ja wraz z nim. Musiałam szybko zareagować i przygotować się na lądowanie i możliwie najlepsze zamortyzowanie mojego upadku.
Kiedy znalazłam się już na ziemi i pozbierałam po gwałtownym spadku z wysokości od razu zabrałam się do działania. Szybko zataszczyłam ciało dziewczyny za murek, który służył wcześniej za moją kryjówkę aby nie rzucała się w oczy po czym starając się zachowywać jak najciszej, weszłam do willi, równocześnie rozglądając po okolicy za pomocą mojego klanowego Doujutsu. Czym prędzej udałam się do archiwum, które było w piwnicy i rozpoczęłam poszukiwania dokumentu który miałam znaleźć dla mojego zleceniodawcy.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po szybkim wylądowaniu udało mi się wyjść z upadku bez szwanku, jedynie nieco oprószona piachem. Zastanowiłam się chwilę nad moimi czynami i czy rzeczywiście nie było innego wyjścia niż zabójstwo dziewczyny, jednak przecież wiedziałam że drzwi były zamknięte i Sabaku najpewniej zamknęłaby za sobą drzwi, ponownie na klucz. Otrząsnęłam się szybko z mojej chwilowej refleksji i ponownie skupiłam się w pełni na moim zadaniu. Mężczyzna na szczęście nic nie słyszał, więc w dalszym ciągu nie musiałam się go pozbywać. Otworzyłam drzwi i weszłam do willi jednak już po wykonaniu pierwszych kilku kroków zamarłam słysząc głośne skrzypienie desek podłogowych. Skrzywiłam się mocno w nadziei że w dalszym ciągu pozostanę niewykryta jednak usłyszałam wołanie mężczyzny, który najwyraźniej musiał sądzić że to dziewczyna wróciła po coś do willi. Szybko myślałam nad jakimś wyjściem z sytuacji i wpadłam na pomysł.
- YHYM! - odpowiedziałam głośno, jednak w taki sposób aby nie był on w stanie rozpoznać mnie po głosie. Saito na szczęście pozostawał w dalszym ciągu w łóżku, więc była możliwość że mój fortel się powiedzie i nie będę musiała pozbywać się również mężczyzny. Wiedząc również że im szybciej załatwię sprawę, tym będzie lepiej, od razu weszłam do archiwum i rozpoczęłam poszukiwania dokumentu oznaczonego "CMK-369p".

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się okazało mój fortel w pewnym stopniu zadziałał, jednak zamiast kompletnie spławić mężczyznę to wyraził on jeszcze większe zainteresowanie. Przygryzłam wargę, zdecydowanie niezadowolona z obrotu sytuacji, jednak starałam się zachować spokój, jeszcze nie wszystko stracone.
- YHYM! - odpowiedziałam ponownie po czym udawałam kaszel w trakcie otwierania drzwi prowadzących do piwnicy, aby mężczyzna nie słyszał że tam wchodzę. Korzystając z mojego Byakugana zerkam czy mężczyzna wstał z łóżka, jednak skupiam się przede wszystkim na jak najszybszym odnalezieniu dokumentów. W pierwszej kolejności starałam się odnaleźć odpowiednią przegródkę bądź kategorię gdzie były dokumenty typu "CMK" a następnie jak już tą zlokalizowałam to przeszłam do szukania konkretnego numeru o który chodzi mojemu zleceniodawcy. Podczas szukania starałam się również nie hałasować, w razie jakby mężczyzna jednak w dalszym ciągu się interesował tym co się dzieje na dole.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zadowolona z faktu że mężczyzna najwyraźniej odpuścił sobie zainteresowanie tym co się dzieje na dole przeszłam do mojego zadania. Zamaskowałam otwarcie drzwi do piwnicy udawanym kaszlem i zeszłam na dół, zerkając jedynie co chwilę aby upewnić się że gruby w dalszym ciągu pozostaje w łóżku. Kiedy byłam już w archiwum, czym prędzej wzięłam się za poszukiwania dokumentów, które interesowały mojego blondyna. Przeszukiwałam kolejne półki wertując pomiędzy różnorakimi papierami aż nareszcie znalazłam to po co przyszłam. Kierując się czystą ciekawością zajrzałam do dokumentów, jednak moje zainteresowanie niemal natychmiast zostało kompletnie rozwiane. W dokumencie znajdowało się istne krocie przeróżnych liczb oraz liter i stwierdziłam że bez wiedzy odnośnie znaczenia tego wszystkiego, nie było sensu abym się jakkolwiek zagłębiała w lekturę. schowałam dokumenty do mojej torby starając się ich zbytnio nie pogiąć. Teraz jak już miałam to po co przyszłam, chciałam czym prędzej opuścić willę i wrócić do karczmy aby mieć całe to zadanie daleko za sobą.
Wychodząc z willi starałam się ominąć skrzypiące deski przy wejściu i zamykając za sobą wszystkie drzwi wyszłam na zewnątrz. Stojąc przed willą spojrzałam na ciało Sabaku i rozejrzałam się za jakimś miejscem gdzie mogłabym je schować aby nie było ono znalezione tak szybko, pamiętając również o tym aby zatrzeć jakiekolwiek bardziej oczywiste ślady walki. Po zakończonych "porządkach" udałam się czym prędzej prosto do karczmy.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

z/t
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Główna droga

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Główna droga

Post autor: Tamaki Hyūga »

Ku mojemu zadowoleniu, stolarz wraz ze swoimi uczniami nie miał na ten moment nic konkretnego do roboty, więc kiedy przyszłam do nich z takim dużym zadaniem jak robienie całego wyposażenia do karczmy, od razu wszyscy niemalże poderwali się podekscytowani. Kiedy wszystko zostało już ustalone i Hiraga zgodził się przyjąć zlecenie, ruszyłam w kierunku portu aby ponownie znaleźć Syreni Płacz i zorganizować transport drewna prosto do zakładu stolarskiego. Starałam się w miarę jak najszybciej dostać się do statku, tak aby zminimalizować szansę na to że ktoś wyprzedzi mnie i zgarnie mi sprzed nosa budulec do mebli w karczmie. W razie jakbym miała problem ze znalezieniem statku, ponownie pomagam sobie za pomocą Byakugana, zarówno w trybie wizji sferycznej tak samo jak w trybie wizji teleskopowej.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość