W głębi lasu

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: W głębi lasu

Post autor: Sasame »

Akcja rozwijała się niesamowicie szybko a mi udało się szybko przedostać do obozowiska. Potężne tornado spadło w okolice ogniska i poraziło bandytów zebranych najbliżej niego. W duchu pogratulowałam destrukcyjności mojemu kompanowi, jednak nie było teraz czasu aby się nad tym rozwodzić. Zobaczyłam zbliżającego się przeciwnika z okolic klatki, więc musiałam teraz skupić się na nim. Przygotowywał on już jakąś technikę, więc musiałam szybko reagować. Aktywowałam drugi poziom Senninki, Przemianę, i wykorzystując lepsze "osiągi" jakie teraz byłam w stanie wyciągnąć z mojego ciała, uskoczyłam szybko w bok aby uniknąć posłanych w moją stronę pocisków a następnie, niezależnie czy oberwałam czy nie, ruszyłam dalej do przodu z celem zaatakowania przeciwnika z wyskoku za pomocą jednego z najsilniejszych ciosów jakie byłam w stanie z siebie wykrzesać.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: W głębi lasu

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: W głębi lasu

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: W głębi lasu

Post autor: Sasame »

Kontynuowałam moje natarcie, unikając przy tym pocisków posłanych we mnie przez oponenta. Zanurkowałam pomiędzy namioty aby zaraz po tym wyskoczyć z powrotem naprzeciw bandyty i zafundowałam mu potężne uderzenie z góry, które praktycznie wbiło go w ziemię i nie było praktycznie co zbierać. Nim jednak zdążyłam zrobić cokolwiek więcej, uderzyło we mnie kilka wiązek elektrycznych a przez moje ciało przeszła oszałamiająca fala. Czułam jak wszystkie mięśnie mimowolnie dostały skurczów, jednak skończyło się to równie szybko jak rozpoczęło i chwilę później po wyładowaniach elektrycznych nie było ani śladu, został jedynie "niesmak" w postaci niekomfortowego uczucia w prawej ręce oraz braku możliwości ruszania nią. Najwyraźniej Yamanaka musiał poradzić sobie z ostatnim z bandytów.
Korzystając z faktu że jestem już blisko, podeszłam do klatki o którą uderzył jeden ze zbirów. Wyciągnęłam moje tanto i przyłożyłam je go jego gardła aby wybić mu z głowy wszelkie głupie pomysły. Wykorzystałam do tego oczywiście moją zdrową rękę.
- Dobra, koniec zabawy. Jak rozumiem to wy jesteście odpowiedzialni za atak na karawanę, który miał miejsce niedawno. No i widzę że trzymacie tutaj, jak mniemam członka szczepu Juugo. Kim jest ten cały Doktorek i do czego mu był potrzebny? - powiedziałam zimnym jak lód głosem do bandyty.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: W głębi lasu

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: W głębi lasu

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: W głębi lasu

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: W głębi lasu

Post autor: Sasame »

Jak niestety bardzo szybko się okazało, moje groźby na nic się nie zdały a pytań na odpowiedzi, żadnych nie dostaliśmy a pojmany bandyta wziął i umarł. No właśnie, coś jakoś pechowo chyba trafiam na tych bandytów i nie da się ich nawet normalnie w spokoju przesłuchać tylko wybąknie parę słów a potem umiera. Stuknęłam go jeszcze tylko dla pewności parę razy palcem w czoło, jednak ten już oklapł i nie reagował w żaden sposób na to. Przekrzywiłam więc głowę i wzruszyłam ramionami. Wyciągnęłam przed siebie lewą rękę i wytworzyłam na jej końcu długą, grubą igłę, którą wbiłam w ciało bandyty aby wessać wszystko co przydatne w nim zostało, w nadziei że pomoże to mojej prawej ręce w odzyskaniu pełnej sprawności. Po skończeniu tego procederu, podniosłam się na proste nogi i sprawdziłam sprawność mojej ręki a następnie po skinieniu głową Haruzenowi w podzięce za "otwarcie" klatki, podeszłam do leżącego tam osobnika, oczywiście zachowując ostrożność i sprawdziłam czy żyje i w jakim jest stanie.
- Halo, wszystko w porządku? Co ci dolega? Spokojnie, jestem ze szczepu Juugo i przyszłam tutaj cię uratować. - powiedziałam spokojnym głosem do leżącego. W przypadku jakby chciał mnie on zaatakować to bronię się, jednak w taki sposób aby go nie zranić ani nie uszkodzić w żaden sposób. Jeżeli wszystko się w miarę wyjaśni to dezaktywuję Senninkę.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: W głębi lasu

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: W głębi lasu

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: W głębi lasu

Post autor: Sasame »

Zadowolona z faktu że koniec końców członkowi mojego szczepu nic poważnego nie doskwierało, pomogłam mu usiąść po czym podeszłam do któregoś pobliskiego ciała bandyty, który był możliwie w jednym kawałku. Podniosłam więc zwłoki i przyniosłam je do zmarnowanego osobnika i rzuciłam ciało obok niego.
- Masz, posil się, jeżeli potrafisz. Ogólnie to jak mniemam to te ścierwa zaatakowały karawanę, którą miałeś bronić i uprowadzili ciebie z rozkazu jakiegoś doktorka, który jak podejrzewam chciał przeprowadzić na tobie jakieś testy. Jak trzymali cię w tej klatce to może usłyszałeś cokolwiek co by mogło się później przydać w ewentualnym dalszym śledztwie. Cokolwiek będzie dobre bo niestety nie udało się nam wyciągnąć żadnych informacji z żadnego z tutaj obecnych. - powiedziałam wskazując ręką ogólnie w kierunku martwych bandytów. Niezależnie czy Juugo się "nakarmił" ciałem czy nie to pomagam mu wstać, dając mu się ewentualnie wesprzeć na sobie. - Haruzen-san, muszę tego tutaj z pewnością odprowadzić do Nawabari. Ty już sam jakoś chyba załatwisz sprawy u siebie na posterunku, tak? Czy jest jeszcze coś co chcesz omówić zanim się rozejdziemy? - powiedziałam, kierując moje słowa do Yamanaki.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: W głębi lasu

Post autor: Kisuke »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość