Ryokan Tanoshimi

Jest to najmniejsza prowincja na terenie Karmazynowych Szczytów, znajduje się w niej średnia pod względem wielkości, lecz dobrze prosperująca osada z siedzibą Rodu Yamanaka. Terytorium prowincji w większości pokryte jest górami i pagórkami, obfitującymi w różnorakiej głębokości jaskinie. Flora składa się głównie z traw i wysokich drzew iglastych, z nielicznymi odmianami wysokogórskich drzew liściastych i mchów. Soso posiada również dostęp do morza, co pozwoliło mieszkańcom rozwinąć rybołówstwo i przemysł morski.
Awatar użytkownika
Akashi
Postać porzucona
Posty: 1240
Rejestracja: 25 lip 2017, o 22:58
Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini

Re: Ryokan Tanoshimi

Post autor: Akashi »

Wybieranie nie było łatwe, zwłaszcza że jedna ze stron postępowania miała solidne argumenty za tym by ratować ją, ale z drugiej strony był młody chłopiec niedoświadczony życia bardziej i to o wiele bardziej od jego siostry, która raczej miała już olbrzymie doświadczenie i nie tylko życiowe. Chyba rozumiesz co mam na myśli, tylko raczej nie da rady sprawdzić. Na moje szczęście nie, serce by mi nie wytrzymało.
Decyzje jakie podjąć należało zostały podjęte, zaczynając od darcia mordy na cały Ryokan by ktoś ruszył tutaj swoją zapyziałą dupę i pomógł trochę z tą dwójką, która powoli umierała. Na nieszczęście chłopaka nikt tutaj nie przybył wystarczająco szybko przez co on musiał zdecydować komu podać odtrutkę. Zabawne, nawet mógłby pobawić się w wyliczankę, ale średnio miał na to czas. Przez co postanowił podzielić antidotum na dwie części, mniejszą podać chłopcu, który był w lepszym stanie od siostry, a jej resztę. Nawet jeżeli to nie zneutralizuje działania trucizny to wystarczająco spowolni do przybycia profesjonalisty, który właśnie się zjawił razem z woźnicą i jakimś osiłkiem. No cóż trochę dziwne towarzystwo, zwłaszcza że no w sumie ten medyk był gównem. Może Akashi nie miał oka profesjonalisty, ale nawet on potrafił oszacować co tutaj się kurwa stało i co jest z dzieciakami, albo padaczka, albo zatrucie, a biorąc pod uwagę dwa senbony, które gdzieś tutaj leżą to można stawiać na tą drugą opcję.
- Co tu się stało? W sumie to mała impreza. Jakiś Hyuuga posiłkował się truciznami. Podałem dzieciakom odtrutkę, ale było jej za mało by zneutralizować ją całkowicie u obojga. Przez co mniejszą jej część dostał Mao, a większą Ana. Teraz raczej oboje mają większą szansę na przeżycie. - powiedział spokojnie, starając się odnaleźć senbon, którym oberwał chłopiec. Może została na nim jeszcze jakaś trucizna, która jakoś pomoże "medykowi". Dalej w sumie nie miał co robić, woźnica decydował co będzie robione dalej, przez co chłopak postanowił odwinąć swój płaszcz z broni i położyć go na Anie z wymownym uśmiechem na ustach. Nie chciała go, ale dostała. Po czym założył swoją broń na plecy, nie dbając o to, że część łańcucha leżała na ziemi. W tym przypadku nie było to ważne.
- Z Tobą? W sensie do szpitala? Bo no też chyba przydałby mi się medyk. Czuję się jakoś dziwnie. Też oberwałem tą trucizną. Jednak nie działa na mnie tak mocno. Jednak wiem, że silnie wpływa na mięśnie. - wypowiedział, chcąc podnieść Anę do góry. Wolał samemu ją wynieść z hotelu owijając ją w swój płaszcz by było jej cieplej. Liczył na to, że osiłek się n coś przyda i zabierze Mao, a teraz chyba jedynie jechać do szpitala, albo tam gdzie chce zabrać go Akihito. Jedyne co teraz było najważniejsze to dopilnowanie już do końca dzieciaków podczas wycieczki do szpitala, a także pozbycie się Hyuugi o ile się gdzieś pokaże. Rozpłatanie go na kawałki byłoby bardzo przyjemne i każdego kto mu w tym pomagał.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Ryokan Tanoshimi

Post autor: Rika Kari Matsubari »

z/t -> Szpital
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soso”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość