Enton: Honoikazuchi

Mai

Enton: Honoikazuchi

Post autor: Mai »

Źrodła:
Naruto wiki
Animee
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Dziedzina
Klanowe [Uchiha]
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
Długość kolców do 8 metrów
Koszt
C: 30% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie, a następnie szybko kształtuje je w kolce, które przebijają i podpalają wszystko w swoim zasięgu.
Nie wiem jakby to mialo wygladac z wlasciwosciami penetracyjnymi tych kolców, ale wyglada na to ze jakies są ;v ewentualnie mozna dopisac ze penetrująco działa tylko na klony :v
0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Shins »

Technika wygląda w miarę sensownie. Z tym, że koszty powinny chyba wyglądać w ten sposób:
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5%
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Mai

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Mai »

tak o, a co z kwestią penetracji? :v
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Dziedzina
Klanowe [Uchiha]
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
Długość kolców do 8 metrów
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie, a następnie szybko kształtuje je w kolce, które przebijają i podpalają wszystko w swoim zasięgu.
0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Seinaru »

Dałbym kolce max do 5 metrów, dał przebijanie ludzkiego ciała bez problemu, rozbudował opis (żeby miał tak chociaż te 6 czy 7 linijek) i na razie to tyle.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Isei »

Te kolce to nawet na 5 metrach to przesada. Dałbym 3 metrów średnicy dla płomieni + 3 metry długości kolców. W anime nie wiem czy miały więcej niż 3 metry, patrząc na klip.

Nie wiem czy napisałem to zrozumiale :v
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Dziedzina
Klanowe [Uchiha]
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
3 metry średnicy, kolce mają do 3 metrów
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Następnie szybko kształtuje je w krótkie kolce, które są w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, zadając spore obrażenia. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach najnormalniej w świecie rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku podstawowej techniki nie wygasają do momentu całkowitego spalenia zapalonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Mai

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Mai »

O, i nawet rozpisywać już nie musze, dzięki Isei kappa

No ja te kolce wpisywałem sugerując się Wielkością Max. dla Kagutsuchi Reberu Ei, gdzie szerokość, wysokość i długość płomieni mają po 8 metrów max, więc 4 metry średnicy i 4 metry długości kolców myślę że też by sie ładnie pokrywało z tym.

No ale wy tu rządzicie >:V
0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Seinaru »

Ładnie to wygląda chociaż zasięg jest dla mnie trochę niezrozumiały. Dałbym po prostu "3 metry" i tyle. To znaczy że kolce siegają do 3 metrów od użytkownika i jest to wtedy chyba oczywiste.
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Dziedzina
Klanowe [Uchiha]
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
3 metry
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Następnie szybko kształtuje je w krótkie kolce, które są w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, zadając spore obrażenia. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach najnormalniej w świecie rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku podstawowej techniki nie wygasają do momentu całkowitego spalenia zapalonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Yamanaka Inoshi »

Nie wiem czy powinniśmy się bawić w takie śmieszne odległości jak jeden metr, dwa, czy trzy. W trakcie samej rozgrywki takie odległości są i tak znacznie bardziej umowne niż faktyczne typu 5, 10, 15 metrów.

Wszyscy wiemy, że robi po prostu amaterasu w koło sie i zapala to co się tam znajdzie. Dajmy tutaj zasięg " bezpośredni " po prostu. Bo w samych walkach czy opisówkach sprowadzi się to i tak do sytuacji:

" gość do mnie biegnie, jak podbiegnie to rzucam to " Ta odległość nie będzie miała znaczenia. Zwłaszcza, że takie odległości to jakieś ułamki sekund i najpewniej o tym kto rzuci technike pierwszy i tak zdecyduje szybkość i percepcja

Co do reszty - niech będzie.

Też nie będę stał okoniem i jak każdy chce 3 metry to mi to ostatecznie nie przeszkadza.
0 x
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Jun »

Pozwoliłem sobie skrócić nieco opis z niepotrzebnych wstawek w obu przypadkach.
Z tego co się orientuję miałoby to dołączyć do technik ze ścieżki czarnych płomieni, zgadza się?
+ Poprawiłem obrazek
+ Dodałem zapisek o utracie wzroku - Nie wiem po co w ogóle precyzować w technikach które oko kalejdoskopu robi co. Jeśli o mnie chodzi dodałbym dopisek, że dowolne oko zamiast lewe albo prawe, no ale...
kappa
Wymagałoby to przeróbek MS'a.

Ver 1 - Zasięg - 3 metry
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Dziedzina
Klanowe [Uchiha]
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
3 metry
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Szybko kształtuje je w krótkie kolce, są one w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, raniąc dotkliwie. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku każdego Entonu nie wygasają do momentu całkowitego spalenia palonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.
Uwaga
Uszkodzenie wzroku: 2% za kolec (prawe oko)
Ver 2 - Zasięg - Bezpośredni
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Dziedzina
Klanowe [Uchiha]
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Szybko kształtuje je w krótkie kolce, są one w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, raniąc dotkliwie. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku każdego Entonu nie wygasają do momentu całkowitego spalenia palonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.
Uwaga
Uszkodzenie wzroku: 2% za kolec (prawe oko)
Panowie i panie z wt, odpisik proszę co z tym dalej robimy.
0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Na moje wersja z zasięgiem 3 metrów jest git
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Harisham »

Również zostałbym przy 3 metrach, bo przy zasięgu bezpośrednim jeszcze ktoś się w centymetry zacznie bawić.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Enton: Honoikazuchi

Post autor: Sans »

Odległości są umowne jeśli MG na misji sprawi, że są umowne. Są też tacy, którzy robią mapki bardzo dokładne, a nam w technikach chodzi przecież o precyzję (no chyba, że się nie da). Zasięg jednak można spokojnie podać dokładnie i tak jak zaproponowano jest ok. Można ewentualnie dopisać, że to po prostu jest długość kolców.

Btw – w brakujących mamy nieco inną tabelkę niż w WT, nie mamy tutaj dziedziny
Nazwa
Enton: Honoikazuchi
Ranga
A
Pieczęci
Brak
Zasięg
3 metry (długość kolców)
Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)
Dodatkowe
Aktywny Mangekyō Sharingan, wymaga znajomości Amaterasu
Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Szybko kształtuje je w krótkie kolce, które są one w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, raniąc dotkliwie. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku każdego Entonu, nie wygasają do momentu całkowitego spalenia palonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.
Uwaga
Uszkodzenie wzroku: 2% za kolec (prawe oko)
To ostateczna wersja i to wprowadzam, bo widzę, że akcepty wszystkie są.
0 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Brakujące techniki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości