Nuibari

Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nuibari

Post autor: Sans »

Fajny myk z tą percepcją, bardzo mi się podoba.

Nie do końca rozumiem co to ma wspólnego z Seido. Imo tak jak w wersji sprzed roku - Chanbara/Chen.

Również nie do końca rozumiem tej rozmiarówki - mam wrażenie, że jest zupełnie losowa i nie ma za wiele wspólnego z innymi mieczami. Skąd taka objętość? xD Przy całości 110 cm długości to by wychodziło, że Nuibari ma 55 objętości, a nie 80.

Czy ta nić jest nieskończona? Zastanawiam się jeszcze też nad kosztami (czy nadal mimo wszystko nie są za duże), ale chyba na ten moment jest ok.

Reszta uwag jest bardziej kosmetyczna:
  1. Prosiłabym, żeby tabelka wyglądała jak u pozostałych artefaktów. Więc po kolei Nazwa, typ, styl (jaka znowu sztuka ninpo <ohgod> ), rozmiary, właściciel, opis, właściwości, opcjonalne dodatkowe, wymagania i na końcu zdobycie. Proszę nie robić tutaj jakichś swoich interpretacji, bo potem i tak muszę całe tabelki poprawiać, i po co.
    1. Ito: poprawiam przecinki "Ito - Jak każda igła, ta również jest sparowana z żyłką. Miecz jest jednak wyjątkowy, bowiem wymaga od shinobiego przelania na ostrze jego własnej chakry do wytworzenia jednej nitki. Nić jest ledwo widoczna w świetle i odpowiednio naciągnięta może posłużyć za niezwykle brutalną pułapkę zdolną nawet do odcinania kończyn lub zszywania odpowiednio trafionych przeciwników razem." <- to już poprawiona wersja
    2. "W przypadku napiętej nici zetknięcie każdej z ciałem przeciwnika jest równe atakowi o sile 60," każdej nici? to ile tych nici jest? myślałam, że sztuk 1.
  2. Opis: znowu poprawiam przecinki i jakieś tam inne dziwne konstrukcje "Miecz wykonany do nietypowego stylu walki przypomina raczej gigantyczne narzędzie szwacza, niżeli coś, co miałoby się znaleźć na polu bitwy. Jedyną ostrą częścią miecza jest sam jego czubek, z tego względu nie nadaje się do cięć, a jedynie do pchnięć. Rękojeść jest owinięta cienką skórą rekina, zaś nieznacznie dalej znajduje się odpowiednio powiększone ucho igielne, przez które powinno się przewlec dużą nić."
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nazwa
Nuibari
Typ
Ostrze długie
Styl
Chanbara lub Chen
Rozmiary
Właściciel
Brak
Opis Miecz, wykonany do nietypowego stylu walki, przypominający raczej gigantyczne narzędzie szwacza niżeli coś, co miałoby się znaleźć na polu bitwy. Miecz nie nadaje się do cięć, bowiem tylko czubek jest ostry. Przed samym uchem igielnym rękojeść jest owinięta cienką skórą rekina. Nieznacznie dalej znajduje się "ucho" przez które powinno się przewlec dużą nić.
Cechy Kiyō - Ostrze z powodu swojego specyficznego kształtu i specjalistycznego przeznaczenia nie może wykorzystać siły dzierżącego tak samo jak inne miecze. Jego wyjątkową cechą jest zrobienie odpowiedniego użytku z percepcji użytkownika i wiedzy jak trafić i gdzie, by zadać jak najbardziej przyprawiające o ból rany. Z tego względu wszelkie rany zadawane tą bronią nie są zależne od siły a od percepcji walczącego. (Próg percepcji użytkownika odpowiada tożsamemu progowi siły w chwili trafienia)

Sentsū - Przeznaczeniem igły jest przeszywanie ciał swoich wrogów. Pozwala na to zgromadzona w mieczu chakra. Owa chakra w chwili trafienia uwalnia się na tyle, by umożliwić przebicie się przez każde ciało i wszelkie wytwory skórzane i podobne (nie wliczają się w to pancerze specjalne i pochodne stalowych), bez żadnej trudności, zupełnie jakby przebijał się przez niczym niechronione ciało.

Ito - Jak każda igła, ta również jest sparowana z żyłką. Miecz jest jednak wyjątkowy, bowiem wymaga od shinobiego przelania na ostrze jego własnej chakry do wytworzenia jednej nitki. Nić jest ledwo widoczna w świetle i odpowiednio naciągnięta może posłużyć za niezwykle brutalną pułapkę zdolną nawet do odcinania kończyn lub zszywania odpowiednio trafionych przeciwników razem.

W przypadku kiedy nić zetknie się z ciałem przeciwnika jest to liczone niczym cięcie równe atakowi o sile 60, każde kolejne oplecenie nicią dodaje 60 do maksymalnej siły ataku, kończąc się na sile 240 w przypadku czterech warstw napierających na przeciwnika/kończynę. Nić można zwinąć, lub odesłać impulsem chakry, naciągnąć do wykonania ataku należy ręcznie, można też wykorzystać broń do ataków na odległość.

Koszt Ito: E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% do 20 metrów [1/2 na turę] Pełny koszt za wytworzenie nici. Koszt podtrzymania zwiększa się co każde dwadzieścia metrów używanej nici.
Wymagania
Zdobycie
Wyprawa rangi A

Zmiany:
- Zmiany kosmetyczne wspomniane przez Yukirin
- Zwiększyłem też ilość nici jaka jest wytwarzana przy koszcie użycia
- Usunięcie Seido ze styli


Jeżeli chodzi o kwestię "skończoności" nici to myślę że można dać jakiś limit (powiedzmy 100 metrów), ale ogólnie ogranicznikiem samym w sobie jest już koszt chakry za wytworzenie a później utrzymanie nici, więc myślę że nie ma co dodawać tam więcej.
Jeżeli chodzi o Seido w stylach, to nie wiem, wydaje mi się że mogłoby być z racji że broń jest również w pełni przystosowana do rzucania.
Też nie wiem czy wyprawa A to nie jest overkill jeżeli chodzi o ten przedmiot i czy nie lepiej byłoby zmniejszyć to do B żeby była jakaś większa szansa dla graczy żeby to zdobyć, a wyprawa B to już sama w sobie nie jest takim spacerkiem po parku.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Moderator Techniczny
Moderator
Posty: 801
Rejestracja: 7 maja 2020, o 00:34
Wiek postaci: 100
Ranga: Spellcaster/Effect
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin, Jinpachi
Aktualna postać: Mujin, Jinpachi

Re: Nuibari

Post autor: Moderator Techniczny »

Miecz jest za dobry na wyprawę B
0 x
Awatar użytkownika
Ao
Postać porzucona
Posty: 297
Rejestracja: 22 kwie 2021, o 23:19
Wiek postaci: 16
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, dobrze zbudowany, przystojny brunet o niebieskich oczach, ubrany w ciemnogranatowe kimono.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy pasie.
GG/Discord: Aka#1339
Multikonta: Akio Maji, Doge

Re: Nuibari

Post autor: Ao »

Dlaczego uważasz, że ranga B jest za duża?
1. Co komu da te przebijanie skórzanych pancerzy? Na tym poziomie wszyscy biegają w płytówkach/żywiołowych.
2. Wrzucenie combo z kilkoma przeszyciami igłami jest BARDZO problematyczne.

Ten miecz poza tym, że korzysta z percepcji, zamiast z siły, nie ma nic takiego specjalnego. Jak dla mnie to jest wyprawa rangi B...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

Podbijam temat, niech reszta zespołu się wypowie proszę <catstab>
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Nuibari

Post autor: Shinsu »

Moim zdaniem przy dzierżeniu ręcznie powinien korzystać z siły oraz do poprawnego użycia przy rzucie również powinien być próg siły, przy czym 40 wydaje się odpowiednim. Opis z Progów Atrybutów.
Więc ok, przy rzucie niech się przebija za pomocą chakry, ale niech ten rzut przynajmniej będzie wystarczający, żeby broń doleciała.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

No nie wiem, w takiej wersji jak proponujesz to ten artefakt będzie jeszcze mniej użyteczny niż jest na ten moment, jedyne co to można rzeczywiście dorzucić jeszcze dodatkowo wymaganie tej siły do poprawnego użycia.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nuibari

Post autor: Sans »

…Ale siłą tego artefaktu jest to, że korzysta z percepcji zamiast siły XD

Z poprawnego użycia jeszcze powinno zniknąć Seido tak btw. Może niektórzy mogą nie rozumieć skąd taka decyzja, bo w sumie to nie było wyjaśnione. Owszem, Seido to rzut bronią miotaną – ale raczej Nuibari jako broń miotana bym nie klasyfikowała. Jest to bardzo specjalny miecz. Jasne, w Seido można rzucać też wielkimi brońmi, pokroju wielkich shurikenów, jednak… no właśnie. To są bronie, które wirują w trakcie rzutu. Wielki kunai jest już odpowiednikiem miecza i zaliczany jest do Chanbary. Tak, w Seido jest technika do sterowania bronią po żyłce, natomiast jest w niej nawet wyszczególnione, że nie może być to kunai. No i… Takeda też ma technikę ze strzałą na żyłce, a każdy z nas wie, że Nuibari przy Takedzie to nie leży nawet. Z kolei Chen w technikach zazwyczaj ma łańcuchy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by używać żyłek (żyłki są nawet wyszczególnione w opisie stylu tak btw).

Nie wiem skąd nagle (kolejna) decyzja o podwojenie ilości żyłki za ten sam koszt chakry. To 10m chyba jest optymalniejsze… 15m max moim zdaniem. Ciągle mam wątpliwość, czy jednak żyłka nie powinna mieć jakiejś swojej maksymalnej długości, ale to bym wolała poznać też zdanie innych.

Dla mnie to jest wyprawa A również. To nie jest „tylko” przebijanie skórzanych pancerzy (i wcale nie wszyscy biegają w płytówkach). To jest zupełnie inna mechanika używania broni, percepcja zamiast siły oraz stackująca się siła żyłki, zastawianie pułapki <catknife>

Btw wrzucałam też poprawiony opis przedmiotu, ale widzę, że nie został uwzględniony ;P
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nazwa
Nuibari
Typ
Ostrze długie
Styl
Chanbara lub Chen
Rozmiary
Właściciel
Brak
Opis Miecz wykonany do nietypowego stylu walki przypomina raczej gigantyczne narzędzie szwacza, niżeli coś, co miałoby się znaleźć na polu bitwy. Jedyną ostrą częścią miecza jest sam jego czubek, z tego względu nie nadaje się do cięć, a jedynie do pchnięć. Rękojeść jest owinięta cienką skórą rekina, zaś nieznacznie dalej znajduje się odpowiednio powiększone ucho igielne, przez które powinno się przewlec dużą nić.
Cechy Kiyō - Ostrze z powodu swojego specyficznego kształtu i specjalistycznego przeznaczenia nie może wykorzystać siły dzierżącego tak samo jak inne miecze. Jego wyjątkową cechą jest zrobienie odpowiedniego użytku z percepcji użytkownika i wiedzy jak trafić i gdzie, by zadać jak najbardziej przyprawiające o ból rany. Z tego względu wszelkie rany zadawane tą bronią nie są zależne od siły a od percepcji walczącego. (Próg percepcji użytkownika odpowiada tożsamemu progowi siły w chwili trafienia)

Sentsū - Przeznaczeniem igły jest przeszywanie ciał swoich wrogów. Pozwala na to zgromadzona w mieczu chakra. Owa chakra w chwili trafienia uwalnia się na tyle, by umożliwić przebicie się przez każde ciało i wszelkie wytwory skórzane i podobne (nie wliczają się w to pancerze specjalne i pochodne stalowych), bez żadnej trudności, zupełnie jakby przebijał się przez niczym niechronione ciało.

Ito - Jak każda igła, ta również jest sparowana z żyłką. Miecz jest jednak wyjątkowy, bowiem wymaga od shinobiego przelania na ostrze jego własnej chakry do wytworzenia jednej nitki. Nić jest ledwo widoczna w świetle i odpowiednio naciągnięta może posłużyć za niezwykle brutalną pułapkę zdolną nawet do odcinania kończyn lub zszywania odpowiednio trafionych przeciwników razem.

W przypadku kiedy nić zetknie się z ciałem przeciwnika jest to liczone niczym cięcie równe atakowi o sile 60, każde kolejne oplecenie nicią dodaje 60 do maksymalnej siły ataku, kończąc się na sile 240 w przypadku czterech warstw napierających na przeciwnika/kończynę. Nić można zwinąć, lub odesłać impulsem chakry, naciągnąć do wykonania ataku należy ręcznie, można też wykorzystać broń do ataków na odległość.

Koszt Ito: E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% do 15 metrów [1/2 na turę] Pełny koszt za wytworzenie nici. Koszt podtrzymania zwiększa się co każde dwadzieścia metrów używanej nici.
Wymagania
Zdobycie
Wyprawa rangi B

Zmiany:
- Zmiany kosmetyczne opisu wspomniane przez Yukirin
- Zmniejszyłem ilość nici jaka jest wytwarzana przy koszcie użycia z 20 metrów na 15 metrów
- Usunięcie Seido ze styli

Według mnie dawanie temu artefaktowi rangi A sprawi że nikt się po to nie pofatyguje, bo po prostu nie będzie warto, zwłaszcza że tak jak Aka pisał wcześniej, to co najwięcej może zrobić, czyli poczwórne okrążenie przeciwnika nicią, jest praktycznie niewykonalne w walce, realnie trzeba liczyć że najwięcej jak się może udać to jakieś 2 okrążenia czyli atak nieco silniejszy niż technika rangi C. No chyba że oczywiście walczy się z jakimiś pachołkami na <500PH ale wtedy to nie opłaca się w ogóle marnować chakry na zabawę z nicią.

Dla porównania, inne artefakty z rangi B:

Kubikiribōchō - Silne ostrze, które de facto jest niemal niezniszczalne bo zawsze możesz nim popluskać się we krwi i się naprawi

Nihongou - Włócznia, która jak się dziabnie 10 osób to potem jest w stanie przebić coś co blokuje techniki penetracyjne B

Kirimaru - Mieczyk, który wchłania chakrę z technik i innych ludzi i oddaje ją właścicielowi a później jeszcze może się ulepszyć żeby wchłaniać jeszcze więcej chakry z możliwością wyjścia ponad limit a do tego jeszcze zwiększa siłę i wytrzymałość o maksymalnie +50 do obu

Shiki - Karwasz, który daje możliwość korzystania z najmocniejszych technik Takedy + wzmacnia zasięg, obrażenia i penetracyjność przy strzelaniu z łuku

Yōso no Kagi - Sławne wisiorki żywiołowe które zwiększają SC do poszczególnych żywiołów o 30 i wszystkie pewnie już są wyzbierane bo aż żal nie brać bo są świetne dla każdego kto chociaż trochę idzie w techniki żywiołowe


I dla dalszego porównania, inne artefakty z rangi A:

Hiramekarei - Mieczyk czy może raczej dwa mieczyki, które można sobie wydłużać, skracać, zmieniać kształt i do tego masz jeszcze automatyczne chakra flow podczas użycia

Kiba - Kolejne dwa mieczyki, tym razem dostaje się z nich tanie i potężne chakra flow które sprawia że można przeciąć praktycznie wszystko

Raijin no Ken - Miecz świetlny na miarę uniwersum Naruto, potrafi przecinać techniki chakrowe do rangi A oraz blokować inne żywiołowe techniki, daje automatyczne chakra flow rangi A + jeszcze możliwość smyrania raitonem C

Kabutowari - Młototopór, który pozwala walnąć o 60(!) czyli półtora progu (za darmo!), a także wywołać mini-trzęsienie ziemi, po którym jak można rozumieć, każdy się zachwieje, niezależnie od tego czy to shinobi na 500 PH czy 5000 PH

Akusho - Rękawice, które wzmacniają ataki pięściami, mogą zmienić ataki pięściami w ataki dystansowe albo stworzyć eteryczną rękę, która przyciągnie przeciwnika

To tyle ode mnie, dziękuję za uwagę, jeżeli ktokolwiek mi ją poświęcił <catmariner>
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nuibari

Post autor: Jun'ichi »

Chyba miało być też że zwiększa się co każde 15 metrów.

Ogólnie uważam że ta długość jest śmiesznie mała. Dla stworzenia sobie użytecznej nici np. żeby tworzyć pułapki, oplatać wrogów itd. trzeba wydać w ciul chakry, ale widzę że tutaj nie przegadam, dlatego tylko wyrażę swoje zdanie :p

Co do rangi wyprawy - murem za Tamaki. Ten artefakt, mimo że prezentuje się teraz fajnie, to nie umywa się do tych z rangi A. No i też racja, że wrzucenie go na taką range, wykluczy pewnie z 99% potencjalnych chętnych z wyścigu o ten przedmiot, bo przecież wyprawa A to trudniejsze zadanie niż misja A.

Aktualna wersja wrzucona przez Tamaki (poza tym fragmentem z kosztami) wydaje mi się bardzo fajna. Ode mnie akcept na ten moment.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nazwa
Nuibari
Typ
Ostrze długie
Styl
Chanbara lub Chen
Rozmiary
Właściciel
Brak
Opis Miecz wykonany do nietypowego stylu walki przypomina raczej gigantyczne narzędzie szwacza, niżeli coś, co miałoby się znaleźć na polu bitwy. Jedyną ostrą częścią miecza jest sam jego czubek, z tego względu nie nadaje się do cięć, a jedynie do pchnięć. Rękojeść jest owinięta cienką skórą rekina, zaś nieznacznie dalej znajduje się odpowiednio powiększone ucho igielne, przez które powinno się przewlec dużą nić.
Cechy Kiyō - Ostrze z powodu swojego specyficznego kształtu i specjalistycznego przeznaczenia nie może wykorzystać siły dzierżącego tak samo jak inne miecze. Jego wyjątkową cechą jest zrobienie odpowiedniego użytku z percepcji użytkownika i wiedzy jak trafić i gdzie, by zadać jak najbardziej przyprawiające o ból rany. Z tego względu wszelkie rany zadawane tą bronią nie są zależne od siły a od percepcji walczącego. (Próg percepcji użytkownika odpowiada tożsamemu progowi siły w chwili trafienia)

Sentsū - Przeznaczeniem igły jest przeszywanie ciał swoich wrogów. Pozwala na to zgromadzona w mieczu chakra. Owa chakra w chwili trafienia uwalnia się na tyle, by umożliwić przebicie się przez każde ciało i wszelkie wytwory skórzane i podobne (nie wliczają się w to pancerze specjalne i pochodne stalowych), bez żadnej trudności, zupełnie jakby przebijał się przez niczym niechronione ciało.

Ito - Jak każda igła, ta również jest sparowana z żyłką. Miecz jest jednak wyjątkowy, bowiem wymaga od shinobiego przelania na ostrze jego własnej chakry do wytworzenia jednej nitki. Nić jest ledwo widoczna w świetle i odpowiednio naciągnięta może posłużyć za niezwykle brutalną pułapkę zdolną nawet do odcinania kończyn lub zszywania odpowiednio trafionych przeciwników razem.

W przypadku kiedy nić zetknie się z ciałem przeciwnika jest to liczone niczym cięcie równe atakowi o sile 60, każde kolejne oplecenie nicią dodaje 60 do maksymalnej siły ataku, kończąc się na sile 240 w przypadku czterech warstw napierających na przeciwnika/kończynę. Nić można zwinąć, lub odesłać impulsem chakry, naciągnąć do wykonania ataku należy ręcznie, można też wykorzystać broń do ataków na odległość.

Koszt Ito: E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% do 15 metrów [1/2 na turę] Pełny koszt za wytworzenie nici. Koszt podtrzymania zwiększa się co każde piętnaście metrów używanej nici.
Wymagania
Zdobycie
Wyprawa rangi B
Poprawka tego co zauważył Jun'ichi
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nuibari

Post autor: Sans »

Kubikiribicho – silne ostrze xD no nie, to jest bardzo słaby artefakt. Kirimaru jest do reworku. Akusho… To jest bardzo lipny artefakt.

Nuibari ma bardzo dużo silnych zdolności. To jest zbyt mocne na rangę B. Ode mnie ranga A – i taką przyklepię.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1105
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Nuibari

Post autor: Souei »

Akcept na rangę A
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

No cóż, nie ma co się wykłócać, przynajmniej wejdzie do gry zamiast blokować miejsce w brakujących
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Nuibari

Post autor: Shinsu »

Akceptcior na rangę A
0 x
Zablokowany

Wróć do „Brakujące przedmioty”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość