Trybuna południowa

Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4095
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Trybuna południowa

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

Ich domysły na temat planowanej formy przeprowadzenia tego turnieju właśnie został całkowicie wyjaśnione. Pierwsza seria walk została właśnie wyznaczona i okazało się, że tylko Harisham będzie miał okazję się zaprezentować. To dobrze, Yosuke z całą pewnością będzie mógł podpatrzyć kilka ciekawych zagrań, a tym samym być bardziej przygotowanym na swoją walkę.

-No i chyba wszystko wyjaśnione- Powiedział, tym bardziej nie mogąc się doczekać nadchodzących walk. Turniej nabierał tempa i zapowiadało się na naprawdę duże widowisko. Oczekując na swoją walkę, chyba najlepiej będzie zasiąść na którejś z trybun, aby z wygodnego miejsca mieć widok na nadchodzące walki.

-Powodzenia Harisham- Zdążył mu rzucić i ruszył szybko za nową koleżanką. Prowadziła go na południową część widowni, gdzie, na razie było w miarę spokojnie. Z czasem zapewne wszyscy rzucą się na zajęcie jak najlepszych miejsc. Warto więc się pospieszyć, żeby nie ugrzęznąć w tłumie.

-Na nas jeszcze nie nadszedł czas- Stwierdził oczywisty fakt, rozglądając się za wyborem odpowiedniego miejsca, a z braku zdecydowania pozwolił kobiecie wybrać to, które będzie jej najbardziej odpowiadać.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trybuna południowa

Post autor: Tamaki Hyūga »

Weszłam na południowe trybuny razem z Yosuke i jak się okazało było tutaj póki co dość mało osób, co uznałam jako nasz łut szczęścia. Wybrałam dobre miejsca z których widać wszystkie cztery pola walki i gestem zaprosiłam mojego towarzysza aby usiadł koło mnie.
- Mamy świetny widok, nieprawdaż Yosuke-kun? - zapytałam się uśmiechając się do chłopaka. - O, spójrz. Niektórzy już zajmują miejsca na arenach. - dodałam kiedy zauważyłam wojowników, którzy już weszli na areny na których mieli stoczyć bitwy. Byłam niezmiernie ciekawa, co takiego zaprezentują nam uczestnicy pierwszych czterech walki. Ciekawiło mnie również jak w walce poradzi sobie Harisham oraz a jakiego przeciwnika trafił mój nowy znajomy.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

Dziewczyna o białych oczach doskonale potrafiła się szybko obejrzeć w nowym terenie, niemalże z miejsca znajdując świetne miejsce, a gestem zachęciła Yosuke, by ten usiadł obok niej. Przeskoczył nad jednym rzędem siedzeń, a następnie szybkim krokiem podszedł do niej i zajął wybrane mu miejsce. Dobrze, że to jej zostawił ten wybór. To była świetne decyzja, aby usiąść właśnie tutaj.

-Masz niezłe oko- Zażartował sobie, na temat jej sprawnego wyboru oraz nietypowych oczu. Uśmiechnął się, a potem przeniósł wzrok z niej na cztery areny, próbując wypatrzeć, kto się na nich znajduje.

-Na której będzie Hari walczył?- Zapytał, wyginając szyję na każdą stronę, żeby tylko przeczesać wzrokiem każdy centymetr areny. Wielu walczących powoli wchodziło na swoje areny, tymczasem Hozukiego nadal nie było widać. Najpewniej wciąż wymawiał modlitwę do Hachimana. Hoshigaki postanowił mu w tym pomóc, przymknął oczy i na chwilę zastygł, wygłaszając w myślach zapamiętaną formułkę.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trybuna południowa

Post autor: Tamaki Hyūga »

- Bardzo dziękuję. - odpowiedziałam uśmiechając się pod nosem z drobnego żartu chłopaka po czym rozejrzałam się po arenach. Na trzech z nich byli już pierwsi uczestnicy walk a jedna wciąż pozostawała pusta. Każde pole walki wyglądało tak samo więc nie było co się martwić o potencjalnego pecha ze względu na ukształtowanie pola walki. Przyjrzałam się każdemu z oczekujących wojowników, jednak nie byłam w stanie określić czy przeciwnik Harishama już czekał na niego czy też może będzie on walczył na arenie na której wciąż nikogo nie było.
- Ciężko powiedzieć gdzie będzie walczył Harisham-san, nie wiemy jak wygląda jego przeciwnik ani też zbytnio nie jesteśmy w stanie ustalić kim są ci wojownicy którzy już ustawili się na arenach, więc pozostaje nam tylko czekać aż się dalej zapełnią wszystkie areny i wtedy będzie wiadomo. Jakbyśmy przyszli wcześniej na trybuny to byśmy pewnie usłyszeli od sędziego, który wzywał jego wraz i jego przeciwnika na pole walki. - odpowiedziałam Yosuke i wróciłam do lustrowania wzrokiem wszystkich pól walki na zmianę.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

Ponownie Tamaki miała rację, zanim zdążyli wejść na trybunę to poszczególne pary zostały już wezwane do stawienia się na konkretnych arenach. W takim przypadku, po prostu zostało im poczekać, aby dowiedzieć się na której z aren wyjdzie Harisham. Swoją modlitwę Yosuke zakończył, wznosząc do Boga Ośmiu Chorągwi prośby o pomoc dla jego największego kapłana. Walki mogły być trudne i niebezpieczne, a do tego ciężko określić jakiego przeciwnika miało się po drugiej stronie. Oby tylko dopisało mu szczęście i trafił na kogoś, kogo sprawnie będzie mógł pokonać.

-A z pozostałych osób z turnieju... Kojarzysz kogoś jeszcze?- Postanowił podpytać, rozglądając się po trybunach, czy aby pozostali zapisani uczestnicy ich nie podsłuchują. Takie informacje będą z całą pewnością cenna, a mający nieco manię na tym punkcie Hoshigaki chciał zachować jak najwięcej w skromnym gronie.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trybuna południowa

Post autor: Tamaki Hyūga »

Słysząc pytanie Yosuke zastanowiłam się nad imionami które widziałam na drabince i nie byłam do końca pewna tego czy przypadkiem nie kojarzyłam któregoś z uczestników.
- Nie jestem pewna ale wydaje mi się że mogło mi się obić o uszy imię Jun'ichi, możliwe że jeżeli to ta osoba co myślę że może on być nawet członkiem klanu Hyuuga... No i jeszcze jest Shins, członek klanu Douhito. Jego klan specjalizują się w walce wybuchową gliną i mają dodatkowe usta na wewnętrznych stronach dłoni... Co jak teraz o tym pomyślę wydaje się być baaardzo dziwne... - powiedziałam po namyśle po czym zaczęłam intensywnie myśleć o dodatkowych otworach gębowych i przeszedł mnie dreszcz wzdłuż kręgosłupa. - No i jest kolejny Uchiha. Aż trzech na całym turnieju, nie spodziewałam się aby przyszło tylu członków jednego klanu.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

Kolejne dodatkowe informacje napływały do głowy Yosuke, który w tym wszystko powoli zaczynał się gubić. Kolejny Hyuuga. To też jakiś znany klan? Do tej pory raczej o nich nic nie wiedział, a raczej nie wypada tak po prostu wypytać innego uczestnika turnieju, żeby po prostu powiedział, w czym jest dobry. Tamaki była wystarczająco miło, dlatego takie przeciąganie struny było zbytnią przesadą i jasno pokazywałby brak kultury osobnika z Cesarstwa.

-Wiele z osób nie podało swojego nazwiska albo wykorzystało ksywki- Zwrócił uwagę, po czym dodał -Zapewne jest więcej osób z wielkich rodów, tylko nie wszyscy chcą się z tym afiszować-. Dla Hoshigakiego było to niezrozumiałe, po pierwsze, jeśli ktoś, chociaż minimalnie słyszał o Cesarstwie, to klan rekinów z całą pewnością musiał kojarzyć. A każdy członek tego rodu miał przynależność wypisaną na twarzy. Dosłownie.

-To bardzo silny i znany klan. Rzadko jednak ich się spotyka, ale widać, że nadal próbują zaznaczać wyraźnie swoją obecność- Przyznał rację swojej koleżance, że taka ilość osób z jednego klanu było niesamowita i jasno pokazywała, że próbują wychowywać przyszłe pokolenie.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trybuna południowa

Post autor: Tamaki Hyūga »

- Cóż, niektórzy mają po prostu taki komfort że nie widać od razu z jakiego są klanu, nie to co na przykład klan Hoshigaki albo Hyuuga. - powiedziałam do Yosuke pokazując w międzyczasie na niego a potem na moje oczy aby podkreślić swoje słowa. - Wiele klanów nie wyróżnia się niczym konkretnym na tyle aby było to zauważone od razu, dajmy na przykład klan Haretsu albo Koseki. Nie ma kompletnie żadnej cechy wyglądu jaka by charakteryzowała te klany. Dopiero w walce jak Koseki zaczynają tworzyć kryształy a Haretsu wybuchy to się dowiadujesz kim są a wtedy może oczywiście być już za późno. - opowiadałam chlopakowi, chcąc podzielić się z młodym swoją wiedzą. Skierowałam spojrzenie z powrotem na arenę i zauważyłam że na jednym z pól walki byli obaj zawodnicy a na do tej pory pustą arenę wyszedł nie kto inny a własnie Harisham. - O, spójrz! Harisham już wyszedł na arenę. Ciekawa jestem jak wygląda jego przeciwnik. - rzuciłam do Yosuke wskazując mu Hozukiego.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

Oczy, a więc to dlatego aż tak bardzo przykuwały uwagę. Faktycznie sporo rzeczy ich łączyło. Oczywista przynależność do swojego rodu było kolejnym czynnikiem, który przybliżał tę dwójkę do siebie. Zanim jednak Yosuke zdążył nawiązać do tego, to Tamaki już kontynuowała swój monolog, opisując dwa kolejne dziwne klany. Hoshigaki słyszał o kilku, których umiejętności były bardzo nietypowe, ale o takich dwóch nigdy nie słyszał. Warte zapamiętania. Oby mu tylko głowa nie wybuchła od tego wszystkiego.

Tymczasem Harisham już pojawił się na arenie, na tej ostatniej, a więc był pierwszym z dwójki pojedynkowiczów. Nadal nie pokazał się jego przeciwnik, ale Hozuki niewzruszony tym faktem rozpoczął modlitwę. Znów dało się zauważyć jego opanowanie i wielką wiarę. Nie wznosił modłów o swoją wygraną, nie prosił o dodatkową siłę czy o "przeszkadzanie" swojemu przeciwnikowi. Prosił o to, aby walki tutaj rozgrywane były uczciwe i wspaniałe. Hoshigaki pokiwał z uznaniem głową, będąc pod wrażeniem takiego zachowania.

-Dawaj Hari! Wygrasz to!- Krzyknął do swojego kolegi, próbując dodać mu otuchy. Było to całkowicie zbędne, rekinozęby nie potrzebował tego typu pomocy, ale jego młodszy kolega czuł się w obowiązku rzucić takimi słowami.

-Ja słyszałem o jeszcze innych klanach z dziwnymi oczami. Ranmaru podobno mają krwistoczerwone oczy kiedy je aktywują. A taki na przykład klan Kami potrafi świetnie kontrolować papier- Również postanowił się podzielić tym co wiedział na temat wielkich rodów tego świata.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trybuna południowa

Post autor: Tamaki Hyūga »

Uśmiechnęłam się pod nosem jak zobaczyłam reakcję Yosuke i jego doping dla Harishama. Dobrze jest mieć takie osoby w swoim otoczeniu. Czułam że dokonałam dobrego wyboru decydując się aby dołączyć do tej dwójki. Słysząc jak Yosuke zaczął opowiadać mi o innych klanach o których wcześniej nie wiedziałam dokładnie wszystkiego słuchałam i starałam się jak najwięcej zapamiętać.
- Jeżeli chodzi o dziwne klany to także słyszałam o paru. Chociażby Jugo. Z początku ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, poza tym że zazwyczaj są dość postawni, ale kiedy użyją swoich umiejętności zamieniają się w istne potwory, potrafią modyfikować swoje ciało, kiedy wpadną w szał chociaż kłóci się to nieco z opiniami, że wyjątkowo współgrają z naturą... Albo na przykład Jashiniści. Oni to już w ogóle są kompletną zagadką. Mają zdecydowanie bardzo dziwny styl walki, ranią siebie i jednocześnie ranią tym swojego przeciwnika a do tego sprawiają wrażenie nieśmiertelnych. Sa jeszcze Yamanaka, którzy charakteryzują się najczęściej długimi blond włosami a ich klanowe umiejętności pozwalają na wniknięcie do umysłu przeciwnika. Wyjątkowo niebezpieczni. - opowiadałam chłopakowi w oczekiwaniu na rozpoczęcie walk.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

-Tak, o Jashinistach trochę słyszałem. Podobno lubują się w walkach przy pomocy ostrzy, ale zazwyczaj nie jest to jakaś zwykła katana- Również dorzucił nieco informacji o tym przedziwnym klanie.

-Ale to jeszcze nic. Z tego co wiem to istnieje dużo więcej dziwacznych klanów- Powiedział, mocno wkręcając się w przerzucanie kto potrafi zabłysnąć najlepszą ciekawostką. Póki co Tamaki zdecydowanie prowadzi przedstawieniem klanu Jugo.

-Z dziwnych rodów to słyszałem jeszcze o Senju. Podobno zawsze wyglądają młodo i bardzo długo żyją. No i potrafią kontrolować drewno!- Rzucił tym co przyszło mu na język, ale szybko wpadł na kolejny, jeszcze genialniejszy pomysł.

-No i Aburame. Ci to są przedziwni. Zawsze mocno się zakrywają, jakby szpiegowali albo coś ukrywali. Do tego noszą okulary słoneczn...- Urwał na chwilę i potrząsnął głową sugerując, że chce się szybko poprawić -PRZECIWSŁONECZNE, nawet jak jest ciemno. A do tego, co najlepsze, potrafią kontrolować ROBAKI! Rozumiesz to?-.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Trybuna południowa

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Trybuna południowa

Post autor: Tamaki Hyūga »

- Rzeczywiście, bardzo to dziwne, chociaż taka wieczna młodość to myślę że mało kto by takiego daru nie chciał. - przyznałam Yosuke i słuchałam jak ten zaczyna opowiadać o klanie, który wyjątkowo nie lubi słońca a do tego kontroluje robaki. Nim jednak zdążyłam jakkolwiek na to odpowiedzieć usłyszałam jak ktoś inny komentuje wypowiedź mojego rozmówcy. Odwróciłam się w kierunku z którego usłyszałam słowa i ujrzałam dość niską lecz wciąż wyższą ode mnie dziewczynę o bladej cerze i ciemnych włosach do ramion uśmiechającej się przyjaźnie na co także odpowiedziałam sympatycznym uśmiechem.
- Ohayou, oczywiście proszę, siadaj. - odpowiedziałam dziewczynie po czym usłyszałam jak ta się przedstawia. - My też walczymy w drugim rzucie, miło cię poznać ja jestem Tamaki Hyuga a to... Chwila... Uchiha Masako? - zapytałam się uzmysławiając sobie że to właśnie jest przeciwniczka Yosuke, więc spojrzałam na nią zaskoczona po czym przeniosłam wzrok na mojego rekiniego kompana, nieco zdezorientowana takim podejściem ze strony dziewczyny. Czyżby to był jakiś podstęp? A może nie zdawała sobie sprawy że właśnie podeszła do swojego przyszłego przeciwnika? Cóż, może być ciekawie ale zostawiłam Yosuke decyzje odnośnie tego czy ujawni się przed dziewczyną czy też będzie wolał pozostać anonimowy.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Trybuna południowa

Post autor: Yosuke »

Rozmowa na temat przeróżnych, bardziej lub mniej dziwnych, klanów została przerwana. Na informację o tych co to potrafią kontrolować robaki, ktoś nagle wbił się w rozmowę. Yosuke obejrzał się jak rażony prądem. Dla niego zupełnie nowy głos był zupełnym zaskoczeniem i lekkim wybiciem ze swojej roli. Szybkie przestawienie się na zapoznanie z nową osobą było dla niego problematyczne, a do tego całkowicie nie był mentalnie przygotowany. Hoshigaki zauważył, że głos należał do niskiej dziewczyny o ciemnych włosach, która zapytała czy może się przysiąść a przy okazji przedstawiła się. Masako, Uchiha Masako.

-No proszę, co za przypadek- Powiedział zaskoczony Yosuke uśmiechając się od ucha do ucha, po czym dodał -Yosuke Hoshigaki. To za mną będziesz walczyć-. Kilka podstawowych cech wyglądu rzeczywiście wskazywało na przynależność dziewczyny do jej klanu, dlatego zapewne wszystko co wcześniej o tym rodzie słyszał mogło być prawdziwe.

-Zabawne, że tak szybko na siebie wpadliśmy. Sporo ludzi przybyło pooglądać pierwsze walki- Rzekł, zwracając uwagę na to jak wielki przypadek ich spotkał.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arena Niebiańskiego Lustra”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości