Prośby do administracji

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Kamiru

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kamiru »

Obrazek
Shinsengumi 新選組
  • By chronić cały cywilizowany świat shinobi (czy nikt nie czuje w tym ironii?) wybudowano olbrzymi mur na granicy terenów rodu Uchiha. O ile do samej budowy dołączyły inne klany, które również rozumiały związane z tym zagrożenie, tak kiedy budowa została zakończona, cały projekt zostawiono na barkach jednego klanu, cieszącego się wybitnymi oczami. Jednak z biegiem czasu coraz więcej spośród Uchihów ze wszelkich sił starało się wymigać się od obowiązku służby na tm opuszczonym przez ludzi, bogów i kobiety miejscu. Dlatego też Lider klanu skontaktował się z pozostałymi, prosząc ich o przekazanie wieści, że każdy, shinobi czy samuraj, który dobrowolnie zechce bronić muru (a przez to całego świata) będzie tam mile widziany. Wystarczyło kilka tygodni, by ludzie przyswoili sobie tą informację. Najpierw nikt nie wierzył w to, że Uchiha mogą przyznać się do tego, że potrzebują pomocy. To samo w sobie było czymś zadziwiającym. Ale z czasem pierwsi śmiałkowie wyruszyli. A wieści, które otrzymały rodziny śmiałków kilkanaście tygodni później wstrząsnęły nimi. A potem całymi miejscowościami. Wiadomości, krótko mówiąc, były złe. Bardzo złe. Ponoć Mur był ciągle atakowany przez... Coś. Groza, której nie byli w stanie nazwać w żaden sposób. Ale wróciły nie tylko listy. Czasem były to informacje o tym, że śmiałkowie umarli. Czasem byli to sami ochotnicy. Tyle, że w niczym nie przypominali ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy wyruszyli do Sogen. Przypominali dzieci, które nasłuchały się przerażających opowieści, a potem miały okazję przekonać się, że potwory z bajek wcale nie były zmyślone. Co się więc naprawdę dzieje w tamtym miejscu? Dopóki nie wyruszą kolejni, nikt się nie dowie...

Cel:
  • Ochrona wszystkiego, co jest za murem (z punktu widzenia "dzikich zza muru").
  • Dbanie o stan muru.
  • Organizowanie wypadów zza mur celem zdobycia informacji.
Korzyści:
  • Każdy kto wstąpi zaciągnie się na mur otrzyma... (no, jakieś pomysły? wypłata? ekwipunek? PH? bo nie wiem, co konkretnie można im dać)
  • Na czas wędrówki na mur / z muru mają immunitet. Ponadto każdy klan jest zobowiązany do udzielenia mu pomocy (w formie jaką sobie zażyczy dany członek).
  • Okazja do zdobycia potężnych wzmocnień podczas wypraw.
  • Jak nikt się tym nie zainteresuje, to Uchiha będą mieli przewalone. A potem inni. (to jako straszak ale co tam)
Ogólne:
  • Znak rozpoznawczy bractwa/organizacji - czarne ubrania (bo tak!).
  • Na murze każdy jest równy, awans w szeregach zależy tylko od umiejętności i chęci danej jednostki.
  • Mistrz dowodzi wszystkimi, nie można kwestionować jego rozkazów, chyba że (zdaniem jednostki) zaszkodzą one Bractwu.
  • Służba obowiązkowa (po zgłoszeniu się i przysiężeniu) trwa pół roku (3 miesiące czasu rzeczywistego).


Tak by to mniej więcej z mojej strony mogło wyglądać. Tylko... No, szczegóły do obgadania. Chyba nie popsuje to obecnych zasad, ne? Wszystko w sumie można przedyskutować.
0 x
Ryu

Re: Prośby do administracji

Post autor: Ryu »

PH dla mnie i dla Meiuś za:

1. Tutaj od strony 4 wraz z stroną 5
2. Tutaj strona 1 i 2
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Prośby do administracji

Post autor: Jawa »

  Ukryty tekst
Ryu: 11 PH
Mei: 10 PH
Prosiłabym jednak o dawanie dłuższych fabuł do ocenienia, lub całkiem zbiór kilku, wtedy jednorazowo można dostać większą liczę PH, a nie drobnostki.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

  Ukryty tekst
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

  Ukryty tekst
Zgoda jest.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Prośby do administracji

Post autor: Nikusui »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Kwestia rozwiązana.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Teien

Re: Prośby do administracji

Post autor: Teien »

Ten no... Pytałem już Tamiczko, mówiła że mogę, no ale dla pewności tutaj napiszem żeby czegoś nie było później dzikiego. Misja rangi A po Shara lvl 3 jest. A czy mogę to uzyskać na aktualnej wyprawie?
0 x
Kamiru

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kamiru »

Szczegółową rozpiskę poprzedniego projektu podam dziś/jutro w propozycjach, ewentualnie jakimś innym odpowiednim dziale.

Prośba odnośnie postaci na daleką przyszłość - stworzenie i zdobycie paktu (z jakimiś ptaszyskami najpewniej, choć misie też są fajne). Choć teraz mi to na nic, to w daleeeeeekiej przyszłości już tak. Jeśli zgody nie otrzymam, to trudno, póki co mi i tak niepotrzebne, a może dalszą fabularną grą udowodnię swoją wartość jako gracza który jest godny, by posiąść takie wzmocnienie.
0 x
Haruyasu

Re: Prośby do administracji

Post autor: Haruyasu »

Czy mógłbym prosić o zmianę nazwy użytkownika na Haruyasu?
0 x
Ryukage

Re: Prośby do administracji

Post autor: Ryukage »

A ja na Jin, o
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Yoshi - jeśli idziecie na tą wyprawę w celu zdobycia czegoś innego to nie. Jesli jest to wyprawa wyłącznie po to - ok. Ma ta wyprawa spełniać wymogi takiej misji z pełnią zagrożeń na niej. Jeśli nie spełnicie tego wymogu, anuluję wyprawę.
Edit. Nie spełniasz niestety wymagań, więc nie może to być wyprawa po to. ~Itami.

Kamiru - proponuje, byś prośbę wystosował dopiero gdy będziesz chciał faktycznie udać się i opracować taki pakt. A co najważniejsze - będziesz spełniał wymagania.

Haryuasu - done przez kogoś innego.

Ryukage - "Jin" jest już zajęte. Nie mogę na to na razie zmienić.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Kenji

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kenji »

Proszę o podliczenie PH :C
Start - Tamiko postów 12, Kenji postów 11, Hana postów 8
Ogólnie to ta fabuła, gdzie każdy spodziewał się orgii, trójkątów, dzieci i seksu, a my o tym wiedzieliśmy i specjalnie ich tam nie było. kappa
0 x
Arisu

Re: Prośby do administracji

Post autor: Arisu »

Nie wiem, czy należy się za to jakieś PH, ale proszę przynajmniej o potwierdzenie nauki w szkole Kame.

http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=7 ... 7711#p7711
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Arisu - 19 PH. Nauka zaakceptowana//Asagi dostanie osobną wypłatę od Natsu, m.in. za to że opracował opisy Dojo

Hana - 12 PH
Kenji - 14 PH
Tamiko - 15 PH
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości