[Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya [ZAKOŃCZONA]

Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

[Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya [ZAKOŃCZONA]

Post autor: Seinaru »

Po krótkiej przerwie technicznej poświęconej na uprzątnięcie aren po pierwszych czterech walkach, można było kontynuować turniej i zaprosić do zmagań kolejną parę zawodników. Zanim jednak główni bohaterowie kolejnego spektaklu znaleźli się na płycie areny, na środek wyszedł sędzia, aby ich wezwać i zapowiedzieć.
- Kontynuujemy zmagania! - Zaczął okrzykiem do publiczności, która nie zdążyła chyba jeszcze w pełni wrócić na swoje miejsca po krótkiej przerwie. Miało się to jednak zmienić w ciągu kilku najbliższych minut, bo ludzie wciąż byli głodni wrażeń, zwłaszcza w prowincji, gdzie rzadko goszczone są imprezy na taką skalę.
- W kolejnej walce zmierzą się Yoshimitsu Kaguya z Tamaki Hyuugą! - Mężczyzna krzyknął ponownie, aby usłyszały go dobrze nawet ostatnie rzędy, jednocześnie dając zawodnikom znak, że to już ten moment, kiedy powinni pojawić się na placu boju. Ostatni etap miał wyłonić pary ćwierćfinałowe i było już wiadome, że zwycięzca tego starcia zmierzy się w następnej rundzie z samym Hanem. Hanem Gugiem, rzecz jasna.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Przyśpieszyłam kroku i zeszłam z trybun na arenę na której jako ostatnia została zakończona walka. Czułam jak moje serce łomocze mi w piersi, byłam niemiłosiernie podekscytowana całą otoczką turnieju i oglądaniem walk a teraz jak sama stawałam na arenie to adrenalina mnie wprost rozsadzała. Widząc że mój przeciwnik jeszcze nie zdążył wejść na pole walki wybrałam sobie jedną ze stron areny (Czerwona Kropka) i ruszyłam w tamtą stronę, po drodze skinęłam sędziemu głową na powitanie i zajęłam pozycję, czekając na mojego przeciwnika, Yoshimitsu Kaguyę. Z braku lepszego zajęcia zaczęłam się nieco rozciągać aby być lepiej przygotowaną na nadchodzące starcie. Rozejrzałam się pełna werwy po trybunach, jeszcze dosłownie kilka chwil temu ja byłam jedną z tych co jedynie patrzą się na walki z teraz już to ode mnie zależało czy będę słyszeć głośne wiwaty i podekscytowane krzyki czy też może znużone buczenie. Wzięłam sobie za punkt honoru aby moja walka była spektakularna, niezależnie od jej wyniku.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »

WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

Nie trzeba było długo czekać na kolejnych uczestników. Ci tutaj wykazywali się dużą dozą spokoju i szacunkiem zarówno dla siebie nawzajem, jak i areny, publiczności oraz sędziego. Dzięki temu możliwe było sprawne przeprowadzenie wstępnych formalności, czego sędzia nie omieszkał. Upewnił się najpierw, ze oboje zawodników słyszy go dobrze i wyraźnie, a następnie przemówił.
- Walczycie do utraty przytomności, poddania się przeciwnika lub potencjalnie śmiertelnego ciosu. W przypadku tego ostatniego ja przerywam walkę. Atakowanie publiczności jest niedozwolone i kończy się dyskwalifikacją. Powodzenia. - Sprawdził jeszcze gotowość zarówno Tamaki jak i Yoshimitsu. Nie było sensu przedłużać rozpoczęcia. Zwłaszcza, jeśli ta walka miałaby potrwać tak długo jak niektóre poprzednie, to lepiej żeby wcześniej ją zacząć, aby zawodnicy nie walczyli po ciemku.
- Zaczynajcie! - Arbiter wydał komendę i usunął się na bok, robiąc miejsce głównym aktorom tego spektaklu.

Kolejka: kto pierwszy ten lepszy
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nie musiałam długo czekać na mojego przeciwnika, zjawił się on zamotany w płaszcz z twarzą ukrytą w cieniu kaptura. Nieco zdziwiona, jednak również skłoniłam się przed nim i zaczekałam aż zajmie on swoje miejsce na polu walki. Spojrzałam na sędziego w oczekiwaniu na ostatnie formalności i kiedy tylko dał on sygnał aby zaczynać to zerwałam się z miejsca w kierunku Yoshimitsu. W biegu aktywowałam Byakugana i uważałam na wszelkie ataki Kaguyi. Jeżeli udało mi się wystarczająco skrócić dystans to użyłam techniki Shōtei Tantō aby zainicjować natarcie na przeciwnika, w nadziei że szybki zryw pozwoli mi zyskać przewagę i zdobędę inicjatywę w walce, następnie kontynuuje atakowanie przeciwnika z wykorzystaniem stylu Juken.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »

  Ukryty tekst
WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

Nareszcie znudzony pierwszą walką sędzia doczekał się dynamicznego starcia. Już sam początek wyglądał bardzo obiecująco, bo od razu pod sygnale do startu dziewczyna wystartowała do swojego wroga, chcąc jak najszybciej skrócić dystans. Nic dziwnego, Białoocy byli znani ze swoich niezwykłych umiejętności w tej dziedzinie i wiedział o tym również Yoshimitsu, który zareagował na ten ruch bardzo zachowawczo. Mimo swoich własnych zdolności nie zerwał się ku Tamaki aby zacząć z nią walczyć na krótkim dystansie, lecz wyczekał swoją przeciwniczkę i gdy tylko uznał że dystans jest już odpowiedni, wyrzucił w jej kierunku trzy gwiazdki, a następnie przyspieszył je podmuchem wiatru. Niespodziewany, jednak bardzo inteligentny ruch. Hyuuga mogła i chyba była tym bardzo zaskoczona, lecz nie była w stanie uniknąć silnego wiatru, który nagle zerwał się zza pleców Yoshimitsu. Jakikolwiek manewr był tym trudniejszy, że właśnie rozpoczynała ona swój skok w kierunku przeciwnika. Gdy fala pod ciśnieniem uderzyła ją, nie miała zbyt dużych szans. Lekka i drobna dziewczyna została porwana w tył i przekoziołkowała w powietrzu, kończąc upadek na ziemi po kilkukrotnym przeturlaniu się. Fiflak którego wywinęła jednocześnie jej przeszkodził i pomógł. Nie sposób było bowiem trafić w taki cel shurikenami, dlatego te szczęśliwie nie wbiły się głęboko w jej ciało. Dwa z nich zostawiły jednak płytkie rozcięcia na jej lewym ramieniu i prawym boku, lecz na razie jedyną konsekwencją tych ran był tylko lekki ból - nic przez co trzeba byłoby przerwać walkę. Trzecia gwiazdka przeleciała obok, nie trafiając w cel w ogóle. W tym czasie Yoshimitsu wycofał się na upatrzoną pozycję i cały pojedynek wyglądał, jakby zaraz miał rozpocząć się od nowa.
Obrazek Czerwona kropka - Tamaki, lekko poturbowana i z dwoma rozcięciami wspomnianymi wyżej
Niebieska kropka - Yoshimitsu, healthy
Kolejka dowolna
  Ukryty tekst
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak widać mój wstępny plan walki okazał się być zbyt narwany bądź lekkomyślny. Skarciłam się w myślach za taką żałosną próbę. Nie walczyłam z pierwszym lepszym bandytą tylko z innym shinobi, który był conajmniej tak samo dobrze wytrenowany jak ja, jeśli nawet nie lepiej. Przynajmniej udało mi się zyskać jakąś wiedzę odnośnie mojego przeciwnika, korzysta z uwolnienia wiatru. Podniosłam się z ziemi i zdecydowałam się na zmianę taktyki. Uważając na ewentualne kolejne ataki dystansowe w wykonaniu Yoshimitsu złożyłam pieczęć Tygrysa a następnie wciąż trzymając pieczęć w oczekiwaniu na spowicie areny we mgle obserwowałam Yoshimitsu i unikałam ataków z jego strony.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »

  Ukryty tekst
WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

Tamaki przegrała co prawda pierwszą bitwę, ale nie przegrała wojny. Dziewczyna nie poddawała się i postanowiła szybko się pozbierać, a także dostosowała swoją taktykę do stylu walki przeciwnika. Improvise. Adapt. Overcome. Gdy młoda Hyuuga zbierała się z powrotem, Yoshmitsu postanowił nie czekać aż ta się otrząśnie i zakończyć walkę kunaiem z doczepioną doń notką wybuchową. Oj wtedy na pewno walkę musiałby przerwać sędzia, jeśli tylko nie bałby się że wybuch urwie mu obie ręce. Okazało się jednak, że Kaguya wkroczył do walki zupełnie nieprzygotowany, bo zamiast cisnąć w kunoichi gotowym zestawem, musiał owinąć kunai notką dopiero na polu walki. Z publiczności dobiegły pojedyncze śmiechy i komentarze na temat tego, jakim trzeba być glinianym naczyniem, aby być takim... gapciem.
Wskutek tego chwilowego opóźnienia Tamaki zdążyła się pozbierać, choć dzięki Byakuganowi nawet leżąc miała swojego przeciwnika na oku. Widziała co tamten robi i mogła się przygotować, jednocześnie rozpoczynając wykonywanie swojej techniki. Złożyła pieczęć, która nie przeszkodziła jej w tym, aby jednocześnie uniknąć rzuconego w nią pocisku. Yoshi celując miał już nieco mlecznie przed oczami, lecz wciąż widział sylwetkę Hyuugi, więc wiedział gdzie celować. Nie wiedział jednak czy uniknęła eksplozji w pełni (a uniknęła), więc dla pewności posłał jeszcze powietrzny pocisk w to samo miejsce. Tak jakby źródłem wątpliwości dla niego było to, czy notka dała radę rozerwać jej ciało na strzępy, czy jeszcze jednak trzeba jej w tym pomóc, a nie to czy trzeba skorygować jakoś kierunek ataku.
Tamaki natomiast realizowała w tym czasie swój plan, zgodnie z którym z sukcesem pokryła najbliższe otoczenie gęstym obłoczkiem mgły. Przysłoniło to kompletnie wizję Kaguyi, który jednak nie zamierzał się chować, lecz wyszedł na spotkaniu ku nieznanemu z podniesionym czołem.
  Ukryty tekst
Obrazek Niebieska kropka: Yoshimitsu
Niebieski okrąg: zasięg mgły. Yoshimitsu nie widzi jak daleko sięga za niego lub przed niego.
Kolejka dowolna
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zdziwiona nieprzygotowaniem mojego przeciwnika i owijaniem kunaia notką w trakcie walki zdecydowałam że jest to łut szczęścia dla mnie i kontynuowałam mój plan. Mgła już ładnie okryła arenę i zapewniała mi odpowiednie ukrycie a widoczność przeciwnika zmniejszyła się do odległości wyciągniętego ramienia. Czułam niepohamowaną ekscytację walką, wreszcie jakiś prawdziwy sprawdzian moich umiejętności a do tego przeciwnik reprezentował sobą wysoki poziom wyszkolenia, jednak wciąż wiedziałam że nie zaprezentował całości swoich możliwości, więc musiałam mieć się na baczności i być gotową na jakiekolwiek niespodzianki z jego strony.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

Walka została na chwilę przerwana. Oboje zawodników mogło zobaczyć przed swoimi oczami piórka i poczuć senność, lecz bardzo szybko w tej sprawie zainterweniował sędzia.
- Stop! - Krzyknął w przestrzeń, a następnie nie zmieniając w ogóle warunków panujących na polu walki podbiegł najpierw do Tamaki, a następnie do Yoshimitsu. Dotknął ramienia każdego z zawodników i wstrzymał na chwilę przebieg chakry na ułamek sekundy, tym samym wyzwalając ich z genjutsu. Walka na chwilę została zatrzymana, a arbiter poświęcił ją na konsultację z innymi sędziami. Po chwili wrócił na swoje miejsce, gotowy do podzielenia się nowinami.
- Zostaliśmy objęci obszarem działania genjutsu z równoległej walki. Nic takiego nie będzie miało już miejsca. Gotowość! - Upewnił się, że zarówno Hyuuga jak i Kaguya są gotowi do kontynuowania starcia, a następnie wydał komendę do wznowienia walki.
- Start! - Krzyknął ponownie, dając im znak, że mogą bez przeszkód skupić się już tylko na przeciwniku przed sobą.
Tamaki ruszyła na przeciwnika taktycznym łuczkiem, nie chcąc nadziać się na atak, który mógłby zostać skierowany w oczywistym kierunku. Wyrzuciła w jego kierunku dwa kunaie, które jednak nie dotarły do celu. Yoshimitsu nie zamierzał się chować. Nawet z bardzo ograniczonym zmysłem wzroku nie chciał oddać pola i zepchnąć się do defensywy. Złożył on połowę pieczęci, a z jego ciała ponownie wydobył się podmuch wiatru. Tym razem nieco słabszy niż wcześniejszy, przyspieszający shurikeny wietrzny korytarz, lecz wystarczający do tego, aby zdmuchnąć lecące w niego w tym momencie pociski, jak i rozwiać część otaczającej go mgły. Tamaki tym razem nie miała problemu z zachowaniem równowagi po tym kontrataku, dlatego mogła przejść do kolejnego etapu swojego planu, a mianowicie ataku frontalnego. Kaguya teraz również miał ją w zasięgu wzroku i z takim samym zamiarem ruszył w kierunku przeciwniczki.
Hyuuga zaczęła z wysokiego C. Błyskawiczny doskok do przeciwnika mógł go zaskoczyć, jednak Yoshi zdążył już dobyć miecza i wyratował się blokiem przed atakiem na klatkę piersiową. Zaczęła się wymiana ciosów. Walczący nie odstawali od siebie szybkością nawet o milimetr, wymieniając się ciosami. Hyuuga atakowała swoim sławnym Juukenem, raz po raz dosięgając ciała Yoshimitsu, ten zaś nie pozostawał jej dłużny i pchnięciami nadgryzał jej ubranie i ciało, jednak nie zaliczył on czystego ciosu. Teraz dopiero dwoje pretendentów mogło pokazać się z jak najlepszej strony i to zachwyciło publiczność. Piękny taniec, ciosy i uniki, przechylanie się szali zwycięstwa raz w jedną, a raz w drugą stronę. Wśród podnoszącej się wrzawy i dopingu, dziewczyna i młodzieniec okładali się pięściami i mieczem, coraz częściej docierając do swojego przeciwnika, ale również samemu obrywając. Po pierwszej szarży, wynik starcia można było uznać jako remisowy. Yoshimitsu nie miał na sobie widocznych ran, lecz całe jego ciało bolało od środka. W szczególności tors, gdzie przyjął najwięcej ciosów, ale także ramiona i głowa. Tamaki natomiast oprócz początkowych drobnych ran, teraz miała kolejne. Obie strony klatki piersiowej miała poranione od pchnięć, które mogłyby przebić ją na wylot, gdyby nie była wystarczająco szybka. Mimo że nie żadna rana nie była krytyczna, to były to kolejne źródła krwawień, które z czasem mogły doprowadzić ją do przegranej. Tłum był bardzo zadowolony z tego, co właśnie zobaczył, natomiast zawodnicy dyszeli ciężko, a ich czoła oblał pot. Jeśli Tamaki nie zrezygnowała z podtrzymywania mgły, ta zaczęła ponownie gęstnieć.
Obrazek Niebieska kropka: Yoshimitsu
Czerwona kropka: Tamaki
Niebieski szprej: odepchnięta mgła
Kolejka dowolna. Jeśli któreś z was chce atakować wręcz lub wmiecz, proszę o dokładne opisywanie którą rękę gdzie wkładacie przeciwnikowi.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Już miałam przypuścić pełen atak na Yoshimitsu, kiedy zauważyłam jakieś dziwne, białe pióra, które zaczęły spadać z nieba. Nim się obejrzałam poczułam jak moje powieki stają się ciężkie a moje ruchy powolne i ospałe. Już myślałam że zaraz padnę jak kłoda na ziemię kiedy obok mnie pojawił się sędzia i wyrwał mnie z iluzji. Momentalnie wróciła mi przytomność i kiedy usłyszałam znak do kontynuowania walki ruszyłam dalej. Moje kunaie zostały bez problemu zdmuchnięte jednak sam podmuch był słabszy niż poprzedni i ja nie miałam kłopotu z ustaniem na nogach ale otaczająca nas mgła została rozwiana przez technikę Kaguyi. Nie przejmując się tym rzuciłam się na przeciwnika zgodnie z moim pierwotnym planem. Wymiana ciosów była dynamiczna i wyrównana, na koniec stanęliśmy naprzeciw siebie poturbowani i zdyszani. Czułam pieczenie nowych ran, jednak adrenalina skutecznie powstrzymywała jakikolwiek ból. Widząc mgłę, która powoli znowu gęstniała naokoło nas zdecydowałam się na taktyczny manewr oskrzydlający i odskoczyłam w tył, z powrotem w mgłę...
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »

  Ukryty tekst
WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Zablokowany

Wróć do „Arena”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości