Suiton: Ame Agare

Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Suiton: Ame Agare

Post autor: Kyohei »

Nazwa
Suiton: Ame Agare
Ranga
C
Pieczęci
Brak
Zasięg Max.
40 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Wymaga nieznacznych ilości wody
Opis Technika ta tworzy z zasobów wody mnogą ilość kul wodnych o nieznacznych zdolnościach penetracyjnych. Kule są niewielkie, ich średnica wynosi maksymalnie tyle, ile piłka do piłki nożnej. Po utworzeniu kul wokół siebie, użytkownik techniki jest w stanie pchnąć nimi w dowolną stronę. Przez sporą ilość kul (30-50, zależny od KC), technika idealnie nadaje się do gaszenia ognia, stworzenia zapory, zmoczenia przeciwnika lub bezpośredniego ataku. Jej zdolności penetracyjne są nikłe, natomiast atak trwa chwilę, przez co przeciwnik, który mierzy się z Ame Agare, jest przez dłuższą chwilę skupiony na obronie. Kule wodne mogą zostać zniszczone przez techniki rangi D, nie posiadają znacznej wytrzymałości.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Suiton: Ame Agare

Post autor: Jun »

A więc przenoszę.

Poproś o przywrócenie jak się miejsce zwolni
0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Zablokowany

Wróć do „Brakujące techniki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości