[Event] Oniniwa: Grupa poszukiwawcza

Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: [Event] Oniniwa: Grupa poszukiwawcza

Post autor: Akaruidesu Yoake »

Techniki:
  Ukryty tekst
Stan chakry:
  Ukryty tekst
KP:

WIEDZA
  Ukryty tekst

ZDOLNOŚCI
  Ukryty tekst

EKWIPUNEK
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Kabura na broń na obu udach, Torba nad lewą nogą, Wakizashi przy prawym boku, Katana przy lewym boku
  Ukryty tekst
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Kaiko
Postać porzucona
Posty: 185
Rejestracja: 29 gru 2019, o 15:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Białe włosy nieumiejętnie przystrzyżone, oczy o barwie jasnego złota, rekinie zęby. Niewysoki, drobny, ubrany w proste, mało krzykliwe ubrania
Widoczny ekwipunek: Dwa Shuang Gou przytroczone do pasa po jednym na bok, czarna, duża torba na lewym pośladku, podłużne coś zawinięte w materiał i szczelnie związane - noszone na plecach, niczym plecak
GG/Discord: 1032197 / Ray#8794
Multikonta: -

Re: [Event] Oniniwa: Grupa poszukiwawcza

Post autor: Kaiko »

Białowłosy trochę odetchnął, gdy usłyszał, że Hikari żyje. Na ten dzień już wystarczyło mu trupów wśród swoich. Co prawda Terumi był poważnie ranny, ale najwidoczniej jego życiu nic już nie zagrażało. A przynajmniej nic oczywistego, bo Yuriko nie była zbytnio przejęta nim. Znacznie bardziej zaaferowana była nadciągającym klonem, przed którym widocznie dało się ukrywać... ale niedługo. Niewiele to zmieniało w ich sytuacji, która i tak była dosyć nieciekawa. Niedługo później dołączyła kolejna dwójka z pierwszej grupy. Kaiko nie był pewien imienia towarzysza Yuriko, a zupełnie nie miał pojęcia jak się nazywał ten chłopak, którego mężczyzna przytargał. Białowłosy spojrzał na nich nieco zaskoczony, gdy oznajmili, że pokonali jednego klona. To dodało mu trochę nadziei, a im respektu w jego złotych oczach. Może blondynek wyglądał nieszczególnie, ale jednak musiał być naprawdę silny skoro jedynie we dwójkę podołali zniszczeniu repliki Antykreatora. Yoake, Yuriko wspomniała imię młodego bohatera. Kanamura postarał się zapamiętać, bo coś czuł, że jeszcze o nim kiedyś usłyszy. Tak czy inaczej, nastał moment na zbiórkę.
Białowłosy nigdzie nie musiał iść, więc mógł w spokoju przyglądać się zebranym, którzy wchodzili różnymi drzwiami. Właściwie szukał jakiejś znajomej twarzy, ale przy jego puli znajomych było to znacznie utrudnione. Gdyby nie ten chaos, może doceniłby urodę jednej lub drugiej ninja, jednak na tę chwilę skupił się na zapamiętaniu ich. W końcu byli grupą i należałoby wiedzieć kto jest swój. Bo, prawdę mówiąc, Kaiko wciąż nie miał pojęcia jak wygląda ten cały Han. Skoro został wskrzeszony to mógł... mógł wyglądać młodziej? Inaczej? Kłębiące się myśli zostały rozwiane przez proste polecenie, które białowłosy od razu uznał za swoje zadanie. Zabarykadować, czyli zastawić najcięższymi przedmiotami. Nic prostszego, chociaż... jakoś nie rozumiał tej decyzji. Jeszcze niedawno Yuriko wspominała, że Han zmiażdżył głowę Kaguyi jednym kopnięciem. Głowę kogoś, kogo kości potrafiły zatrzymać potężne ataki Jugo. Zatem jaką przeszkodę miały stanowić meble? Jednak Kanamura już wcześniej podjął decyzję - będzie posłusznym pionkiem, aby nie utrudniać kobiecie i tak karkołomnego zadania. Zwyczajnie posłuchał się, nie wtrącając swoich mądrości. Inni mogli sobie gadać, wymieniać się pomysłami, a on schował Shuang Gou i zaczął wypatrywać najcięższych mebli. Najlepiej szafy, które mógłby przenieść lub chociaż przesunąć, by zablokować wrota. Później jakieś komody, stoliki, szafki, wszystko na kupę, bo czemu nie. Jakoś miał przeczucie, że Han wejdzie kopnięciem, które zmiecie te wszystkie graty w pył. Ale to było tylko przeczucie. Myślenie zostawił innym, teraz czuł się jakoś mniej komfortowo w dzieleniu się własnymi planami i opiniami. Zresztą miał ku temu logiczny powód - posiadał zerowe doświadczenie zarówno w kontaktach, jak i tak niebezpiecznych sytuacjach.
Jak już wszystko zabarykadował, to czekał na kolejne polecenia Yuriko. Jak dla niego, to ona wydawała tutaj rozkazy, a pomysły innych, nawet jeżeli brzmiały najcudowniej na świecie, to pozostawały tylko pomysłami. Dopóki plany dowódczyni nie brzmiały jak przepis na samobójstwo, dopóty Kaiko był gotowy za nimi podążać.
W międzyczasie barykadowania słuchał co reszta grupy ma do powiedzenia, chociaż oczywiście nie wszystko usłyszał. I nie wszystko zrozumiał tak, jak powinien. Robił różne miny, bo różne fragmenty historii wywoływały w nim różne emocje. Zaskoczył go fakt, że katastrofa tej przeklętej wioski nie miała swego początku u Hana. Nieznane źródło, które przemieniło, a więc się nie mylił, zwykłych mieszkańców w te bestie. Niby żadnego Jugo nie zabił, jedynie ranił, ale jakoś... nie czuł się dobrze z myślą, że wyrżnęli tutaj cywilów. Szczególnie, że Yuriko w jakiś sposób właściwie odwróciła przemianę. Może i dla innych była nadzieja? Z pewnością nie dla tych, których już zamordowali.
Opowieść czarnowłosej brzmiała trochę tak, jakby Han był ofiarą. Mieszkał tutaj, miał tutaj znajomych i rodzinę, a na wioskę została sprowadzona katastrofa, której on się oparł. Później musiał nawet zabić własnego brata, a więc... czy na pewno Antykreator był zły? Skarcił się za tą myśl, bo przecież zabił Yoshimitsu. Ale... co czyniło ich dobrymi? Oni zabili między sobą już dwójkę. Zatem... czy nie mogło być tak, że obie strony miały rację, ale dążyły do innych celów? W końcu marzenia Hana mogły być marzeniami szaleńca, który przez to wszystko stracił rozum. Albo był zatracony w żalu. Kanamura westchnął ciężko. To nie było na jego głowę.

KP i EQ
  Ukryty tekst
0 x
#FFCC66
Popieram kasację Henge i Kawarimi, a nawet Genjutsu.
Obrazek
"Never to retreat
Mystery and wonder
Messy hearts made of thunder"
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Event] Oniniwa: Grupa poszukiwawcza

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kiedy wszyscy się zebrali aby się naradzić stanęłam obok Masako i przysłuchiwałam się kolejno wypowiadającym się osobom.
- Zgadza się, widzieliśmy to w wizji numer pięć, tuż przed tym jak wszyscy się tutaj zebrali. Klon Hana za to właśnie spotkał jednego z grupy broniącej, więc możliwe że będziemy mieli nieco więcej czasu na przygotowania niż się spodziewaliśmy. Prawdziwy Han jest w dalszym ciągu na cmentarzu a tamta dwójka co z nim rozmawia przekazała mu skrzynkę numer trzy. Do tego jeszcze grupa broniąca ma w swoim posiadaniu dwie skrzynki i nie jestem pewna ale wydaje mi się że także mają jakieś straty w ludziach. - poinformowałam resztę grupy o tym co byłam w stanie zobaczyć moim Byakuganem. Kiedy usłyszałam jak Masako zwraca się bezpośrednio do mnie z prośbą o obserwowanie zastawionej przez nią pułapki, skinęłam jedynie głową aby nie przerywać jej wypowiedzi. Następnie kiedy Yoake również zwrócił się do mnie odnosząc się do moich umiejętności w tworzeniu mgły również skinęłam głową, jednak kiedy skończył on mówić, zdecydowałam się wtrącić nieco od siebie.
- Pamiętaj jednak że już przy zwykłej mgle było ciężko grupie funkcjonować. Mgła którą wytworzę będzie jeszcze gęstsza, widoczność w niej nie będzie większa niż długość ramienia a do tego rozwianie jej nie będzie do końca możliwe ponieważ niemal od razu zacznie ona ponownie gęstnieć. Shinjiro ze względu na zdecydowanie większe doświadczenie w walce będzie w stanie lepiej funkcjonować mając jeden wyłączony zmysł niż ktokolwiek w naszej grupie. - wytknęłam błąd w rozumowaniu blondyna, jednak ton mojego głosu był spokojny, nie chciałam aby zostało to odebrane jako jakkolwiek złośliwe.


Użyte techniki:
  Ukryty tekst

ZDOLNOŚCI
  Ukryty tekst

EKWIPUNEK
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Kabura na prawym udzie
- Kabura na lewym udzie
- Torba przy pasie z tyłu po lewej stronie
- Manierka z symbolem Suitonu przy pasie
- Sztylet przy pasie
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: [Event] Oniniwa: Grupa poszukiwawcza

Post autor: Keion »

Chwilę po tym jak Masako postawiła pułapkę, dwójka shinobi dołączyła do zebrania w holu. Jak się okazało brakowało paru osób, a paru których nie spodziewali się spotkać żywymi jednak się pojawiło. Keion od razu zauważył ogromne ilości krwi na ubiorze Yoake sugerujące że otarł się o śmierć, ale jego ranami już się ktoś zajął i był to ktoś wprawiony w sztuce medycznej. Chwilę później wszyscy się rozgadali mówiąc o planach i o tym co ujrzeli w skrzynkach. Nim Hayakawa zdążył odezwać się chociażby słowem dziewczyna z którą oglądał wspomnienia streściła je bardzo szybko i na tyle precyzyjnie że chłopak nie widział najmniejszego powodu żeby dodawać coś od siebie. Dopiero wypowiedź shinobi ubranego na czarno i skrytego za maską sprawiła że Keion włączył się do rozmowy. -Ja za to w pokoju Shinjiro znalazłem pęk ponumerowanych kluczy. Otwierały nasze skrzynki, więc tą twoją też powinny.-Powiedział do Shinsa widząc jak wyciąga skrzynkę i sam wyciągnął klucze, ale zaraz je schował bo nie był to najlepszy moment na wydobywanie wspomnień, a tak przynajmniej gdyby zginął reszta by wiedział że przy jego ciele będą mogli znaleźć klucze.
Zaraz jak tylko schował klucze o ile nikt nie kazał mu otworzyć skrzynki to dołączył do Kaiko, żeby mu pomóc z barykadowaniem drzwi. Choć trochę gryzło go sumienie że nie może pomóc Hikariemu i udać się wyleczyć jego rany, ale powtarzał sobie że o ile przetrwają wejście Hana to jeszcze będzie miał na to czas.

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst

ZDOLNOŚCI
  Ukryty tekst
0 x