Isshi Tōjin

Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Yami »

Nie potrzebne jest UN aby zrobić broken set up z klonem.
0 x
Awatar użytkownika
Support nr 5
Support
Posty: 294
Rejestracja: 14 sty 2021, o 16:46
GG/Discord: Mashi#6385

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Support nr 5 »

0 x
Awatar użytkownika
Moderator Techniczny
Moderator
Posty: 801
Rejestracja: 7 maja 2020, o 00:34
Wiek postaci: 100
Ranga: Spellcaster/Effect
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin, Jinpachi
Aktualna postać: Mujin, Jinpachi

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Moderator Techniczny »

Jeśli już dawać limity to co najwyżej na X tur, bez podtrzymania. To jest w końcu Fuin [nie podoba mi się ta technika, ale z innych względów niż innym]
Pamiętajmy, że posiadacz tego UN nie wykona żadnej techniki a co najwyżej trzaśnie kogoś mieczem/młotkiem.
0 x
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3827
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Boyos »

Zanim to wrzucimy wypada ustalić kilka kwestii czasowych:

1. Czy technika rusza się razem z użytkownikiem? (Wg. mnie Nie)
1.a. Czy jeśli się nie rusza, to co po wyjściu z kręgów (Wg. mnie znikają)
2. Co z postaciami, które wejdą w pole działania po aktywacji (No właśnie mam wrażenie, że nie)

Jest to technika na obszar, która tak na prawdę unieruchamia konkretne osoby w obszarze?

W związku z tym widziałbym tu potężnego nerfa dla techniki, mianowicie takiego, że działa na jedną osobę w zasięgu 5 metrów, a wokół niej powstają znaki (no właśnie też znaki tutaj sygnalizują, jakby osoba w centrum miała być unieruchomiona). Nie będzie tu więc aż takiej przewagi nad Nara, którzy mogą złapać kilka osób dzieląc cień. Jigo Jubaki ma trochę inne różnice, o które się martwię, ale to kwestia słabości tamtej techniki, a nie siły tej. Bo jeśli przyjrzymy się - jest to podobna rzecz co złapanie kogoś w rangą B innej dziedziny, czy to unieruchomienie włosami, drewnem, czy dotonem, ciągle w pewien sposób upośledzone, ale siła 140 do wyjścia i przełamania się zgadza.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1048
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Souei »

Tak w ogóle to nie wiem czy ktoś z was czytał opis tej techniki na wikia, ale ta technika sama w sobie nie unieruchamiała, tylko tworzyła strefę, której nie można opuścić. Za unieruchomienie odpowiadał tutaj cień Nara. https://naruto.fandom.com/wiki/String_Light_Formation więc imo cała technika jest do przerobienia żeby móc ją wprowadzić.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Kutaro »

Nazwa
Isshi Tōjin
Ranga
C
Pieczęci
pół-Szczur
Zasięg
5 metrów
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Dodatkowe Każda dodatkowa osoba zwiększa próg siły potrzebny do opuszczenia bariery o 40
Opis Po złożeniu pieczęci wokół celu tworzone jest kilka kręgów z czarnych znaków. W ten sposób utworzona jest bariera która uniemożliwia przeciwnikowi opuszczenie środkowego okręgu o średnicy około 2m. Z pułapki można się jednak wydostać za pomocą prymitywnej tężyzny fizycznej. Nie jest to jednak zbyt łatwe - potrzebna jest do tego Siła o wartości co najmniej 100. Technikę można wykonać w kilka osób zwiększając jej opór.
Alternatywna wizja techniki za komentarzem Soueia. Osobiście nie jestem przekonany czy to w ogóle powinno być Fuinjutsu. Większość barier znajduje się raczej w Ninjutsu. Do rozważenia zwiększenie zasięgu. Wciąż technika jest wątpliwej wartości bojowej, gdyż złapany przeciwnik może po prostu w nas rzucić kunaiem. Postanowiłem jednak coś z nią zrobić gdyż pierwotny autor wziął urlop na czas nieokreślony.
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Shabondama Haruki »

100 Siły to troche dużo jak na technikę rangi C. Zmniejszyć do 80 + 40 za każdą osobę i powinno być okej imo.
0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Kazuma »

Nie zgadza się koszt bo ranga C, a jest z B.
Siłę bym dał jak Haruki mówi 80 + 40
Pół pieczęci to za mało. Moim zdaniem technika na dwie pieczęci.
Dałbym do Fuuinow. Przynajmniej będą miały coś fajnego.
Obrazek do wymiany (może zrobię)
0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Kutaro »

Nazwa
Isshi Tōjin
Ranga
C
Pieczęci
Ptak → Wąż → pół-Szczur (utrzymanie)
Zasięg
5 metrów
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (1/2 na turę)
Dodatkowe Każda dodatkowa osoba zwiększa próg siły potrzebny do opuszczenia bariery o 40
Opis Po złożeniu pieczęci wokół celu tworzone jest kilka kręgów z czarnych znaków. W ten sposób utworzona jest bariera która uniemożliwia przeciwnikowi opuszczenie środkowego okręgu o średnicy około 2m. Z pułapki można się jednak wydostać za pomocą prymitywnej tężyzny fizycznej. Nie jest to jednak zbyt łatwe - potrzebna jest do tego Siła o wartości co najmniej 80. Technikę można wykonać w kilka osób zwiększając trudność opuszczenia bariery.
Dodałem że koszt jest na turę, oraz obniżyłem siłę bazową do 80.
Jak na moje pasuje to bardziej do Ninjutsu jak Fuinjutsu, gdyż tam jest większość różnych barier.
Ewentualnie cała technika do wywalenia, bo jej faktyczna użyteczność może być ograniczona. Decydujcie.
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Obi Wan Nerobi
Posty: 506
Rejestracja: 1 lip 2019, o 18:38
Aktualna postać: Kisuke

Re: Isshi Tōjin

Post autor: Obi Wan Nerobi »

Technika zostanie wprowadzona i być może poddana modyfikacjom po zakończeniu eventu. Przenoszę do archiwum.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Brakujące techniki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość