Szlak transportowy

Jest to najmniejsza prowincja na terenie Karmazynowych Szczytów, znajduje się w niej średnia pod względem wielkości, lecz dobrze prosperująca osada z siedzibą Rodu Yamanaka. Terytorium prowincji w większości pokryte jest górami i pagórkami, obfitującymi w różnorakiej głębokości jaskinie. Flora składa się głównie z traw i wysokich drzew iglastych, z nielicznymi odmianami wysokogórskich drzew liściastych i mchów. Soso posiada również dostęp do morza, co pozwoliło mieszkańcom rozwinąć rybołówstwo i przemysł morski.
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Po ustaleniu wszelkich szczegółów podziękowałam za możliwość odpoczynku na posterunku po czym oddaliłam się aby zjeść wieczorną strawę a następnie udałam się spędzić czas w samotności. Po dotarciu do pokoju gdzie mogłam się wyspać, przygotowałam się do nocy, wykąpałam się i dokładnie sprawdziłam czy nigdzie nie zostawiłam niedomytych plam krwi. Po pełnym ogarnięciu wszystkiego ułożyłam się dość wcześnie do snu.

Następnego ranka obudziłam się bardzo wcześnie, trochę czasu przed najwcześniejszymi promieniami słońca i spędziłam trochę czasu na lekkim treningu, tak aby przygotować się do nadchodzących kolejnych przeciwności losu oraz walk ale tak aby się również przy tym nie przemęczyć i nie zużyć moich sił. Po treningu szybko się jeszcze raz wykąpałam po czym udałam się sprawdzić czy aby przypadkiem nie ma możliwości zjeść jakiegoś lekkiego śniadania. Tam znalazłam Haruzena, który już na mnie czekał po czym oboje wyruszyliśmy w drogę aby znaleźć kryjówkę bandytów. Łapiąc nieco sposób działania Yamanaki, pozwalam aby on mógł na spokojnie skanować teren swoimi umiejętnościami.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Po rychłym wyruszeniu z posterunku, udaliśmy się wraz z Haruzenem na zachód. Pozwoliłam aby on prowadził i za pomocą swoich umiejętności szukał jakiegoś tropu, jednak póki co, niewiele to dawało, co oczywiście było zrozumiałe. Koniec końców połaci terenu było bardzo dużo a zasięg jego umiejętności z pewnością miał swoje ograniczenia.
- Myślę że powinniśmy najpierw wrócić na miejsce ataku i stamtąd zacząć dalsze poszukiwania. Sama również mam małego asa w rękawie na takie okazje i możliwe że okaże się to pomocne w znalezieniu tych bandytów. - powiedziałam do Yamanaki i jeżeli ten nie miał żadnych zastrzeżeń do mojego planu to udaliśmy się razem na miejsce ataku oraz w pobliże wczorajszej walki. Kiedy już się tam znaleźliśmy to skupiłam się na całej energii natury jaka była wszędzie wokół nas po czym wystawiłam przed siebie dłoń w oczekiwaniu na jakąś istotę, która sobie na niej wyląduje. Tak też się stało i chwilę później na mojej dłoni zagościł mały wróbelek. Uśmiechnęłam się przyjaźnie po czym uniosłam dłoń wyżej aby stworzenie było na wysokości moich oczu.
- Potrzebuję pomocy. Niedawno miał tutaj miejsce atak a ja muszę wiedzieć gdzie poszli ludzie którzy go zrobili. - zakomunikowałam krótko do zwierzęcia, wiedząc że muszę stawiać na prostotę w przypadku przekazywania informacji takiej małej istotce.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Po dotarciu na miejsce ataku a następnie zestrojeniu się z naturą, udało mi się przywołać do siebie maleńkiego ptaszka, którzy był skory aby mi pomóc w poszukiwaniu kryjówki bandytów. Zadałam mu pytanie, które wydawało mi się dość precyzyjne, jednak słysząc odpowiedź zwierzęcia, uśmiechnęłam się dobrotliwie pod nosem, przyznając w duchu rację. Sama się do tego podłożyłam.
- Rozumiem i dziękuję. Czy pamiętasz wcześniejszy atak w tej okolicy? Poszli później w kierunku w którym zachodzi wielka jasna kula na niebie. - zapytałam się cierpliwie, wskazując kierunek na zachód, chcąc dotrzeć już do meritum całej sprawy. Miałam również nadzieję że nic takiego się tutaj nie działo pomiędzy atakiem na karawanę oraz naszą walką z bandytami, aby ptaszek przypadkiem nie nakierował mnie na coś kompletnie innego i niezwiązanego ze sprawą.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Rozmowa z malutkim ptaszkiem okazała się o wiele trudniejsza do kontrolowania niż się tego spodziewałam. Doprecyzowanie pytania jakie zadałam, nijak mnie przybliżyło mnie do odpowiedzi której poszukiwałam a ptaszek najwyraźniej stracił zainteresowanie "przesłuchaniem" i zdecydował że nadszedł czas na chwilę beztroskiej zabawy. Cóż, nie mogłam go za to winić, koniec końców był to malutki i młodziutki osobnik, który i tak pewnie długo wytrzymał. Widząc że nic już więcej z niego nie wyciągnę, westchnęłam głęboko.
Przybierając nieco rozczarowaną minę odwróciłam się w kierunku Haruzena, który najwyraźniej podczas oczekiwania na owoce mojej rozmowy ze zwierzęciem, popadł w bardzo depresyjny nastrój. Podążyłam za jego wzrokiem aby zobaczyć że wpatruje się on w bezgłowe ciała bandytów, jednak nie skomentowałam tego w żaden sposób.
- Ekhem, także tego... Musimy iść na zachód... - powiedziałam niepewnie i podrapałam się po głowie. Jeżeli Yamanaka nie miał żadnych zastrzeżeń to wraz z nim ruszyłam w kierunku gdzie miałam nadzieję że znajdziemy kryjówkę bandytów, którzy byli odpowiedzialni za atak na karawanę. Miałam również nadzieję że uda mi się tam ustalić nieco więcej odnośnie zaginionego członka szczepu.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Wysłuchałam uważnie historii, którą opowiedział mi członek mojego szczepu i pokiwałam głową na znak przyjęcia do wiadomości. Czułam dużą ulgę dowiadując się że koniec końców okazało się iż nie był on winny atakowi i nie współpracował z bandytami podczas ataku na karawanę kupiecką. Słysząc następnie odpowiedź Haruzena, przytaknęłam mu.
- Brzmi sensownie, chodźmy więc zdać pobieżny raport na posterunku granicznym a potem się rozdzielimy. - zgodziłam się z Yamanaką po czym wraz z nim oraz z zaginionym Juugo wyruszyliśmy w drogę. Cały czas miałam z tyłu głowy słowa ostatniego żywego bandyty, którego ciało potem wyssałam. Cała ta sprawa z "Doktorkiem" zdecydowanie mi się nie podobała i po powrocie do Nawabari miałam zamiar dopilnować aby ktoś został wysłany do dalszego zbadania sprawy. Nie mogło tak być że jakiś świrus sobie grasuje na wolności i poluje na moich rodaków aby robić na nich eksperymenty. Ba, sama nawet byłam chętna aby zająć się tym bajzlem, jeżeli dostanę w ogóle taką możliwość. Po dotarciu na posterunek żegnam się z Haruzenem i ruszam wraz z moim nowym kompanem w kierunku Nawabari, chcąc po drodze również zdać pobieżny raport na posterunku granicznym już w Daishi.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

Dokąd: Daishi
Przez: Soso-Daishi
Środek transportu: pieszo
Czas podróży: 30 minut

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soso”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości