Porzucanie kont

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Awatar użytkownika
Kaiho
Martwa postać
Posty: 331
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 14:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Inuzukowe, zielone ślepia
- Cienka, pionowa blizna na lewym oku
- Proste, długie włosy, część zapleciona w warkoczyki
- Niski
GG/Discord: Angel Sanada #9776
Multikonta: Koala, Yugen
Aktualna postać: Yugen

Re: Porzucanie kont

Post autor: Kaiho »

Nick postaci: Kaiho
Link do karty postaci: viewtopic.php?p=170221#p170221
Powód porzucenia konta: śmierć postaci <catcryrain>
0 x
Obrazek
Love, don't get in the way
Of this game I was born to play
Your feelings, they can't have a say
In this game you're either hunter or prey.


phbankgłosa to cały art od Kaisy ♥
Awatar użytkownika
Shinoko
Postać porzucona
Posty: 98
Rejestracja: 2 maja 2020, o 22:03
Wiek postaci: 24
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: KP

Re: Porzucanie kont

Post autor: Shinoko »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Fujiko
Postać porzucona
Posty: 60
Rejestracja: 1 sie 2021, o 23:54
Multikonta: Tatsuo | Don Patch

Re: Porzucanie kont

Post autor: Fujiko »

Nick postaci: Fujiko
Link do karty postaci: w kp
Powód porzucenia konta: bo robienie złola-bambika jest meh, a tak to mogę zrobić złola nieco większego bambika <cathug>

Ok ~Yukirin
1 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Porzucanie kont

Post autor: Natsume Yuki »

Nick postaci: Natsume
Link do karty postaci: viewtopic.php?f=33&t=199
Powód porzucenia konta: Coś się kończy, coś się zaczyna. Po sześciu latach człowiek ma trochu dość grania tym samym, czas na nowe horyzonty~
  Ukryty tekst
Jusz ~Yukirin
1 x
Awatar użytkownika
Kayo
Posty: 92
Rejestracja: 10 wrz 2021, o 02:18
Wiek postaci: 15
Widoczny ekwipunek: Tanto przy pasie.
Stroj codzienny
Haori (Płaszcz/kaftan)
Manierka
Skryte pod materiałem Wakizashi
Multikonta: Kabuki | Sayaka

Re: Porzucanie kont

Post autor: Kayo »

Nick postaci: Kayo
Link do karty postaci: viewtopic.php?f=32&t=10154
Powód porzucenia konta: Odchodzę zarówno z Kabukiego(oficjalna informacja jeszcze się pojawi, albo już się pojawiła) jak i z forum. Nie chcę się zbytnio rozwijać bo nie ma za bardzo do czego. Mam swoje powody, którymi nie chcę się publicznie dzielić. Od dłuższego czasu byłem ledwo widoczny fabularnie, także... Tak to wygląda. Każdemu z kim miałem okazje popisać, dziękuję za grę i życzę powodzenia w dalszym przeżywaniu przygód/farmieniu/walkach - co kogo kręci :P

Może i niektórym wydawać się to nagłą decyzją — trudno. Ekipce zostawiłem kilka rzeczy do dokończenia, przygotowując im kilka wstępnych projektów, a dokończą je, jak już sobie je sami wyobrażają, bez mojego dalszego udziału. Jakby ktoś chciał pogadać albo coś to discord albo gg w profilu

Także Ekipie życzę jeszcze raz powodzenia w dalszej pracy i wdrażaniu gotowych już projektów z bety. (Dokańczam jeszcze tylko misje Yoake, ale to i tak na końcie Jun'a)

OFC obie postacie do nieaktywnych.

Ok ~Yukirin
1 x

Awatar użytkownika
Maname
Postać porzucona
Posty: 466
Rejestracja: 12 sty 2019, o 12:42
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Ma na oko około 1.55 wzrostu
- Duże niebieskie oczy
- Jak się uśmiecha widać ostre zęby
- Granatowe włosy
- Strój w granatowych barwach
Widoczny ekwipunek: Torba, plecak, wyrzutnia shuriken, kabura na nóż.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Kabuki | Kayo
Lokalizacja: Hanamura

Re: Porzucanie kont

Post autor: Maname »

Nick postaci: Maname
Link do karty postaci: viewtopic.php?p=108888#p108888
Powód porzucenia konta: J/W
(wynagrodzenie z misji ofc odbiore)

Ok ~Yukirin
0 x
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Porzucanie kont

Post autor: Mikoto »

Nick postaci: Mikoto i Seiren
Link do karty postaci: viewtopic.php?p=154878#p154878 (Seiren chyba już jest w archiwum)
Powód porzucenia konta: Jest ich w sumie kilka. Główny to fakt, że forum bardzo straciło po ostatnich zmianach i reworkach, a przynajmniej w moich oczach. Tęsknię do czasów, kiedy wszystko było prostsze i polegało głównie na opisach, które względnie szanowano, a teraz gdzie się nie wejdzie, wszędzie cyferki i przeliczenia. Dramat.
Kolejnym istotnym powodem jest spadek aktywności. Odkąd wróciłam po swojej dłuższej nieobecności, nie poznaję forum. Wcześniej było tu gwarno i tłoczno, a teraz ludzie siedzą cicho jakby bali się dostać za coś osta...Jestem typem, który nie potrafi grać sam i farmić ile wlezie na misjach, największą przyjemność sprawiało mi towarzystwo innych, a tego teraz ze świecą szukać, bo każdy gdzieś utknął od dłuższego czasu.
Ostatni z powodów to w sumie czas. A konkretniej lata, które spędziłam na PBFach, bo stuknęło ich już łącznie 15...najwyższy czas aby zakończyć przygodę z forami, bo tak jak niektórzy z was słyszeli, SW miało być moim ostatnim forum.
Na koniec chciałam podziękować tym, którzy wnieśli naprawdę wiele do moich fabuł, sprawiając że była to prawdziwa przyjemność z gry, zwłaszcza starym wyjadaczom (Shigu, Natsume i Ichir, tulasy dla was), których niewielu tu już zostało. No i wszystkim pozostałym, którzy mieli okazję wejść ze mną w fabularną interakcję. Trzymajcie się ciepło i powodzenia <3

Zrobione ~Yukirin
4 x
Awatar użytkownika
Shugo
Postać porzucona
Posty: 44
Rejestracja: 24 kwie 2021, o 03:17
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō

Re: Porzucanie kont

Post autor: Shugo »

Nick postaci: Shugo
Link do karty postaci: viewtopic.php?f=33&t=9904
Powód porzucenia konta: chęć stworzenia nowej postaci

Moje ostatnie O K : P klik - nowe kp wedle tego, jeśli coś się zmieni na pewno ktoś Cię o tym poinformuje. Powodzenia.

- Nana
0 x
Awatar użytkownika
Seiya
Postać porzucona
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2021, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Pospolity.
Widoczny ekwipunek: Brak.
GG/Discord: corpus#3610
Multikonta: Mūnraito

Re: Porzucanie kont

Post autor: Seiya »

Nick postaci: Mūnraito i Seiya
Link do karty postaci: odpowiednio viewtopic.php?p=179340#p179340 oraz viewtopic.php?p=189211#p189211
Powód porzucenia konta: Bardzo chciałbym wszystkim, bez wyjątku - tak szczerze - podziękować za wspólne... nie wiem, ponad pół roku? Szczęśliwi podobno czasu nie liczą... Coś w tym jest. To była moja pierwsza przygoda z tego typu hobby, bo pisać uwielbiam, ale nigdy nie brałem udziału w pbf pomimo przeszło 30 lat. Było to coś, co bardzo mnie wciągnęło, doskonale spędzałem czas zwłaszcza z Naną (Isane), Akim, Yue na fabułkach, misjach, ale również i innymi, którzy prowadzili mi misje, np. Templarem czy Mei. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Ach, jeszcze krótka, ale jednak, fabułka z Kakitą i jego żoną. Dzięki, samuraju! Niemniej, ostatnie wydarzenia, akurat z którymi bezpośredniego związku nie miałem, pokazały mi, że chyba nie ma sensu dalej brnąć w coś, gdy atmosfera zrobiła się dość nieprzyjemna. Jeszcze wczoraj nie mogłem się zgodzić z Ocirem. Uważałem, że nie ma racji, że jest gdzieś nadzieja na lepsze jutro i Ci ze sobą skłóceni gdzieś, kiedyś tam dojdą do porozumienia. Może nadal tak będzie. Teraz jednak przyznaję mu rację i sam kończę grę. I tak w porównaniu do reszty byłem świeżakiem, więc nie będzie tragedii z powodu mojego odejścia. Przyznam się bez bicia, że na pewno każdy z nas miał w całej tej sytuacji coś za uszami, bezpośrednio, pośrednio czy mimochodem: tak administracja, jak i Ci z podziemia (tak, wiem, co się tam wypisuje, również na mój temat, bo to po prostu wypływa, m.in. dzisiejsze analizy i komentarze), oraz my, przeciętni gracze - w tym i ja. Liczę jednak, że wszyscy wyciągną z tego wnioski. Tak byłoby idealnie. Ja ze swojej strony dodam, że to była dla mnie zapewne pierwsza i ostatnia przygoda z pbfem. Absorbuje to niemiłosiernie, czas spędza się niezwykle przyjemnie na takiej kreatywnej aktywności. Zachowam Shinobi War w pamięci jako ten jeden, jedyny skarb, którego nie da się powielić. Jeszcze raz, wszystkich pozdrawiam i życzę lepszych nastrojów. Dzięki i do zobaczenia w realnym świecie, bo z wieloma z Was widuję się dość regularnie!
0 x
Obrazek No beast so fierce, but knows some touch of pity.
I know none and, therefore, am no beast.
Awatar użytkownika
Chojiro
Postać porzucona
Posty: 45
Rejestracja: 29 paź 2021, o 22:13
Wiek postaci: 39
Ranga: Wyrzutek S
GG/Discord: Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Porzucanie kont

Post autor: Chojiro »

Nick postaci: Chojiro, i na dłuższą metę również Iwan
Link do karty postaci: viewtopic.php?p=188401#p188401
Powód porzucenia konta: Cóż, co mogę rzec. Byłem na forum (oraz praktycznie w administracji) od samego początku, jeszcze od starej edycji - jakby zsumować, to prawie osiem lat. Przez bardzo długi czas zarówno brałem aktywny udział w tworzeniu fabuły, grałem też sobie jako własna postać. Dzięki SW poznałem mnóstwo ludzi, z którymi dalej utrzymuję bliższy lub dalszy kontakt, i mam nadzieję że te kontakty jeszcze się utrzymają przez dłuższy czas. Niestety jednak, ostatnimi czasy dało się zobaczyć u mnie praktyczny brak obecności - nie tylko przez atmosferę która się utworzyła, ale też po prostu obowiązki własne. Najwidoczniej I'm getting too old for this.
Thank you to the real ones, do zobaczenia gdzie indziej w zakątkach internetu. Dzięki za prawie osiem lat wspólnej rozgrywki, mnóstwo dobrych wspomnień i możliwości rozwinięcia swojego twórczego pisania. <cathug>
Peace!
0 x
Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 406
Rejestracja: 18 lut 2015, o 21:28
Aktualna postać: Kisuke

Re: Porzucanie kont

Post autor: Moderator »

Nick postaci: Zawsze mnie bawił ten punkt. Mogę wpisać kogoś innego? XD
Link do karty postaci: https://www.youtube.com/watch?v=aHtEm9sxzYg
Powód porzucenia konta: Dziękuję za wspólnie spędzony czas, w szczególności Inosiowi, Yuki, Nanie i Patrykowi, którzy zainteresowali się co się ze mną działo w ostatnim czasie <3 Taka to już kolej PBF-ów. Upadek mnie nie zaskoczył ani trochę. To community niestety wygląda za każdym razem tak samo. New people, same shit.

Smacznej kawusi, jebać kapusi. Paaa. Jestem pewny, że jeszcze się zobaczymy.
0 x
Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania - zapraszam na discorda lub PW!
Awatar użytkownika
Yugen
Postać porzucona
Posty: 301
Rejestracja: 31 maja 2021, o 14:28
Wiek postaci: 20
Ranga: Akoraito
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Yue, Koala

Re: Porzucanie kont

Post autor: Yugen »

Nick postaci: Yugen, Yue, Koala
Link do karty postaci: viewtopic.php?p=175497#p175497
viewtopic.php?f=32&t=10210&p=187710#p187710
Powód porzucenia konta: Niektórzy ludzie to zwierzęta, którzy tylko rzucają we wszystko bananami, a jakbym chciała oglądać takie małpy to bym poszła do zoo. Przez takich ludzi właśnie niszczy się dobrą zabawę i community PBF. Szkoda czasu. Cieszę się, że poznałam tu wielu super i wartościowych ludzi pomimo tego , a jest ich sporo <catlove>
0 x
Obrazek

N ormality is a paved road:
It's comfortable to walk, but no flowers grow.
- Vincent van Gogh


Bokka - Town of Strangers
Awatar użytkownika
Airan
Posty: 330
Rejestracja: 31 maja 2021, o 23:10
Wiek postaci: 25
Ranga: Akoraito / Rekrut
Krótki wygląd: Dość wysoka, opalona, kruczoczarne włosy do pasa, fiołkowe oczy.
Multikonta: Yukirin

Re: Porzucanie kont

Post autor: Airan »

Nick postaci: Airan
Link do karty postaci: viewtopic.php?f=32&t=9681
Powód porzucenia konta: o tutaj: viewtopic.php?p=190811#p190811
Ze swojej strony chciałam się pożegnać – fajnie było tutaj pograć i poznać wielu z Was, kontakt z niektórymi się utrzymał, z niektórymi nie, tak to bywa przy różnych znajomościach. Bardzo wiele serca oddałam temu forum i przykro się rozstawać w takich okolicznościach, ale najwyraźniej nie mogło być inaczej. Ciepło będę wspominać te… ile. Prawie 4 lata przygód, chociaż szkoda, że na obecnej postaci pograłam tak krótko. Raczej się już nie spotkamy, straciłam na ten moment ochotę na bawienie się w PBFy – te lubią przyciągać dramki, a mi wystarczy nerwów prywatnie, żeby się jeszcze denerwować na swoje hobby. Chociaż kto wie, nigdy nie mów nigdy - być może do zobaczenia gdzieś tam.
0 x
Obrazek
·
nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą
lotu swego nie zniży nad łąki złotą plamą
przeraża mnie ta chwila, która jej wolność skradła
jaskółka czarny brylant wrzucony tu przez diabła
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Porzucanie kont

Post autor: Satoshi »

Nick postaci: Satoshi
Link do karty postaci: viewtopic.php?f=33&t=9603&p=173473#p173473
Powód porzucenia konta: Brak czasu, brak chęci. Człowiek przychodzi na chwilę a tu takie fikoły.
Pozdrawiam
Satoshi vel Oprae
0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Ajisai
Postać porzucona
Posty: 65
Rejestracja: 28 paź 2021, o 11:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Ciemne, kasztanowe włosy opadające na ramiona, piwne oczy, jasna cera, jedwabne, czarne kimono z wyszytym na plecach symbolem rodu, przepasane hanhaba obi, na stopach zaś zōri.
Widoczny ekwipunek: Torba przepasana w talii
GG/Discord: spectrofobia

Re: Porzucanie kont

Post autor: Ajisai »

Nick postaci: Ajisai
Link do karty postaci: viewtopic.php?f=32&t=10234&p=188329#p188329
Powód porzucenia konta: Cyganka wróży z kart, lata minione dni, o jak daleko stąd matula ma...czekałem tyle dni, czekałem tyle lat, dziś pod eskortą psów idę pod sąd. Na sali rozpraw jest, świadkowie zlitujcie się za trybunałem świat, kurewski skład. Wolność zabrali mi, marzenia rozwiał wiatr, a te więzienne dni czekają mnie...żegnajcie koledzy ze wspólnej kradzieży, żegnajcie dziewczęta z miłości mej...a kiedy dadzą mi, wyrok co czeka mnie opuszczę głowę w dół i pójdę se...opuszczę głowę w dół, wskoczę w więzienny strój, a ty matulo ma nie przejmuj się,a ty matulo ma nie przejmuj się...
0 x
#6e916b
voice karta postaci
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości