Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Awatar użytkownika
Moderator Techniczny
Moderator
Posty: 801
Rejestracja: 7 maja 2020, o 00:34
Wiek postaci: 100
Ranga: Spellcaster/Effect
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin, Jinpachi
Aktualna postać: Mujin, Jinpachi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Moderator Techniczny »

0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Papyrus »

3 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3823
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Boyos »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 473
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Rei Uta »

Stanowisko: Mod WT/ kuźni
Doświadczenie: 500 lat gry na forach pbf w świecie przebiegłych ninja.
Coś od siebie: Mam dużo czasu i chętnie pomogę w miarę własnych możliwości.
2 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Tsukune »

Stanowisko: Mod Kuźni
Doświadczenie: Na starym forum chyba modowałem i na obecnym też coś tam mi się zdarzało [lalki to zUo przez duże U!]
Coś od siebie: Błagam niech nie będzie lalek!! Wszystko tylko nie te lalki <catnotlikethis> jak będzie lalka na pewno pierwszy nie odpiszę bo to wymysły szatana!!...tak poza tym parę usprawnień dzięki mnie mamy mniejszą wersję butelki na subystytancje <catuwu>
2 x
Awatar użytkownika
Ando Giichi
Postać porzucona
Posty: 149
Rejestracja: 6 lis 2022, o 17:11
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Ando Giichi »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Boyos
Moderator
Posty: 3823
Rejestracja: 11 lut 2018, o 11:20
Ranga: Starszy Kapral
GG/Discord: Boyos#3562
Multikonta: Ario

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Boyos »

1 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Obi Wan Nerobi
Posty: 506
Rejestracja: 1 lip 2019, o 18:38
Aktualna postać: Kisuke

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Obi Wan Nerobi »

0 x
Awatar użytkownika
Manjiro
Posty: 63
Rejestracja: 19 lip 2022, o 21:44
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Niski, szczupły, długie "ogniste" niebieskie włosy, ostre zęby, żółte oczy, jasna cera.
Multikonta: Amida
Aktualna postać: Baji

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Manjiro »

0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 781
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Minoru »

Widzę, że konkurencja duża to i ja się zgłoszę. Chciałbym kandydować na supporta fabularnego. Nigdy nic nie robiłem na tym forum, to może, w końcu dołożę jakąś cegiełkę. W dawnych czasach byłem modem fabularnym na konkurencyjnym forum i ludzie nie chcieli mnie wynieść na widłach, więc uważam to za swój sukces. Pracuję zdalnie z domu, więc mam trochę czasu by śledzić fikoły innych.
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Takashi »

Jeśli to nadal aktualne - też chciałbym się zgłosić na supporta fabularnego. Na ten moment to, a może w przyszłości coś więcej. Czasu mam sporo, piszę całkiem składnie, czytam ze zrozumieniem, mam spore doświadczenie - byłem adminem na jednym forko i supportem na innych w czasach młodości. Skoro pomoc jest potrzebna, śmiało się oferuję <catmariner>
0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
BeeBee-Hachi
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: 27 gru 2019, o 14:39
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsuro/Zankoku

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: BeeBee-Hachi »

0 x
Awatar użytkownika
Ryo
Posty: 107
Rejestracja: 3 mar 2023, o 22:35
Wiek postaci: 24
GG/Discord: Nvminer#7387

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Ryo »

Dzień dobry, a więc Moderator Techniczny, moje zgłoszenie wydawać się może delikatnie nie na miejscu - młodziak pod względem stażu na forum, niesprawdzony i niewiadomy. Pozwolę sobie jednak zgłosić się i pokrótce powiedzieć co jest ze mną nie tak i czasem tak. No więc zdecydowanie jestem trudnym charakterem, który czasem potrzebuje strzału w potylicę. Potrafię się często nie zgadzać i obstawiać przy swoim broniąc to do dalekich granic przyzwoitości. Choruję na perfekcjonizm, czasem trudno mi coś wrzucić, bo sprawdzam to setki razy, Mam problem ze zmianą zdania, jedynie naprawdę twarde argumenty mnie przekonują. Irytuję, ironizuję i prowokuję(czasem). Patologicznie potrafię odkładać rzeczy na później. Panującą mechanikę znam raczej od strony technicznej, a nie praktycznej. Jest źle, nieprawdaż? No więc gdzie plusy... Choruję na perfekcjonizm, jeżeli realnie się do czegoś przykładam to zawsze staram się, żeby wyglądało to możliwie najlepiej. Wydaje mi się, że znam całkiem dobrze przedstawiony świat. Wiadomo, jest on dostosowany do realiów panujących na forum, niemniej w miarę potrzeby zawsze wyszperam i znajdę odpowiednią dokumentację na temat jakiegoś zagadnienia. Jestem paskudnym szperaczem, czasem za bardzo się fiksuję na znalezieniu czegoś i zdecydowanie za długo przekopuję wszystko co się tylko da w poszukiwaniu informacji. Znam, na jakimś tam poziomie, japoński, co pozwala mi kopać jeszcze głębiej. Jeżeli chodzi o merytoryczne i techniczne przedstawienie czegoś, czy opracowanie, to wydaje mi się, że z pod mojej ręki mogą wyjść rzeczy wysokiej jakości. No byłem też adminem na pewnej małej stronie i to całkiem długimi latami, gdzie zajmowałem się zasadniczo wszystkim, włączenie stroną techniczną i dbaniem o serwer. Generalnie nie mam problemu z tym, że ktoś może za mną nie przepadać, bo jestem świadom swojego sposobu bycia. Czy jestem dobrą osobą na to stanowisko, no zależy od tego jak na to patrzeć. Mogę być problematyczny jako człowiek w odbiorze*, niemniej od strony merytorycznej mogę sporo przygotować.

*to nie do końca prawda, bo potrafię się wtopić i dać polubić**, ale no raczej nikt tego nie poświadczy tutaj
**chyba
Wszystko na poważnie, zwyczajnie chce, żeby potencjalny pracodawca biczownik był świadom
0 x
Słowa | Czyny | Myśli
Obrazek
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1047
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Souei »

Ja zgłaszam się na moda WT i kuźni.

Pozdrawiam.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Shinsu »

Ostatnio mam trochę więcej czasu i chęci do forka, więc mógłbym spróbować trochę pomóc przy WT i Kuźni jeśli jest taka potrzeba. A jeśli nie ma, a bardzo potrzebny jest mod techniczny, to też mógłbym spróbować swoich sił i pomóc coś opracować.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości