Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Hotaru »

Dzisiaj był naprawdę bardzo ważny dzień – urodziny Harukiego! Hotaru nie mogła przepuścić takiej okazji i z nim się nie spotkać. Miała zacnie obmyślony plan, co będą robić, ale musiała najpierw wszystko przygotować – wstała więc wcześniej niż zwykle i wzięła się do pracy – poszła na lokalny targ, żeby kupić rybę, trochę warzyw, glony i owoce – będą na deser! Gdy wróciła do domu wzięła się za gotowanie ryżu, przyszykowanie wszystkiego pod roli sushi, które Haru tak bardzo lubił. Oprócz tego były też onigiri z pastą z czerwonej fasoli, pokrojone kawałki liczi i słodkie dango. Wszystko zostało zapakowane w bambusowy pojemnik na bento. Oprócz tego z piwniczki wzięła sake – nie była wielką fanką alkoholu, no ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi, prawda? Wszystko zapakowała w specjalnie złożoną chustę, która zrobiła jej za torbę – furoshiki nauczyła się od matki i wiele razy w życiu się jej przydało!

Zawsze czuła się trochę niepewnie, gdy przychodziła do domu Harukiego. Jej to była tak naprawdę niewielka chatka, w porównaniu do tego, gdzie mieszkał Shabondama. I zawsze gdy tam się pojawiała, czuła się trochę jak słoń w składzie porcelany – wszyscy tacy eleganccy, odziani w jedwabne kimona… Dzisiaj może nie będzie jednak tak źle, bo zamiast monpe i keikogi, postanowiła założyć bawełnianą yukatę. Nie zdarzało się to często, no ale w sumie okazja do tego była, więc co stało na przeszkodzie? Materiał był w jasnym, liliowym kolorze. Białą nitką były na nim wyhaftowane wzory przypominające paprocie. Białe obi, starannie zawiązane z tyłu na kokardę, idealnie pasowało do yukaty; Włosy Hotaru spięła w koczek, w który też włożyła ozdobną spinkę z kwiatem wiśni. Na nogach miała białe skarpety i drewniane sandały. Można powiedzieć, że była gotowa.

Musiała przejść się kawałek ze swojego domu do posiadłości Shabondamy. Wielkość tych rezydencji sprawiała, że czuła się przytłoczona jak zawsze, pomimo że przecież była tu tak wiele razy i nikt nigdy nie zrobił niczego, przez co miałaby się czuć gorsza; Przed domem spotkała ojca Harukiego, pana Kagamiego. Hotaru ukłoniła się mu na przywitanie.

- Dzień dobry, Shabondama-dono. – Mizutama darzyła ojca Haru ogromnym szacunkiem i była wdzięczna za to wszystko, co zrobił dla niej i dla matki. Nigdy mu się chyba za to nie odpłaci. - Jak się pan miewa? – zapytała uśmiechając się delikatnie do mężczyzny. – Haruki ma dzisiaj urodziny, więc pomyślałam że wpadnę i go porwę na parę godzin, mam nadzieję, że to nie będzie problem? – zapytała Kagamiego.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Hotaru »

Hotaru wcale by się nie zdziwiła, gdyby Haruki zapomniał o swoich własnych urodzinach – to było do niego takie podobne! Jednocześnie nigdy nie zapomniał o jej i zawsze coś dla niej w ten dzień przygotowywał. Co prawda w zeszłym roku nie byli w nastrojach na świętowanie. I mimo że rana po stracie ojca wciąż się zabliźniała, to mimo wszystko chciała by ten dzień był szczęśliwy i spędzony w miłej atmosferze – dlatego postanowiła przygotować dla niego małą niespodziankę z tej okazji. Zwłaszcza, że to zwykle Haru do niej wpadał, nie na odwrót, więc to na pewno będzie miła odmiana.

Cieszę się, że wszystko w porządku – powiedziała, uśmiechając się do Kagamiego. - Zapewne był pan bardzo zajęty ostatnimi czasy. – Nie obwiniała czy nie oceniała w żaden sposób ojca Haru o tym, że zapomniał o fakcie urodzin swojego syna. Prawdę powiedziawszy, to nawet rozumiała. Był na wielu, trudnych misjach, miał wiele rzeczy na głowie… plus sam Haruki o tym nie pamiętał. – Pewnie siedzi w tej bibliotece kilka dobrych godzin! – Gdy Haru się dobierał do zwojów, to potem mógł zniknąć na cały dzień, zwłaszcza, że zawsze przykładał się do swojej pracy. – Dziękuję bardzo, Haru na pewno się ucieszy. – Wyciągnie go pewnie w środku porządkowania, więc to było miłe ze strony Kagamiego, że nie miał nic przeciwko, by go na te parę godzin porwała.

Czas mijał naprawdę bardzo szybko. Hotaru miała wrażenie, jakby dzień ich poznania miał miejsce raptem kilka tygodni, a nie lat temu. Przeżyli ze sobą wiele, ale jeszcze dużo było przed nimi – tego dziewczyna była pewna i się cieszyła na samą myśl o chociażby podróży na kontynent – rozmawiała z matką i ta nie miała nic przeciwko, zwłaszcza, że ostatnio czuła się znacznie lepiej. Mizutama nie wiedziała jednak o rzeczach, które się zza morzem działy, o wojnie na północy… no ale zapewne to będzie coś, co z Haru obgadają.

To nic takiego. Haruki zawsze też pamięta o moich urodzinach – powiedziała trochę zawstydzona słowami pana Shabondamy. – Dziękuję i będziemy, obiecuję! – dodała zaraz potem. Na pożegnanie się ukłoniła jeszcze i ruszyła w stronę biblioteki. Może nie bywała tu zbyt często, ale mimo wszystko to było na tyle wystarczające, żeby bez problemu dotarła na miejsce. Cichutko otworzyła drzwi, starając się, żeby nie wydobyły z siebie żadnego dźwięku. W drewnianych sandałach nie było to łatwe, ale chciała po cichutku zaszła Harukiego od tyłu i położyła swoje drobne dłonie na jego oczach. – Zgadnij kto to! – powiedziała. Mimo że Haru nie widział jej twarzy, to ton jej głosu był wystarczający, by chłopak wiedział, że ta się uśmiechała. I to szeroko. – Wszystkiego najlepszego, Haru. – Dodała zaraz potem, odsłaniając już oczy chłoapaka.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Hotaru »

Gdyby Hotaru była ubrana tradycyjnie w swoje monple i buty „shinobki” to pewnie nie wydałaby z siebie żadnego dźwięku, jednakże jej obecny strój trochę uniemożliwiał bycie bezszelestną. Nie przywykła do noszenia na co dzień yukaty, więc miała poczucie, jakby trochę ją ograniczała, no ale to nie ma większego znaczenia, bo przecież będą tylko spokojnie spędzać popołudnie i nie planują żadnych treningów czy innych akrobacji – nawet by mu na to nie pozwoliła! Dzisiaj były jego urodziny i miał sobie zrobić dzień przerwy. Jak nie potrenuje to nic się nie stanie.

Uśmiechnęła się jedynie, czując jego dłoń na swojej, jakby chciał się upewnić, że to była ona. Hotaru we swojej osobie, a któż mógłby to być inny? Co nie zmienia faktu, że cieszyła się, że niespodzianka wyszła i że tak zareagował na widok jej osoby. To zwykle on ją odwiedzał, teraz przyszła pora na zamianę.

Zdecydowanie musisz odpocząć, skoro o własnych urodzinach zapominasz! – skarciła go nieco, kręcąc głową z dezaprobatą. Tak być nie może, co to, to nie! – A Twoim ojcem się przejmować nie musisz, spotkałam go przed domem i pozwolił mi Cię porwać na parę godzin. – Nie dodała tego, że pewnie mu się głupio zrobiło, że zapomniał o urodzinach własnego syna i kazał mu w tak specjalny dzień sprzątać bibliotekę. – I szkoda by było, żeby tyle dobrego jedzenia poszło na marne… – powiedziała, podnosząc swoją torbę, w której było ich bento. O sake na razie nie zamierzała wspominać, co by nie zdradzać wszystkiego od razu. – To jak, dasz się namówić? Przyjdę jutro i pomogę Ci skończyć te porządki. Miała nadzieję, że to sprawi, że Haru się przekona i nie będzie miał wyrzutów sumienia ze względu na porzucenie biblioteki w połowie roboty. No ale dzisiaj był naprawdę specjalny dzień, na dodatek była piękna pogoda, więc szkoda byłoby ją zmarnować, siedząc w domu!

Hotaru z wyczekiwaniem spoglądała na decyzję Harukiego. Jeżeli stwierdzi, że musi to skończyć, to nic się nie stanie – zjedzą bento po prostu u niego w domu, pomoże mu to ogarnąć jeżeli będzie chciał… ale zdecydowanie chciałaby z nim wyjść na zewnątrz i spędzić miło czas aż do samego wieczora! To była zdecydowanie bardziej miła wizja niż siedzenie cały dzień w bibliotece zawalonymi zwojami, papierami i cholera wie czym jeszcze, no ale decyzja już należała do Haru.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Hotaru »

Po części rozumiała fakt dużej ilości pracy czy treningów – sama przecież miała podobnie. Miała wiele na głowie, musiała pomagać matce, trenować, czasem złapać jakąś robotę – bo mimo wszystko chciała być jak najbardziej samodzielna, żeby nie być zależną od rodziny Harukiego. Nie zamierzała cały czas polegać na dobroci rodziców Haru – była wdzięczna za ich pomoc, za wszystko co zrobili… Gdyby nie koneksje Kagamiego, to zapewne wciąż byłaby w wojsku, a jej matka… miałaby się naprawdę źle. O ile w ogóle by się jeszcze miała, a nie umarła z samotności i rozpaczy.

- No wiem, wiem. Znam sytuację. Pochwalisz mi się co tam się nauczyłeś. Ja też nie próżnowałam! – powiedziała, uśmiechając się do chłopaka. Nie ma nic lepszego niż zauważenie progresu w stawaniu się coraz to bardziej silniejszym shinobi czy kunoichi. Mizutama zawsze była szczęśliwa, gdy udawało się jej opanować jakąś trudną technikę. – Jakby miałby Ci odmówić chwili przyjemności w urodziny? Kagami wydawał się jej zawsze bardzo ciepłym człowiekiem, który zawsze Harukiego wspierał. – Niespodzianka, dowiesz się, gdy będziemy na miejscu! – Miała w swojej głowie cały pomysł jak spędzą te popołudnie. W porównaniu do Harukiego miała plan, nad którym bardzo długo myślała. – Idziemy. Uśmiechnęła się.

Poczekała aż Haruki poprawi yukatę. Wyszli z rezydencji i skierowali się w stronę wyjścia z wioski. Pogoda była naprawdę bardzo piękna, to trzeba przyznać! Lato było tak naprawdę coraz bliżej i było to czuć – słońce świeciło dosyć intensywnie, ale nie było jeszcze bardzo gorąco. Można powiedzieć, że tak w sam raz! Mizutama zdecydowanie była podekscytowana dzisiejszym dniem. Miała nadzieję, że Haru się spodoba to, co dla nich zaplanowała… Zwłaszcza, że to nie były tylko jego urodziny, ale także siódma rocznica ich przyjaźni. Mieli co świętować!
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Posiadłośc rodziny Shabondama Harukiego

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość