[Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko [ZAKOŃCZONA]

Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Seinaru »

Tamaki nie było lekko. Po otrzymanym uderzeniu mogła się czuć nieco oszołomiona, lecz nie straciła przytomności. Ekko zyskał w tym momencie przewagę i zamierzał ją wykorzystać nie ruszając się z miejsca. Wyjął z torby metalowe gwiazdki i cisnął je w dziewczynę. Ta jednak wszystko widziała, nie musiała nawet odwracać głowy w kierunku oponenta, aby nie stracić go z oczu. Miała w dłoniach gotową odpowiedź na ten atak. Wystarczyło jedynie zebrać chakrę i wypchnąć ją przed siebie w formie skoncentrowanego podmuchu. Atak zmiótł pędzące w jej stronę shurikeny, odpychając je z powrotem w Hana, jednak takie wytrącone z lotu nie stanowiły już zagrożenia w drodze powrotnej, nawet w niego nie trafiły. Jugo poczuł silny podmuch wiatru, co przez chwilę zaburzyło jego dynamikę i przerwało natarcie. A te cenne ułamki sekund pozwoliły kunoichi pozbierać się i wyciągnąć swoje gwiazdki z torby, lecz jeszcze ich nie wyrzuciła. Stali teraz przed sobą w niedużej odległości, oboje mieli w dłoniach bronie miotane, lecz trzy metry od siebie i obrzucanie się żelastwem to taktyka, której nie chciał uskuteczniać chyba żaden z walczących.
Nie było co kontynuować mojego werdyktu, bo tak jak napisałem, bez sensu byłoby się obrzucać z trzech metrów, bo około tyle was dzieli. Mapka z poprzedniego posta wciąż jest aktualna. Nikt nie pisał że gdziekolwiek się przemieszcza, więc stoicie tak jak staliście/leżeliście. Obecnie oboje stoicie, każdy wie w jakim jest stanie mam nadzieję.

Kolejka dowolna.
  Ukryty tekst
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Udało mi się powstrzymać atak Ekko oraz zatrzymać jego ewentualne natarcie, był to też moment w którym uświadomiłam sobie pochodzenie mojego przeciwnika, był on członkiem klanu Jugo o którym słyszałam co-nie-co podczas dorastania w Kyuzo. Modyfikacja ciała była ewidentnym znakiem rozpoznawczym tego Kekkei Genkai. Zbierając szybko do kupy informacje jakimi dysponowałam, przeanalizowałam moją sytuację i spróbowałam wymyślić jakiś prowizoryczny plan. Chcąc wykorzystać dzielącą nas odległość na własną korzyść momentalnie puściłam trzymane shurikeny i na wszelki wypadek odskakując w tył aby dodatkowo zdobyć parę cennych ułamków sekundy sięgnęłam do torby i wyciągnęłam stamtąd notkę świetlną, którą wystawiłam w kierunku Ekko i aktywowałam, zamykając przy tym oczy aby samej siebie nią nie porazić. Kiedy notka przestanie już świecić wyciągam jeszcze notkę wybuchową i rzucam ją pod nogi mojego oponenta po czym odskakuję w tył aby wydostać się z zasięgu eksplozji i detonuję ją również.

[uhide=Seinaru,Tamaki Hyūga]Użyte techniki:
Nazwa
Byakugan: Reberu Shi
Ranga
C
Wyższa ranga kontroli Białych Oczu daje użytkownikowi kilka bonusów. Po pierwsze, zyskuje on dostęp do silniejszych technik klanowych, zaś lepsza władza nad Byakuganem pozwala im poprawić zasięgi wzroku. Dodatkowo, shinobi otrzymuje możliwość gwałtownego wyzwalania chakry ze swoich tenketsu, dzięki czemu mogą wytwarzać specjalne podmuchy odpychające przeciwnika... lub wykorzystać to, by np. przyspieszyć swoje ruchy lub wzmocnić skoki.
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Poziom Chakry: 53%-3%=50%

Statystyki i dziedziny
KEKKEI GENKAI: Byakugan (C)
NATURA CHAKRY: Suiton (D)
STYLE WALKI: Jūken (C)
UMIEJĘTNOŚCI:
Wrodzona -
Nabyta -
PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA: 50
WYTRZYMAŁOŚĆ: 41
SZYBKOŚĆ: 60
PERCEPCJA: 33
PSYCHIKA: 1
KONSEKWENCJA: 1
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 184
KONTROLA CHAKRY: D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU E
KLANOWE C
STYLE WALKI 1 (D)
--- Jūken (C)
IRYōJUTSU: E
FūINJUTSU: E
SUITON: D
Techniki
JUTSU

KLANOWE:
- (D) Rirīsu
- (D) Shōtei
- (D) Mizu Hari
- (D) Hakke Jūroku Shō
- (C) Hakke Sanjūni Shō
- (C) Hakke Kūshō
- (C) Jūkenpō Ichigekishin
- (C) Shōtei Tantō (WT)

NINJUTSU:
- (E) Bunshin no Jutsu
- (E) Henge no Jutsu
- (E) Kai
- (E) Kawarimi no Jutsu
- (E) Kinobori no Waza
- (E) Suimen Hoko no Waza
- (E) Nawanuke no Jutsu

SUITON
- (D) Suiton: Kirigakure no Jutsu
- (D) Suiton: Teppōuo
- (D) Suiton: Mizutetsu no Jutsu

FŪINJUTSU:
- (D) Fūin no Jutsu
Wiedza
KLANY, RODZINY SHINOBI, WIĘZY KRWI:
Wiedza o Dōhito – charakteryzują się otworami gębowymi na dłoniach, korzystają z gliny, która ma właściwości wybuchowe, co też jest ich znakiem rozpoznawczym,spotkać ich można na terenach Tsurai
Wiedza o Haretsu – porywa ich wir walki, ale nie posiadają charakterystycznych cech wyglądu, panują i manipulują wybuchem, lubią walkę bezpośrednią, zamieszkują tereny Tsurai
Wiedza o Jashin – wyjątkowi na swój sposób, mają zdecydowanie dziwny styl walki, ranią siebie, jednocześnie raniąc przeciwnika, sprawiają wrażenie nieśmiertelnych, specjalizują się w walce dużymi ostrzami, niekoniecznie katanami, ich siedzibą jest Ryuzaku no Taki
Wiedza o Jūgo - zamieszkują tereny Daishi, powiadają, że zamieniają się w potwory, modyfikują swoje ciało, kiedy wpadną w szał, co kłóci się nieco z opiniami, że wyjątkowo współgrają z naturą
Wiedza o Kōseki – nie mają cech charakterystycznych z wyglądu, jednak w walce nie jest trudno ich poznać, ponieważ władają i manipulują kryształem, oddani swojemu klanowi, specjalizują się w ninjutsu, zamieszkują tereny Daishi
Wiedza o Yamanaka – członkowie klanu często posiadają długie, blond włosy i oczy pozbawione źrenic, słyną z bycia świetnymi mediatorami i politykami, potrafią wniknąć w myśli przeciwnika, mieszkają w Soso
Wiedza o Uchiha - specjalizują się w walce genjutsu oraz katonie
Wiedza o Ranmaru - kiedy aktywują swoje dojutsu to ich oczy stają się czerwone
Wiedza o Kami - potrafią kontrolować papier
Wiedza o Nara - potrafią kontrolować cienie
Wiedza o Aburame - potrafią kontrolować insekty
Wiedza o Kaguya - potrafią kontrolować swoje kości
Wiedza o Sabaku - potrafią kontrolować piasek
Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Kabura na prawym udzie
- Kabura na lewym udzie
- Torba przy pasie z tyłu po lewej stronie
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- 1 Kunai i 4(-2) Shurikenów w kaburze na lewym udzie
- 1 Kunai i 4(-2) Shurikenów w kaburze na prawym udzie
W torbie:
- 1 Kunai
- 13 Shurikenów
- 3(-1) notki wybuchowe
- 1(-1) notka świetlna
- 2 pigułki ze skrzepniętą krwią
- 1 bojowe pigułki żywnościowe
[/uhide]
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Han Gug
Postać porzucona
Posty: 151
Rejestracja: 13 sty 2020, o 21:08
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Han Gug »

0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Seinaru »

Walka nieco zwolniła. Nieudana próba zakończenia starcia prawdopodobnie zbiła Ekko z pantałyku, a tą chwilę wykorzystała Tamaki na swoje działania. Oczywiście przestali rzucać w siebie broniami, lecz inicjatywę w tej sytuacji przejęła Hyuuga. Upuściła trzymane shurikeny nie tracąc czasu na zamach, celowanie i rzut, a zamiast tego dobyła notkę świetlną, którą wystawiła przed siebie. Niestety, aby ją zdetonować konieczne było wykonanie pieczęci, a więc również upuszczenie trzymanej notki. Tuż przed oślepiającym błyskiem, Han postanowił skierować swe kroki w kierunku najbliższej przeszkody, która mogła dać mu przewagę taktyczną, rzucając przy tym kilka gwiazdek w kierunku Tamaki. Ta jednak nie miała problemu z ich uniknięciem, i nie przeszkodziło jej to w użyciu notki świetlnej. Oboje zawodników ochroniło jednak swoje oczy i ostatecznie oślepienia uniknęli. Kolejnym ruchem Hyugi tuż po użyciu notki świetlnej była poprawka tą wybuchową. Nieco na ślepo po swoim pierwszym ruchu, rzuciła papierek przed siebie, a ten eksplodował w niewielkiej odległości od niej. Szczęście w nieszczęściu, że odleciał wystarczająco daleko, aby nie zranić samej kunoichi. Oczywiście nie trzeba dodawać, że wybuch był również daleki od zranienia jej przeciwnika, który zdążył już skryć się za filarem.
Obrazek Czerwona kropka - ostatnia znana pozycja Tamaki
Niebieska kropka - Ekko
Kolejka -> Tamaki -> Ekko, ponieważ oddał inicjatywę
  Ukryty tekst
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Notki poszły w ruch, jednak nieco się zamotałam w moim planie i nie wszystko wyszło do końca tak jak sobie to wyobrażałam jednak starałam się nie zrazić takimi drobnymi potknięciami. Byłam wciąż jeszcze młoda i nie aż tak doświadczona a przecież najlepiej uczy się na swoich własnych błędach. Przybyłam na turniej nie tylko po to aby się sprawdzić ale też aby się uczyć i po zakończeniu chciałam czuć w głębi duszy że rzeczywiście była to dla mnie lekcja i wyciągnęłam z niej tyle ile tylko się dało.
  Ukryty tekst


[uhide=Seinaru,Tamaki Hyūga]Użyte techniki:
Nazwa
Byakugan: Reberu Shi
Ranga
C
Wyższa ranga kontroli Białych Oczu daje użytkownikowi kilka bonusów. Po pierwsze, zyskuje on dostęp do silniejszych technik klanowych, zaś lepsza władza nad Byakuganem pozwala im poprawić zasięgi wzroku. Dodatkowo, shinobi otrzymuje możliwość gwałtownego wyzwalania chakry ze swoich tenketsu, dzięki czemu mogą wytwarzać specjalne podmuchy odpychające przeciwnika... lub wykorzystać to, by np. przyspieszyć swoje ruchy lub wzmocnić skoki.
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Poziom Chakry: 50%-3%=47%

Statystyki i dziedziny
KEKKEI GENKAI: Byakugan (C)
NATURA CHAKRY: Suiton (D)
STYLE WALKI: Jūken (C)
UMIEJĘTNOŚCI:
Wrodzona -
Nabyta -
PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA: 50
WYTRZYMAŁOŚĆ: 41
SZYBKOŚĆ: 60
PERCEPCJA: 33
PSYCHIKA: 1
KONSEKWENCJA: 1
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 184
KONTROLA CHAKRY: D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU E
KLANOWE C
STYLE WALKI 1 (D)
--- Jūken (C)
IRYōJUTSU: E
FūINJUTSU: E
SUITON: D
Techniki
JUTSU

KLANOWE:
- (D) Rirīsu
- (D) Shōtei
- (D) Mizu Hari
- (D) Hakke Jūroku Shō
- (C) Hakke Sanjūni Shō
- (C) Hakke Kūshō
- (C) Jūkenpō Ichigekishin
- (C) Shōtei Tantō (WT)

NINJUTSU:
- (E) Bunshin no Jutsu
- (E) Henge no Jutsu
- (E) Kai
- (E) Kawarimi no Jutsu
- (E) Kinobori no Waza
- (E) Suimen Hoko no Waza
- (E) Nawanuke no Jutsu

SUITON
- (D) Suiton: Kirigakure no Jutsu
- (D) Suiton: Teppōuo
- (D) Suiton: Mizutetsu no Jutsu

FŪINJUTSU:
- (D) Fūin no Jutsu
Wiedza
KLANY, RODZINY SHINOBI, WIĘZY KRWI:
Wiedza o Dōhito – charakteryzują się otworami gębowymi na dłoniach, korzystają z gliny, która ma właściwości wybuchowe, co też jest ich znakiem rozpoznawczym,spotkać ich można na terenach Tsurai
Wiedza o Haretsu – porywa ich wir walki, ale nie posiadają charakterystycznych cech wyglądu, panują i manipulują wybuchem, lubią walkę bezpośrednią, zamieszkują tereny Tsurai
Wiedza o Jashin – wyjątkowi na swój sposób, mają zdecydowanie dziwny styl walki, ranią siebie, jednocześnie raniąc przeciwnika, sprawiają wrażenie nieśmiertelnych, specjalizują się w walce dużymi ostrzami, niekoniecznie katanami, ich siedzibą jest Ryuzaku no Taki
Wiedza o Jūgo - zamieszkują tereny Daishi, powiadają, że zamieniają się w potwory, modyfikują swoje ciało, kiedy wpadną w szał, co kłóci się nieco z opiniami, że wyjątkowo współgrają z naturą
Wiedza o Kōseki – nie mają cech charakterystycznych z wyglądu, jednak w walce nie jest trudno ich poznać, ponieważ władają i manipulują kryształem, oddani swojemu klanowi, specjalizują się w ninjutsu, zamieszkują tereny Daishi
Wiedza o Yamanaka – członkowie klanu często posiadają długie, blond włosy i oczy pozbawione źrenic, słyną z bycia świetnymi mediatorami i politykami, potrafią wniknąć w myśli przeciwnika, mieszkają w Soso
Wiedza o Uchiha - specjalizują się w walce genjutsu oraz katonie
Wiedza o Ranmaru - kiedy aktywują swoje dojutsu to ich oczy stają się czerwone
Wiedza o Kami - potrafią kontrolować papier
Wiedza o Nara - potrafią kontrolować cienie
Wiedza o Aburame - potrafią kontrolować insekty
Wiedza o Kaguya - potrafią kontrolować swoje kości
Wiedza o Sabaku - potrafią kontrolować piasek
Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Kabura na prawym udzie
- Kabura na lewym udzie
- Torba przy pasie z tyłu po lewej stronie
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- 1 Kunai i 2 Shurikenów w kaburze na lewym udzie
- 1 Kunai i 2 Shurikenów w kaburze na prawym udzie
W torbie:
- 1(-1) Kunai
- 13(-2) Shurikenów
- 2(-1) notki wybuchowe
- 2 pigułki ze skrzepniętą krwią
- 1 bojowe pigułki żywnościowe
[/uhide]
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Han Gug
Postać porzucona
Posty: 151
Rejestracja: 13 sty 2020, o 21:08
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Han Gug »

0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Seinaru »

Z pozycji dominującej i dyktującej warunki, Ekko na własne życzenie stał się zwierzyną tropioną i chowającą się za kamienną kolumną. Nie miał pojęcia co zamierza zrobić Tamaki, opierał się na przeczuciach i doświadczeniu. Być może na tyle wierzył w swój zmysł taktyczny, że nie zależało mu aby odzyskać kontakt wzrokowy ze swoją przeciwniczką. Hyuuga jednak cały czas mogła go obserwować, dostosowywać swoje plany, kontrolować poczynania Hana. Jugo bardziej schronił się przed nią niż ukrył, chyba szukając swojej okazji w kontrataku.
W tym czasie kunoichi ułożyła sobie w głowie bardzo prosty plan. Przygotowała na szybko znany wszystkim zestaw, cały czas nie tracąc Ekko z oczu. Z bierności przeciwnika mogła tylko korzystać, oszołomienie po otrzymanym ciosie już minęło. Pozostał tylko ból głowy, który nie przeszkadzał już jej w kontynuowaniu walki. Tak samo jak pierwsza rana po shurikenie, która krwawiła w swoim wolnym tempie, ale do odczucia skutków tego ubytku było jeszcze daleko. Hyuuga nie miała na co czekać, cisnęła przygotowanym kunaiem tuż obok kolumny, wybierając przy tym dogodniejszą stronę do ataku. Han Gug spodziewał się tego. Przytomnie nawet nie stał tuż przy kolumnie za którą się schował, lecz kilka kroków dalej, gotowy na reakcję w przypadku ataku. Zobaczył jak kunai śmiga obok kolumny i mija go w bezpiecznej odległości. A więc to było ta dywersja, teraz miał nastąpić właściwy atak, którego Jugo również się spodziewał. Atak faktycznie nastąpił. Przelatujący obok niego kunai eksplodował około metra od celu, a Han mógł dobitnie poczuć siłę notki wybuchowej zdetonowanej w takiej odległości. Fala uderzeniowa wyrzuciła go zza kolumny, a wysoka temperatura poparzyła całą prawą stronę jego ciała, zwłaszcza twarz, dłonie i inne odkryte powierzchnie ciała. Jego położenie było teraz bardzo trudne. Poparzone ciało bolało i piekło, w uszach dudniło a w głowie łomotało - teraz on leżał na ziemi i musiał szybko się pozbierać.
Obrazek Czerwona kropka - Tamaki - otrząsnęła się już po otrzymanym uderzeniu, ale główka boli, tak samo jak rana od shurikena otrzymana na początku walki. Nie zagrażają one jednak zdolności do kontynuowania walki.
Niebieska kropka - Han Gug - stan poważny, poparzona prawa strona ciała, ogłuszenie i aktualnie leży na ziemi.
Kolejka - Tamaki -> Ekko (teraz postaram się już ją określać, aby nie przedłużać walki, żebyście nie czekali na siebie nawzajem awkward)
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Ekko zachowując nieco przytomności odsunął się dalej od filaru, jednak mimo tego Jugo nie wydawał się nazbyt zainteresowany tym co ja robię. Przewaga jaką dawał mi Byakugan była w takim momencie kolosalna i mogła przeważyć szalę walki na moją stronę. Nalepiłam notkę wybuchową na rączkę noża i zaraz później poleciał on zgodnie z planem. Notka eksplodowała bardzo blisko Ekko a odrzut wyrzucił go zza filara. Uśmiechnęłam się pod nosem jak zobaczyłam że mój plan przyniósł porządane skutki i szybko wyciągnęłam po 2 shurikeny z kabur i rzuciłam nimi w leżącego przeciwnika a następnie ponownie sięgnęłam do kabur wyciągając po jednym kunaiu z każdej i poleciały one w ślad za metalowymi gwiazdkami w mojego przeciwnika. Wiedziałam że sędzia czuwa nad walką i nie wahałam się z moimi atakami, chciałam skończyć tą walkę już teraz.

[uhide=Seinaru,Tamaki Hyūga]Użyte techniki:
Nazwa
Byakugan: Reberu Shi
Ranga
C
Wyższa ranga kontroli Białych Oczu daje użytkownikowi kilka bonusów. Po pierwsze, zyskuje on dostęp do silniejszych technik klanowych, zaś lepsza władza nad Byakuganem pozwala im poprawić zasięgi wzroku. Dodatkowo, shinobi otrzymuje możliwość gwałtownego wyzwalania chakry ze swoich tenketsu, dzięki czemu mogą wytwarzać specjalne podmuchy odpychające przeciwnika... lub wykorzystać to, by np. przyspieszyć swoje ruchy lub wzmocnić skoki.
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Poziom Chakry: 47%-3%=44%

Statystyki i dziedziny
KEKKEI GENKAI: Byakugan (C)
NATURA CHAKRY: Suiton (D)
STYLE WALKI: Jūken (C)
UMIEJĘTNOŚCI:
Wrodzona -
Nabyta -
PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA: 50
WYTRZYMAŁOŚĆ: 41
SZYBKOŚĆ: 60
PERCEPCJA: 33
PSYCHIKA: 1
KONSEKWENCJA: 1
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 184
KONTROLA CHAKRY: D
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 104%
MNOŻNIKI:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
NINJUTSU E
GENJUTSU E
KLANOWE C
STYLE WALKI 1 (D)
--- Jūken (C)
IRYōJUTSU: E
FūINJUTSU: E
SUITON: D
Techniki
JUTSU

KLANOWE:
- (D) Rirīsu
- (D) Shōtei
- (D) Mizu Hari
- (D) Hakke Jūroku Shō
- (C) Hakke Sanjūni Shō
- (C) Hakke Kūshō
- (C) Jūkenpō Ichigekishin
- (C) Shōtei Tantō (WT)

NINJUTSU:
- (E) Bunshin no Jutsu
- (E) Henge no Jutsu
- (E) Kai
- (E) Kawarimi no Jutsu
- (E) Kinobori no Waza
- (E) Suimen Hoko no Waza
- (E) Nawanuke no Jutsu

SUITON
- (D) Suiton: Kirigakure no Jutsu
- (D) Suiton: Teppōuo
- (D) Suiton: Mizutetsu no Jutsu

FŪINJUTSU:
- (D) Fūin no Jutsu
Wiedza
KLANY, RODZINY SHINOBI, WIĘZY KRWI:
Wiedza o Dōhito – charakteryzują się otworami gębowymi na dłoniach, korzystają z gliny, która ma właściwości wybuchowe, co też jest ich znakiem rozpoznawczym,spotkać ich można na terenach Tsurai
Wiedza o Haretsu – porywa ich wir walki, ale nie posiadają charakterystycznych cech wyglądu, panują i manipulują wybuchem, lubią walkę bezpośrednią, zamieszkują tereny Tsurai
Wiedza o Jashin – wyjątkowi na swój sposób, mają zdecydowanie dziwny styl walki, ranią siebie, jednocześnie raniąc przeciwnika, sprawiają wrażenie nieśmiertelnych, specjalizują się w walce dużymi ostrzami, niekoniecznie katanami, ich siedzibą jest Ryuzaku no Taki
Wiedza o Jūgo - zamieszkują tereny Daishi, powiadają, że zamieniają się w potwory, modyfikują swoje ciało, kiedy wpadną w szał, co kłóci się nieco z opiniami, że wyjątkowo współgrają z naturą
Wiedza o Kōseki – nie mają cech charakterystycznych z wyglądu, jednak w walce nie jest trudno ich poznać, ponieważ władają i manipulują kryształem, oddani swojemu klanowi, specjalizują się w ninjutsu, zamieszkują tereny Daishi
Wiedza o Yamanaka – członkowie klanu często posiadają długie, blond włosy i oczy pozbawione źrenic, słyną z bycia świetnymi mediatorami i politykami, potrafią wniknąć w myśli przeciwnika, mieszkają w Soso
Wiedza o Uchiha - specjalizują się w walce genjutsu oraz katonie
Wiedza o Ranmaru - kiedy aktywują swoje dojutsu to ich oczy stają się czerwone
Wiedza o Kami - potrafią kontrolować papier
Wiedza o Nara - potrafią kontrolować cienie
Wiedza o Aburame - potrafią kontrolować insekty
Wiedza o Kaguya - potrafią kontrolować swoje kości
Wiedza o Sabaku - potrafią kontrolować piasek
Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Kabura na prawym udzie
- Kabura na lewym udzie
- Torba przy pasie z tyłu po lewej stronie
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
- 1(-1) Kunai i 2(-2) Shurikenów w kaburze na lewym udzie
- 1(-1) Kunai i 2(-2) Shurikenów w kaburze na prawym udzie
W torbie:
- 13 Shurikenów
- 1 notka wybuchowe
- 2 pigułki ze skrzepniętą krwią
- 1 bojowe pigułki żywnościowe
[/uhide]
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Han Gug
Postać porzucona
Posty: 151
Rejestracja: 13 sty 2020, o 21:08
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Han Gug »

0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Seinaru »

Wybuch notki oszołomił Ekko. Chłopak potrzebował chwili aby dojść do siebie, lecz tej chwili nie miała zamiaru dać mu jego przeciwniczka. Tamaki szybko uzbroiła się w kolejne bronie miotane, które wypuściła prosto w leżącego Jugo. Hana opuściła jednak wola walki, a może do głosu doszedł zdrowy rozsądek który podpowiadał mu, że tej walki nie może już wygrać. Niezależnie czy widzowie się z nim zgadzali czy nie, shinobi poddał walkę. W tej samej chwili pojawił się przed nim sędzia, który szybkim ruchem miecza zbił lecące w jego stronę pociski. Obrona którą zamierzał postawić przegrany nie była nawet konieczna.
- Koniec walki! Han Gug się poddał! Wygrywa Tamaki Hyuuga! - Ogłosił sędzia wszem i wobec. jednocześnie obracając się w kierunku Hana i pomagając mu wstać. Do obu zawodników zmierzali już medycy, aby zająć się nimi od razu po ogłoszeniu werdyktu. Tamaki mogła być zadowolona ze swoich postępów. Po drugiej wygranej czuła się o wiele lepiej, niż po walce z Yoshimitsu, wciąż jednak potrzebowała odpoczynku i opieki medycznej.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 2] Tamaki Hyūga vs Ekko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nie czekałam aż Ekko zbierze się w sobie i będzie z powrotem zdolny do walki, wyciągnęłam metalowe gwiazdki i rzuciłam nimi w Jugo i nie czekając aż te się wbiją, zaczęłam sięgać po kunaie, które miały również polecieć w kierunku blondyna, jednak ten zdążył w międzyczasie się poddać a sędzia niemalże natychmiast znalazł się obok niego i szybko pozbijał mieczem pociski. Stałam nieco zdyszana, trzymając kunaie gotowe do rzutu i wpatrywałam się w sędziego, który pomagał podnieść się Ekko. Odetchnęłam głęboko i dezaktywowałam Byakugan, chowając w tym samym czasie noże do kabur.
- Dziękuję za walkę! - powiedziałam w kierunku Ekko, robiąc grzecznościowy ukłon po czym promieniejąc ze szczęścia ruszyłam sprężystym krokiem w kierunku przejścia, prowadzącego do szpitala, gdzie liczyłam że ktoś opatrzy moje rany zanim dołączę do Harishama i Yosuke na trybunach. Schodząc z pola walki obróciłam się jeszcze i pomachałam widowni i jeszcze raz się ukłoniłam, zanim zniknęłam w przejściu.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Zablokowany

Wróć do „Arena”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość