Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3827
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Boyos »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4095
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Shoku
Posty: 46
Rejestracja: 22 mar 2022, o 15:08
Wiek postaci: 19
Ranga: Łuska
Widoczny ekwipunek: - Kabura na broń - lewa noga na wysokości uda
- Kabura na broń - prawa noga na wysokości uda
- Torba - przy pasie z prawej strony
- Ochraniacz na czoło - zawieszony na szyi
- Opaska - na każdym nadgarstku
- Kamizelka shinobi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Shoku »

0 x
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3827
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Boyos »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashizawa Sayaka
Posty: 112
Rejestracja: 18 kwie 2022, o 00:16
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Ciemniejsza karnacja
- Złotawe oczy, twarz zasłonięta chustką
- Włosy w kolorze b.ciemnego brązu, rozpuszczone
- Kolorowe kosmyki włosów, ciemne paznokcie
- Średniego wzrostu i postury
Multikonta: Kabuki

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Ashizawa Sayaka »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 406
Rejestracja: 18 lut 2015, o 21:28
Aktualna postać: Kisuke

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Moderator »

0 x
Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania - zapraszam na discorda lub PW!
Awatar użytkownika
Obi Wan Nerobi
Posty: 506
Rejestracja: 1 lip 2019, o 18:38
Aktualna postać: Kisuke

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Obi Wan Nerobi »

0 x
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1050
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Souei »

Stanowisko: Moderator fabularny
Doświadczenie: Nigdy nie byłem odpowiedzialny za fabułę, ale w sumie byłem już odpowiedzialny za wszystko inne. Skoro będzie odświeżenie fabuły globalnej, to mogę się zaangażować bez doskonałej znajomości całej Natsowej historii, co wcześniej było dla mnie przeszkodą.
Coś od siebie: W związku z powyższym mogę zagwarantować brak fikołów w stylu biju z robaczków na eventach. Jak trzeba będzie sprawdzić misję albo fabułę to też jak najbardziej.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 243
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Sugiyama Orochi »

Stanowisko: Mod/Support Fabularny
Doświadczenie: Swego czasu dość długo sprawowałem funkcję moda fabularnego, ogarniam całkiem przyzwoicie fabułę i realia forum, jak i profile liderów, etc. Mógłbym zatem wspomóc - przynajmniej na okres turnieju, ale może uda się dłużej - zespół administracyjny przy ogarnianiu tego przedsięwzięcia i pomagać obecnej Adminie przy pracy.
Coś od siebie: Mam trochę pomysłów dotyczących głównie takiego "codziennego życia" i fluffu fabularnego w poszczególnych prowincjach, które może się spodobają.
0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Sans »

1 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3827
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Boyos »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Akihiko Maji »

Stanowisko: Support Fabularny
Doświadczenie: Nie posiadam niestety doświadczenia osoby, będącej "u steru" jakiegoś większego projektu. Niemal zawsze byłem zwykłym, szarym graczem, zdarzało mi się najwyżej być mistrzem gry w bardziej "kameralnych" rozgrywkach w gronie znajomych.
Coś od siebie: Mimo swojego biednego CV, ubiegam się o to stanowisko by ulżyć nieco naszej kadrze rządzącej w zadaniach takich jak choćby sprawdzanie misji i dać fabularom nieco wytchnienia i czasu na bardziej ambitne projekty od sprawdzania 456997 misji D polegającej na wyprawie do najbliższego warzywnego.
0 x
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Shabondama Haruki »

Stanowisko: Support Fabularny
Doświadczenie: Co prawda funkcji fabularnej nigdy jako tako nie pełniłem, jednak potrafię prowadzić wątki (tak mi się przynajmniej wydaje, nigdy nikt mnie nie zrugał, za źle poprowadzoną misję, z wyjątkiem jednego bubla związanego z prowadzeniem przeciwnika Hozukiego, którego technikę źle zrozumiałem) róznym graczom, które są w miarę spójne i trzymają się całości. Do tego są/były mało powtarzalne, co również zdaje się być atutem. Po za kwestiami fabularnymi, jestem zaznajomiony z mechaniką naszego forum (długo byłem członkiem moderacji WT/Kuźni), co pomagałoby przy ewentualnym sprawdzaniu misji, oraz tego, czy nie było w nich żadnych kategorycznych błędów. O ile to jakakolwiek wartość dodana, to uważam, że jestem całkiem dobrym sędzią w PVP, co miałem okazję udowodnić na innych forach Naruto, gdzie wielokrotnie prowadziłem takie wątki, czasem również samemu biorąc w nich udział (co pozwala mi raczej obiektywnie podejść do tematu i z zimną głową dokonywać werdyktów).
Coś od siebie: Jaki jestem na czaciku, każdy wie. Czasem rzuce sobie jakimś szyderczym tekstem, czasem się z kimś podrażnię, jednak koniec końców, będąc osobą odpowiedzialną, za jakąś część forum, potrafiłbym współpracować z resztą ekipy. Potrafię (wbrew pozorom) się dogadać, do tego mam dosyć dobrą wyobraźnię, znajomość a&m jak i samego forum, dzięki czemu mógłbym wprowadzić trochę świeżości jeśli chodzi o podejście do niektórych rzeczy. Jestem gościem, który długo potrafi upierać się przy swoim, jednak potrafię również przyznać się do błędu. Prócz pomocy fabularnej, która oczywiście jest ściśle połączona z tą pozycją, z czasem, gdyby brakowało rąk do pracy, mógłbym pomóc w kwestiach opisowych czy mechanicznych. Mam kilka pomysłów co do fabuły globalnej, jak i lokalnej, które być może mogłyby zostać zrealizowane.

Zdaje sobie sprawę, że przez ostatnie miesiące byłem mniej aktywny, jednak było to spowodowane paroma rzeczami, o których oczywiście możemy pogadać. Teraz, po zmianie pracy, mam sztywnie określone godziny, a sama ilość pracy jest na tyle mała, że mogę zająć się dodatkowymi zadaniami, prócz swojej aktywnej gry i przyszłych prowadzonych przezemnie wątków. Jeśli potrzebujecie jakichś wyjaśnień, to zapraszam na PW discordowe.

Z Fartem.
0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 406
Rejestracja: 18 lut 2015, o 21:28
Aktualna postać: Kisuke

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Moderator »

0 x
Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania - zapraszam na discorda lub PW!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości