[Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya [ZAKOŃCZONA]

Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

A jednak Hyuuga nie chciała ryzykować dalszego mordobicia w zwarciu. Biorąc pod uwagę fakt, że ich poziom był bardzo wyrównany, niepotrzebne ryzyko ku uciesze publiczności mogło skończyć się dla niej niekorzystnie. Dlatego tuż kunoichi nie zrezygnowała z pompowania chakry do coraz bardziej mglistego otoczenia i postanowiła jeszcze raz się wycofać. Yoshi jednak nie zamierzał odpuszczać i ponownie stracić przeciwniczki z oczu, a najlepszym rozwiązaniem ku temu było utrzymanie krótkiego dystansu. Kaguya startował jednak drugi, więc siłą rzeczy był odrobinę opóźniony. Tamaki udało się odskoczyć w mgłę, a jej przeciwnikowi wysunąć z ciała multum kości. W jedną chwilę Yoshimitsu zamienił się w prawdziwe monstrum, jednak póki co widowni nie było dane podziwiać tego tworu. Kaguya w swojej nowej kreacji ruszył za przeciwniczką, lecz nie dotarł daleko. Z mgły, z kierunku w który odskoczyła Tamaki, otrzymał silne uderzenie falą sprężonego powietrza prosto w klatkę piersiową. Gdyby był człowiekiem, pewnie miałby teraz złamanych kilka żeber, jednak jego kości były twardsze niż te zwykłego śmiertelnika. Nie znaczy to, że Kaguya nie odczuł uderzenia. Uderzenie wyrzuciło go na kilkanaście metrów do tyłu, wbijając w kamienną kolumnę, która stała za nim. Na kamiennej strukturze dało się zauważyć kilka pęknięć, a kościany wojownik został mocno poturbowany i chwilowo ogłuszony. Biorąc pod uwagę wcześniejsze obrażenia spowodowane Juukenem, było z nim teraz dość kiepsko. Korytarz mgły od Hyuugi do Yoshimitsu został rozwiany, lecz nie na długo. Publiczność oszalała. Najpierw usłyszała świst, potem huk, a gdy zobaczyli efekt uderzenia Tamaki, Yoshimitsu z kośćmi na wierzchu, zareagowała gromkimi brawami. Siedząc na pupie, plecami oparty o kolumnę do której przed chwilą przytulił się tyłem, Yoshi na pierwszy rzut oka nie mógł dostrzec swojej przeciwniczki, jednak lecąc widział jak ląduje za usypaną z ziemi niską skarpą.
Obrazek Niebieska kropka - Yoshimitsu
Czerwona kropka - Tamaki
Niebieski szprej - mgła
Kolejka dowolna - albo Yoshi próbuje się otrząsnąć i podnieść albo Tamaki próbuje coś jeszcze mu dowalić. Oba scenariusze są ok, więc kto pierwszy ten lepsiejszy.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Wykorzystując okazję sięgam do torby i wyciągam z niej jedną bojową pigułkę żywnościową i jedną pigułkę ze skrzepniętą krwią, które od razu łykam po czym nie czekając ani chwili dłużej aby nie dać Yoshimitsu czasu na pozbieranie się po mojej poprzedniej technice i wyrżnięciu w kamienny filar rzuciłam się z powrotem do ataku, wiedząc że przeciwnik znajduje się w moim zasięgu. Wspomagając się wystrzałem chakry wyskoczyłam do przodu przeskakując nad ziemnym łuczkiem zadając wzmocniony o impet szarży atak otwartą dłonią w splot słoneczny przeciwnika, uważając aby przypadkiem nie nadziać się na wystające kości Kaguyi. Po skończeniu pierwszego ataku, od razu kontynuowałam natarcie, ponownie atakując tenketsu przeciwnika sekwencją 32 uderzeń, również uważając aby nie nadziać się na wystające kości.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »


  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

Jednego nie można było odmówić Tamaki - była bardzo ambitną kunoichi. Ambitną do tego stopnia, że nie chciała iść na łatwiznę i mając przeciwnika podanego praktycznie na srebrnej tacy, postanowiła że zakończy walkę po swojemu, a więc walcząc wręcz. Yoshimitsu z trudem bo z trudem, ale jednak zbierał się z ziemi, gdy młoda Hyuuga wystartowała do niego ponownie (po zażyciu pigułek). Problemem z jakim musiała się zmierzyć było jednak to, że w obecnej formie Kaguyi, nie była w stanie go dosięgnąć bez narażania się na przebicie ostrymi kośćmi. Nie udało się więc zakończyć szarży efektownym wbiciem w klatkę piersiową oponenta, ponieważ prędzej to Hyuuga skończyłaby jak kurczak nadziany na rożen. Było jednak też za późno, aby się wycofać. Yoshimitsu bowiem rozpoczął swój taniec. Dosyć dziwny, bo oprócz prób pchnięcia łokciami co jakiś czas chciał również nadziać biedną kunoichi na rogi jak jakiś byk albo inne gnu.
Kolejne starcie wręcz było nieuniknione, lecz tym razem praktycznie jednostronne. Tamaki miała za krótkie rączki, aby przedrzeć się przez gąszcz kości na ciele Yoshimitsu. Ten zaś wykorzystywał nieudane próby dziewczyny, raz po raz zadając pchnięcia, głównie w ręce Hyuugi, które starały się przedrzeć przez najeżoną defensywę Siwka. Podczas tej wymiany Pazurowi z Akiyamy udało się przebić na wylot dwukrotnie prawe ramię Tamaki, na przedramieniu i przez biceps, a także zrobić dziurę w jej lewym barku. Rachunki zostały wyrównane i teraz to dziewczyna musiała się ratować. Nie poddawała się jednak i jeszcze nie był to koniec walki. Oboje zawodników stało jednak teraz naprzeciw siebie w najbliższym dystansie, w którym obecnie to Yoshimitsu zdecydowanie górował, chociaż tak naprawdę zarówno on jak i dziewczyna trzymali się na nogach już chyba tylko siłą woli i determinacji. Sędzia był już blisko, bo od rozstrzygnięcia zdawały się dzielić ich już ułamki sekund. Nie było już siły i ciała wystarczająco zdrowego, aby przed sobą uciekać. Trzeba było to zakończyć właśnie teraz.
Mapka - stoicie tam gdzie na poprzedniej był Yoshimitsu. Tamaki do niego dobiegła i znowu zaczęło się naparzańsko.
Kolejka dowolna.
Opisujcie swoje ruchy dokładnie.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Yoshimitsu »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst

WIEDZA:
  Ukryty tekst
Staty, Techniki:
  Ukryty tekst
EKWIPUNEK:PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Kościana opaska na lewym nadgarstku
  • Torba na wysokości pasa
  • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zaatakowałam mojego przeciwnika, jednak jak się okazało ilość kości jaka wystawała z całego jego ciała, całkowicie mi uniemożliwiła jakiekolwiek trafienie w efekcie czego zostałam mocno poturbowana przez Yoshimitsu. Zacisnęłam zęby i zdecydowałam się postawić wszystko na jedną kartę. Starając się przemóc ból wykonałam Hakke Kūshō (cofając się nieco aby mieć miejsce na wykonanie techniki) prosto w tors mojego przeciwnika, chcąc wykorzystać fakt wszystkich wcześniej zadanych wewnętrznych obrażeń i chciałam po raz kolejny uderzyć Kaguyą o kamienny filar za jego plecami. Wóz albo przewóz pomyślałam, nie miałam innego sposobu aby zaatakować Yoshimitsu, którego wystające kości tworzyły obronę nie do przejścia.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Seinaru »

Ostatnie ruchy i ostatni wysiłek w walce prawie na śmierć i życie. Starcie było bardzo wyrównane i o tym co się stało zadecydowały praktycznie milimetry. Yoshimitsu doskoczył i wyskoczył, chcąc wyprowadzić wysokie kopnięcie. Nie myślał za bardzo o defensywie, zaufał wystającym z jego ciała kościom, ponieważ przed chwilą otrzymał namacalny dowód, jak bardzo są one skuteczne wobec prób przebicia się Tamaki. Kunoichi wiedziała jednak, że nie ma już dużych szans na to, aby dotrzeć do przeciwnika zwykłym taijutsu. Miała za to asa w rękawie, który pozwalał jej atakować nie mając przeciwnika w zasięgu ręki. Balansem ciała odsunęła się nieco od nadbiegającego oponenta, wykonując zamach. Zdatna do użytku była już tylko jedna ręka, lecz wystarczyła ona do wykonania techniki. Noga przeciwnika już leciała w kierunku głowy dziewczyny, już miała jej dotknąć, a Yoshimitsu cieszyć się ze zwycięstwa gdy... kolejny silny podmuch zmiótł Kaguyę w tył, ponownie wysyłając go w kierunku kamiennego filaru. Hyuuga była szybsza. Przeważył dystans i typ techniki, która mogła dosięgnąć oponenta z większej odległości. Siwek nie myślał w ogóle o unikach, za bardzo polegał na tym co oferowały mu zdolności klanowe, lecz te nie pomogły mu, gdy po raz kolejny uderzył plecami o twardy kamień. Tego było już za dużo - Pazur stracił przytomność i osunął się na ziemię.
- Koniec walki! Wygrywa Tamaki Hyuuga! - Oznajmił sędzia, a na arenie natychmiast pojawili się medycy, aby opatrzeć zarówno jednego, jak i drugiego zawodnika. Czy dziewczyna miała teraz powody do radości? To co się stało dotrze pewnie do niej w pełni po tym, jak ocknie się na szpitalnym łóżku, bo tuż po ogłoszeniu werdyktu również zasłabła. Oboje pokazali się w tej walce ze świetnej strony. Zaprezentowali niezwykłe umiejętności i jeszcze większy hart ducha, co publiczność nagrodziła gromkimi brawami.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya

Post autor: Tamaki Hyūga »

Czułam się jakby czas dramatycznie zwolnił. Widziałam Yoshimitsu, który najwyraźniej również zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę. Kaguya wyskoczył w zwolnionym tempie w powietrze wykonując kopnięcie wycelowane w moją głowę, jednak ja byłam skupiona na moim własnym decydującym ataku. Czułam przeszywający ból, który towarzyszył każdemu ruchowi ręki, wykorzystując cała dostępną siłę woli użyłam jej do wykonania techniki. Odchylając się do tyłu wypchnęłam do przodu rękę z której wystrzeliła fala sprężonego przez chakre powietrza. Noga mojego przeciwnika już niemal sięgnęla celu kiedy ten został odrzucony w tył, ponownie uderzając w kamienny filar. Obserwowałam jak Yoshimitsu odlatuje w tył a następnie osuwa się bez zmysłów na ziemię. Ledwo stałam na nogach i wpatrywałam się pustym wzrokiem w Kaguyę. Czułam jak wszystkie siły niemal całkowicie się wyczerpały i chyba utrzymywałam się na nogach już tylko czystą determinacją i siłą woli. Wpatrywałam się w mojego przeciwnika czekając aż ten się podniesie i stanie dalej do walki... Jednak czas mijał a to się nie działo. Usłyszałam głos sędziego, który wydawał się dochodzić z wielkiej odległości, jednak nie do końca byłem w stanie rozszyfrować słowa jakie wypowiadał. Ostatnim skrawkiem świadomości zauważyłam grupę medyków, która wbiegła na pole walki a następnie osunęłam się w błogą ciemność...
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: [Runda 1] Tamaki Hyuuga vs Yoshimitsu Kaguya [ZAKOŃCZONA

Post autor: Yoshimitsu »





z/t do Szpitala
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Zablokowany

Wróć do „Arena”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość