Prośby do administracji

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Ayame

Re: Prośby do administracji

Post autor: Ayame »

Chciała bym się dowiedzieć, czy należą mi się jakieś PH za fabułę.. Bo misji nie lubię, a chciała bym się rozwijać..

1. http://www.shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=62&t=354
2. http://www.shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=60&t=383
3. http://www.shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=60&t=387
Dobra, za zakładanie wątków nie dostaje się PH. Poza tym z tego co widzę na Polanie w dalszym ciągu masz fabułę, więc nie mogę Ci przyznać PH. Dobra, zatem dostajesz 10PH. :3[/ghide]

Korzystając z okazji podliczyłam też punkty dla Fukkatsu
Plus 10 PH.[/ghide]
~Itami
0 x
Tamiko

Re: Prośby do administracji

Post autor: Tamiko »

Moja kochana administracjo, moi kompani, koledzy i przyjaciele. Zerknijcie tutaj i policzcie PH. Będę niezmiernie wdzięczna jeżeli uwzględnicie też mojego towarzysza.
Buziaczki skarby! <3
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Zakochane gołąbki...
Tamiko - 19 PH
Shin - 19 PH
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Prośby do administracji

Post autor: Reika »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Jestem na biężąco z temat więc podejme się oceny kappa
Reika - 12 PH
Kakizashi - 12 PH
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Yugito Uchiha

Re: Prośby do administracji

Post autor: Yugito Uchiha »

Prośba polega na tym by ktoś zajrzał w nasz trening fabularny i przydzielił nam PH( o ile nam się należy).
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

Yuugito - 6 PH
Takeru - 4 PH
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Prośby do administracji

Post autor: Reika »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Prośby do administracji

Post autor: Rokuramen Sennin »

Reika - 9 PH.
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Kamiru

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kamiru »

Yo!

Taka prośba, może pytanie... Skoro mamy wielki mur niczym z twórczości G. R. R. Martina, to czy można go obsadzić ludźmi? Nie ukrywam (a ghide, khe khe), że chciałbym stworzyć coś na wzór Czarnej Straży, neutralnej organizacji zajmującej się pilnowaniem muru i tych, którzy próbowali by przez nich przejść. To tylko zalążek idei, jeśli trzeba, rozpiszę dokładniej wszystkie zasady etc.

Mógłbym coś takiego zrobić?
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Prośby do administracji

Post autor: Rokuramen Sennin »

  Ukryty tekst
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Prośby do administracji

Post autor: Defrevin »

  Ukryty tekst
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Kenji

Re: Prośby do administracji

Post autor: Kenji »

Dzień dobry~ Przygoniono mnie tutaj, żeby dostać PH za fabułę. :C

Czarny las - początek - Wataru postów 7, Kenji postów 6, Tamiko postów 4. Ogólnie akcja polegała na tym, że Wataru pchany wizją ożywienia ukochanej zawędrował do lasu w poszukiwaniu jego króla, o którym krążyły legendy. Tam spotkał Kenjiego, którego rogi przywodziły na myśl mityczne stworzenie i wywiązała się krótka walka, podczas której padło imię Kazuko. Do zabawy wmieszała się też Tamiko, jednakże spotkanie przerwał prawdziwy król lasu, który następnie został unieszkodliwiony. W trakcie "zabawy" Kenji uratował dziewczynę i zrobił sobie solarium na plecach. Teraz polecieli do wioski lizać rany, tadam~
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Prośby do administracji

Post autor: Rokuramen Sennin »

  Ukryty tekst
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości