Sajin no Mai

Awatar użytkownika
Ryōken
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2024, o 15:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Sajin no Mai

Post autor: Ryōken »

Nazwa
Ninken Ninpō: Sajin no Mai
Dziedzina
Klanowa Inuzuka?
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
1 Pies = Zasięg 1 Bombki dymnej
Koszt
Brak
Dodatkowe
Podłoże z ziemi lub piachu
Opis Używając przednich łap, psy kopią w ziemi, dzięki czemu wzburzają kurz utrudniający widoczność przeciwnika. Dzięki technice można także wykopać dużą dziurę w krótkim czasie.
https://naruto.fandom.com/pl/wiki/Ninke ... Dust_dance

https://naruto.fandom.com/wiki/Ninken_N ... Dust_Cloud

https://youtu.be/rNtIJ2wyTqY?si=g5cbe4xqd-xXX1Go
0 x
PH | Bank | Mechaniki Inuzuka Ryōken mowa
Ogar mowa
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1107
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Sajin no Mai

Post autor: Souei »

Szczerze mówiąc, to nie miałem pojęcia jak to zakwalifikować i ostatecznie nie wiem, czy w ogóle powinniśmy robić z tego technikę.
Jeśli jednak skupimy się na pierwszym z dwóch zdań opisu, to może i można by było dać taką bombkę dymną? Domyślam się, co na to powie Ario, ale ja byłbym skłonny to zaakceptować, bo rozumiem, że jeśli to wylądowało tutaj, to rzeczywiście komuś się przyda.
Zasięg zmieniłbym na "Sfera o promieniu 2 metry", trochę słabiej od bombki, bo nie mamy tutaj przecież żadnej eksplozji gazu, a to że za jednego psa to wiadomo, więc trzymajmy się naszych prostych form z innych technik.
Do opisu trzeba dodać, że technika nie działa natychmiastowo, tylko narasta podczas wykonywania techniki. Odnośnie czasu unoszenia się chmury to nie pisałbym nic, bo w bombkach też nie ma tego określonego, więc nie mamy żadnego punktu odniesienia.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryōken
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2024, o 15:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: Sajin no Mai

Post autor: Ryōken »

Nazwa
Ninken Ninpō: Sajin no Mai
Dziedzina
Klanowa Inuzuka?
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Sfera o promieniu 2 metry
Koszt
Brak
Dodatkowe
Podłoże z ziemi lub piachu
Opis Używając przednich łap, psy kopią w ziemi, dzięki czemu wzburzają kurz utrudniający widoczność przeciwnika. Przy użyciu techniki można także wykopać dużą dziurę w krótkim czasie. Technika nie działa natychmiastowo, tylko narasta podczas wykonywania.
0 x
PH | Bank | Mechaniki Inuzuka Ryōken mowa
Ogar mowa
Awatar użytkownika
Ryōken
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2024, o 15:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: Sajin no Mai

Post autor: Ryōken »

Technika zaakceptowana czy coś jeszcze zmienić, dogadać?
0 x
PH | Bank | Mechaniki Inuzuka Ryōken mowa
Ogar mowa
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1107
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Sajin no Mai

Post autor: Souei »

Dla mnie już w porządku. Możesz usunąć z tabelki dziedzinę i napisać obok, bo jak to wpadnie do odpowiedniego działu, to tam raczej nie powtarzamy jeszcze raz, że to należy do danej dziedziny. Albo zrobią to przy przenoszeniu (mam nadzieję).
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryōken
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2024, o 15:48
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: Sajin no Mai

Post autor: Ryōken »

Nazwa
Ninken Ninpō: Sajin no Mai
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Sfera o promieniu 2 metry
Koszt
Brak
Dodatkowe
Podłoże z ziemi lub piachu
Opis Używając przednich łap, psy kopią w ziemi, dzięki czemu wzburzają kurz utrudniający widoczność przeciwnika. Przy użyciu techniki można także wykopać dużą dziurę w krótkim czasie. Technika nie działa natychmiastowo, tylko narasta podczas wykonywania.
Dziedzina: Klanowa Inuzuka
0 x
PH | Bank | Mechaniki Inuzuka Ryōken mowa
Ogar mowa
Awatar użytkownika
Brook
Moderator
Posty: 28
Rejestracja: 6 kwie 2024, o 13:44
Aktualna postać: Souei

Re: Sajin no Mai

Post autor: Brook »

Dodaję jeszcze, że po zakończeniu kopania chmura pyłu utrzymuje się jedną turę, bo Jawa kazał dopisać czas działania i wprowadzam.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Brakujące techniki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości