Prośby do administracji

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Prośby do administracji

Post autor: Reika »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Prośby do administracji

Post autor: Jawa »

  Ukryty tekst
0 x
Kakizashi

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kakizashi »

http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?p=1996#p1996

Po 5 postów na łebka: Nikusui, Kakizashi
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Kakizashi, po 7PH
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Prośby do administracji

Post autor: Ichirou »

  Ukryty tekst
A więc oboje po 8PH
~Itami
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Kamiru

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kamiru »

Problem związany z organizacją rozwiązałem już w inny sposób.

Wiem, że tego typu prośby nie są zbyt przychylnie oceniane, lecz spróbuję.

Tworząc tą postać kierowałem się myślą, że to Hyoton i kenjutsu będą dwoma "maksowanymi" dziedzinami. Tyle, że z racji własnego gapiostwa/nieogaru etc. popełniłem duży błąd. Zamiast rozwinąć dziedziny po transferze następująco
  • Kenjutsu D
    Suiton D
    Futon B
    Hyoton A
Rozwinąłem je w zły sposób (nie pomyślałem, by odblokować trzeci żywioł inaczej) skutkiem czego obecnie wygląda to tak:
  • Kenjutsu B
    Suiton D
    Futon A
    Hyoton D
z racji, że nie mam żadnych pomysłów na używanie futonu czy tworzenie z niego wt, proszę o możliwość zmiany dziedzin tak, jak na pierwszej rozpisce. Jak widzicie nie jest to moje widzimisię a "poważny problem". Więc ten... Byłoby miło, gdyby prośba została rozpatrzona pozytywnie. ^^
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Prośby do administracji

Post autor: Vulpie »

Ichirou - 8 PH na łebek
Kamiru - zgoda, ale za brak rozsądku się płaci.
  Ukryty tekst
0 x
Yuusuke

Re: Prośby do administracji

Post autor: Yuusuke »

Proszę o zgodę na misję/wyprawę po zwój z kinjutsu. Chodzi mi konkretnie o "Suiton: Kokuu no Jutsu" (Suiton C)
Proszę bardzo, wyruszaj na wyprawę. Co do prowadzenia takowej musisz kontaktować z administracją lub Yoschim[/ghide]
0 x
Kamiru

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kamiru »

Czas, by moja wesoła kompania dostała coś za fabulenie ^^
  • Prolog

    Od czego można zacząć przedstawienie dwóch ważnych bohaterów tej historii, jak nie od nagłej i mokrej pobudki w wykonaniu Albinosa? Skuteczność była bardzo duża, skoro nawet Kamiru powstał z łóżka i zabrał się za śnia... Podwieczorek. Zdarza się przecież przespać dzień. Tak samo jak ubrudzić błotem sufit. Zwykła sprawa, ne? Po skonsumowaniu i posprzątaniu bałaganu, duet wyruszył do miasta, by uzupełnić topniejące (ah ta gra słów) zapasy.
    W tym fragmencie poznajemy jedynie, jak mniej więcej wygląda typowy dzień tej obiecującej dwójki shinobi, diametralnie się od siebie różniących, a mieszkających pod jednym dachem. Dziurawym, ale zawsze.

    Część I

    Jak to się stało, że "rodzeństwo" zamiast po kwadransie znaleźć się w sklepie, po blisko godzinie błądzenia wylądowało na skraju jeziora? Ciągłe jojczenie ze strony Kałuży zmusiło Szarookiego do zmiany kursu, skutkiem czego trafili w miejsce, w którym trenował Yusuuke. O dziwo, nie byli tam sami. Nieznajomy budził szacunek samą posturą. Rozmowa, która wywiązała się miedzy najstarszymi z obecnych tam, nie należała do najłatwiejszy. Ale tak to już jest, gdy trafią na siebie takie jednostki. Pomimo trudności, konwersacja jakimś cudem nie zginęła i zdążyła się nawet rozkręcić. Obaj rozmówcy byli inteligentni i uznali nowo poznanego za... Co najmniej ciekawą osobę. W międzyczasie Białowłosy obserwował jakim to brutalnym, ale też i pięknym prawem, rządzi się przyroda. Zapadający zmierzch zmusił trio do podjęcia drogi i pojawienia się w mieście.


    Część II

    Trójka shinobi szukała lokalu w centrum, który zaspokajał by potrzeby każdego z nich, a przy tym nie łamał prawa związanego z nieletnimi. Wybór padł na hebraciarnię. O dziwo, Zamaskowany spotkał w niej swojego krewaniaka z Hyuo. Kamiru nie miał jednak ochoty przeszkadzać mu w rozmowie z nieznanym mu duetem. Miał w końcu własnego, wartego uwagi, rozmówcę. Towarzyszyła im Kałuża. Po złożeniu zamówień i kontynuowaniu rozmowy z Shizuo, kierowany impulsem Yuki postanowił zrobić niewinny jego zdaniem żart i obdarować Niebieskowłosą kunoichi mroźnym poca... Dotykiem. Nie do końca wyszło tak jak zamierzał, bo jej towarzysz odebrał to jako atak. Na szczęście starania Reiki, bo tak nazywała się nieznajoma, oraz mokre przeprosiny młodszego braciszka boga Wygnanego, wystarczył, by załagodzić sytuację. Nie doszło więc do rękoczynów, na co liczyli okoliczni gapie. Albo chakroczynów. Mniejsza. Nowe doświadczenia, nowe osoby. No i nowy brat dla Yusuuke. Taaa, ród Yuki nie będzie miał teraz łatwo.


    Część III

    Wszystko ma swój czas i miejsce. Czas życia i czas śmierci. Czas poznawania i czas odchodzenia. Czas patrzenia i czas macania... Ad rem. Kiedy noc skryła już Ryuzaku, trio musiało się rozdzielić i pójść w sobie znanym kierunku. Zaskakujące, jak przypadkowe spotkanie może zmienić życie. Wyprawa do sklepu zmieniła swoją formę... Bynajmniej nie na gorsze. Ktoś w końcu zrozumiał, że duet wyspiarzy jest niczym Yin i Yang, a dwójka ta przekonała się, że ludzie potrafią być naprawdę interesujący. Następne spotkanie było więc tylko kwestią czasu...
PH dla Yusuuke, Shizuo i Kamiru. Inni spotkani po drodze poradzą sobie sami ~

Za jakiś czas pewnie pojawią się IV, V etc.

Yusuuke-16 PH
Shizuo-15PH
Kamiru-16 PH
~Itami
0 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Prośby do administracji

Post autor: Natsume Yuki »

  Ukryty tekst
Natsu, 8PH o reszcie nic nie wspomniałeś więc nie podliczałam.
~Itami
0 x
Murai

Re: Prośby do administracji

Post autor: Murai »

Chodzi o PH za prowadzoną fabułę:


1) http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=61&t=444 | Gorące źródła - poznanie Kaza, towarzysza nieśmiertelności, wizja przyszłego rozwinięcia znajomości i krótka pogadanka towarzyska.

2) http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?p=2109#p2109 | Domek (nie wiem czy się liczy)

3) http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?p=2727#p2727 | Park - spędzanie wolnego czasu, poznanie Kakizashiego, mały sparing zakończony porażką, zapoznanie się z dziwnym człowiekiem i akcja z udziałem strażników, zakończona szczęśliwie dla strony atakowanej.
Dostajesz 14 PH, brawo! :#
~Itami
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Prośby do administracji

Post autor: Reika »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Prośby do administracji

Post autor: Jawa »

Reika - 11 PH :3
Nie uwzględniałaś Shiga, więc mu nie podliczałam :3
0 x
Tatsuo

Re: Prośby do administracji

Post autor: Tatsuo »

Kyoushi i Tatsuo mieli fabułkę jakąś taką małą, ale mieli~
Część I: Część II:
7PH. Dopisz do KP z linkiem do tego posta.
~Itami
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości