Moje twórczości wszelakie [YT'bowe i nie tylko]

Temat służący za notatnik dla każdego z graczy. Jeżeli więc siedzi Ci coś w głowie i chcesz to spisać oraz mieć zawsze pod ręką na forum - to ten dział właśnie po to jest.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Moje twórczości wszelakie [YT'bowe i nie tylko]

Post autor: Tsukune »


Jak się spodoba prosiłbym o komentarz tutaj i jak można nawet na YT <catlove>
0 x
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1006
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Moje twórczości wszelakie [YT'bowe i nie tylko]

Post autor: Azuma »

Jako laik mogę powiedzieć że to ciekawy sposób na przedstawienie pewnej historii. Z rzeczy które bym poprawił, to przyspieszył wyświetlanie kolejnych wiadomości, czyli właściwie cały filmik. Oglądając przed pracą zdążyłem mniej niż myślałem że się uda, a przesuwanie palcem do kolejnych fragmentów powodowało frustrację bo gubiłem kolejne wiadomości.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Moje twórczości wszelakie [YT'bowe i nie tylko]

Post autor: Tsukune »

To i tak w samej aplikacji jest ustawione na x2...nie chciałem dawać szybciej bo może być jedna długa wiadomość a następnie kilka krótkich i chciałem aby dało się spokojnie przeczytać.

Zawsze w samym YT można przyspieszyć...ale radę przyjmuję i następna część zerknę na x4 szybkości...innych niestety prędkości nie ma
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Moje twórczości wszelakie [YT'bowe i nie tylko]

Post autor: Tsukune »



I jest druga część <catflushed>
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Moje twórczości wszelakie [YT'bowe i nie tylko]

Post autor: Tsukune »

I wlatuje o to 3 część mojej historii z BNHA. Mam nadzieję iż będzie się ją wam przyjemnie czytało

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzienniki graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość