Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Kakizashi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Kakizashi »

Zgłaszam się na moda WT - rok doświadczenia, solidna znajomość technik i uniwersum, niełatwo mnie zagiąć a raki nie mają u mnie racji bytu. :>
0 x
Kaien

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Kaien »

Zgłaszam się. Wieloletni staż na pbfach, admin wielu różnych for, admin jednego z największych aktualnie przeżywajacego reaktywacje. No i doświadczenie względem PRu z graczami. I wiedza o uni. naruto
0 x
Teien

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Teien »

Także ten no... Nikt nie chce mojej pomocy od startu forum, jestem niczym były odtrącony zgniły czerwony xD Zgłaszam się, czemu ja? Znacie mnie wszyscy prócz Natsu, więc tyle mogę powiedzieć xD
0 x
Soh

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Soh »

Chętnie pomogę w działach wraz ze swoim kilkuletnim doświadczeniem. Czemu ja? Może dlatego, że konsekwentnie będę odrzucał wszystko, co przejść nie powinno~
0 x
Kamiru

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Kamiru »

Chcę. Muszę. Taki jestem. Sprawdzanie raz na 24, ostatecznie 48h bo różnie może być czasem, choć wątpię.
Doświadczenie? Jasne, że mam. Modowanie na DS'ie przez blisko... Rok z hakiem.
0 x
Totsuo

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Totsuo »

Chcę pomagać w rozwoju forum, jak i dbać o sam porządek ;)
0 x
Yugito Uchiha

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Yugito Uchiha »

Zgłaszam swoją kandydaturę. Mam jako takie doświadczenie w byciu moderatorem, lecz było to bardziej w zakresie fabuły forum. Chętnie spróbuję czegoś nowego. Znam dobrze uniwersum Naruto i czaję mniej więcej jak działa fizyka tego świata. Poza tym mam łeb na karku i nie będę przepuszczał technik, które na to nie zasługują. Podobnie w kuźni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie. :)
0 x
Murai

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Murai »

Zgłoszę się na moda WT albo Kuźni. Przez długi czas byłem modem w WT na innym PBF, mam więc doświadczenie z rakami, balansem i ich nieprzepuszczaniem. I mam bogatą wiedzę o uniwersum.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

Dziękuje za zgłoszenia. Jeszcze dziś postaram się poinformować o wyborze.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

Hmm.. do WT postanowiliśmy wybrać osoby, stawiając oprócz doświadczenia, także na wiek. Zobaczymy jak się będzie współpracowało ze studentami ;) - Kakizashi oraz Kaien przyjęci.

Do Kuźni z kolei bierzemy kolejne, dwie inne osoby. Wybór padł na Kamiru oraz Murai, których miałem okazję nieco poznać, a cieszą się wśród innych również dobrą opinią moderatorów.

Cała czwórka zostaje przyjęta na okres próbny. Jeżeli nie będziemy zadowoleni ze współpracy, w ich miejsca wskoczą kolejne chętne osoby. Dziękuje za zgłoszenia!
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Kaien

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Kaien »

Chciałbym wspomnieć, jeśli można, że ludzie z mniejszym doświadczeniem w zakresie oceniania technik mogą liczyć na moje wsparcie na początku, gdyż już się w to troche wgryzlem :)
0 x
Sekki

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Sekki »

Chętnie spróbuję swoich sił, tworzyłem multum WT i poprawiałem je wielokrotnie. Nigdy nie byłem modem, no ale od czegoś trzeba zacząć.
0 x
Teien

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Teien »

Tak, że tego... Poza wcześniejszym chyba dodać mogę, iż chyba epicko wychodzi mi poprawianie kanonu, więc może i WT będzie dobre <ninja>
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości