Nuibari

Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Nuibari

Post autor: Isei »

No, wreszcie doczytałem do końca, wybaczcie za mały chaos, ale jestem po pracy. Lecimy:

1. Przede wszystkim, należy się zastanowić, czy Nuibari rzeczywiście było takie małe, postać, która nim walczyła, miała ponad 2 metry wzrostu, a miecz sięgał mu do pasa(miał 217 cm wzrostu). Igła ta więc miała, co najmniej 120 cm - myślę, że mogło mieć nawet do 140 cm.
https://naruto.fandom.com/wiki/Kushimar ... uriare.png

2. Co do żyłki, to nie było tam żadnego mechanizmu, żyłka była osobnym "bajerem", a sam użytkownik miał ją zwykle w drugiej ręce, lub przy pasie. Oczywiście, rozumiem, że nie wzorujemy się tutaj w stu procentach na mandze i anime, rozumiem, że jest to forum i próbujemy dostosować przedmiot tak by był grywalny i atrakcyjny, jednak taki mechanizm, moim zdaniem wymagałby dosyć skomplikowanej budowy, zwłaszcza, biorąc pod uwagę średnicę igły (2,5 centymetra, to zdecydowanie za mało, by wewnątrz umieścić mechanizm, taki mechanizm byłby też słabym punktem samej igły.)

3. O ile rozumiem założenia co do penetracji broni, to nie do końca jestem przekonany do przebijania WSZELKICH BARIER do rangi A WŁĄCZNIE. O ile niektóre bariery, przebijane byłyby moim zdaniem bez żadnego problemu, o tyle coś pokroju kryształowej bariery poziomu A
Nazwa
Shōton: Suishōheki Hachi no Jin
Ranga
A
Pieczęci
Szczur → Pies → Koń → Baran → Świnia → Smok → Szczur → Baran → Świnia
Zasięg Max.
100 metrów
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Technika dostępna dla bardziej doświadczonych użytkowników kryształu, jednak jej ranga jest w pełni uzasadniona. Tym razem po wykonaniu jutsu pokrywamy spory obszar kryształami, które mogą zostać użyte jako ściana, skutecznie chroniąca przed większością ataków, lub, znacznie częściej jako więzienie. Co prawda zamknięty w nim człowiek ma dużo miejsca i możliwości, by spróbować je sforsować, dlatego znacznie lepiej nadaje się do przetrzymywania dużych summonów. Kryształ jest na tyle wytrzymały i gruby, by przez jakiś czas zatrzymać Bijuu. Największą wadą jutsu jest spora ilość pieczęci, bo zasięg i możliwości więzienia są naprawdę imponujące.
Nazwa
Shōton: Isshi Kōmyō
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg Max.
100 metrów - zasięg wiązki
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Technika pozwala użytkownikowi na dość szybkie otoczenie się kryształowym pryzmatem, który po chwili unosi się w powietrzu razem z wykonawcą zamkniętym w środku. Wygląda to jak świadome wystawienie się na atak, jednak struktura tworu jest tak wytrzymała, że bez problemu wytrzyma ataki technik równej rangi, a przy wyższym reberu nawet większości jutsu S. Słabością pozostają oczywiście wszystkie penetracyjne ataki, lub wzmocnione chakrą natury, bijuu itp. Jednak pryzmat ten służby do ataku, obrona jest tylko dodatkowym plusem. Skupiona w pryzmacie wiązka chakry wykorzystana może zostać do wystrzelenia w przeciwnika, bariery itd.. Wystarczy chwila znajdowania się w takim promieniu, aby zostać spopielonym, lub, w przypadku większych stworzeń, przepalonym w konkretnym punkcie. Do kontrolowania wiązki przydatna jest duża percepcja, która pozwoli nadążyć za co ruchliwszymi celami.
Wydaje mi się krótko mówiąc - mocno abstrakcyjne. Kryształ jest trzecim, najtwardszym materiałem w uniwersum naruto (zaraz za pancerzem Sanbiego czy Lustrem Yata). Mówimy tutaj o wszystkich defensywach rangi A włącznie. Kryształ rzuciłem jaki przykład, który wcześniej był poruszany, zapewne znalazłoby się jeszcze parę barier, które krótko mówiąc, zatrzymałyby te iglę (oczywiście, nie uszkadzając jej ze względu na nadzwyczajną wytrzymałość.)

4. O ile reszta zgodzi się ze mną, że ten mechanizm nie ma prawa bytu w takim przedmiocie, to z opisu do usunięcia ostatnia wzmianka.

5. Reika słusznie zauważyła, tak samo jak Yoake, że nie uwzględniona została szybkość lecącej igły. Osobiście uważam, że należy ustalić wyższy próg siły, do miotania bronią. O ile sama walka w zwarciu przy 30 siły wydaje się być okej, o tyle miotanie nią na 100 metrów to raczej dosyć mocno odrealniona wizja. Proponuje dać wymóg siły na bo ja wiem? 60? Wtedy też będziemy mogli miotać igłą tak, by było efektywnie, szybkość samej igły ustalić na rangę B jak przytoczył Yoake, czyli 140 . Jak sam Jurek zauważył, taka prędkość zdecydowanie utrudnia osobom nie rozwijającym atrybutów fizycznych, co prawda jest to artefakt B, ale 140 szybkości przy 30 siły i 100 metrów zasięgu to trochę za dużo.

6. Co do wymaganej KC to wydaje mi się, że po prostu byłoby tego zbyt dużo. 30 siły do walki wręcz, 60(powiedzmy) siły do walki na dystans, do tego trzebaby mieć 70 percepcji żeby tą igłą sterować. Jeszcze dodawanie do tego kosztów czakry za sterowanie i kolejny wymóg KC na B to już trochę za dużo, zostawiłbym tak jak jest.
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nuibari

Post autor: Sans »

Właściwie Reika i Isei mają sporo racji. Faktycznie myślę, że trzeba nieco zwiększyć wymiary Igły. Mechanizm hmm... Po zastanowieniu myślę, że nawet z korzyścią będzie wyciągnąć tę nić na zewnątrz i po prostu trzymać w rękach. Myślę, że można to zrobić w ten sposób jak proponował Isei: 140 szybkości, 30 siły do walki wręcz, 60 (a może najlepiej 81+) siły do rzutu. Sterowanie za pomocą chakry po lince. Niepotrzebny będzie wymóg minimalnego KC moim zdaniem. Co do penetracji barier... Można to zrobić inaczej - nie po rangach, a po wytrzymałości osłon. Odnosząc się do przykładu z kryształem: kryształ na randze A ma wytrzymałość 220. Faktycznie penetracja tego to już grubo za dużo. Możemy założyć, że Nuibari bez problemu przełamie bariery do 180 wytrzymałości. Chociaż to też bardzo dużo. Ewentualnie, że bez problemu do 140 wytrzymałości, a w mocniejsze (do 180 wytki) będzie musiał uderzyć kilka razy, by całkowicie przełamać defensywę. Taki luźny pomysł w sumie, bo nie do końca nadal wiem jak to dobrze ugryźć, by przedmiot nie był zbyt OP, albo żeby nie był bezużyteczny.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Nuibari

Post autor: Isei »

Coś się tu ruszy, czy co robimy z tym przedmiotem? Minął miesiąc od ostatniego posta Yuki
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nuibari

Post autor: Sans »

Nikt nie wie co z tym zrobić. Archiwum.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nazwa
Nuibari
Typ
Ostrze długie
Rozmiary
Sztuka Ninpo
Chanbara/Seido
Właściciel
Brak
Cechy Specjalne Nuibari jest przystosowany do przeszywania wszystkiego, co stanie mu na drodze, dzięki temu miecz sprawia że każde pchnięcie jest liczone jako atak penetracyjny rangi odpowiedniej do najbliższego progu osiągniętego przez siłę użytkownika. Ta cecha specjalna liczona jest również przy rzucie bronią. W przypadku żyłki właściwość ta sprawia, że linka jest zdecydowanie ostrzejsza, zdolna przeciąć nie tylko ciało, ale także kość czy, przy odpowiedniej sile, skałę. Jest wyjątkowo wytrzymała i nie pęknie pod naciskiem. Nuibari posiada również prosty mechanizm aktywowany nieznaczną ilością chakry. Nie posiada on bojowego zastosowania, a jedynie zwija żyłkę na szpulę. Jest zbyt słaby, by zrobić komukolwiek krzywdę i służy jedynie do "zebrania" wyciągniętej ze szpuli żyłki.
Igłą można walczyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest walka w zwarciu, która wykorzystuje styl changara, należy jednak pamiętać, że broń jest niezdolna do cięć, a jedynie pchnięć. Drugi z nich znacznie lepiej wykorzystuje właściwości miecza i polega na walce w dystansie. Nuibari jest wtedy rzucany, a jego lot kontrolowany za pomocą żyłki. W takim wypadku stylem przewodnim jest Seido.
Wymagania
Wymagania
Wyprawa rangi B
Opis Miecz, który tak naprawdę jest przerośniętą igłą. Nie posiada ostrza, ani płazu, a zwęża się ku niesamowicie ostremu czubkowi. Przed samym uchem igielnym jest część owinięta szarą, cienka skórą rekina, by stworzyć prowizoryczną rękojeść umożliwiającą mocny chwyt. Dalej jest prostokątne ucho. Z górnej jego części wydostaje się metalowa żyłka. Szpula z żyłką znajduje się wewnątrz miecza, pozwalając rozwijać linkę na maksymalnie 100 metrów.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3827
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Nuibari

Post autor: Boyos »

Pozostaje kwestia, przez którą prawdopodobnie dyskusja była jałowa i ostatecznie przedmiot nie wszedł.

Czy ktoś z moderatorów ma pomysł, co zrobić z tym mieczem, by faktycznie był artefaktem, a nie tylko mieczem na żyłce? Chodzi tu o jakiś sposób na sterowanie albo inny bajer, żeby nie był przesadzony (typu dowolne sterowanie mieczem w powietrzu jest OP).
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Nuibari

Post autor: Shins »

Chanbara*
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Akiba
Postać porzucona
Posty: 356
Rejestracja: 19 lis 2020, o 13:11
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białe włosy, około 170cm wzrostu, zawsze towarzyszy mu Fuyu - wilczyca o białym umaszczeniu.
Widoczny ekwipunek: Włócznia w dłoni, 2x kunai w kaburach
GG/Discord: Aka#1339

Re: Nuibari

Post autor: Akiba »

Kontrolę miecza na żyłce dać od Seido A. Samo Seido już i tak ma sterowanie broniami na żyłce i jakoś nie jest to abusowane ani uznawane za OP (przynajmniej nie widziałem, żeby ktoś narzekał na Seido xD)
Nazwa
Sōshuriken no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Zależy od długości posiadanej żyłki
Koszt
Brak
Dodatkowe Wymaga broni miotanej (nie kunaia) i żyłki|Podczas wykonywania techniki: +10 Percepcji.
Opis Technika pozwalająca na wprowadzenie elementu zaskoczenia w pojedynku. Użytkownik przyczepia do broni miotanych żyłki, za pomocą których - precyzyjnymi ruchami palców - jest w stanie kontrolować lot oręża. Dzięki temu można na przykład sprawić, że rzucone shurikeny, których przeciwnik uniknął, zaatakują go ponownie, albo broń poleci za róg, gdzie ukrywa się nasz przeciwnik. Skuteczne, lecz wymaga dobrej orientacji w terenie. Na jedną rękę przypada maksymalnie 5 żyłek z małymi broniami lub 1 żyłkę z dużą.
Ja tu natomiast widzę inny problem:
A co jak ktoś ma 240 siły? jest to wartość jak najbardziej do osiągnięcia przy użyciu odpowiednich technik i wzmacniaczy. Jaka to jest wtedy ranga? Nie ma co tak kombinować chyba i wymyślać nowych mechanik. Moim zdaniem można dać temu po prostu +40 siły uderzeń i tyle.
0 x
Obrazek
Jeżeli nie sprawdziłem twojej rzeczy w kuźni w ciągu 48h, proszę napisz do mnie na discordzie :)
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nuibari

Post autor: Sans »

Wystarczyło napisać do któregokolwiek z modów, to przywrócilibyśmy stary temat z Nuibari zamiast tworzyć nowy. Jak mi się uda, to je połączę. :|


EDIT: Udało mi się. Może warto przejrzeć co było już mówione i na czym stanęło? :)
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Nuibari

Post autor: Tamaki Hyūga »

No nie wiem, jeżeli moderacja uzna że taki zwykł bonus do siły podczas pchnięć no to okej po prostu myślałem że takie rzeczy nie przechodzą, dlatego zasugerowałem takie wyjście
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nuibari

Post autor: Jun'ichi »

Zerknąłem co tam było omawiane i myślę że pomysł z tym, żeby miecz nie wytracał pędu po przechodzeniu przez kolejne cele jest adekwatny do tego jakie nietypowe zdolności miały inne mieczyki + do tego, do czego ten konkretnie ma służyć. Sterowanie to jedno, nic specjalnego biorąc pod uwagę Seido albo Maji, ale taki nieprzerwany pęd brzmi już całkiem ciekawie, zwłaszcza kiedy spojrzymy na to co faktycznie właściciel ostrza wyczyniał na polu bitwy - przeszywał kilkanaście osób i robił z nich kłębki. Nie wydaje mi się żeby można to było zrobić jednym rzutem, stojąc w miejscu, nawet mając zdolność zmiany toru lotu, bo prędkość nadal by się wytracała.
Bonus do penetracji również uważam za bardzo adekwatny dla tego przedmiotu, ale tak jak Akiba napisał powinno wystarczyć proste +40 ALBO przebija wszystko co nie jest stworzone z chakry do wytrzymałości 200 (niezależnie od siły rzutu) oraz przez to co z chakry do wytrzymałości... 140? Mniej? Więcej? Do ustalenia ale pomyślałbym nad takim rozwiązaniem. Wtedy wilk syty i owca cała bo nie przebije się przez bariery kryształowe i inne bardzo wysokiej rangi, bo byłoby to faktycznie ostro naciągane.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Akiba
Postać porzucona
Posty: 356
Rejestracja: 19 lis 2020, o 13:11
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białe włosy, około 170cm wzrostu, zawsze towarzyszy mu Fuyu - wilczyca o białym umaszczeniu.
Widoczny ekwipunek: Włócznia w dłoni, 2x kunai w kaburach
GG/Discord: Aka#1339

Re: Nuibari

Post autor: Akiba »

Rozumiem zamysł i pomysł jest spoko, ale moim zdaniem to jednak kwestia balansu. Przebijanie wszystkiego do 200 wytrzymałości robi pewien problem, a mianowicie: przebijam wszystko do 200 wytrzymałości nie mając tyle siły. Jednak idąc dalej w siłę osiągamy zdolność przebijania czegoś takiego KAŻDYM mieczem i pewnym momencie przestaje się ten artefakt różnić czymkolwiek, od zwykłego miecza. Już pominę, że takie przebijanie wszystkiego podniosłoby rangę artefaktu do A.

Ja bym został przy walce na odległość przy pomocy Seido A i wzmocnieniu ataków (w tym dystansowych) o 40 punktów. Trzeba tylko dodać jaką długość ma taka linka. Ja dałbym... nie wiem. 10 metrów? Nie będzie to jakaś OP wartość, a zrobi z tego o tyle specyficzny miecz, że będzie można nim próbować zachować dystans przed innymi szermierzami.
0 x
Obrazek
Jeżeli nie sprawdziłem twojej rzeczy w kuźni w ciągu 48h, proszę napisz do mnie na discordzie :)
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nuibari

Post autor: Jun'ichi »

Niby tak ale nie przebijesz każdym mieczem czegoś co ma 200 wytrzymałości, bo miecz sam w sobie tego nie wytrzyma o ile nie jest faktycznie jakimś artefaktem lub specjalnym przedmiotem wzmacnianym. Dla Nuibari byłaby to więc zdolność dość wyjątkowa, no ale niech pozostali też wyrażą swoje zdanie.
Co do rangi - osobiście mi to nie robi różnicy, artefakt to jednak artefakt więc ranga może być wysoka.

Wymuszenie Sieod A jest trochę nieuczciwe względem pozostałych mieczy, gdzie żaden nie ma tak wysokich wymagań, można mieć Chanbarę D i sobie machać.
Długość linki nie może być 10m, to jest żadna długość zwłaszcza patrząc na to ile jej było kiedy używało się miecza:
technika 1
technika 2
w czasie bitwy na wielkiej wojnie, był pokazany skrawek lasu, gdzie po wielu drzewach było poprzyszywanych wielu ludzi, nie widzę tego przy 10 metrach, raczej przy 100 m i przy tym bym obstawał, żeby było jej dużo, żeby walka nią (bo przypominam że chciałeś dać Seido A) nie musiała mimo wszystko odbywać się niemal twarzą w twarz z rywalem, bo tak by było przy 10m żyłki.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Nuibari

Post autor: Shins »

Mi się wydaje, że dawanie temu przedmiotowi sztywny poziom przebicia jest bez sensu. To nadal miecz i nie wiem czemu z racji bycia artefaktem miałby uderzać z taką samą mocą niezależnie od siły użytkownika. Jestem za stałym bonusem do siły uderzenia oraz braku wytracania siły przy przebijaniu, dzięki czemu w odróżnieniu do innych broni białych będziemy mogli tym mieczem przebić kilka osłon równocześnie jednym rzutem. Moim zdaniem to całkiem spora zaleta broni, bo jak ktoś np. jest użytkownikiem Dotonu to taka igła przebija jego zaporę + domu jednym zamachem, co daje znaczącą przewagę.

No i linka 10m to żart, natomiast nie wiem, czy 100m to już nie przesada. Osobiście widziałbym jakieś 50m.
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Nuibari

Post autor: Jun »

A ja bym zaproponował coś innego. Niech ten miecz wyjątkowo skaluje się z percepcją zamiast z siłą. Tłumaczę to tym, że "wiesz dokładnie gdzie uderzyć tym cienkim szpikulcem to i się lepiej wbija"

To są w końcu specjalne właściwości i myślę, że można robić wyjątki od tego jak coś funkcjonuje normalnie, zwłaszcza przy tak nietypowym mieczu który do cięć się zupełnie nie nadaje.
0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Zablokowany

Wróć do „Brakujące przedmioty”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości