Trakt

Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Trakt

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trakt

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się okazało, bandyta mimo całej tej twardzielskiej gadki, wziął nogi za pas przy pierwszej okazji jaką tylko miał, posyłając swojego pozostałego klona na mnie w celu jak mniemam spowolnienia mojego pościgu. Szybkim ruchem wyciągnęłam z torby ostatniego shurikena i rzuciłam nim w klona aby mieć go już z głowy, po czym jeżeli rozpadł się on bezładnie, skierowałam moją uwagę na Miyę.
- Miya-san, nic ci nie jest? Wszystko w porządku? - zapytałam się kobietę i pomogłam jej wstać, w razie czego pozwalając jej wesprzeć się o mnie. Korzystając z możliwości mojego doujutsu odprowadziłam również wzrokiem bandytę aby upewnić się czy nic on nie kombinuje. Tym razem mu się poszczęściło, gdyby nie kobieta którą miałam chronić, nie miałabym najmniejszych oporów aby go dogonić i zabić. Bandyci napadający na bezbronnych cywili byli niczym chwasty, których trzeba było po prostu się pozbyć dla bezpieczeństwa ludności. Jeżeli kobieta była w stanie to wraz z nią ruszam znowu w drogę, zawsze lepiej być w ruchu niż siedzieć w jednym miejscu.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Trakt

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Trakt

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trakt

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po wyeliminowaniu ostatniego klona oraz upewnieniu się że bandyta nie wpadł na jakiś głupi pomysł aby jednak jeszcze zaatakować, pomogłam Miyi wstać a następnie jak czuła się ona gotowa do drogi, ruszyłyśmy przed siebie aby dotrzeć do świątyni. Kiedy byłyśmy już na miejscu kobieta jeszcze raz podziękowała mi za eskortowanie jej oraz przekazała mi woreczek z zapłatą za co również podziękowałam po czym wyruszyłam w drogę powrotną do Fuyuhany. Całe szczęście mój płaszcz spisał się dobrze i nie byłam pod nim zbytnio przemoczona a także chronił mnie on przed wiejącym, zimnym wiatrem. Musiałam przyznać że był to jeden z najlepszych moich zakupów dotychczas. Przypomniałam sobie również że będę musiała zajść do sklepu z wyposażeniem aby uzupełnić ekwipunek, który wykorzystałam podczas walki a także miałam w planach aby popróbować nauki nowych technik z gatunku ninjutsu, więc czekało mnie kilka pracowitych dni.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 593
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Trakt

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Trakt

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 593
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Trakt

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Trakt

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 593
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Trakt

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Trakt

Post autor: Yuki Hoshi »

  Ukryty tekst
0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 593
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Trakt

Post autor: Sashiko »

Hop
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości