Szlak transportowy

Jest to najmniejsza prowincja na terenie Karmazynowych Szczytów, znajduje się w niej średnia pod względem wielkości, lecz dobrze prosperująca osada z siedzibą Rodu Yamanaka. Terytorium prowincji w większości pokryte jest górami i pagórkami, obfitującymi w różnorakiej głębokości jaskinie. Flora składa się głównie z traw i wysokich drzew iglastych, z nielicznymi odmianami wysokogórskich drzew liściastych i mchów. Soso posiada również dostęp do morza, co pozwoliło mieszkańcom rozwinąć rybołówstwo i przemysł morski.
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Pokiwałam głową słysząc odpowiedź Yamanaki i podeszłam aby nieco lepiej przyjrzeć się szczątkom wozu. Jak się dość szybko okazało, cała akcja wyglądała jakby zaczęła i skończyła się bardzo szybko a do tego wymagała sporej siły, co niestety tylko i wyłącznie utwierdzało mnie w przekonaniu że to wszystko mogło być "zasługą" osobnika z mojego klanu. Nie dając jednak za wygraną, zdecydowałam się jeszcze dokładniej przeszukać okolicę a również ustalić z której strony musiał nadejść atak i sprawdzić w tamtym kierunku kawałek terenu w pobliżu drogi. W miarę możliwości starałam się robić to wszystko delikatnie i ostrożnie aby przypadkiem nie zniszczyć żadnego potencjalnego dowodu jaki mógłby gdzieś tutaj spoczywać. Martwił mnie bardzo fakt że atak był szybki, ponieważ zostawiało to jedynie dwa logiczne wyjaśnienia. Albo przeciwnik był bardzo silny i rozprawił się z ochroniarzem zanim wywiązała się jakaś dłuższa walka, albo po prostu ochroniarz zdradził szczep oraz kupców i pomógł w ataku. Po zakończonych oględzinach miejsca zbrodni zdecydowałam się wrócić do Yamanaki i podzielić z nim moimi obserwacjami i może on również coś znalazł i także dowiem się czegoś co sama przeoczyłam.
- No dobra, z tego co widzę to nie ma żadnych śladów zażartej walki, więc zostawia to jedynie dwa wytłumaczenia. Albo bandyci są silni albo ochroniarz zdecydował się zdradzić kupców i pomóc w ataku... I żadna z tych możliwości mi się nazbyt nie podoba. - powiedziałam stanowczym tonem do Haruzena.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Po niestety niezbyt satysfakcjonujących oględzinach terenu, okazało się że nie poprowadziły mnie one w kierunku rozwikłania zagadki ataku, więc powróciłam do mojego nowego tymczasowego kompana. Nim jednak zdążyłam się podzielić z nim moimi spostrzeżeniami, ten już poinformował mnie o jakimś uciekającym osobniku. Nie czekając ani chwili, skinęłam głową i ruszyłam biegiem w kierunku w którym pobiegł Haruzen. Już w biegu aktywowałam pierwszy poziom moich klanowych umiejętności, czując drobny zastrzyk siły i ogólnie polepszenie moich możliwości fizycznych a także przypływ chakry, zaś moje ciało szybko pokryło się zawiłymi wzorami. Korzystając ze zwiększonych zdolności mojego ciała ruszyłam czym prędziej w pościg. Jeżeli udało mi się wyminąć Yamanakę to staram się wytężyć słuch aby to on mnie prowadził w kierunku zbiega, nie mając już aż takiego wsparcia w postaci zdolności Haruzena. W trakcie pościgu mimo wszystko staram się również zachować ostrożność, wiedząc że przeciwnik już raz wykazał się sporą siłą, więc nie chciałam popełnić błędu i dać się zaatakować z zaskoczenia. Jeżeli zobaczę przeciwnika to staram się skrócić do niego dystans a najlepiej nawet okrążyć go aby wraz z wysłannikiem z Saimin odciąć mu drogę ucieczki.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Pościg trwał w najlepsze a ja sukcesywnie wysuwałam się na przód. W pewnym momencie jednak Haruzen gestem nakazał mi się zatrzymać i wskazał w dwóch kierunkach, co mogło znaczyć tylko jedno, przeciwników było więcej. W tej chwili, ja również usłyszałam szmer liści i gałęzi a chwile później z korony pobliskiego drzewa wyskoczył w moją stronę przeciwnik dzierżący katanę. Nie szczędząc czasu, uskoczyłam w bok, aktywując równocześnie wyższy poziom Klątwy szczepu Juugo, Przeobrażenie. Moja skóra przybrała ciemnoszary odcień, paznokcie się wydłużyły i zaostrzyły. Moje włosy nieco pociemniały a spomiędzy nich momentalnie wyrosły rogi. Czułam ogromny wzrost siły. Po przyjęciu dogodnej pozycji do ataku, wykorzystałam możliwości jakie oferuje ten poziom klątwy i na mojej ręce wyrosły spore dysze a sama dłoń również urosła i stwardniała. Wspomagając moje uderzenie dodatkowym odrzutem z dysz, wyprowadziłam potężne uderzenie wycelowane w korpus napastnika, chcąc go od razu wyeliminować z walki a następnie wykorzystując kolejne możliwości trybu Przeobrażenia, wyczuć gdzie znajduje się kolejny z przeciwników.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x