Główna droga w wiosce

Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Główna droga w wiosce

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Tsuyoshi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Tsuyoshi »

Telezakupy mango w czasach shinobi przed erą telewizji???
Post 6/15
Misja Rangi D



Zostawił go z tobołami i kazał maszerować. Kirito ma nadzieję, że dużo zapłaci. Co prawda lubi pomagać, ale jak sam wyjdzie z inicjatywą, a nie jak ktoś mu narzuca beż żadnego proszę czy coś. Do tego pogoda... gdzieś na oko z dwadzieścia jeden stopni. Zdecydowanie za gorąco! Kirito woli jak jest zimno, nie wcale to nie jest dziwne. Dużo osób tak lubi, zawsze sobie tak powtarza. No ale cóż, zgodził się więc musi teraz dźwigać. Dwudziestolatek doszedł do celu, wypuścił na ziemię pudła, złapał głęboki oddech i zaraz wypuścił go w celu rozluźnienia. Otworzył oczy i zaczął się rozglądać. Spojrzał w lewą stronę gdzie musiały znajdować się pewnie numery parzyste, bo widział dom o numerze dwa. Logicznie więc po drugiej stronie nie parzyste patrzy, a tam jeden i trzy. Jako, że zawsze robi wszystko inaczej niż każdy, postanowił zacząć od domu z numerem trzecim. Podniósł wszystkie pudła i podszedł z nimi pod drzwi. Odłożył, zapukał i czekał na to aż, któryś z lokatorów łaskawie otworzy mu drzwi.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Tsuyoshi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Tsuyoshi »

Telezakupy mango w czasach shinobi przed erą telewizji???
Post 7/15
Misja Rangi D
Drzwi Kirito otworzył jakiś mężczyzna. Był podobny wzrostem do niego, ale po twarzy było widać, że ma gdzieś koło trzydziestki. Jak tylko go zobaczył od razu chwycił za drzwi i chciał je zamknąć, lecz gdy spojrzał na pudła wszystko się zmieniło. Pojawił się obłędny uśmiech na twarzy i od razu zaprosił dwudziestolatka do środka by ten pokazał mu co tam ma ciekawego do opchnięcia. Kirito jest raczej zamkniętym w sobie człowiekiem, więc z było wiadome, że z jakimś dużym entuzjazmem nie zacznie gadać do zupełnie nieznajomej osoby. Taki ma charakter, musi się na kimś poznać żeby zacząć z nim "w miarę" normalnie rozmawiać. Ale wziął się do roboty.
- Dobra zacznijmy. Jako iż Pan wie, że jestem z Mango - pomińmy przedstawienie się. Dzisiaj mam dla Pana do zaoferowania kij, z którego za pomocą tego oto guzika może Pan wysunąć noż. Tak prawdziwy noż. Zabić kogoś? Po co jak można po prostu zrobić obiad. - Boże, co ja robię - pomyślał między wierszami Kirito - Jeśli Pan zakupi ten nóż dzisiaj, dostanie pan w gratisie maskę. Wie Pan, idziesz miastem z sake, a nagle zauważasz Swoją żonę. Zakładasz maskę i po kłopocie! Oczywiście gdyby tego było mało, dostanie Pan przy dzisiejszym zakupie ostrzałkę do swojego noża, żeby Pana sprzęt był zawsze w gotowości. To by było na tyle z mojej strony. Jest Pan zainteresowany kupnem? - Kirito bez entuzjazmu przekazał co ma przekazać i czekał na reakcję właściciela domu.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Tsuyoshi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Tsuyoshi »

Telezakupy mango w czasach shinobi przed erą telewizji???
Post 10/15
Misja Rangi D

Kirito dobrze wiedział, że robi z siebie totalnego debila. Ale zazwyczaj jak zostaje mu powierzone zadanie to stara się je wykonać. Całe szczęście, że nie próbował tego robić identycznie jak mężczyzna u niego... to byłby dopiero wstyd. Zaraz po zaprezentowaniu spojrzał na gościa, któremu chce to sprzedać i widocznie spodobało mu się jego prezentacja bo wydawał się być zadowolony. Jedyna myśl jaka chodziło po jego głowie to czy on to kupi czy nie. Porównał jego wypowiedź do jakiegoś tam typa i spytał się czy chce usłyszeć o nim jakąś opowieść, oczywiście o niczym innym nie marzył. Oksymoron. - Nie jestem nawet nowy. Jestem po prostu zwerbowany tutaj mimo własnej człowieczej woli. I sory nie interesuje mnie za bardzo ta histora. - powiedział Kirito uprzedzając pytanie ile to kosztuje. No to teraz jest w tarapatach. Nie dostał żadnej informacji jaka jest cena tego towaru ani podczas prezentacji przez spoconego mężczyznę, ani przy "zlecaniu" zadania. Kirito w pierwszej kolejności przemyślał to, że musi podać cenę samego noża, przecież maska i ostrzałka jest gratis. Tylko ile to może kosztować. Jakby nie patrzeć jest to zwykły kijek z mechanizmem wysuwania noża działającym na guzik. Normalny kij kosztuje 400ryo, a nóż składa się z powiedzmy 1/4 tego kija więc 100ryo za samo drewno. Ostrze będzie kosztować z jakieś 10ryo. Po krótkim namyślę Kirito powiedział - W promocyjnej cenie 110ryo - dodając "w promocyjnej myślał o tym, że bardziej przekona to klienta.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Tsuyoshi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Tsuyoshi »

Telezakupy mango w czasach shinobi przed erą telewizji???
Post 12/15
Misja Rangi D
Kirito gdy tylko usłyszał, że normalnie sprzedają taki zestaw za 1000ryo, a on go sprzedał za 100 ryo to od razu zbladła mu cała twarz. Był przekonany, że nie zapłacą mu za to zadanie jeśli wróci z pustymi rękoma. Mężczyzna podniósł się i poszedł do drugiego pokoju, najwidoczniej po jego 110ryo... sprzedawca z jego marny. Po chwili wraca i wręcza młodemu shinobi 600ryo. Kirito ze zdziwieniem spojrzał raz na pieniądze, raz na gościa i tak z dwa razy. Był zaskoczony, ale też zadowolony z jego zachowania. - Arigato, dzięki Panu możliwe, że jednak mi zapłacą. Nieee raczej się nie nadaje. - lekko się uśmiechnął co często mu się nie zdarza. Ale ten mężczyzna zrobił na nim wrażenie swoim postępkiem. Mógł kupić za grosze, a jednak postanowił dać rozsądną cenę za cały ten sprzęt wiedząc, że Kirito jest nowym "mangokasjerem". Kirito jeszcze raz podziękował i wyszedł z domu. Miał do wyboru dom jeden, pięć i siedem. Jako, że pięć to jego ulubiona liczba, wybór nie był trudny. Na ulicy nagle zrobiło się tyle tłumu, że ciężko się chodziło normalnie bez niczego. A co dopiero z całym tym sprzętem. Mimo utrudnień Kirito szybciutko przeszedł "przez" ludzi. Nie patrzał czy w kogoś wchodził tylko szedł. Stanął przed drzwiami, zapukał i czekał na lokatora, aż ten otworzy mu mieszkanie.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Tsuyoshi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Tsuyoshi »

Telezakupy mango w czasach shinobi przed erą telewizji???
Post 14/15
Misja Rangi D
Wszystko potwierdziło, że numer pięć jest ulubionym numerem Kirito. Gdy tylko drzwi się otworzyły, jego oczom ukazała się bardzo śliczna dziewczyna. Młoda, wszystko jest tam gdzie powinno być, dupcia jak orzeszek. Po prostu marzenie. Spojrzała na niego, potem na pudła i od razu wiedziała o co chodzi, musiała być też inteligentna. Powiedziała, że daje mi 2000ryo beż żadnego zastanowienia. Mówiąc żeby przyszedł do niej kiedy indziej to spędzą czas sam na sam. Czemu nie, zobaczy co da się zrobić. Kirito odszedł od drzwi lecz po chwili się zatrzymał. - Nie mogę przyjąć takiej kwoty. Poprzednie sprzedałem za 600ryo. Sumienie mi na to nie pozwala, a do tego była taka piękna i młoda. Pewnie przydadzą się jej te pieniądze.. - pomyślał Kirito po czym odwrócił się na pięcie, wytworzył jedną karteczkę, na której napisał "Nazywam się Kirito Kami :)" i wsunął pod drzwi wraz z 1400ryo. Teraz mógł spokojnie odejść.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Anzou

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Anzou »

Anzou po wyjściu z domu znalazł się na głównej drodze w wiosce. Sam nie wiedział do końca, w którą stronę świata się udać, co zrobić, od czego zacząć. Chłopak cholernie fascynuje się mieczami. Taaak, to coś, co kocha! Jednak... Anzou nie posiada wystarczającej ilości gotówki, by takowy miecz sobie po prostu kupić. Młodzieniec musi na to zarobić! Pytanie tylko, jak? Momentalnie młody Sosei przypomniał sobie słowa swojego ojca... Mówił o wykonywaniu różnego rodzajów misji. To sposób na pieniądze. To sposób na osiągnięcie szczytu i zwiększenie swojego kapitału! Anzou natychmiast rozpoczął się za rozglądaniem jakiejś dodatkowej pracy...
0 x
Narubi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Narubi »

0 x
Anzou

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Anzou »

Anzou miał dylemat. Mógł wejść do burdelu i zapytać czy nie potrzebują kogoś, kto pomoże im posprzątać, czy chociażby donieść alkohol dla klienta. Nie była to z pewnością praca marzeń. O nie, młody Sosei czuł się urażony, nigdy nie dopuszczał do siebie myśli, że przyjdzie mu pracować w takim miejscu. To nie była godna praca... Z drugiej strony, żadna praca nie hańbi, a że chłopak jest młody, toteż nie może wybrzydzać. Młodzieniec niechętnym krokiem podszedł do drzwi. Spojrzał na nie. Duże, solidne drzwi. Ciekawe co kryją, ciekawe, co znajduje się po drugiej stronie. Anzou w sumie lubił kobiety, może nie będzie tak źle jak się wydaje. Młody Sosei energicznie zapukał do drzwi. Czekał, aż ktoś je otworzy. Gdy tak się stanie, Anzou zapyta:
-Dzień dobry... Nie szukacie nikogo do pracy? Nie mogę nigdzie jej znaleźć, może tutaj mi się uda? Mogę sprzątać, nosić, cokolwiek...
Głos młodego Sosei był pewny. Chłopak chciał wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Zniecierpliwiony czekał na odpowiedź. Chciał mieć to już za sobą.
0 x
Narubi

Re: Główna droga w wiosce

Post autor: Narubi »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość