Dom rodziny Urumi

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Sasame »

Po odpowiednim wypoczęciu, które zdecydowanie mi się należało po opracowaniu i dopieszczeniu autorskiej techniki do perfakcji, zdecydowałam że najwyższy czas wziąć się z powrotem do roboty. Zjadłam śniadanie, które przygotowała dla mnie matka przed wyruszeniem na targ a następnie wzięłam cały mój ekwipunek, ubrałam się i również opuściłam dom, kierując się na drobny patrol po Nawabari, jednak obrałam trasę w taki sposób aby sukcesywnie zbliżać się do siedziby władzy. Po drodze witałam się z ludźmi i kilkukrotnie również użyczyłam drobnej pomocy, czy to w przeprowadzeniu jakiejś starej kobiety przez ruchliwą drogę, czy też pomagając jakiemuś kupcowi wyładować ciężkie skrzynie z wozu. Wszędzie gdzie szłam, starałam się szerzyć uśmiechy oraz życzliwość, tak aby ludzie wiedzieli że szczep Juugo dba o nich i stoi na straży porządku. Po skończonym obchodzie weszłam do siedziby władzy, chcąc ponownie udać się do pomieszczenia gdzie przydzielane były misje dla chętnych.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Sasame »

Następnego dnia po otrzymaniu awansu, obudziłam się w świetnym nastroju i byłam w pełni naładowana pozytywną energią i od razu zabrałam się za przygotowania do wyjścia z domu. Szybko się odświeżyłam i ubrana zeszłam do kuchni aby zjeść śniadanie podczas którego zastanawiałam się nad tym jak spożytkuję mój pierwszy pełny dzień w roli Akoraito szczepu Juugo. Wybór był ciężki, mogłam zarówno spędzić go na dalszym kształceniu się i rozwijaniu moich umiejętności. Innym wyborem było kontynuowanie tej dobrej roboty za którą zostałam właśnie nagrodzona. Obie te opcje były dla mnie bardzo kuszące i każda z nich miała swoje plusy, jednak również swoje minusy. Kontynuowanie treningu było zdecydowanie opcją długoterminową, jeżeli będę silniejsza to wtedy będę w stanie o wiele lepiej pomagać w przyszłości obywatelom Daishi i samego Nawabari. Jednak jeżeli już teraz skupię się na ich pomocy to od razu im pomogę. Może nie tak bardzo jakbym była lepszą wersją samej siebie, jednak w dalszym ciągu byłaby to pomoc... Ahhh, wybór był zaiste dość ciężki i spędziłam niezły kawałek czasu aby zdecydować ostatecznie czym się zajmę, jednak do końca śniadania udało mi się zdecydować. Tak więc założyłam na siebie płaszcz i ruszyłam w drogę, kierując się do siedziby władzy, gdzie najwyraźniej po prostu ciągnęło mnie, prawie każdego dnia.
W drodze do siedziby dokładniej przemyślałam to jak się miała moja kariera jako kunoichi szczepu Juugo. Właśnie udało mi się zdobyć wyższy poziom, którym była ranga Akoraito. Następnym krokiem była ranga Sentokiego i zdecydowanie był to następny etap, który chciałam osiągnąć. Oczywiście wiedziałam że nie dostanę tego awansu tak o po prostu za siedzenie i pachnięcie. Jednak byłam zdeterminowana aby tego dokonać.
Po dotarciu do budynku siedziby udałam się prosto do gabinetu Moritaki, w nadziei że znajdę tam mężczyznę i będzie on miał dla mnie jakieś zadanie. Stanęłam przed drzwiami i zapukałam zdecydowanym ruchem a następnie czekałam na odpowiedź bądź pozwolenie na wejście do środka.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki na wieść, że dane jej będzie jeszcze dotrzymać towarzystwa kuzynce uśmiechnęła się lekko. Szczególnie, że Sasame od razu chciała przejść do treningów i nawet miała miejsce, gdzie mogły się tym zająć! Co prawda niedawno walczyły z wrogiem, jednak sama Doko nie opadła jeszcze z sił i chciała dalej się rozwijać. Szczególnie teraz, gdy zobaczyła czego potrafi dokonać jej kuzynka. Ruszyła więc z nią do miejsca, które okazało się być domem rodzinnym Sasame, a raczej polany niedaleko tegoż domu. Misaki wolała ćwiczyć daleko od domu, w lesie, gdzie nikt nie patrzył. Nie zamierzała jednak narzekać. Kierowana ciekawością, zerknęła w kierunku kuzynki i zadała pytanie.
-Ciocia i wujek są w domu?
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Sasame »

Po przejściu przez tereny Nawabari, znalazłyśmy się mocno na obrzeżach obszarów mieszkalnych gdzie znajdował się właśnie mój dom rodzinny. Jednak jeszcze nie czas aby do niego zachodzić, więc pociągnęłam Misaki dalej na niedaleką polankę, którą upatrzyłam sobie jako świetny plan treningowy. Znajdowały się tam jeszcze pocięte maty tatami na których ćwiczyłam moją autorską technikę, jednak na całe szczęście były zebrane z grubsza w jednym miejscu na uboczu, więc nie będą ani trochę przeszkadzały we wspólnym treningu z kuzynką. Kiedy znalazłyśmy się już na polance odwróciłam się przodem do Misaki i rozłożyłam ręce.
- Witaj na moim placu ćwiczebnym, Misaki-chan. - powiedziałam z uśmiechem do dziewczyny po czym ustawiłam się kilka metrów od niej i wskazałam miejsce naprzeciw mnie, tak że środek polany będzie pomiędzy nami kiedy kunoichi się tam ustawi. - Możemy zacząć od prostej rozgrzewki, oczywiście w trybie Klątwy, żeby przy okazji ćwiczyć również umiejętności jej kontroli. - powiedziałam do dziewczyny kiedy ta już się ustawiła na wskazanym przeze mnie miejscu po czym aktywowałam wspomniany wcześniej poziom Senninki, sprawiając że moje ciało pokryło się zawiłymi wzorami. Przyjęłam postawę gotowości do walki i uniosłam gardę. - Chodź, Misaki-chan, pokaż mi co potrafisz! - powiedziałam ochoczym głosem oczekując na natarcie kuzynki. Kiedy ta przeszła do ofensywy, zabrałam się za analizowanie oraz blokowanie jej ataków.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki spojrzała na porozcinane, rzucone w jedną "stertę" maty, a następnie przeniosła wzrok na swoją kuzynkę, zadajac jej nieme pytanie, o przeznaczenie tego. Jeśli były to odpadki po treningu to czemu nie zostały posprzątane? Nie dane było się jednak dziewczynie tego dowiedzieć, albowiem jej kuzynka zarządziła rozpoczęcie rozgrzewki. Młodsza z dziewczyn pokiwała więc głową i przyjęła odpowiednią postawę, przygotowywując się do pojedynku. Wiedziała, że nawet w treningowej walce miała bardzo niewielkie, bliskie wręcz zeru, szanse na pokonanie starszej kuzynki. Jednak był to trening, a więc mogła się z tego czegoś nauczyć! Misaki aktywowała więc pierwsze stadium Senninki, zwane klątwą, a charakterystyczne, czarne pasy pokryły jej ciało. Dziewczyna postanowiła zacząć od jednego z bardziej powszechnych ruchów Rakankena, którym się posługiwała. Wzięła rozbieg i niczym taran zamierzała wbić się w ciało swojej oponentki, stosując Tokken. Była nastawiona na niepowodzenie, jednak z tej pozycji mogła przejść do kolejnych ataków, a przy okazji sprawdzić czas reakcji i szybkość Sasame.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Dom rodziny Urumi

Post autor: Sasame »

Póki co pozostawiłam pytający wzrok Misaki na później, wiedza o tym co się działo z matami tatami nie była na ten moment niezbędna a dziewczyna dowie się jak będę uczyć ją mojej autorskiej techniki. Teraz jednak był czas aby skupić się na naszym sparingu. Oczekiwałam w pozycji wyjściowej stylu Rankanken i z aktywną Klątwą czekałam na natarcie kuzynki. Misaki również aktywowała pierwszy poziom Senninki i po krótkiej analizie ruszyła biegiem w moją stronę, szykując w biegu jakiś atak. Kiedy była już bardzo blisko mnie spróbowała mnie staranować całym swoim ciałem, jednak zauważyłam pewien fatalny błąd w tym manewrze, mianowicie podczas samego ataku Misaki całkowicie gubiła mnie ze swojego pola widzenia. Szybko wykorzystałam ten moment aby odskoczyć parę metrów do tyłu, tak aby znaleźć się tuż poza jej zasięgiem i kiedy skończy ona manewr przechodzę do kontry, jednak oczywiście znacząco osłabiam mój cios aby nie wyrządzić Misaki krzywdy i abyśmy mogły obie w dalszym ciągu walczyć. Odskoczyłam nieco od kuzynki, chcąc ponownie dać jej możliwość pierwszego ruchu, jednak wtedy usłyszałam jak ktoś wszedł na polankę, więc szybko odwróciłam się w tamtym kierunku i ustawiłam się przed Misaki. Nigdy nie było wiadomo czy to nie przyszła właśnie jakaś duża grupa zbirów od Doktorka, który mógłby być już zdenerwowany moim krzyżowaniem jego planów. Na całe szczęście osobą, która przybyła na polanę był jeden z zaufanych posłańców naszego szczepu, więc od razu nieco się rozluźniłam.
- Ohayou, Senki-san! - powiedziałam do niego przyjaźnie i ruszyłam w jego stronę zerkając jedynie na Misaki aby dać jej gestem znać aby również podeszła. - Wezwanie od Moritaki? Udało się wyciągnąć coś z tego faceta co go pojmałyśmy? - zapytałam się zaciekawiona, jednak Senki szybko potrząsnął głową.
- Nie tym razem, Sasame-san. Mam tutaj wezwanie dla waszej dwójki od Akiraia Shūsuke-sama, jednak nie znam żadnych szczegółów, poza tym że prosił aby dostarczyć to jak najszybciej i abyście się również czym prędzej stawiły u niego w gabinecie. - odpowiedział posłaniec i wręczył mi mały liścik na którym widniała pieczęć lidera naszego szczepu. W wiadomości również nie było ujawnionych żadnych szczegółów a zawarta była tam jedynie prośba o pośpiech. Po przeczytaniu wiadomości przekazałam ją również kuzynce aby sama mogła zweryfikować że rzeczywiście o to chodzi w wiadomości i co ciekawe, zostałyśmy obie wezwane.
- No dobrze w takim razie, niestety trening będzie musiał nieco zaczekać, Misaki-chan, możliwe że będzie dane nam go dokończyć po spotkaniu z Shūsuke-sama. - powiedziałam do kuzynki i jeżeli nie miała żadnych obiekcji to ruszyłyśmy z powrotem w kierunku serca osady a tam do siedziby władzy a konkretnie gabinetu lidera.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość